1976
Dead Space 3
  • DarkSector
    #1336
    Hát ezen a részen furamod nem tud átmenni.
    Érdekes, hogy mitől megy valakinek és mitől nem valakinek.
  • wedge31
    #1335
    Tökéletesen értem amit mondasz és igy is van, de én az legelső esetről beszéltem amikor az Aegis VII-en felfedezték a markert. Ott a máig nem tisztázott körülmények között fertözödtek meg élök a virusal.

    " As time went on, some members of the team, for unknown reasons, became infected and were turned into Necromorphs and subsequently got quarantined. " DS wiki
  • JethroHUN
    #1334
    Azt is írd már le spoilerbe, hogy mi volt az a szörny a játék végén, és mi ez a "machine" ami körül forgott az egész sztori. Valami olyat mondtak, h valakik csináltak valami gépet mai vissza követi a jelet amit a markerek sugároznak. Akkor az a kódex mire is kellet? Meg mi volt az a valami a szörnynél, amibe berakta Danik. Az a lény lett volna a forrása mindennek?

    Végig vittem, de ezeket a dolgokat nem értem.
  • jarlaxxe
    #1333
    Most tényleg napok óta nem tudtál szerezni egy warez mentést, hogy folytatni tud a játékot?
  • Pares
    #1332
    Úgy van, ahogy leírtam. A marker jelet sugároz, amitől az élők megbolondulnak, arra készteti őket, hogy másolják a markert aztán öljék meg magukat a convergence érdekében, mellette pedig egy másik jelet is sugároz, ami gyakorlatilag feléleszti a halottakat. Az EarthGov azt hitte, hogy irányítani tudja a markereket, és kinyerheti belőlük azt a hatalmas mennyiségű kisugárzott energiát, mert nyersanyag krízisben szenvedtek. Ezért is minden marker köré volt építve egy védőburok, ami megakadályozta a jel terjedését, ezeket robbantották le az unitológusok, elszabadítva a jelet és így a markert. Az Aegis 7 is egyike volt az ilyen energia kisérleti telepnek, ahol a markerekkel kisérleteztek (a másik kettő, amiről tudunk, az alpha centaurin és a gliese valamennyin volt). Az ötös protokoll meg az, hogy ha elszabadulna a marker, akkor minden kutatással kapcsolatos dolgot, embert és helyszínt meg kell semmisíteni, a bolygót meg lezárni.
  • Myselor
    #1331
    te is kipróbálod a savet?neked tovább megy e vele
  • Broafka
    #1330
    szar ügy, nekem működött (reloaded...)
  • Jaka923
    #1329
    Mivel full konzolportot akartak csinálni, ezért igen :)
  • BongoBácsi
    #1328
    Egy chat gomb a coophoz már túl advanced funkció lett volna ?
  • Shep
    #1327
    Most majd jól le fognak oltani páran, tippem is van ki lesz az első. De szerintem egy ilyen játékba marhára nem illik a farmolás.
  • wedge31
    #1326
    Jótól kérded...
  • wedge31
    #1325
    Egyik se eredeti ha jól sejtem.
  • DarkSector
    #1324
    off:
    reloaded-nek hány féle krekk-je van?
  • Myselor
    #1323
    egyelőre nincs rá fix,marad az hogy valaki ad savet a tovább jutáshoz.csak inkább lehülyéznek mindenkit előbb :D
  • Myselor
    #1322
    nem. nekem 2 verzió is ugyanezt csinálja.2x dvd5 reloaded.:)
  • wedge31
    #1321
    Ez nem crack hiba? mert nekem nem volt ilyen.
  • Myselor
    #1320
    na mostmár mindenki láthaja hogy miről beszéltem:) darksector barátomnak is ugyanez a gond.vicc
  • DarkSector
    #1319
    anyádat!

  • Myselor
    #1318
    de farmolgattál is?kikell használni azokat a helyeket,és nem lesz gondod.mondom van 2 láda ott.jobbat nem tudsz,aztán utána figyelgesd a helyeket,mert rengeteg lőszer kell ám majd,jönnek a badass szörnyek amibe vagy 2 tárkell xd
  • Prof William
    #1317
    Ennek van értelme. Sőt sztem így sokkal "hihetőbb" mint hogy mindig valami hülye tudós megfejti necromors vírus/szövet leírását.

