21941
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Dewri
    #2152
    Ma sikerült olyan MM-et kapni, aminek köszönhetően a Fuso ellen bejött egy Yamato (és egyéb tier9-10 hajók...)!!! Nem is ez a legjobb, hanem az, hogy a végére 1v1-be kerültem vele, tehát pár km-ről kellett lődözni egymásra. Mákom volt, hogy a csapatom távolról osztotta, és egy torpedósorozatot is bekapott. Mindenesetre sikerült kilőnöm a végén.:)

  • DantesHUN
    #2151
    Nem lesznek
  • SzocsA
    #2150
    Tengeralattjárók kimaradtak a játékból vagy külön játék lesz rá? :D
  • DantesHUN
    #2149
    Tegnap:

    Utolsó csata a Fuso-val Ezzel végre sikerült kimax-olni.

    4 kill-es mogami 66 ezer sebzéssel. És azt hiszem mind a kettő vereség lett.
  • Dewri
    #2148
    Azért nem kicsit bosszantó, hogy miközben megfutom életem körét az Omahával, torpedókat kerülök el, 3 hajót kilövök, köztük egy csatahajót, közben úgy laggol a játék, hogy minimum 10 másodpercig csak állókép van, illetve a végén a győzelem panelt be se hozza... Megvan a Fuso, azzal is egy 3 killes kör, kinyírtam egy Nagatot is, erre a végén összefossa magát, kivág, mire visszamennék, már vége, pedig nagyon sokat sebeztem érzésem szerint. Így e 2 felvételen pont a lényeg nem látszik...:(

    Viszont a Fuso nem rossz. Vettem rá upgrade-t mindenből, a 6 torony nagyon kellemes a Kongo után.:)
  • Dewri
    #2147
    Ez lehet hogy nem rossz ötlet. A torpedó miatt úgyis igyekeznek közel jönni, olyankor meg szórja őket a másodlagos ágyúzat. Kösz a tippet.
  • Dewri
    #2146
    Én a Kongora a gyorsabb töltést tettem, bár nem tűnik soknak, de azonos nagy dög ellen hátha számít. Wargaming játékban nem adok pénzt a "pontosságot" módosító dolgokra...
  • DantesHUN
    #2145
    Én azt hiszem azt tettem fel, a Nagato-ra ami a másodlagos tüzérség lőtávját növeli. Azt fontosabbnak értem az alattomos rombolók ellen, mint hogy egy picit gyorsabban töltsön a fő tüzérség,
  • silverchain
    #2144
    Fuso -ra gun fire control system (pontosabb lövések) -et vagy main battery modification 2 -őt (gyorsabb betöltés) javasoltok?
    Utoljára szerkesztette: silverchain, 2015.04.05. 15:30:15
  • Dewri
    #2143
    A youtube-on Phelan és cleverland szokott videózni élőben is, ilyenkor általában kiosztanak kódokat is a játékhoz a szerencséseknek. Más forrást nem nagyon tudok így hirtelen.
  • Brinn
    #2142
    Hali,

    lemaradtam a jelentkezésről és most kódot keresek. Van valami tippetek honnan lehet szerezni?
  • kailee
    #2141
    Szerintem Dantes valahogy nagyon félreértetted kisssss mondani valóját. Nem korlátozni akar a beszédbe. csak annyit írt, hogy már jó ideje csak azt írkálodn hogy nem jó a sebzés , mért nincs infó erről meg arról, mért rosszabb a nagyobb szintű a kisebbnél. Ebből néha már nekem is kicsit elegem van, bár én próbáltam többször is rávilágítani, még "Zárt béta" van ilyen kor ez elfogadható, hogy semmit nem írnak ki és minden furán működik. De te többször is a jelenlegi wothoz hasonlíttatod, hogy ott se lő át egy 4 es tank egy 8-asat stb.

