9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1134
    gecc ott a Yoshi ujra Amazon-on. ranyomok es "nem elerhetö", "nem letezik". pedig de. egyszer sikerult, de masodik lepesnel irta. WTF??? mindjart eltunik tuti... :(

    szerk.: ennyi volt. eltunt. szar moslek nintendo cucc ennyire...?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.09. 14:39:20
  • SlickAdam
    #1133
  • n000rbi
    #1132
    A poszt előtt megtettem

    Tegnap még nem volt náluk, szóval remélem az elsők között vagyunk és jut is.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.04.09. 10:41:53
  • Totti5
    #1131
    Megtörtént! Remélem lesz.
  • SlickAdam
    #1130
    akkor rendeld vazze, mert lehet ritka lesz!

    amazon-nal elkapkodtak nehany perc alatt. kulon amiibo-kat es splatoon speci kiadast is.
    orankent frissitgetem az oldalt. fakk...
  • n000rbi
    #1129
    Már a konzolvilágnál is előrendelhető a Yoshi amiibo bundle ;)
  • Totti5
    #1128
    Eurogamer cikkből kiszűrtem:

    Kirby and the Rainbow Paintbrush - 8th May
    Splatoon - 29th May
    Yoshi's Woolly World - 26th June

    Lego Jurassic World - June
    Mario Maker - September
    Lego Marvel's Avengers - Ősz

    2015-re jegyzett címek, de nincs dátum :

    Art Academy
    Project Guard
    Project Giant Robot
    Star Fox
    Devil's Third
    Xenoblade Chronicles X
    Fatal Frame/Project Zero 5

    2016
    Shin Megami Tensei X Fire Emblem
    Legend of Zelda

    third-party
    Don't Starve
    Octodad: Dadliest Catch
    Q.U.B.E.: Director's Cut
    Never Alone

    Porject Cars nem lett megemlítve a cikkben.
  • TDC Geronimo
    #1127
    Mint oly sok dologban ezzel is el vannak maradva nintendonál évekkel. Majd 4-6 év múlva! :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.04.04. 23:15:16
  • Totti5
    #1126
    lál
  • SlickAdam
    #1125
    feltett Joe egy Mario Party 10-es videot, amiben 4-en SZORAKOZNAK, erre Nintendo levetette, mert hogy copyright...
    ugye nekik contract kell, hogy minden nintendo tartalmu cuccbol csurranjon nekik is. ha nem okes a feltöltönek, akkor nincs nintendo video.
    ezzel csak magukat szopatjak. ingyen reklam lenne. mas cegek maguk nyomatjak a tartalmakat, hivnak meg fohadiszallasukra youtube-ereket sajat koltsegen, hogy csinaljanak videot, amit akarnak, ... ezek meg... pffff.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.04. 22:26:14
  • Totti5
    #1124
    Nem bírom a faszit, így nem is nézek bele. Egy mondatban, mi a lényeg?
  • SlickAdam
    #1123
    azert vannak idiota dolgai Nintendo-nak
  • Totti5
    #1122
  • SlickAdam
    #1121
  • Zavarodott
    #1120
    Már ott csücsül a polcon, de a Monster Huntert nem tudom letenni... q;)
  • Totti5
    #1119


  • Totti5
    #1118
    Nem azért fogok ezzel játszani hogy mezítelen pixelcsajt bámuljak egy szál tangában a nyírkos, sötét, hideg horrorban. Ezredleges dolog.
  • SlickAdam
    #1117
    nem az. lopas. kesz. ha nem tetszik a termek, nem veszed meg, ennyire egyszeru.

    es mi van ha az EU verzioba plusz tartalmat pakolnak? ilyen is elöfordulhat. volt vajon japan emberke, aki nem vette meg emiatt? mert az öve meg csak 90% verza volt? :)
    nem is ertem minek nezegeted a japan infokat? azt kell venni, ami itt van. egyebkent ha ki is veszik a csupasz modot, az nem a cenzura, hanem fejlesztöi döntes miatt.
  • Nirz
    #1116
    illetve érdemes ezt fórumokon hangoztatni is hogy cenzúrázott minél kevesebben veszik meg a cenzúrázottat annál jobb.
    Alapjában véve egyetértek warez lopás de ha cenzúrázott vmi akkor szerintem elfogadható.
  • SlickAdam
    #1115
    inkabb 0,00000001% az. ahogy erzed, szavazz a penztarcaddal. de legyen barhogy, az ilyesmi nem ok a warez-ra. az szimplan lopas.
  • Nirz
    #1114
    Anno a project zero 2 wii változatból kivették a bikiniket , ha azt cenzúrázták(amit persze ebből következően nem vettem meg elvből de warezoltam) szerintem ez sem marad érintetlenül.

