1976
Dead Space 3
  • DarkSector
    #1696
    Előfordul ja, de a vicc hogy előtte még éltek és meg akartak támadni. :D
  • Myselor
    #1695
    hát igen,sok a repkedő lófasz szörnyike is xd
  • Myselor
    #1694
    hát gondolom am látom.durva.privátban nem tudnál valami frapsot adni,vagy csak mond el hogy állítsam be és szerzek,
  • DarkSector
    #1693
    Igen ezért is bizonyíték rá hogy nem globális hiba ami mindenkinél fennááll.
    Hiszen nem a játékkal van a baj, továbbmenne az de valami fps-el kapcsolatvban bugot, sőtt bugokat eredményez.
  • DarkSector
    #1692
    Pontosan erre gondolok én is. :)
    De azért elég érdekes dolog. :D
  • erieskrisz
    #1691
    Náééam nem volt ilyen probléma simán szétszakadt a pok
  • Fpocok
    #1690
    Ja már értem. ÉS a pömpölőm is megmaradt.
    Valszeg azért lesz, mert ha frapst bekapcsolod, akkor ő erőszakosan akarja a 30fpst, de mivel nincs annyi, ezért csak kevesebbet jelenít meg... amúgy meg olyan, mintha 30on menne. Valami ilyesmi.
  • DarkSector
    #1689
    Gondolhatod hogy lementem pestig meg vissza, nem hittem a szememnek, mert amugy ha erre nem figyelek fel én is ott elakadok mert nekem sem ment át.
    De hála ennek megy.

    Ja és nézd meg a másik videót ott ki-be kapcsolgatom a fraps-ot és aszerint megy a bug illetve megszünik!
  • DarkSector
    #1688
    Igen mert pc-n ez egy bug. De a videó végét nézd majd hogy mi az elétérés a közepéhez képest.

    Ha nincs bekapcsolva a fraps egy bug jön amitől nem szakad szét a pók!!!

    Ilyet életembe nem gondoltam volna, ami alapján erre rájöttem az egy másik eset volt, ez az:

  • Myselor
    #1687
    hehe,geci xd am kérek frapsot és most kipróbálom :D
  • Seth
    #1686
    A százalékba beletartoznak a sima, és coop mellékküldik, a felszedhető artifactok,log-ok,videók.
  • DarkSector
    #1685
    BINGO.

    Bazdki ez a lényeg! :D
    azt hittem beszarok tök véletlen jöttem rá, ha megfigyeled a videűt ellsőnek BUG-os.

    Utána a frapsot onba téve vagyis felvételre! lelassul az fps és átmegy!!!! Geci ilyet!
  • Myselor
    #1684
    hát jah,de am én legalább 2x ennyi ideig püföltem xd és semmi,bár frapsal nem próbáltam így van :D
  • erieskrisz
    #1683
    Ma végigvittem a játékot jó volt csak [spoiler] nem értem a föellenség elött miért irta azt a játék hogy 78% tartok [spoiler]
  • Seth
    #1682
    De az se normális hogy ilyen sokáig kell nyomkodni a gombot hogy megpusztuljon. 360-on max 10 másodperc volt, itt meg 1 percig püfölöd azt a gombot :D
  • Myselor
    #1681
    hmm hát ez érdekes.akkor azért nem megy tovább tulajdonképpen mert ott nincs elég fpsem?és frapsal kitudom ezt a dolgot játszani?:D amúgy durva
  • Shep
    #1680
    Ezért kell végigvárni a creditset, nem elnyomkodni :)
  • DarkSector
    #1679
    fIGYELD A VIDEÓ ELSŐ FELÉT, AZ FRAPS NÉLKÜL.
    MAJD CHECKPOINT RESTART, ÉS UTÁNA A VIDEÓ VÉGÉT!!!!