    Abban is igaza van kisss nek ha nem tetszik mai most nyugodtan leírhatod de a hivatalos cbt fórumra is írhatnád mert ha változást akarsz akkor ott számít a véleményed. Mert itt hiába írod le 100 -szor csak minket idegesítel vele, de változni nem fog semmi. majd idővel megcsinálják, de jelenleg a többi hajón dolgoznak ami nagyobb munka mint a sebzés. sőt tovább megyek még az is előfordulhat hogy csak az open betába állítják majd be a sebzést.
  • Dewri
    #2140
    És végre mentem egy olyan kört az Omahával, amit nyertünk, ugyanakkor életben is maradtam... Ilyen nem nagyon volt még. A torpedókat ezúttal sem sikerült használnom, de elkerültem 2 sorozatot belőlük, rögtön egymás után, az egyik szinte a hajó oldaláról pattant le, olyan közel ment el. És közben ketten ágyúztak is szemből...:)

  • Plata
    #2139
    Srácok Kongo-val 1 sorozattal kilőttem egy cruisert,be vallom gőzöm sincs milyen volt,t5 és 6 cruiserek voltak a csatában.
    Ap lőszerrel lőttem,nagyon vegyes sebzéssel,volt amelyik találat csak 50 körül sebzett volt amelyik ha jól láttam 8000 felett.
  • kissssss
    #2138
    ezt az arrogáns beképzelt dumát amit itt levágsz előszeretettel vágod más arcába ezt több topicokban is már megfigyeltem, nem pajtikám én sehol nem szabtam meg ki mit írogathat ide, vagy esetleg van megdönthetetlen bizonyítékod? esetleg beidéznéd ide azt a szövegrészt ahol én megtiltom hogy te meg amaz meg ő mit írogathat ide? nem faszikám most az van hogy egy másik fórumozó helyedre tett téged és ezt te zokon veted.

    még ha esetleg azon rugóznál hogy szóvá tettem a te állandó kötelezően ideirkált "mééé nincss nóórmális sebzééés" köreidet akkor megérteném.... de ami azt illeti még ezen a témán is értelmetlen a rágódásod mert itt már mindenki tisztában van vele rajtad kívül hogy mit jelent az alfa teszt a CBT és az open béta, csak te nem akarsz még mindig az egyről a kettőre jutni .
  • DantesHUN
    #2137
    Nem, haver, nem. Te lebaszol, és eldöntöd milyen téma való ide, és mi nem. Mert te eldöntheted...mert ki a bánatos franc vagy te? Mi alapján szabod meg, hogy miről lehet és miről nem lehet ide írni? Te itt valami főnök vagy? Én azt hittem, hogy egy kicseszett játék kicseszett topic-ja, és ami ehhez a kicseszett játékhoz tartozik arról lehet beszélni. De te megmondod, hogy nem. Amúgy írhatsz listát is, mely témákat engedélyezed.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.04.04. 17:06:36
  • SzocsA
    #2136
    mennyi idő telt el két béta kulcs osztogatós periódus között? dobhatnának pár kulcsot így húsvét alkalmával.....
    arról nincs hír, hogy mikor lesz legközelebb? nem nagyon tudok angolul.
  • davidbog
    #2135
    Van. Ha például a hajó orrát találod el 14"-es lövedékkel akkor 261-et sebez. Ez az overpenetrated rendszer miatt van. Ha lenne mögötte valami modul akkor rendes sebzést is bevihetne. Csak az ilyenkor történő sebzés nagyon random, kb olyan WT:GF szintű hulladék. Csak itt HP sérülés van nem modul.
  • kissssss
    #2134
    örülök neki hogy sikerült a lényeget nem felfogni, na akkor lesüllyedve a te szintedre.... itt óbégatsz már 2 hónapja és teszed fel a kérdést hogy miért vannak fura dolgok a játékban, én most elmagyaráztam lehető legegyszerűbben hogy ez még csak cbt és jó pár dolog hiányzik a játékból(távol áll tőlem hogy védjem a WG-t de ezt ők is bevallották), erre te itt adod a nagy megsértődöttet és ríttig nem a lényegre válaszolsz, sőt személyes sértésnek veszed! mintha a te személyed itt ebben a topicban megkérdőjelezhetetlen szent és felülbírálhatatlan lenne.
  • DantesHUN
    #2133
    Köszönöm a lebaszást. Innentől akkor befogom a pofámat. Senki ne merjen a sebzésről írni ! KUSS LEGYEN VÉGRE!
  • kissssss
    #2132
    "Ez az amit nehéz megérteni "

