21953
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Piszkos  Fred
    #2285
    Tehát a félkész closed béta alapján már le is zárod a játékot? :D
    Am a piasterek is az open béta nyitás után lesznek aktiválva?
  • Kurfürst
    #2284
    "Nincs páncélzat a hajókon. Van ismerősöm a szuperteszterek/tanácsadók közt ő úgy tudja, hogy nincs."

    Akkor ez most el is dölt, hogy ki sem próbálom.... kár hogy a Gaijonos hajózás meg még a horizonton sincs, pedig azzal az armor/critical és fizikaI modellel érdekes lenne.
  • Tono34
    #2283
    Kipróbáltam a Yubari-t. Így első blikkre nem volt rossz. Túl heves csatában nem voltam vele, mert egy rombolót üldöztem ami az anyahajónkra pályázott. Elég fürgén kanyarodik, 6s körüli töltésidő. Mennyit bír azt passz, nem nagyon lőttek rám, de a torpedókat elég jól ki tudtam manőverezni.
  • Caliph
    #2282
    ez a koncepció majdhogynem tetszene is :D
  • Plata
    #2281
    Destroyerrel egy sorozattal két destroyert öltem meg.Rám jött két ellenség kidobtam torpedókat,az egyiket telibe a másik meg belém jött inkább.
  • DantesHUN
    #2280
    Ügyes vagy, látom jól megy
  • Plata
    #2279
    Ez a Fuso sem rossz.



  • Plata
    #2278
    Utolsó csatám kongo-val.
  • Caliph
    #2277
    de a leírása alapján át kéne másznia az egész hajó mert nincs páncél nincs ellenállás
    jó persze,nyilván ez a része sem tökéletes még
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.04.10. 10:18:29
  • DantesHUN
    #2276
    Mert az AP (jelenleg) ha talál és robban többet sebez.
  • Caliph
    #2275
    de most ha nincs páncél miért nem he lövöldöz mindenki,páncél nélkül az a lövedék lenne az op nem az ap
    mondjuk az én clevelandemet is HE vel oneshotolta egy kawachi :D
  • DantesHUN
    #2274
    Németről azt halottam a Bismarck állítólag prém lesz, és a Tirpitz lesz a normál ágon.

  • DantesHUN
    #2273
    Ha tetszik vedd meg. Nekem egyik prémium hajó se tetszik. A japán Yubari, inkább ez a könnyű japán cirkáló, ami szeret sok torpedót lőni, szóval olyan átmenet a rombolók /cirkálók között, mint a többi alacsony szintű japán cirkáló. Szerintem hasonló lehet mint az Iwaki amit az alfa tesztelőknek osztottak.
  • Sendrov
    #2272
    Ok. Páncél nincs. Akkor az, hogy egy AP találat mennyi HP-t von le az ellenségtől teljesen véletlen szerű dolog? Vagy az éppen eltalált modultól függ?
    Sajnos nálam sincs training csata lehetőség. Szintén az első hétvégi teszten csatlakoztam. De ha lenne, és lehetne ismerőst meghívni a gyakorló ütközetbe, mint a WoT-ban, akkor lehetne tesztelgetni ezt a sebzés dolgot, ütközést, torpedókárokat stb. stb.
    A három akciós prémium hajó közül a japán cirkáló érdekel, de nem tudom, hogy megvegyem, illetve előrendeljem-e. Sajnos nincs elég időm játszani. A négy hajóosztály közül nekem valamiért a cirkálók fekszenek a legjobban.

  • davidbog
    #2271
    Amikor a kezdő ponton állsz akkor a körülötted lévő hajók 3-5 km-re vannak és nem karnyújtásnyira melletted állnak. Mivel nem síkban nézi a játékot az ember ezért többnek látja. Szerintem jó adatokat ír ki a játék, nagyok a pályák.

    Elsietik a dolgot? Az ismerősöm szerint annyi a még megvalósítandó, letesztelni való dolog, hogy már az is nagy szó lesz ha év végére eléri az open béta státuszt. :(

    A WT átütési rendszere se jobb semmivel mint a WoT-é. A WoT-ét a +/-25% random teszi tönkre, de az nagyon. A WT-ben viszont a páncélátütés modellezése szerintem sokkal rosszabb, még annyira se realisztikus mint a WoT-é. Például mi f*sz az a 100%/50%/0% change of the ricochet adat, minden lövedékre más szöggel megadva? Honnan, mi alapján szedtek ilyet? Még ballisztikai dokumentumokba sincs ilyen. Lövedék normalizáció persze itt is van (mert ugye fő a realisztikusság). Ez kombinálva a történelmi átütésekhez képest agyon tápolt átütéssekkel még annyit se ér a páncél mint a WoT-ban. Sokkal kevesebb a lepattanó mint a WoT-ban, a WT-ben olyan az egész mintha a WoT-ban fix +15% "random" lenne, csak ugye az már nem random, mert egyetlen adat.
    Amúgy a modulos dolgokban tényleg sokkal jobb a WT. Olyan pontosságú modellezés el kelne itt a WoWs-ban is. Mondjuk a WT féle páncélzatmodellezés megint csak nem hiányzik, abban megint csak gyengébbek.

