21934
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • DantesHUN
    #2105
    Ki volt a hibás, te vagy ő? Az is lehet nem vette észre, hogy te torpedókat lősz. De van olyan is, hogy valaki a romboló és a lehetséges célpont között kavar, pedig gondolhatná, ott torpedók fognak menni. Meg van olyan is, aki nem néz szét, csak állandóan spamm-eli a torpedóját, és telibe lő csapattársat, ellenfelet, szigetet. Sok eltérő eset van.
    Velem volt már mindegyik eset. Volt hogy belesétáltam, volt hogy véletlenül én lőttem valakit meg, volt hogy az idiótája nem nézett szét és meglőtt.
  • Dewri
    #2104
    Csak a torpedó sebez, vagy a lövések is? Láttam már, hogy van aki lövi a másikat, de nem tűnt fel hogy csökkent a hp.
  • csoszi87
    #2103
    Uhh
    Megvolt az első 2 TK-m.
    Hát belemegy a torpedóba!
  • tutyimutyi2
    #2102
    nekem valamiért tegnap reggel óta azt írja hogy the site is under maintenance
  • DantesHUN
    #2101
    Amúgy lehetne, egy hónapja volt az utolsó, valamit tehetnének bele.
  • DantesHUN
    #2100
    Nem valószínű.
  • Trucker39
    #2099
    Mármint a Kódot? Szerintem sehogy. Az osztogatós videókban is külön felhívták a figyelmet, hogy hol kell beváltani. Nem USA oldal, nem WoT-s oldal, mert a kód csak úgy el fog tűnni a nagy semmiben.
  • Dagohun74
    #2098
    Patch lesz?
  • SzocsA
    #2097
    nekem ugyan ilyen a kezdőoldal, csak nem az eun hanem az amcsi régióban. elbasztam xd
    hogy lehet visszacsinálni?
  • Trucker39
    #2096
    Dátumot és az órát nézd a jobb alsó sarokban.

  • SzocsA
    #2095

    The site is under maintenance

    The site won't be available for a short period of time.
    You can still visit our Developers Blog and Forum for now.


    nekem ez jön be. nem értem. kaptam kolcsot csak nem az eus oldalról. ezért nem engedi továbbdobni?
    amúgy meg van wot accom arra szeretném hozzácsatolni vagy külön profilt kell neki csinálni?
  • Trucker39
    #2094
    Nálam teljesen jól működik a honlap. Kb 5 sec alatt betöltődött.
  • SzocsA
    #2093
    Eus honlapon még mindig karbantartás van?
  • DantesHUN
    #2092
    Nem latom értelmét a felgyújtasnak amikor 2 sortűzből felrobbantanak. Sajnos, 8-as szint korul, csak ezt latom.
  • SzocsA
    #2091
    kaptam invite codot de az eus oldal nem jó. be tudok reggelni az amcsi oldalon? van már wotos accom arra is lehet.
  • Dewri
    #2090
    Pedig elég gyakran felgyújtanak, még ha csatahajóval megyek akkor is. Szerintem a kisebbek lőnek inkább HE-vel, a csatahajók nyilván AP, az üt igazán ha bemegy. Bár volt már hogy egy sorozatom sebzett keményen 525 hp-t... Durván random a sebzés itt is, by wargaming...
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2015.04.02. 22:34:47
  • DantesHUN
    #2089
    Én mindenre AP-t lovok, mostantol. Rám is mindenki AP-vel lő. Nem is értem, senki nem lő HE-t, mindig csak az AP. Akkor én is azt lővők rájuk
  • Trucker39
    #2088
    Sokáig nem kedveltem a cirkálókat, mert nem sikerült megértenem, hová is kellene be sorolnom őket. Azután helyre kerültek a dolgok, és határozottan megkedveltem őket. A Cleveland kifejezetten sokat dobott ezen a dolgon. Kis szerencsével csatahajót kilenc másodpercenként felgyújtani, kellemes dolog. Még ha ki is lő, akkor is leég a technika. Arról nem is beszélve, hogy a néphittel ellentétben, lehet, sőt kell is lőni szerintem csatahajót AP lőszerrel. Rendszeresen lövöm is és volt már citadella találatom is vele. Hordozó ellen meg egy vicc. Folyamatosan felgyújtott állapotban tartom és semmit nem tud tenni ellene a hordozó.
  • DantesHUN
    #2087
    Oké, de én nem erről beszéltem, hanem arrol, hogy minnél nagyobb szintű cirkálo, annál nagyobb szívás, mert nem hogy erősebb, hanem még gyengébb is , és nem értem hogy ebben mi a lényeg? Mi volt itt a koncepcio? Mittől jobb egy 8-as cirkllo, egy hatosnál? Ha még a sebzése is kevesebb. Nem vilgos ez nekem.
  • Dewri
    #2086
    Hát nem tudom, de nálam pl úgy működik, amit a videóimon is látni talán, hogy bármerre megyek, mire odaérek, MINDIG van a helyszínen 1-2 csatahajó! MINDIG!! És általában természetesen a legnagyobbak... Így muszáj cirkálóval is harcolni ellenük, persze semmi értelme, mert a 152 mm ágyúk csak simogatják, az ő 356 mm-410 mm sorozata meg lebont... Nekem is feltűnt ez a probléma a cirkálókkal, a tier3 St. Louis-ról a tier4 Phoenix-re váltás iszonyatosan rossz vétel volt, a Phoenix-Omaha lényegében tök ugyanaz csak a tier magasabb... Amilyen ígéretesnek indult az amcsi cirkálóág tier1-2-3-ban, annyira nulla a tier4-5, remélem a Cleveland tényleg jobb lesz, ahogy írták sokan a fórumon. A Japánoknál már a tier3 is katasztrófa, pedig tier2-vel még élmény volt...