    Szólj ha megvan mi a lényege, segítek hogy Myselor ez miatt bánkodott sokat hogy nem sikerült!
  • Fpocok
    #1678
    Száradjon le a pömpölőm, de még mindig nem értem... mi van a frapsel?
  • DarkSector
    #1677
    Na sikerült kijavítani a feltöltést, szóval ez az "FPSBUG":

    Elsősorban Myselor-nak lesz érdekes, nála volt sokáig ez a bug.
    Leírás a videó alatt a youtube-on találhattok.

    Beszarás mik vannak. És tök véletlen folytán figyeltem fel rá. :)
    Amúgy 60%körül van a játékban szóval részben spoiler is.

  • DarkSector
    #1676
    Nemsokára feldobok youtube-ra egy jó kis felvételt mindenkinek tetszeni fog! :)
  • Hoz_Hun
    #1675
    Az jó lesz. :)
  • CroftManor
    #1674
    Nyugi majd ha végigvittem a DS2őt nemsokára, akkor majd coopozhatunk együtt a 3ban
  • Hoz_Hun
    #1673
    Tegnap kipróbáltam a co-op-ot.
    Én szeretek co-op-ban játszani, így szeretem azt a részt, de hogy milyen rohadt körülményesre csinálták meg, az borzalom (ez a horror nem a játék). Először is, mikor valakihez csatlakozni akarok akkor a szűrön egy két paraméter beállítása után bedob valakihez. Ez ki találta így ki? A Resident Evil 6-ban ilyenkor egy lista jön fel és én dönthetem el kihez akarok csatlakozni. Itt meg egyből bevág... bevágna, de nem lehet egyből csatlakozni. Meg kell várni, míg a partner egy checkpointhoz ér. Mindeközben csak egy fekete képernyőt látunk kiírva, hogy várjuk meg míg a partner checkpointhoz ér! Nem látjuk mit csinál, hol tart, SEMMIT. Az is lehet, hogy az illető megállt és elhúzott kajálni, közben otthagyta játékot. Vagy fél órát barkácsol a munkapadon, vagy… ezer oka lehet, hogy valaki habókra várjon (még 5 percet sem vagyok hajlandó várni).
    Ha végre bejutunk és megy a móka az oké. Para faktor a nullánál is lejjebb esik, de hát a közös hent is jó móka. Amiga másik random ki nem lép. Ekkor vagy kilépek én is vagy visszadob egy korábbi checkpointra. Jó esetben. Ha co-op küldit csináltuk akkor visszadob a világ végére,... lábam se éri a földet. Ez így elég katasztrófális. Arról nem is beszélve, hogy sokszor hosszan kraftolgatnak az emberek. Persze ha van kéznél haver, aki pont akkor pont veled pont azt akarja tolni. Akkor tök fasza… biztosan.