    Kérdezősködtem, erről a német ágról, mert páran itt is írták, hogy az orosz után az lesz a következő. Ismerős nem tud róla semmi biztosat. Egyenlőre csak annyi a biztos, hogy a következő brancs ami bekerül az az US BB ág.
    Ez után csak feltételezések vannak attól függően hogyan haladnak a többivel. Szóval ez a német ág valószínűleg megint a pompás WG féle belső kommunikáció szüleménye. Az US BB-k után feltételezhetően a japán CV-k jönnek, aztán az orosz DD-k, CL/CA-k (az orosz BB-kkel tier 5-6 környékén elég nagy probléma van).
    Mellesleg jelenleg a japán Shinano csak tier 9 és megpróbálják kibalanszolni tier 10-be az amerikai Midwayt. :D
  • davidbog
    #2270
    Nincs páncélzat a hajókon. Van ismerősöm a szuperteszterek/tanácsadók közt ő úgy tudja, hogy nincs.

    Ezt támasztja alá a játék is: Dantes már írta az övpáncélt. Nem lehetne átütni 6" és 8"-es ágyúkkal egy Fuso vagy Nagato 305 mm-es övpáncélját. De egy haverral szakaszban toltuk és egy Fusonak négy tornyát lőttük ki AP lőszerrel. Ha lett volna rajta páncél akkor ennek kellett volna sikerülnie.
    Az igaz, hogy a csatahajókat elsüllyeszteni nem nagyon lehet ha a felépítményt lövik. De harcképtelenné lehet őket tenni. Az pedig a játék szempontjából ugyanaz.
    Ha szétlövik a hídat, a tüzvezető központot, a tatot a kormányszerkezettel, akkor már harcképtelen. Ezt az angolban soft killnek nevezik. A Sárga tengeri csatában a japánok gyakorlatilag így verték szét az orosz flottát. A japán AP lőszerek szinte pillanat gyújtósok voltak elég nagy mennyiségű robbanóanyaggal, majdnem olyan volt mint egy HE..
    Mellesleg ha a másodlagos tüzérség tornyai vagy kazamatái találatot kapnak és berobban a lőszer akkor az akár ki is bezheti a csatahajót. A Yamatot egy 155 mm-es tornyot ért bomba találat következménye végezte ki.
  • SzocsA
    #2269
    egy béta kulcsra 10000 ember jut. majd akkor nyerek mikor open béta lesz vagy már kijön a játék. :D
  • Tono34
    #2268
    Valamelyik hajót megveszitek? Érdemes egyáltalán?
  • Dewri
    #2267
    Nálam sincs tréning.

    Viszont úgy látom, hogy az új "pénzes patch" szépen elállította a sebzést is. Csatahajóval valami katasztrófa sorozatokat kaptunk szakaszban, 200-122-as sebzés skálán mozgott a sorozatok igen nagy része!!!!! Figyelembe véve, hogy minden nap játszok, igencsak szemet szúrt ez a kis változás, mert ez eddig nem így ment, azért 3ezer alatt elég ritkán adta a sorozatokat. Most meg egy 3ezres ellenfél ellen betolt 530 sebzést! És utána ugye 30 sec töltés... Közben lőnek ezerrel... És a szakasztársamnál is ugyanez. Főleg csatahajónál volt észrevehető, de a Cleveland is produkált 230-as sorozatokat nem egyszer. Persze ez wargaming játék, így alapvetően a szemem se rebben, csak bosszantó...
  • Trucker39
    #2266
    Hétvégi tesztelő voltam és nálam se nincs training csata.
  • tutyimutyi2
    #2265
    a honlapon április 12 van kiírva szóval szerintem egyesek már most kitudják próbálni a többi ember meg majd 12-től tud vele játszani
  • tutyimutyi2
    #2264
    április elsején az eu oldalon lévő hirben is benne volt hogy mostantájt fogják betenni ezt
  • Dagohun74
    #2263
    Nálam nincs training. Csak co-op és random. De én weekend tester voltam csak.
  • DantesHUN
    #2262