    Persze lehet, hogy csak én érzem így, vagy nekem nem jön be annyira, mert igazán a csatahajó tetszik, de a kezdeti csaták után sokkal többet vártam a magasabb tieres cirkálóktól.
  • DantesHUN
    #2085
    Ugyanannyi ágyújuk is van. De ki beszélt arrrol hogy csatahajok ellen? Cirkálo vs cirkálo és hogy a magasabb szintű voltaképpen gyengébb, mindenben rosszabb ,mint az alacsonyabb szintű. Kevesebb sebzés, lassabb, ugyanannyi HP majdnem. Miben jobb egy 8-as mint egy hatos szintű?No, meg nem az számít egy lovéssel mennyit sebez, egy ágyúval, hanem egy perc alatt mennyit tud. Ez sokkal fontosabb. Ha egy hatos és egy nyolcas egymást lovi, a nyolcas lazán előbb elfogyhat
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.04.02. 19:19:43
  • kailee
    #2084
    Többnyire meg van a maga oka hogy melyik miért olyan vagy nagyobb a csöve így nagyobb at sebez 1 csőből de mivel tornyok száma kevesebb lehet így azért érzed kevesebbnek. de pl lehet hogy több a légvédelmi ágyúja. jobb a manőverező képessége .

    A cirkálóknak amúgy sem az volt a szerepe hogy csatahajók ellen menjenek hanem hogy azokat védjék. pl a kisebb cirkálók rombolók ellen. illetve ami a fő a repülők ellen. na meg amit most ítt nem látsz egyenlőre még a tengeralatjárók ellen.
  • ikarus44
    #2083
    Még egy kérdés. ha jön meghívó csak a mail-ból lehet letölteni, mondjuk úgy hogy küldenek egy linket, vagy csak visszaigazolás után lehet tölteni?
    És köszön a választ!
  • DantesHUN
    #2082
    Vannak ám dolgok amiket én nagyon nem értek. Cleavland tier 6-os cirkáló:
    35 200 hp

    Sebzés: egy perc alatt 26700

    New Orleans tier 8-as cirkáló:
    Hp 35400
    Sebzés egy perc alatt: 21800

    Éppen hogy több a HP-ja egy 2 szinttel kisebb hajónál, és kevesebbet tud sebezni. Ebben mi a franc a logika? Az hogy a New Orleans-ak 2 km-el nagyobb a lő távja? De a hp majdnem ugyanannyi, és kevesebbet sebez.

    De van jobb, az Omaha 30. ezer sebzésre is képes. Persze ennek még kisebb a lőtávja, de basszus, ne már hogy 10 km-en belül egy három szinttel kisebb hajó, hogy tud sokkal többet sebezni? Ez így nincs jól, és igazából nincs értelme a magasabb szintű cirkálóknak.