    nincs ezen semmi érthetetlen, van kérlek szépen egy primitiv random sebzést generáló rendszer(ideiglenesen) ami néha neked kedvez néha az ellenfélnek és ENNYI, értsétek már meg nincs még normálisan megcsinálva a páncélzat a hajókon és overpenetration sincs a játékban mert ha lenne akkor soha a bü*** életbe nem kaptam volna szét tegnap 3 rombolót is a kongo ap löszerével, már ezt olvasom 12 oldalon keresztül.. jó reggelt ez CBT ezt inkább a hiv fórumon kellene leírnotok, majd ha lesz open béta akkor már több értelme lesz erről beszélni.
  • DantesHUN
    #2131
    Elvileg. Aztán...amikor ilyen anomáliák vannak, nos...szerinted? Az is lehet ebbe is bele tettek egy random százalékot, és úgy működik.
  • csoszi87
    #2130
    Tehát akkor már él az overpenetrated rendszer?
  • DantesHUN
    #2129
    Hát mert a St. Louis-on át megy az AP, és nem aktivál a gyújtószerkezet, és nem robban. Csakhogy mi van olyankor, amikor pl: Fuso-val, nagyobb kaliberrel, egy jóval kisebb rombolóba belelövök, és robban a francba?
    Ez az amit nehéz megérteni ,hogy ha van egy elvileg létező szabály, hogy működik a dolog, akkor , mi alapján van ilyesmi? Hol így működik hol nem? Milyen változó van még itt?
  • csoszi87
    #2128
    Most én is ledobtam a láncot.
    Kongóval 6 kmről nem tudtam kilőni 1 St.Luist AP-val.
    Sortűz, majdnem az összes talált, erre látom 700 sebzés.
  • DantesHUN
    #2127
    Lehetséges. Lehet ha működne, akkor nem bontaná le AP gránátokkal még egy kisebb hajó is. Csak hát így meg szívás.
  • Dewri
    #2126
    Lehet hogy ennyit tesz a páncél. Mivel az még nem működik, így halál van...
  • DantesHUN
    #2125
    Az a baj, ezzel a sebzéssel, hogy igen, elméletben valami olyasminak kéne lennie amit mondasz.

    De basszus, látom rám lő egy másik cirkáló, gyakorlatilag kifordulok lövésből, és mégis,m a fele HP-t lerobbantja. New Orleans-ban mindenki AP-val rő rám, és két-három !!! szinttel kisebb cirkálók és lelőnek 2-3 lövéssel. És ez ellen mit lehet tenni? Basszus, ha 20 lövést le ad rám, és abból csak kettő talál el, a többit kimanőverezem, akkor is végem! Pedig csak 10% talált...

    Nem tudom. Lehet a sebzés rendszer van elcseszve

    Vagy a New Orleans hajó modellje van elcseszve, és bárhol eltalálják robban.

    Az is lehet, olyan kurva jó profikkal futok össze állandóan akik...fogalmam sincs hogy csinálják, de de hihetetlen mennyire könnyen lövik szét ezt a szerencsétlen hajót.

    A másik dolog, eleve a New orleans gyengébb mint a kisebb cirkálók. Miben jobb? Max-ra fejlesztve 2 km-el nagyobb lőtáv? Nem sok előny. A hatos szintű cirkáló többet sebez. És csak 200-al kevesebb a HP-je. Ha a hatos cleavland, és a 8-as New Orleans meg áll egymástól 10 km-re, és lőni kezdenek, a New Orelans fogy el előbb.

    Persze más lenne a helyzet, ha teszem azt a New Orleans-nak többet ütne át az AP lőszere, és érezhetően páncélozottabb lenne, mert így legalább a kis picsafüst alacsony szintű hajók nem robbantanák fel két lövéssel.