    A másikban igazad van, évfordulós cucc lesz gagarinra . Igen, mert hát Gagarinak sok köze van a hajókhoz. Akkor ez a nagy bejelentés amin dolgoztak...nem ám páncél vagy valami értelmes. De hogy a training hogy lehet , igazi rejtély.
  • DantesHUN
    #2261
    Hát ez azért beszarás. Mi a fene lehet a magyarázat? Nézze már meg mindenki, hogy van-e neki training lehetőség. Nagyon érdekelne mi alapján elérhető egyeseknek, másoknak meg miért nem?
  • zsan666
    #2260
    EU, persze, hogy tudom. Még az előződre írtam, hogy nem tudom (miért nincs nálad training)
    Igen, április 1.-én volt a spaceship-es irkálmán; egy orosz cikkben azt olvastam, hogy 9-13 között lesz elérhető ez a játék Gagarin és az űrhajózás ünnepére talán (google zsengén fordít, én meg majd mindent elfelejtettem az oroszórákról) Bár elég nagy marhaság részükről ilyesmivel foglalkozni a javítás, fejlesztés helyett!
  • DantesHUN
    #2259
    Hát azt csak tudod melyik szerveren vagy. Ránézel a hangárra, CBT EU, az Eu szerver. A videó szerintem az áprilisi tréfa, semmi több. De ez a training mode, ez hogy van?
  • Dewri
    #2258
    Még egy kis sírás: csatahajót miért a térkép legeslegeslegaljára kell tenni? Ahonnan garantáltan nem fog odaérni még az első ponthoz sem a csata végére?????? A jeges pályán most 1000/140-re buktunk, mert minden csatahajót alulra tett, a többi gyökér (cirkálók, rombolók, akik gyorsak és följebb kezdtek) semmit nem csinált, mi meg padlógázzal nem értünk föl egy ponthoz se, mire vége lett!!!! 5 percen keresztül nyélgázzal mentem egyenesen és nem értem oda, ellenfelet nem is láttam, nemhogy lőhettem volna valamit!!!!!!! Ez mi?????? De erre is adott 31ezret, gyanítom a rendes szerveren ez ugyanez lesz csak negatívban...
  • zsan666
    #2257
    Sajnos nem tudom. Nem gondoltam, hogy véletlenszerűen van training... WG ....
    A sugárhajtású izék meg: "Űrcsata!"
    Találtam egy, mai feltöltésű videót. Lövésem nincs, mi ez amúgy...Játék szupertesztereknek?
  • DantesHUN
    #2256
    Vagy esetleg nem az EU szerveren vagy? Nem tudok semmi magyarázatot kitalálni
  • DantesHUN
    #2255
    De hát a profil szintlépéseknél is az elérhető legnagyobbnál vagyok. Ez hogy lehetséges?
  • Dewri
    #2254
    Azért most egy csöppet teleszökkent ezzel a szigetes baromsággal már... Harcolj 3 hajóval 360 fokban nézelődj, figyelj a repcsikre és emellett még kerülgesd a méterenként lerakott tetves szigeteket is! Az igazi hajón nem véletlenül volt külön kormányos, marhára nem neki kellett az ágyúzással foglalkoznia vezetés közben!!! Ha megfeleznék a szigetek számát a pályákon, az talán javítana valamit, mert ez így undorító. Vagy azt kell csinálni, amit a hordozók, kezdőpont mellett lebegni? Harmadszor bukok cirkálóval szigetre futás miatt, mert a lövedékeket, torpedókat csodásan kikerülöm, közben szétirtok mindenkit, de ehhez hátrafelé kell néznem folyamatosan!!!!! És a gané sziget meg szemből jön. Sokat ér így a hajók fordulékonysága. Tényleg a nyílt óceános pálya a legjobb, de azt meg sose kapom...
  • zsan666
    #2253
    Friss képkivágás:

    Jó ideje ott van már, nem figyeltem mikor jelent meg az opció, de nem az elején. Talán, valamelyik profil szintlépésnél, nem tudom.
    Amúgy meg csak egyszeri weekend tester-ként kapcsolódtam anno. Szóval passz...
    Utoljára szerkesztette: zsan666, 2015.04.09. 18:50:28
  • DantesHUN
    #2252
    Nincs is training mode a játékban. Max Co-Op lehetséges, de training nincs is benne. Te mivel játszol? Régebben volt benne, de most nincs. El nem tudom képzelni mik ezek a fura hajók...azt meg pláne nem értem, hogy kerülsz training mode-ba? Te supertester vagy?
  • zsan666
    #2251
    Enterprice, Yamato, Galaxy, Zaya és Flyfire.
    A training-ben találtam rájuk és az eventre utal a tűzijáték effekt a torpedóiknál, illetve ha eltalálnak.
    (Mellesleg nem rossz itt a training, akár egyedül is bemehetsz és olyan csapatot raksz össze botokkal amilyet akarsz)
  • DantesHUN
    #2250
    miféle sugárhajtóműves hajók?
  • zsan666
    #2249
    Mik ezek a XI-es szintű, sugárhajtóműves hajók a játékban? Valami eventröl maradtak bent)?
  • tutyimutyi2
    #2248
    am a honlapon megvásárolható hajók közül az orosz és a japán szerintem megvásárolható lesz hisz most is ott szerepel a tech tree oldalán egyedül csak az a amcsi sims ami szerintem olyasmi lesz mint wotban a type.
  • tutyimutyi2
    #2247
    rossz sebzés rendszer alatt azt érted amikor a tank sarkát lövik meg és motor vagy az ammo sérül?
  • DantesHUN
    #2246
    Hát pont ha normálisan működik a rendszer, akkor a S.t Lousit nem sebzi a Yamato, lévén az Ap lőszer átmegy St. Louis-on és nem robban. De egy Pensacola -nak ilyen távolságból sehogy nem kéne átütnie és sebezni egy Yamato-t, ebből követezik amiről beszéltünk.