1976
Dead Space 3
  • Pares
    #1816
    Ha leteszed akkor automatikusan keres, aztán egy idő után visszatér az egyik benchhez.
  • Hoz_Hun
    #1815
    Nem ba*tad el mert vissza jön. Nem tudsz tőle magszabadulni hosszú időre. :)
  • fejnelkuli
    #1814
    Köszönöm!
    Akkor elb***, mert ott hagytam a földön! :D
  • Harbinger
    #1813
    Muttja az irányt merre keres, ha talál valamit fehér kör villog rajta. Meg hallasz egy erős csipogást is. Akkor leteszed és gyűjt nyeranyagot, többek között ration sealt, amiért packot is lehet venni a suit kiosknál.
  • wedge31
    #1812
    Nyersanyagot gyüjt neked amit késöbb, pl a munkapadnál fel tudsz használni.
  • The Protector
    #1811
    Szia.Én ugyan még nem játszottam a játékkal de ha jól tudom akkor az a kis valami összeszedi neked az elejtett tárgyakat,lőszer,sztázis stb.....
  • fejnelkuli
    #1810
    Az pici teknősbéka szerű sensort, hogy kell használni és mire? :D
  • Myselor
    #1809
    nem te vagy a béna jól csinálod,sajnos ez egy random bug,nállam is volt másnál is.ritka de előfordul.
  • Myselor
    #1808
    bug.jártunk így páran,nagyon megoldás nincs rá.max elküldöd egy olyannak a mentést akinél tovább megy,megöli,visszaküldi és folytatod tovább:) sajnálom
  • blitzkrieger
    #1807
    Lehet hogy én vagyok a béna??!!Tehát amikor becsapódnak a dárdák odafutok a kék körhöz és rácélozva és nyomva az "F" betűt forgatom ilyenkor a sztázis helyén villog az F betű majd elkezd villogni az F betű a kötélen.Ilyenkor csak az F-et kell nyomogatni,vagy célozni is kell valahova mert ez ugye a sztázis billentyű ???
  • TheGrinder
    #1806
    Nyomogasd gyorsabban, vagy ütemre, vagy hosszan tartsd. Szét kell neki szakadnia. :D
  • blitzkrieger
    #1805
    Segítség!!!
    Meglővőm a pókot majd megpörgetem a feszítőt és kiírja,hogy amivel pörgettem azt kell nyomogatni.Nálam "F".Hiába nyomogatom mindíg kiszabadul.Mit kell csinálni,hogy szétszakadjon???!!!
  • Pares
    #1804
    Amint írták, három csápját lelövöd, előjönnek a sárga érzékeny részek, 3db, azokat kell kilőni. Elsőre nem hiszem, hogy sikerül, ezért megint le kell lőni a három csápot, hogy előjöjjenek az érzékeny részei. Mindezt addig, míg a három érzékeny sárgán világító részt ki nem lövöd. Annyira azért nem lehet nehéz, főleg ha levitted a nehézséget.
  • Myselor
    #1803
    ne nekem írd xd
  • Harbinger
    #1802
    A menet a következő:
    - lelövöd a 3 csápját a hátán
    - előjön a szájából, max egyet tufózs kilőni
    - újfent 3 csáp
    - újfent a szája
    - újfent 3 csáp
    - végül az utolsó száj csáp

    Ha nem tudod kilőni a szájába az izét, akkor megint a hátáról kell a a 3 csápot. A Hive Mind ehhez képest piskóta.
  • Myselor
    #1801
    igen kikell lőni a szájából is azt a 3 szart.:)
  • nazareti
    #1800
    a szájából azokat az izéket is 3szor el kell lőnni? vagy csak a csápokkal kell ezt a produkciót megismételni 3szor? mondjuk nekem igy se megy... nem tud vki vmi csalást rá? engem már a sírba visz ez a rész...
  • blitzkrieger
    #1799
    Halli!
    Köszi a segítséget.Sikerült megcsinálni.
  • Harbinger
    #1798
    Igen, a Hive Mind megesz. Anno gameplayen is volt, belülről kell megölni.
  • TheGrinder
    #1797
    A 12. fejezetben úgy van megcsinálva, hogy lenyeljen, ha ott tartasz.
  • Harbinger
    #1796
    9. fejezet? Akkor az a második találkozás, harpoon-nal megölni asszem a 13-14.-nél lehet. 3x kell meggyakni, lelőlni a csáápjait, akkor a szájából jönnek az izék, 3 sárga.. izé van, azt kell kilőni. Ha elhibázod sajnos kezdheted előlről.
  • blitzkrieger
    #1795
    Help!
    Milyen billentyű kombinációt kell alkalmazni ott ahol a szörnyike mindíg lenyel és nem tudom a csúszást lassítani??Segítsetek.Köszi!
  • nazareti
    #1794
    köszönöm! vszinüleg jó részre gondolsz. a 9 fejezetné. de én nem találom azt a harpoon gunt... :( megnéztem videós végig játszásban is, de én ott se látom... vagy ennyire béna vagyok,h téleg nem tudom mit kéne nem csak néznem ,hanem látnom is. én a végigjátszásban is azt látom,h lövi aztán egyszer a fénynél felmászik a szörny... http://www.youtube.com/watch?v=-sa7oLcZqkU ---32 perctől kezdődika problémám
  • Hoz_Hun
    #1793
    A hegyre mászós résznél, miután lezuhant a lift? Azután lőheted, nem úgy kell legyőzni. Van oldalt egy harpoon gun, azt kell beindítani. Először a generátorát, aztán odacsalni a fénybe és az ágyuk automatikusan meglövik. Azután szét kell huzatni, amit a konzolnál tudsz megtenni oldalt átellenben a generátorral.
  • nazareti
    #1792
    sziasztok! az a kérdésem lenne,h az óriás pókos résznél ,h lehetne a legkönnyebben/egyszerübben átjutni? már levettem casual módra ,és még úgysem sikerül. lövöm a tűzben égő lábait. amikor piros a potroha azt is de ha nagy nehezen el is jutok,h a szája pirosoljon akkora a töltényem fogy el. eddig a lehető legnehezebb fokozaton toltam , sok pálya így is meg lett 100% ra ez meg még így se. fegyvereim lehet elég gyengék mert ugyebár az eddig nagyon nehéz fokozat miatt nem igazán tudtam fejleszteni. esetleg vmi csalás rá?
  • BongoBácsi
    #1791
    A classicnál lehet érezni a távolságot a cél és közted a sima beálltás meg csak középre rakja a pontot.
  • BongoBácsi
    #1790
    Szerintem ezt a nehézség dolgot embere válogatja én impossiblen se éreztem nagy kihívásnak, pár napja felraktam a doom2-t na az egy tényleg nehéz játék volt !
  • Prince23
    #1789
    8/10 teszt
  • Victor1103
    #1788
    Nos én is végigvittem. Eléggé csalódott vagyok a játékot illetően. Az első rész abszolút etalon marad, míg a második rész egy nagyon jó folytatás. Ez viszont a másik két rész közelébe nem ér számomra.