    A pozitívum. Viszont az nagyon jópofa, hogy Calver hallucinál a co-op küldik alatt (legalább is az egyikben biztosan). Olyan dolgokat lát, hall amik nincsenek is ott. A partner játékos viszont se nem hallja se nem látja őket. Amikor ugyanezen a küldetésen Isaackal voltam csak azt láttam, hogy a Calvert irányító játékos össze-vissza forog, meg persze Calver karaktere beszél... "Isaaaaaaac do you SEE THIS??" Sokat dob azon a küldetésen.
  • Pares
    #1672
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha végighallgattad a creditet, akkor a végén Isaac megszólal, szóval ő biztosan túlélte, és talán Carver is. És igen, a megállított necro hold küldte szét a jelet a többi markeren keresztül, hogy odacsaljon valakit, hogy kapcsolja ki a gépet, ami megakadályozza a convergence befejeződését, és egy újabb necro hold keletkezését. Ehelyett mi befejeztük, amit Tau Volantis eredeti lakói elkezdtek, és megsemmisítettük a holdat. Kíváncsi vagyok, hogy a folytatásban a tényleges Marker anyabolygót is meglátogatjuk végre, vagy elviszik a Földre a történetet, ahol az Unitológusok átvették a hatalmat, és mellettte az Earthgovval harcolnak minden kolónián?
  • Hoz_Hun
    #1671
    Tegnap végigvittem a játékot. Jó volt na, de nálam a DS2-t nem veri.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az utolsó pár fejezet, mikor az alien gépnél mászkálunk oda-meg vissza, azt nem élveztem túlzottan. Elég tré rész volt. A játék többi része (leszámítva a prológust, mikor a városban mászkálunk, azt nem élveztem) az rendben volt. A végén volt pár durva roham is. A Belezőmet már úgy a 13. chapter óta nem is tudom használni, mert "kevés volt" hozzá.
    Egy két dolog nem tiszta: az egyik videón beszélt a fószer egy ilyen bolygóközi hálózatról. Azaz több ilyen bolygó (hold) is van? Mert ha jól vettem ki az alienek lefagyasztották a "holdat" és az egész nekros pusmogás meg egyebek azért volt hogy idetereljék a jónépet és aktiválják a overmind-ot. Szóval nem tudom...
    Isaac a végén az űrben lebegett? Mert hogy előtte légkörben mászkált az tuti, hisz lélegzett. Calvel az meg elszállt, mint a győzelmi zászló. Nekem amúgy úgy tűnt nem halt meg Isaac (még), mert a csajt hívta. Nekem a vége kicsit túlzó volt és sok. Ez a mondjunk már valami még nagyobbat, még monumentálisabbat..
  • DarkSector
    #1670
    Én eddig is tudtam és mondtam hogy nem szabad előre rendelni semmit, pláne hogy semmivel nem olcsóbb.
  • SirArcheer
    #1669
    Tegnap megvettem és nem csalódtam benne.
    Este kezdtem el, sötét szoba + 5.1 füles, nagyon hangulatos.
    De még szoknom kell két dolgot:
    - RDR után furcsa visszaszokni TPS-re olyan mintha félszemű lennék, mert nem látom a bal oldali képet
    - Automatikusan fejre célzok, de az itt nem ér semmit.
  • AnarchoiD
    #1668
    az aliens:colonial marines egy jo pelda miert nem szabad habokra preordertelgetni


    szerencsere Dead Space 3 megeri a penzet
  • Frank99
    #1667
    sztem meg töltsd le, és ha 1 óra után valóban tetszik vedd meg.


    persze ha mindent mindig megveszel, vedd meg azonnal..
  • Pares
    #1666
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem veszti értelmét, mivel az ilyen Necromorph holdakból teli van a galaxis. Mivel ezek is valahonnan erednek, van kezdetük, szerintem lehet, hogy ennek a forrásnak a megtalálása lesz a cél, mivel Tau Volantis, amint kiderült a végére, NEM a Marker anyabolygó.
  • Hoz_Hun
    #1665
    Ha szeretted a DS egyet és a kettőt akkor feltétlen érdemes megvennt. Én nem bántam meg.
  • Seth
    #1664
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Attól még maradt ezeregy necro akiket lehet pusztítani. Nem volt róla szó,hogy ha a hivemind elpusztul,akkor mi történik, mind hirtelen "lekapcsol" vagy élnek tovább vidáman. Bármi lehet
  • Prof William
    #1663
    Hát végül is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy egész hold zuhant rá bolygóra,szóval ilyesmi után az lenne a csoda ha bárkiből bármit találna...


    Mellesleg a DLC
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miről fog szólni? Mert ha utána játszódik, akkor elméletileg már véget ért az egész Necromorf mizéria. Azok nélkül, viszont elég nehéz elképzelni még csak egy DLC-t is.
  • Pares
    #1662
    ?
  • wesker24
    #1661
    Hiába jó a játék nekem nem éri meg nem kell még egy kliens meg ugyis csak Only Origin szóval nálam felejtős !
  • Pares
    #1660
    Ez milyen kérdés már? Abszolút megéri.
  • BongoBácsi
    #1659
    Mindenképp érdemes megvenni !
  • wedge31
    #1658
    Nagyon megéri, szvsz.
  • Since
    #1657
    Olvasgattam a fórumot és vegyes érzelmeim vannak :) Egy összegzést kérnék szépen hogy megéri megvenni a játékot vagy sem. Köszönöm :)