9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1013
    igen, sokan irjak ezt a melegebb dolgot. de ez tenyleg nem gond, alapvetöen tetszetösebb a szemnek a melegebb tint.
    csak ez a szinbeli elteres ne lenne szinte minden peldanynal...
  • TDC Geronimo
    #1012
    Mindegyik olyan lesz akkor. XLnek is melegebb a képe, mint sima 3dsnek. sima 3DSnek van a legjobb képminősége.
  • SlickAdam
    #1011
    Worldwide Hardware Sales (december)

    "The PlayStation 4 was the top selling console of the month selling 3,204,402 units. The temporary Xbox One price cut in the US helped make it the second bestselling home console of the month with sales of 2,284,298. The Wii U saw sales more than double month-over-month to 1,148,210.

    Taking a look at the eighth generation handhelds, the 3DS outsold the PlayStation Vita by more than seven times. Nintendo managed to sell 2,961,316 3DS' for the month, while Sony sold 395,222 PlayStation Vita's."

    azert az durva, hogy 3DS-böl majdnem annyi elment, mint a nagyon pörgö PS4-bol. pedig EU-ban es USA-ban biztos sok embert visszatartott a hamarosan erkezö New 3DS.
    Wii U szamok is egesz jok.
  • kakaoskalacs
    #1010
    Köszi a választ akkor megvárom a sima europai new 3ds kiadást :)
  • SlickAdam
    #1009
    megjött az Ambassador New 3DS.
    massziv a gep + csodaszepek a szines gombok + gyorsabb a menu + tenyleg fasza a 3D + ...
    DE szokasos otvaras handheld dual screen jelenseg: also kepernyönek van egy erös zöldes beütese a fentihez kepest (sima 3DS-emhez kepest pedig mindkettö sargas, melegebb, bar ez nem gond).
    ez engem 0,0001 mp alatt kikeszit idegileg, ugyhogy azonnal összepakoltam fellöttem eBay-re (pedig nem akartam, en nem OLYAN vagyok). fel oraval kesöbb le is csaptak, talan meg ma fel is adom.
    kerestem igy 50 eurot, ennyivel olcsobb lesz a februari peldanyom. mar latom elöre, hogy rendelnem kell majd vagy 3 gepet mig talalok egy elfogadhatot... :(
  • Totti5
    #1008
    2.5 millió figurát adtak el csak USA ban. It prints money!
  • SlickAdam
    #1007
    3ds-ek / wiiu-k / ... mind regiozarasak.
    new 3ds-ek februar 13.-an jelennek meg EU-ban es USA-ban is. EU-ban mindket (sima es XL) modell lesz, USA-ban csak XL.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.01.16. 09:35:47
  • kakaoskalacs
    #1006
    Hozzáértők hátha jobban tudják, amerikai new 3ds is régiózáras? illetve várható europai megjelenés is? nagyon kéne már egy belőle :D

    üdvözletem
  • SlickAdam
    #1005
    ja, vagy 3 nappal. mar megerte a sietseg! :D
  • n000rbi
    #1004
    Nyugi, még így is hamarabb lesz géped, mint nekünk :)
  • SlickAdam
    #1003
    na fasza.
    elsö UK Ambassador 3DS rendelesek megerkeztek 1-2 napon belül, a többseg viszont csak varakozik. se ertesites, semmi. en is kifizettem mult penteken, azota 0 info. 7 munkanapot igertek, de tuti nem lesz. wave 1-es rendelök közül se kaptak meg meg rengetegen...
  • SlickAdam
    #1002
    elvileg ja.
    ki ne bontsd te gyerek! en meg a bontott, de pipec peldanyomat se vagyok hajlando kinyitni. foleg mert betekertem 10 meter foliaba.
    viszont a digital-hoz mar keves a 8-as basic masinam.:(
  • n000rbi
    #1001
    Ezeknél annyi csak a különbség, hogy nem kell wii-módot indítani, ugye? Galaxy-k megvannak lemezen, Metroid szintén (bár azt lehet akkor nem bontanám fel :))
  • TDC Geronimo
    #1000
  • TDC Geronimo
    #999
    monster hunter 4 demo kód valakinek kell?
  • TDC Geronimo
    #998
    galaxy kurva nagy need lenne van is annyi crediten, de nincs wiimotem sajna és az meg nem megy gamepaddal :'(
  • SlickAdam
    #997
    donkey es metroid is 10-be kerulnek majd elsö hetekben, nemde?
    metroid annyiert... pffff... mindenkinek meg kell vennie. akinek megvan, annak is. 2 peldanyban. minimum.
  • Totti5
    #996
    Xenoblade Chronicles X - 2015 valamikor

    Hőőőőő de jól néz ki, és milyen jók a helyszínek!. Elkapott a hangulata.



