21943
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Dewri
    #2195
    Kipróbáltuk, itt is működik a jól bevált wotos vonatozás, azaz a kis cirkáló meg tudja tolni a nagy csatahajót, ezáltal több mint 1 csomó sebességnövekedés érhető el! :)
  • horika
    #2194
    Jellemzően akkor ragadnak bent az emberek, mikor (mint én is) későn veszik észre a szigetet, elkezdenek vadul kanyarodni, az orra el is kerüli a szigetet, de még "csúszik" oldalra a hajó valamennyire és az oldalával találja el a szigetet. Legalábbis én csak így ragadtam be eddig.
  • Tono34
    #2193
    Amióta kikapcsolta a segédet azóta nem ragadtam be.
  • horika
    #2192
    A múltkor én is ragadtam oda egy sziget oldalához Omahával, szerencsére ott volt haver és jött segíteni Kongoval... Kongo + full gáz úgy kipattintott a sziget mellől, hogy öröm volt nézni.
  • DantesHUN
    #2191
    Érdekesek különben a szigetek, van amelyik mellet el lehet navigálni, de van amelyik mellet oda ragad a hajó, és se előre, se hátra. Meg lehet azzal magyarázni végülis, hogy mert ott sekélyebb a víz, de inkább csak valami bug lesz az.
  • horika
    #2190
    Vagy az új fizikát, amivel nem megakadsz a szigetben, hanem felcsúszol rá és ottragadsz örökre
    Utoljára szerkesztette: horika, 2015.04.08. 13:18:56
  • DantesHUN
    #2189
    Amúgy elég szegényes patch. De állítólag lesz dolgoznak valami nagy bejelentésen. Le merem fogadni a nagy bejelentés, nem ám mondjuk páncélzat lesz. Nem is ám új hajók(mondjuk sok érelme sincs az új hajóknak amíg a páncélzat szar) hanem...fütyülő sirályok, delfinek, vagy más egyéb fontos dolog.
  • Trucker39
    #2188
    Patch list

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    New ships:Soviet light cruiser Murmansk (USS Milwaukee) used by Soviets from 1944 till 1949 and then returned to USA.
    Ship changes:
    Some Japanese destroyers get faster turning turrets and shorter reload times
    Fixed a bug that caused 1hko of destroyers most if the time if AP shell hit below the waterline
    Fixed glitches in the scope mode
    New maps:
    Return of "New Dawn" map
    An experimental "Ocean" map without any obstacles
    Map fixes:
    Superiority mode now adds 3 points per second instead of 4
    Speed of capture depends on 2 ships only. Though capture points are distributed to all ships in area
    Interface:
    Credits after the battle are now shown without taking repairs and ammo in consideration
    Post-battle screen now correctly handles torpedo damage
    Post-battle screen now has a game logo
    Added limit to how many 'special' symbols you can enter when creating a chat channel
    Removed block of crew retraining for piasters button in case if player doesn't have enough credits
    Removed block of buy button when buying Soviet ships using piasters
    Now you can buy a ship without the crew
    Link "report a bug" now leads to player support center
    Now you can see the cost of removing your mods from the ship you're planning to sell
    Fixed incorrect displaying of prices when changing modifications
    Now you can see how many days of premium are left
    Added a link for premium shop
    Changed rates for map distribution
    Bug fixes:
    Fixed a bug that prevented client from saving its state after closing
    Decreased crash occurrences
    Fixed crash possibility when exp transferring
    Fixed crash possibility when clicking 'combat efficiency' (sorry if I'm wrong here, don't have English client)
    Fixed crash possibility when researching of ships takes long time (?)
    Fixed incorrect display of gun fire effects at maps "Big Race" and "North"
    Somewhat improved bot navigation
    Fixed incorrect behaviour of torpedo tubes when switching fire modes (out of range fix)
    Fixed flying camera at the end of battle
    Fixed bug when torpedo assist was still visible after ship destruction
    Fixed incorrect display of slots after getting a premium ship
    Fixed button of the previous ship in the Hatsuharu research tree
    Fixed daily duty button
  • Dewri
    #2187
    Hát ja. Most mentem egy best of St. Louis kört: szétcsaptam egy Omahát, majd egy sorozattal egy Phoenixet (7700 hp-ról), aztán a rend kedvéért közelharcban rommá lőttem egy Kongo-t (lényegében folyamatosan tűz alatt volt, a találatjelző egybeszámolta a lövéseket, 80 lövésnél szakadt meg a sorozat, aztán még 9 lövés volt, hogy elsüllyedjen) majd még megaprítottam egy St. Louist, hajszálon múlt a negyedik kill. Mindezt TIER 3 cirkálóval! Ez a hajó olyan, mint a KV1 volt a wotban, amikor még nem volt így elbarmolva, mint manapság: örök hely a kikötőben, abszolút OP! :)

    És ilyet nem tud efölött semmi, az Omaha-Phoenix nulla, a Cleveland nem rossz, bár egyetlen Fuso sorozat full hp-ról leszedett ma (mondjuk én nem emlékszem, hogy 20ezernél többet sebeztem volna egyszerre csatahajóval, azt is Kongoval, 35ezer egy sorozattal sose volt, ellenben 1000 alattiak simán...), állítólag a Pensacola ismét rossz... Pont ezért volt csalódás a cirkáló vonal, hiszen az első 3 hajó egy állat, azok után a következő pár hajó meg rossz vicc.