    Nem is amiatt hogy nincs benne annyi horror elem mert igaz hogy nem ijedtem meg annyiszor miközben játszottam mint az első két részben, de még így is megvolt az egészséges para faktor ami egy ilyen játéktól elvárható. Ami nálam konkrétan kiverte a biztosítékot az a hihetetlen monotonitás főleg a harc miatt. Komolyan az utolsó két órában már kb már azt vártam hogy legyen már végre vége. Természetes hogy egy játék nyújtson egy bizonyos szintű kihívást, de ez a játék amit kínált az már abnormális. Sokszor komolyan elgondolkoztam hogy nem-e valami buggal állok szemben mert az ellenségek csak jöttek és jöttek és jöttek...
    Arról nem is beszélve hogy a végén már easy-re vettem le a nehézséget de még így se volt egy könnyű menet( megjegyz. az előző két részt hardon vittem végig) Szóval ez úgy ahogy van nagyon gagyi, időhúzó volt a játékban...
    A sztori se nagyon motivált mert itt az is elég közepes volt a befejezés pedig minden csak nem kielégítő azután a sok szenvedés után amit a játékos átél. Bírom az ilyen cuccokat mikor átküzdöd magad több ezer akadályon csak azért hogy a végén a képedbe nyomjanak egy másfél perces átvezetőt.

    Pozitívumnak nekem ami egyértelmű az a grafika volt. Hozta a szokásos elvárt színvonalat ezen a téren tényleg AAA kategóriás a játék. A fegyverkészítés se volt annyira banális ötlet néhány puzzle viszont hát nem is tudom..

    Mindegy nem oltom tovább a játékot, kategóriáját tekintve nem rossz, de Dead Space szinten eléggé alulteljesít
  • Harbinger
    #1787
    Nekem 23 óra volt, Impossible-ön. Igaz, az eszement nehézség miatt pár al küldetés kimaradt. Meg persze a co-op only részek. Meg nem találtam meg minden logot, textet, artifact-et.

    Egyébként mi a különbség az új és a classic aim között? csak mert én az Options-ben alaból classic-ra állítottam.
  • Pares
    #1786
    Ez a baj. Én speciel utálok rohanni, nem is értem azokat, akik így játszanak, mi értelme? A játékot ki kell élvezni, nem végigrohanni, hogy aztán csomó dolgot ne érts és a végén még le is húzd a játékot. Szépen lassan megfontoltan.
  • dubel
    #1785
    Újra kezdtem a játékot,mert eddig nagyon rohanva játszottam és most majd szép nyugodtan kitapasztalom a fegyverfejlesztést is.
  • wedge31
    #1784
    Az akkor kemény lesz. Ott egy ideig kell kibirnod és utána mehetsz a siklóba.
  • Harbinger
    #1783
    Áh... a kedvenc részem. Plusz én Impossibleön toltam. =)
    Co-opban nem tudok segíteni?
  • dubel
    #1782
    Az a baj,h két újra regenerálódó ellenség van pont a nyomomban amikor betölt a játék!
  • wedge31
    #1781
    Vissza fele nem tudsz keresni egy munkapadot? és egyúttal ott csinálhatsz löszert is magadnak.
  • Harbinger
    #1780
    Igen, itt a bibi az új rendszerrel. ha kilépsz nem a helyzeted menti, azt auto menti adott résznél. Ilyenkor ha kilépsz menti az invertoryd tartalmát, ezzel a nálad lévő fegyvereket is.
  • dubel
    #1779
    Csak az a probléma,h pont egy jó nehéz részt csináltam meg és pont utána csináltam fegyver fejlesztést,de mivel nem sikerült jóra így kiléptem a játékból hátha elfelejti,de a fegyver maradt és visszarakott a nehéz rész elejére kevés lőszerrel!
  • dubel
    #1778
  • wedge31
    #1777
    Alakitsd vissza ugyanott a munkapadnál.