    Egy nagy bárosban meg tuti van pár hullaház sugárzási körzeten belül, ha meg nem akkor is az őrület és a pánik perceken belül produkálja a szükséges holtestszámot.

    Sőt a Dead Space 2-höz adott kis sztorikból álló rajzfilm/anime -ben is Stross sztorijában már elég volt maga amarker sugárzása is.

    Csak így a 1-2 "Infector" nak nevezett szárnyas fertőzői veszítik el az értelmüket. Mert a sugárzás kb 100-szor gyorsabb mint a legbuzgóbb fertőző.
  • Shep
    #1316
    Hát én elraktam mindent mégis elfogyott :)
  • Myselor
    #1315
    ott van 1-2 doboz a savepointnál.farmolgass ott kicsit.jobbat nem tudsz.:)am ezért kell elrakni már az elejétül a cuccokat,mennyien szarozzák hogy jaj milyen könnyű tele vagyok mindenből.na tessék,sok lőszer kell.volt amúgy 1-2 rérsz ahol iszonyú mod lehetett farmolni.én ott szedtem tele magam,nem is volt gondom:)
  • wedge31
    #1314
    Igen, ezen még csiszolhatnának mert a legelsö necromorfok kialakulását a Aegis VII bolygón a mai napig nem tisztázták.
  • Shep
    #1313
    Igen de a kérdésre válaszolj :)
  • DarkSector
    #1312
    érdekes egy hiba:

    Myselor odaadta a mentését, 57% körül van egy szőrny, hiába akarom azt csinálni amit a videóban mutatnak a végigjátszásban nem hal meg a geci szörny.
  • Pares
    #1311
    A marker egyszerre több jelet is sugároz. Az élők, megbolondulnak, a halott szöveg pedig a jel hatására rekombinálódni kezd. Röviden.
  • Pares
    #1310
    És mi mást szeretnél csinálni a lövöldözésen kívül? Barátkozni? :D
  • Prof William
    #1309
    De amikor az elején...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A város közepén beindítja markert Daniik
    ott is azonnal lettek necromofrok. Lehet hogy később átírták ezt a szabályt.
  • Myselor
    #1308
    normalon játszod?:D
  • Shep
    #1307
    Hát végülis nem, csak állandóan lőni kell :)




    Végén mikor a nagy oszlopokat kell forgatni merre tudok scrap metalt farmolni mert nincs lőszerem, de egyáltalán és gyártani sem tudok mert hiányzik hozzá a fém?
  • Myselor
    #1306
    nem csak ott elvan túlozva mikor jönnek azok a badass dolgok,és az a szuper stasisunk van ha ráálunk arra a szarra:)
  • Pares
    #1305
    Mire számítottál, hogy pont a játék vége marad szörnyek nélkül?
  • Pares
    #1304
    Ez pont hogy nem akció orientáltság, hanem a klasszikus Dead Space-es feszültségkeltő hangulat. Lecsonkítod fejét, kezét és lábát, és meg lehet csinálni.
  • Myselor
    #1303
    értem,én a végén találtam soknak amúgy a szörnyeket,ott már az agyamra mentek,a vége felé
  • wedge31
    #1302
    Elöjegyzésiek voltak de tényleges még nincs.
  • Shep
    #1301
    DE ott főleg csak futni kellett nem volt ennyire kicentizve, talán csak a kettőben a végén egy helyen de itt meg mindenhol. Azt mondták azért lesz akciósabb, mert nem akarnak rétegjátékot, hanem nagyobb tömegekhez akarnak eljutni (magyarul több lóvé kell) na de ezzel meg szerintem már túllőttek a célon. A tömeg szórakozni akar, könnyeden kikapcsolódni, nem szívni. Vannak már amúgy eladási adatok?
  • Myselor
    #1300
    többi részben is voltak ezek,sőt szopatosabb volt az 1-2vagy a kettőben itt csak rövid ideigvannak jelen:)
  • Shep
    #1299
    Mellék küldetés.
  • Shep
    #1298
    Helyesbítek a rész jó, csak a sok akció nem.
  • Myselor
    #1297
    olyanra én nem emlékszem hogy hackelni kéne.csak menekülni,vagy megnyomni egy gombot és várni a metrot