    Nem tudom mi van, de az fix, 8-as és 9-es szinten nem stimmel valami nagyon nem az USA cirkálókkal. A Clevaland, a Pensacola teljesen rendben van, a Mogami a japán ágon rendben van, de a New Orelans és Baltimore-nál valami szarság van.
  • DantesHUN
    #2124
    A torpedónál is van szerintem random. Legalábbis a reülőgépek torpedói nem mindig sebeznek maximumot. A rombolók torpedói, hát nem esküdnék meg rá.
  • kissssss
    #2123
    nope
  • StrikeFor
    #2122
    sziasztok,lehet szerezni kulcsot valahogy?
  • Dewri
    #2121
    Igen, itt a fórumon javasolták hogy figyeljek ezerrel és bizony a Kongo első 5 körében folyton ezek nyírtak ki, úgyhogy megtanultam a leckét...:)
  • Dewri
    #2120
    Szimulátor jellegű a wargaming?? Valóságban sosem létező járművek, hp, 25% random átütés/találat/sebzés, eltűnő lövedékek, eltűnő járművek, stb, stb. A War Thunder az szimulátor jellegű, főleg a szimulátor mód, de wargaming? Köze nincs... Bevallottan nem is tartják szimulátornak egyik játékukat sem. Tehát nyugodtan beleférne a no team damage.

    Ettől függetlenül még mindig ez a legjobb játékuk, mivel néztem a tankot és a repülőset is, így mondhatok ilyet. Egyelőre a legjobb. Amíg ide nem engedik SerB-et....:)
  • kissssss
    #2119
    :DDD wáó második torpedótámadást gyönyörűen kikerülted
  • kailee
    #2118
    Mivel szimulátor jellegű az összes wargaming így hülyén nézne ki ha a saját társadat nem sebezhetnéd :)

    én leginkább azokat unom hogy van aki elindítja az irányba a hajóját full speedel aztán lövöldözik távcsővel vaktában arra meg nem gondol hogy más is közlekednie és bele rongyol. bs-sel nehéz furdalnom míg a cruiser vígan ki tudna kerül de nem figyel.

    cruiser sebzésekről nem tudok nyilatkozni még csak cleavlendem van .a mecs elején He vel szoktam amúgy elereszteni 1-2 adagot hátha kigyullad aztán váltok AP-ra ez mind cruis mind bs-nél csinálom. De a sebzésre nekem még mindig az az elvem hogy ha olyan helyen találod el és olyan szögbe esik átüti és azért sebez nagyot mert pl lőszer raktárba ment vagy torpedót talált és robbant.
  • Dewri
    #2117
    Mondjuk ezt is csak programozás kérdése lenne megoldani, a Ground War Tanks-ban pl meg van csinálva, hiába lövöd a csapattársat, nem sebződik. Így legalább a saját csapatod agyhalottjaitól biztonságban lehetsz...

    Sikerült a Kongoval 79ezret sebezni AP használattal, 3 killel. Lehetett volna negyedik kill is, ha belemegyek az ellenfél Kongo-ba, így utólag azt kellett volna, mert végül ő lőtt ki, de ha belemegyek, ő is meghalt volna... Nyertünk, így jó lett a kör bevétel szempontjából is.

  • Dewri
    #2116
    Ja, az is normális, hogy egy hatos sortűz egy marha nagy csatahajóból sebez 525 hp-t (ha én lövök persze, szemből ilyet nem nagyon láttam még...)... Akkor már legyen totál random a torpedó is...

    Az Omaha továbbra is egy szenvedés, a Kongo viszont jól halad. Mondjuk most este 10-től mintha átkapcsolt volna a játék egy másik fokozatra, mert minden csata bukta, illetve az MM is megvadult, pedig van fönt ember elegendő, mégis adja a +2-+3 tiereket zsinórban. Ki is léptem, nincs értelme így. Jó a Kongo, de a nyolcasok jobbak...
  • Trucker39
    #2115
    Kicsit többet mint 16 ezret sebez a Tier VI torpedója.



    Amit érdemes megtanulni velük kapcsolatosan az a hatótáv. Nem lőnek végtelen távolságokra. magasabb szinten persze már messzebb hordanak de Tier V körül bizony csak 5 km-re.
    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2015.04.03. 21:43:59
  • DantesHUN
    #2114
    A torpedók nagyon sokat sebeznek. Ez normális. Van amiből egy darab is bőven 20.000 felett sebez.
  • Dewri
    #2113
    Nos, most mentem be, hasonló okosságot tapasztalok a sebzés terén. Hatos szintű romboló 3 torpedót lőtt ki rám, Omahával mentem. Befordultam, így a 3ból csak 1 talált, mégis fölrobbantam, full hp-ról! Egy hatos romboló torpedója 26ezreket sebez????