    Cenzúra elfogadhatatlan mert:
    1, Milyen jogon akarnak nekem eladni egy 90% os játékot amiből a játék 10% ki lett vágva?Magyarul egy alsóbbrendű terméket kapok a pénzemért pusztán azért mert nem japánban élek
    2, Milyen jogon döntik el hogy mi elfogadható számomra vagy mi nem? Ha vkit zavar a nudity ne játszon nehogy már néhány feminista vagy soccer mom véleményét figyelembe véve kelljen kiadni a játékot
    3, Ha megveszem akkor azt az üzenetet küldöm a kiadó felé hogy okés kivágni a játékból dolgokat . Legközelebb már lehet jóval több dolgot vágnak ki mert a vásárlókat nem zavarta

    A rajongók jelentős része niche/hardcore rétegből kerül ki akik elvetik a cenzúra minden formáját ha nincs eszük cenzúrázva adják ki aztán majd csodálkoznak hogy miért volt olyan rossz az eladás.....
  • SlickAdam
    #1113
    ezeket miert kene cenzurazni? mondjuk engem ez a japan kislanyos nudity videojatekban abszolut nem erdekel, föleg nem horror jatekban.
    ha teged ennek a par costume-nek a kivagasa visszatart a vasarlastol... hat... te tudod.:)
  • Nirz
    #1112
    Csak az a kérdés hogy az európai Fatal Frame 5 ben is benne lesznek ezek vagy szarrá lesz cenzúrázva?
    Mert abban az esetben nem vagyok hajlandó fizetni a játékért ha cenzúrázott terméket kapunk.
    Példának okáért:





    Utoljára szerkesztette: Nirz, 2015.04.02. 14:50:46
  • Totti5
    #1111
    Yoshi bundle alap lesz.
  • SlickAdam
    #1110
  • SlickAdam
    #1109
  • SlickAdam
    #1108
    Nintendo Direct fontosabb infoi:
    - Amiibo Wave 5: Olimar + Pikminek (kell), Ganondorf, Dr Mario, ...
    - Yoshi's Wooly World megjelenes: Junius 26 + hozza speci yarn-bol keszult Amiibo (kell) (bundle-ben is)
    - Splatoon megjelenes: May 29 + kulon vagy bundle-ben Splatoon Amiibo-k
    - felkerulnek DS & N64 jatekok is a WiiU Virtual Console kinalatba: Donkey Kong 64, Mario 64, ...
    - Shin Megami Tensei & Fire Emblem crossover jatebol video, info kesöbb (nemtom melyik gepre lesz)
    - FATAL FRAME VEGRE ERKEZIK EU-BA IS IDEN!!! info kesöbb (wii u)
    - uj Fire Emblem 3DS video. "choose good or bad side" stilusu lesz. majd 2016-ban...
    - Mario Kart 8 DLC 2 majus helyett elöre hozva aprilis 23-ra! + ugyanakkor ingyenes update ami elhozza a VARVA VART 200cc-t! LOL. 150cc is halal neha.
  • Totti5
    #1107
  • Totti5
    #1106
    Végeztem azt kilőttem a gépet, a vége így is felidegelt, annyiszor elszúrtam mert kapkodtam :))) bónusz az jöhet, majd nekiesek. Boss világ és maga a küzdelem eléggé adta!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.04.01. 20:56:34
  • SlickAdam
    #1105
    bonusz vilagokat is letoltad? azokkal indul csak a kihivas.:)

    boss temaban egyetertek, DE az uccso harc eleg kulonleges volt. mario kontextusban nezve persze.
  • Totti5
    #1104
    Vége :((((



    Zseniális alkotás volt. Pályák mennyisége, változatossága, ötletessége, látványa, tökéletessége lenyűgöző. DE ugyan azokban akadnak gyengeségei is mint a Captain Toadnak pl BOSS harcok ismétlődőek és nem nehezek. Fura amikor pályából még csak hasonló sincs, de BOSSoknál valahogy nem jött ez össze itt sem. Voltak idegörlő pályák, részek és a 3 csillag összesedése nem magától értetődő, így oda kell figyelni, de feleslegesen sosem szopatott. Egyszerűen fun. Remélem lesz még hasonló, mert már most belevágnék, annyira jó játszani.
  • SlickAdam
    #1103
    gondolom a föhös figuraja (Shulk)
  • Totti5
    #1102
    Szép!

    Ehhez milyen amiibo van?

    de, WiiU-ra akarom! az újat! Most!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.04.01. 17:47:05
  • SlickAdam
    #1101
    eleg bedessz lett a New 3DS ekluziv doboz
  • SlickAdam
    #1100
    Aprilis 2. 0:00-kor Nintendo Direct!
  • SlickAdam
    #1099
  • TDC Geronimo
    #1098
    Mikor megláttam hírt akkor jutott eszembe, hogy mikor éreztem utoljára ilyet, mint most BB alatt. Hát ZombiUnál...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.03.29. 22:42:59
  • SlickAdam
    #1097
    karom adnam erte. !!A!! zombis jatek. a la /Dark-BB-Souls.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.03.29. 22:42:12
  • TDC Geronimo
    #1096
    The following details come an Unseen64 team member...

    - ZombiU 2 was in development for a short period back in early 2013
    - roughly 5-10 staffers worked on the project
    - the game never left pre-production
    - it didn't take long for the game to be cancelled
    - explore a “run-down, zombie apocalypse setting”
    - would have featured co-op
    - one player would control the GamePad, while the other would use the Pro Controller
    - players would get split up via multiple routes at points during the campaign
    - this co-op would be local only
    - more melee weapons were another desire of the team

    :(((
  • SlickAdam
    #1095
    devil's third mocsokszar, el lehet felejteni (sztem ki se adjak...).
    ja, mas mar nem nagyon van. ev közepen kidobjak a splatoon-t, kicsit kesöbb (remelem) a yoshi-t, aztan karira xenoblade, ami eleg bator dolog toluk, hiszen hardcore jrpg...
    starfox valszeg szinten csuszik.

    de mint tudjuk, Nintendo jelenhet meg be cimet idenre.