9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1214
  • Totti5
    #1213

  • Totti5
    #1212
    Asszem kimaxoltad a lehetőségeket
  • SlickAdam
    #1211

  • Totti5
    #1210
    Jó!

  • SlickAdam
    #1209
    legjobbakkal is megeshet.:) allitolag javitottak es utana dobtak ra egy orat. csak hat ki var addig europaikent...?

    multkor tokeletes volt.
  • Totti5
    #1208
    No, olvasom g365-ön hogy volt demó, de még sem volt demó. Hulla voltam, jobb is hogy kihagytam ezekszerint.

    Nintendó amit ezzel művel az száni hogy ez mire jó.....
  • SlickAdam
    #1207
    amugy hallgattam uccso elötti NVC-t, mondjak benne, hogy mar nyomjak a Splatoon review copy-t. konkretumot nem mondhatnak, de sokkal jobb a single player resze, mint gondolnank. egyaltalan nem töltelek. persze MP-en a hangsuly, de na...
  • SlickAdam
    #1206
    global testfire demot kell leszedned. elinditani el tudod korabban is, de nyilvan csak ejfeltöl megy a jatek. elöször egy rövid tutorialt kell majd megcsinalnod (ott NE add fel semmikepp, akermennyire fura!), aztan karakter es fegyvervalasztas, majd jatek. semmi baszakodas.

    "pro" tippek elöre:
    - a hengerrel van a legnagyobb eselyed a success-re, de probalgasd a tobbi fegyot is
    - a gamepad-en latod a terkepet es a jatekosokat. ha raböksz valamelyik csapattarsra (de lehet ellenfel is jo), azonnal oda-katapultalsz. en leginkabb respawn utan nyomtam mindig. beletelt egy kis idöbe mire rajottem, hogy van ilyen.:)
  • Totti5
    #1205
    Kösz az infót! Belelesek. Kell valami hozzá? letölteni mikor és mit kell? valami extra régió baszakodás?
  • SlickAdam
    #1204
    ma ejfeltöl megint lesz 1 ora probakör.
  • Totti5
    #1203
    Splatoon launch trailer
  • SlickAdam
    #1202
    kurva nagy
  • n000rbi
    #1201
  • SlickAdam
    #1200


    kivetelesen sikerult elörendelni a kovetkezö nehany hullambol, de hogy meg is kapom-e öket... komolyan percek kerdese es annyi. facebook csoportokat alakitanak a fuggelekek es ugy ertesitik egymast, hogy mikor kerulnek fel a figurak... örület.
  • SlickAdam
    #1199
    tok jo.:)

    ------------

    veszi rajtam kivul valaki? na nem mintha tudnank egyutt jatszani...:( eleinte nem.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.05.17. 13:15:36
  • Totti5
    #1198
  • SlickAdam
    #1197
    irtam lentebb, hogy tegnap volt. pontosan teszt volt ez, s nem hagyomanyos ertelemben vett demo. nyomtam 2-szer fel orat, nagyon tetszett.
  • Totti5
    #1196
    Olvasom h van Splatoon test.

    Ja csak 1 napig volt és megadott 1-1 órákban.

    Ilyen elbaszott dolgokat is csak a japók tudnak kitalálni...

    The Splatoon Global Testfire demo is available to download now from the Wii U eShop, but you’ll only be able to play it online for three hours on Saturday, May 9.

    The times are, slightly bizarrely, 4am to 5am, 12pm to 1pm, and 8pm to 9pm. The game mode in each case is a 4-on-4 online Turf War battle.

  • SlickAdam
    #1195
  • SlickAdam
    #1194
    ninty nem szoposkodik. legjobb embereit allitja ra az elsö mobil jatekaira.
  • SlickAdam
    #1193
    Splatfest online eventek (elsö 2 juniusban):
    pl kerdes: kutya vs macska / rock zene vs pop zene. vote aztan harc, hogy kinek van igaza. LOL. :D

    direct utan ingyenes demo tolheto, amivel pl. 9.-en online is lehet menni rovid ideig.
  • SlickAdam
    #1192
    Nehany hetente uj palyak, fegyok, gear-ek. oktoberben major multiplayer update (pl.: uj modok). es egyeb cuccok...


    amiibo-k missziokat / challenge-ket nyitnak.


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.05.07. 16:29:55
  • SlickAdam
    #1191
    4-tol Splatoon Direct tviccsen.
  • Totti5
    #1190
    Jah:(
  • SlickAdam
    #1189
    brutal art, de nalam a gamepad only vegett kilöve. pedig mi durva lenne tv-n...
  • Totti5
    #1188
  • SlickAdam
    #1187
    vegre kinyitottak a pofajukat Amiibo ugyben:

    "We appreciate the enthusiasm that our fans continue to show toward amiibo. Sales for the product have exceeded our expectations. We understand how frustrating it can be at times if consumers are unable to find certain figures, and we apologize for that.

    We’re trying to meet the demands of our fans and consumers by increasing the amount of amiibo we manufacture and ship to retail. We may continue to see consumer demand outpace supply levels for certain characters at times, but we will do our best to prevent that from happening.

    As our library of amiibo continues to grow, some figures will be easier to find than others. We are constantly looking for the opportunity to reissue amiibo and are already making plans to bring back some currently out-of-stock amiibo figures. Stay tuned for details."
  • SlickAdam
    #1186
  • Totti5
    #1185
    Xenoblade Chronicles XElso benyomasok szubjektiven (Spoiler mentes)
  • Totti5
    #1184
    Örülök h ebből teljesen kimaradok:DDD
  • SlickAdam
    #1183
    kecseg nintendo joelöre tervezte a Club Nintendo csillagok beszunteteset. ha jol tudom valamikor ev elejen jelentettek be, de az oktober utan megjelent jatekokhoz adott kodok csak 2015 marcius 31.-ig ervenyesek (regiek tobb evig jok voltak). nekiultem beregisztralni a kartyaimat, s latom, hogy igy 6 db-nak löttek (1500 csillag, a geciek...). mehhh...
  • Totti5
    #1182

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.04.29. 16:50:55
  • Totti5
    #1181







  • Totti5
    #1180
    Odavág.


  • Totti5
    #1179
    Hát ez még nagyon japán... ősz, tél leghamarabb.
  • Totti5
    #1178
  • SlickAdam
    #1177
    nem fog, mert van kereslet.
    ezzel kell bizniszelni, nem a Bloodborne kiadasokkal...
  • Totti5
    #1176
    Mocskos egy világ ez, ezek a szemetek amit művelnek ezekkel a pénzszerzési dolgokkal mindennel ellentétes ami géming. Remélem egyszer mind jól pofára esik.
  • SlickAdam
    #1175
    dögölne meg az összes mocskos lehuzos cigany!
    ma van uj Amiibo megjelenes:
    - Amazon 1 db sincs
    - Saturn-ba elmentem, Wario volt, semmi mas
    - Müller drogeriaban is szoktak lenni, most semmi
    - Gamestop semmi

    mint ha nem is leteznenek. mikor voltak preorderen??? ebay-t nezem, tele van a mai komplett 6 figuras szettekkel 150-200 eurokert (amugy 15 / db). ennyin allnak a licitek!!! a gecik megveszik, aztan eladjak a barmoknak. van 50 / db-ert is jonehany. amazon third party sellereknel is voltak ennyiert, de mar csak 100 / db-osok vannak, mert nyilvan elvittek a tobbit.
    ennyire keveset gyart nintendo? vagy az a nehany szemfüles aki kihasznalja azt a nehany oras ablakot, megveszi az osszeset?
    rohadtul fel vagyok b...va.