  • DantesHUN
    #2186
    Érdekes azért, hogy miért van a nagyobb szintű cirkálónak kevesebb hp-ja. Az mondjuk lehetne magyarázat, hogy mert páncélozottabb. De hát mivel jelenleg ilyesmi nincs benne, és amíg meg nem csinálják, hát ez így nem túl jó. A New Orleans kaphatna például + pár ezer hp-t, és ha egyszer rendes páncélzat lesz, vissza vehetnék.
  • Dewri
    #2185
    Hát igen, mert sok értelme van berakni prémium hajót, ha senki, vagy csak kevesen tudnak venni...
  • DantesHUN
    #2184
    Hát ez az. A wipe után adtak valamennyi gold-ot, de az nem volt elég. A WoT-ban annak idején naponta adtak valamennyit, a CBT alatt. Legalább patch-enként ,lejátszott csaták alapján lehetne hogy mekkora összeget adjanak, hogy ki lehessen a prém. hajókat is próbálni.
  • Dagohun74
    #2183
    Open bétánál tuti lesz nullázás.
  • Dagohun74
    #2182
    Ezért voltam kíváncsi. Oké rakják befelé ezeket a hajókat de mégis hogy teszteli az ember?
  • _dRaxx_
    #2181
    Ez a nullázás dolog mikor szokott lenni? Open betanál vagy ha már rendesen kijött a játék?
  • DantesHUN
    #2180
    Csak ha van rá gold-od( vagy piaster vagy mi itt a neve) , de gold-ot nem osztanak egyelőre, és máshogy szerezni se lehet. Legalábbis semmi ilyesmi lehetőségről nem tudok
  • Dagohun74
    #2179
    OK. Thx. Még egy kérdés hogy lehet kipróbálni a prémium hajókat?
  • tutyimutyi2
    #2178
    no és mikor jönnek az amcsi csatahajók meg a japcsi hordozók?
  • DantesHUN
    #2177
    http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/10070-update-0303-07042015/page__p__172430#entry172430

    Ezen a fórumon
  • Pluskast
    #2176
    Meghívót folyamatosan osztogatnak vagy most az szünetel?
  • Dagohun74
    #2175
    Háááát nem sok semmi. Open ocean, na ez érdekes lesz. Itt a BB-kel jól lehet majd aprítani. Vagy nem. Úgy egyébként merre leledzik a teljes patch lista?
  • csoszi87
    #2174
    Üres óceáni pálya.
    Ezen mennyit kellett agyalni?
  • DantesHUN
    #2173
    Captains,

    While we are working on an announcement, here are the main points of today's update:



    New ship! Well, it is "just" a Premium but still... Say hello to the cruiser Murmansk! Looks familiar? It should - it is basically a late war Omaha class that was borrowed to the Soviet Navy! Especially recommend to have a look at the wonderful baby Catalina called Beriev 4.
    Balance changes - especially for certain IJN destroyers. Gun turrets will be back in business - still not as fast as the US Navy DDs though.
    Reworked map - the New Dawn. That is not all however:
    New map: Open ocean. Nowhere to run, nowhere to hide - let's try it out!
    Slower cap both in "Capture the flag" and in Domination.
    Turkish localisation was added to the game client.



    Apart from this, a whole host of bugs was fixed - you will see the detailed list later today.

  • Brinn
    #2172
    Hol találok infót a mai peccsről?
  • Trucker39
    #2171
    Az meg, hogy kinek melyik hajó típus felel, meg, majd mindenki eldönti szépen. Látok csatahajóval is komoly köröket menni, de látok cirkálóval is. A rombolókat meg nem szabad leírni. Már magam is mentem olyan csatát, ahol négy hajót süllyesztettem el.
    A repülőgép hordozó egy kissé más tészta. Nekem nem megy vele a csata, de mivel a végelszámolást mindig megnézem, sokszor voltam olyan csatában, mikor 5-600 pontot kaptam, miközben egyik, másik hordozó meg a játékban 1200 fölött kapott. Valamit mégiscsak tud az a hajó osztály.
  • Trucker39
    #2170
    Nos, megnéztem a Yamato c. filmet. Aki esetleg még nem tette volna meg, közeljövőben feltétlenül pótolja. Szép és megható tisztelgés egy csatahajó és a legénysége előtt. Tudomásul kell venni, hogy a japán kultúra eltér mind az európai, mind az amerikaitól és ilyen szemmel kell nézni a filmet. Nekem határozottan tetszett.