    Mert miben tud így többet a 8-as New orleans? A lő táv? Csatahajók ellen tök mindegy, azoknak úgyis több. Más cirkálók ellen? Ilyen távolságból a kisebb de gyorsabb hajók eltudnak menekülni, kikerülni, közelről meg mivel több sebzést adnak le, a kisebb cirkáló van előnyben. Tehát nem értem a koncepciót, mi értelme így a cirkálóknak?
  • DantesHUN
    #2081
    Ez igazán szép, 120 ezer felett. Pláne az Amagi-val, valahogy nem szerettem azt a hajót.
  • tutyimutyi2
    #2080
    sokan írják hogy egyes emberek bázison állnak csatahajóval full hp-n na én találtam még jobbat ketten st.louis-al rámegyünk egy kongora tudván hogy mögöttünk "csapattárs" kongóval csakhogy ez szépen megáll ráadásul olyan pozicióban hogy se a kongora aki hegy mögött van se semelyik másik ellenségre nem lát rá.
  • kailee
    #2079
    Végre az Amagi megszerzése után a sok negatív kimenetelű eredmény után egy jó mecset is lehetett tolni.
    A végénél már foglalták az ellenfél zászlóját pedig még 2 bs és 1 carrier még élt. Az egyik bs-t ép megszórtam, amikor vége lett. Ha az betalál, akkor még 1-el kevesebben lettek volna. A carrier meg ott volt mellette szintén.

    Jó team volt. 1 fuso 2 cleavlend 1 destro támogatott jobboldalt baloldalon a carier és a maradék ment középen pedig 1 destro 1 cleavlend
    tartotta a frontot.
    Amagi eddigi legjobb eredményem
    A team
    sebzés volt dögivel
    Utoljára szerkesztette: kailee, 2015.04.02. 15:17:26
  • Trucker39
    #2078
    Persze arról sem szabad elfelejtkezni, hogy fókuszálva, vagy nagyobb szórásban engedjük el a torpedókat. ha láthatóan manőverezésben van az ellenfél, akkor szórásban, ha meg nagy, lomha csatahajóhoz sikerült közel keveredni, vagy egy hordozóhoz, akkor meg szűkre venni a szórást és pontosan (előretartással) elengedni a csomagokat.
  • Dagohun74
    #2077
    Torpedóknál a zöld íven belül van egy külön ív arra kell a torpedó kilövési ívét rávinni és ott elengedni a csomagot.
  • DantesHUN
    #2076
    Torpedók: Közelre hát valamennyire elé kell tartani, egy idő után be lehet gyakorolni, hogy körülbelül ,mennyivel kell. Nagy távolságra szerintem, nem céloz senki torpedóval. Úgy nagyjából arra ki lövik amerre a célpont várható, az meg aztán a vakszerencse miatt, vagy bele sétál, vagy nem, és ha valaki elég sűrűn lövi ki a torpedóit, nagyobb eséllyel sétál bele egy célpont.


    A vereség nem a hajó hibája, hanem a csapaté. Nagyon idegesítőek, annyira rémes alakok vannak. Tegnap is, simán belém lőtt. Nem zavarta hogy ott megyek mellette.

    Az MM-el azért is vannak gondok, mert kevés a játékos. WoT-ban kezdetben volt rosszabb is. Meg igazából nem olyan nagy gond. Egy hetes szintű cirkálót három!!!!! sortűzzel lazán szétrobbant egy ötös szintű. Akkor meg? A Wot-ban egy ötös tanknak nem sok esélye van egy hetes ellen.