    Jönnek a letölthető Wii játékok:

    Super Mario Galaxy 2 - mától tölthető 10 euro
    Donkey Kong Country Returns - (január 22.) 19.99 euro
    Metroid Prime Trilogy - (január 29.) 19.99 euro
  • n000rbi
    #995
    Jöhet!
  • Moby
    #994
    Akkor már tudom mi lesz a következő konzolom.
  • SlickAdam
    #993
  • TDC Geronimo
    #992
    biztos lesz szó új 3dsről szerintem februárba fog jönni majora mask 3dsel.
  • TDC Geronimo
    #991
    holnap 3kor N direct. Tavaszi 3ds és Wii U játékokkal meg lehet valami megatonnal :y
  • Totti5
    #990
    Jó teszt. Ez is megjött, majd hétvégén kibontom és belenézek, addig csak Donkey.
  • Totti5
    #989
    Azom nincs.
  • SlickAdam
    #988
    G365 Kepn' Tód teszt
  • SlickAdam
    #987


    ja, mostanaban en is eleg "sok" hirdetes latok, de pillanatokon belül elkel mind. pikmin 7k-ert jo vetel! wii remote + nunchuk-od van? azzal a legtutibb iranyitani.
  • Totti5
    #986
    Donkey telitalálat vétel volt. Amennyire nehezen csúszik le a Márió annyira atom hangulat és fun ez. Kihívás is adott, nem megy időre a pályák nagyon hangulatosak zene fantasztikus irányítás nagyon el van találva.

    Közben Pikim 3 bontatlan 7k ért is befigyelt :) megy ez csak éjjel nappal nézni kell a hírdeteseket és elsőre lecsapni.
  • TDC Geronimo
    #985
    Üdv a nintendonal. Csak a szokásos minőség
  • Totti5
    #984
    Donkey Kong mennyire csodálatosan szép! Ezek az animációk, mozgások, irányítás egyszerűen hibátlanok. Semmi törés, megtorpanás, semmi sufni, semmi hiba. Minden ugyan annyira profin van leanimálva mint akármilyen csúcsminőségű mocapos akárminél. Kész vagyok ahogy a Donkey szőrzete is mozog, meg ahogy kinéz.
  • SlickAdam
    #983
    nnnnna lehetseges, hogy februarban mar megjelennek a NEW 3DS modellek.
    nehany "ambassador" europai nintendo club tag kapott emailt (en miert nem? :( ), amiben az all, hogy officiel megjelenes elöttre foglalhatnak maguknak egy speci new 3DS-t. ok januar vege elött megkapnak, tehat lehetseges a hivatalos februar.
    katt!

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.01.06. 12:15:48
  • n000rbi
    #982
  • Totti5
    #981
    Donkey talán meglesz, a Zeldáról lecsúsztam, de igazából nem tudom h az kell e nekem. Új rész jön idén. Olvastam róla h mennyire nagyon jó, talán ha lesz ennyiért megint akkor berántom, már csak azért is hogy megdemózzam mi fán terem valójában az egész Zelda, ha nem tetszik így jártam, ha tetszik akkor nem ér felkészületlenül az új rész.
  • Totti5
    #980
    Jaja, már írtam neki! Hátha most már összejön.
  • n000rbi
    #979
    g365-ön "Wii U Játékok Eladás/Csere" topikban van most egy DKCTF 7900-ért (és WindWaker 6-ért!), pakooo nevű usernél, aki ugye nem ma kezdte az üzletelést :)
  • Totti5
    #978
    postás hozza majd hét elején
  • SlickAdam
    #977


    ----

    keptönt megvetted?
  • Totti5
    #976
    Betolta mindenhova. Gondolom valami lelki sérülés.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.04. 14:00:39
  • SlickAdam
    #975
    ?
  • kontraparty
    #974