    Egy biztos. Csatahajóval, légi fedezet nélkül sehová sem megyek ezentúl.
  • DantesHUN
    #2169
    Cirkálóval lehet jobbakat menni, és gyorsan nagy sebzést osztanak ki. Csak az a gáz, a magas szinteken a cirkálók páncélja fájdalmasan hiányzik, mivel a kisebb szintű cirkálók szarrá lövik. A hatos Cleavland komolyabb sebzésre képes mint a 8 as New Orleans, mármint egymással szemben párharcban. Így a 8 9 es cirkálók nem túl jók: már kevésbé mozgékonyak, páncél nincs. De megéri szívni a Des Moines ért
  • Dewri
    #2168
    Hát pedig én a csatahajóval élvezem igazán a játékot. Nagy sebzés, nagy hp, sokat elvisel, életerő visszatöltés, egy jobb sorozat kinyír egy rombolót vagy akár egy sérült cirkálót is. Nem az van mint a kicsikkel, hogy az első pofon szinte lenulláz... Várom is már az amcsi csatahajó vonalat, mert addig nem nagyon van választásom, a hordozó az vicc (hajós játékban nem fogok repülőkkel szórakozni...), a romboló nulla (annyira közel kell menni a torpedózáshoz, hogy onnan már simán kinyírnak...), a cirkáló meg elég szenvedős.
  • davidbog
    #2167
    Látod te milyen szerencsés vagy. Átütő találatokkal számolva 2419 az átlagsebzése egy lövedéknek. Most mentem egy statisztikailag ugyanilyen csatát: 99k sebzés, csak AP, ugyanígy csak csatahajókba sebeztem, de nálam csak 1523 volt az átlagsebzése. :D

    Ez nagyon szar, semmi értelme csatahajókkal menni, egy normálisabb CL/CA jelenleg nagyobb tűzerőt tud. Távolról 15+ km-ről lőni BB-vel nagyon lutri, lassú BB-t hais eltalálja az ember akkor is csak a lövedékek kb fele talál be. Gyors, manőverező hajóra meg felesleges ilyen távolról lőni. Közelről meg nem érdemes harcolni, mert a CL/CA hajók szétkapnak, mert nem sebez normálisan az AP vagy a szórás miatt nem talál minden lövés..
  • PzPuma
    #2166
    Remek könyv, többször elolvastam már én is.
    Yamato film is jó, a Csatahajó c filmmel össze sem hasonlítható...
    Bár nálam még mindig a Tengeralattjáró (Das Boot ) az etalon.
    Utoljára szerkesztette: PzPuma, 2015.04.06. 22:20:19
  • Dewri
    #2165
    Megvan a Cleveland. Rögtön az első csatában kapott egy csomó találatot, ki is gyulladt, mégis túlélte és még ki tudtam szedni vele egy másik Clevelandet. Érzésre sokkal erősebb mint az Omaha volt.

    Trucker, te meg már csak akkor írtál rám az ütközésveszély miatt, mikor már rég elkerültelek...:)

    Kicsi a világ, az egyik csatában ellenfél volt a youtube-os Phelan is, Fuso vs Nagato csatát toltunk egymás ellen, persze ő volt a Nagato, így az eredmény is sejthető...
  • Dewri
    #2164
    Azért az nem rossz, mikor a romboló rátol mindent az idegenekre szemből, ami csak van, torpedókat, lövegeket. Meg amikor a Missouri oldalsortüzet oszt, az is ott van. Előtte a horgonyos drift kicsit erős...:)
  • Trucker39
    #2163
    A Midway-i csata igazából könyvben jó. (Hihetetlen győzelem). Jó néhányszor kiolvastam már. A Yamato című filmet meg majd estére megnézem.

    A Space Battleship Yamato-t meg azt hiszem, messze elkerülöm.
  • Caliph
    #2162



    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.04.06. 20:20:17
  • ikarus44
    #2161
    A Midway-i csatában egy rakás falls jelenet van, bár a háttértörténet egyszerűen fenomenális. A Yamato meg összességében nem annyira jó szerintem, mert túl sokszor eltérnek a fő tárgytól.
  • Trucker39
    #2160
    Nem azt kell nézni. Midway-i csata (1976) és a Yamato (2005) filmeket nézd inkább.
  • DantesHUN
    #2158
    Úrsiten az a film. Egy jelenet van benne, ami jó. Amikor a régi Iowa-t beindítja egy rakás öreg nyugdíjas, és közben AC/DC Thunderstuck...mekkora marhaság, de azért király jelenet.
  • _dRaxx_
    #2157
    Senki nem tud semmi infót mikor lesz valamikor pár órára open a béta? Meg érdekelne hogy kb mikor is lesz open béta ez az egész. Már 3x néztem meg a Battleship című filmet mert már nem bírok várni... ^^
  • Dewri
    #2156
    Bandicam. Utána még kisebbre kell tömöríteni egy másik progival, bár a Bandicam alapból kisebb videót készít mint a Fraps.
  • Trucker39
    #2155
    Most mit látsz meg 2-3 km-ről? Torpedót, hajót? Mind a kettőnek van láthatósági távolsága. hajóknak le van írva a paraméterek között. A torpedóknak is biztosan van, csak arról nem tudok, annak hol van leírva.