    Az Omaha cirkáló, emlékeim szerint nem rossz. Gyorsan tölt, sokat lő. Torpedói is vannak, és elég gyors a hajó is.
  • Marfy
    #2075
    Sosem játszottam a WOT-tal, az accountot is aznap csináltam, mikor lehetett jelentkezni és pár órán belül meg is jött a behívó :).
  • Dewri
    #2074
    Jó eséllyel azokhoz jutott el, hiszen a wg profillal lehet belépni és wg csatornákon reklámozták. És már most wg-s játékos módon játszanak...
  • csoszi87
    #2073
    Bocs, csak tipp volt.
    Mondjuk nekem az lenne a logikus, hogy azokat hívjam tesztelni akik amúgy is játszanak más WG játékkal és tudják már mire számíthatnak.
  • Dewri
    #2072
    Nekem csak 8ezer valahány csatám volt és semmi prémium, sose fizettem be, ráadásul a konkurens War Thunderen is ott vagyok, de még az igénylés napján jött a mél...:)
  • Dewri
    #2071
    Továbbra se vágom hogyan kell torpedózni. Kevesebb mint 2 km-ről harcoltam egy csatahajóval, 3x lőttem rá torpedókat a harc hevében, de egy se találta el... Egyszerűen nem tudom kezelni, mert külön gombbal kell ráváltani, akkor bejön az a hülye csíkos nézet, de közben manőverezz, célozgass, nem jó az ív, stb, de közben az ellenfél folyamatosan lő. Aztán külön gombbal vissza az ágyúra, célzás, stb. Eddigre persze már rég halott vagyok... Messziről meg semmi értelme torpedózni, mert kicsi a hatótáv. De ez nem zavarja a sok okost, akik rátolják a 15 km-re levő célra is...
  • csoszi87
    #2070
    Szerintem WG azt is figyeli más játékában mennyit játszottál/költöttél azon az accon.
    2 hete amikor volt kulcsigénylés pont elkaptam.
    1 nap után már jött is a mail.
    WOTban volt 13000 csatám és nem 1 prém tankom még régről.



  • Dewri
    #2069
    Na, firefox-al megint nem jön be a fórum...

    Megvan az Omaha. Hát az se jobb egy fokkal se, mint a Phoenix. Órákon át játszottam vele, lett 3 döntetlen, a többi mind bukta!!!!! Egyetlen egy kört nem nyertem!!!!! Ez mekkora szar már???? Mondjuk ez a csapatok hibája is, mert lett volna pár szép köröm, ha ezek a hülyék nem futnak ki az időből, mert bujkálni kell, meg 20 km-ről mellélövöldözni percekig.... Néhány példa. Fusoval áll a gyerek a kezdőponton, full hp-val, míg elfogy a csapat, néha rálő arra amit meglát 15 km-re. 2 Kongo megkerüli az egész térképet, de még így is csak a legvégén érnek be foglalni, az egyik full hp, de az ellenfél előbb foglalt. Hármas szakasz bejön, egy hatos Cleveland, mellé 2 tier1 fos!!!! Illetve a szokásos MM, nálunk hatosok, szemben 4 db tier7, ebből 2 csatahajó, 1 cirkáló (nagyon úgy látom, hogy a cirkáló MM rosszabb, mint a csatahajó MM, sokkal többször kap +2 tiert, mint a csatahajó, pedig feleannyit nem bír, mint a csatahajó...)... És ez a zárt béta, mi lesz tényleg itt ha bejönnek az igazi vérpistikék...

    A Kongo-t sikerült "betörni", végre használható lett a tegnapi bénázás után. Felhasználtam az itteni hozzászólásokat, tanácsokat, figyelek a repcsikre, meg a torpedókra, és nem megyek egyedül, inkább beállok a birkák mellé, elvégre az ellenfél nyilván nem engem fog lőni, ha van jóval kisebb is a környéken...:)

    Továbbra is azt látom, hogy hordozó-fétise van a nagy többségnek, mindenki arra megy, pedig ha a csatahajókat támogatnák, illetve szednék lefelé, hamarabb nyernénk. Sokan írták, hogy a hordozó nem olyan mint a wot arty. Dehogynem. Ha nálunk van, használhatatlan, kvázi annyi emberrel kevesebben vagyunk, ahány hordozó van. Ha szemben van, akkor persze isten, szétcsapnak mindenkit. Na a wot arty-k is ugyanezek voltak...

    Én is használom az upgrade funkciót, csak egyelőre nem vagyok tele pénzzel. Minden hajóra vettem az első főágyús fejlesztést, a kapitányt meg a javításra gyúrom. Egyelőre itt tartok.
  • ikarus44
    #2068
    Ha valaki feliratkozott beta kulcsért, csak akkor küldenek neki, ha ismét megnyílik a jelentkezés?
  • DantesHUN
    #2067
    Használtok felszerelést , upgrades vagy mi a tök néven fut. A tier 8-as New Orleans-re tettem a következőket:
    -AA guns modfication
    -Gun Fire control system modification 1
    -propulsion modification
    -damage control system mod.1
    -Target acquistion system


    A Lexingtonra pedig:
    -Air grups mod1
    -Air groups mod2
  • kissssss
    #2066
    world of space stations? lol