9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1174
    holnap 20:00-kor angol nyelvu Xenoblade direct:
    ITT
  • SlickAdam
    #1173
    attoltam mindent usb-re, igy mar szedi.
  • SlickAdam
    #1172
    es ugy latom csak komplett adatcsomagot tudok tologatni...
    a save file-t valahogy nem akarom a 10 ojros USB Stick-en tudni... :(
  • n000rbi
    #1171
    Nekem már cincálja lefelé. (nincs külső tárolóm, meglehet, hogy egy helyen kell lenniük...)
  • SlickAdam
    #1170
    hulye amugy. azt irja nincs eleg helyem es hogy alapvetöen az usb-s tarolot preferálná.
    na pont azon van 30 giga hely...
    lehet azert buta, mert az elsö dlc meg a gep tarolojan van?
  • n000rbi
    #1169
    ?? 2 perce nyomtam ki a gépet, mert még semmi. Fakk, kacsolhatom vissza :D
  • SlickAdam
    #1168
    ONLINE!
  • SlickAdam
    #1167

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.22. 18:17:13
  • Totti5
    #1166
    :)))


    Hopp!

  • SlickAdam
    #1165
    es megtört!!!

    ejj amugy egyre durvabb ez az Amiibo szitu. elsö nehany hullamnal elsö nap besetaltam uzletbe es vettem ami kellett. de legutobbinal pl Rosalina elkelt mind elörendelesbe, se elöben nem lattam, se online. 60 euroert aruljak a 3rd party disznok... most penteken jelennek meg az ujak, 1-2 kivetelevel egyik se elerhetö, de helyi Saturn-ban teszek egy probat (1-2 Fire Emblem-es figura kene csak)...
    sima Mario-s sorozatbol Toad szinten a "soseletezett" kategoria...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.22. 17:58:44
  • Totti5
    #1164
    Eddig bírtam!

    Toad nem volt.. majd később.

  • SlickAdam
    #1163
    elsö rivju japanbol (Famitsu):
    Xenoblade Chronicles X (Wii U) – 9/9/8/8
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.21. 21:03:10
  • n000rbi
    #1162
  • SlickAdam
    #1161
    2 nap!
  • SlickAdam
    #1160
    epp aktualis
  • Zavarodott
    #1159
    q;)
  • Totti5
    #1158
    Nagyon baba. Hatalmas és látványosak a területek!
  • SlickAdam
    #1157
  • SlickAdam
    #1156
  • n000rbi
    #1155
    Na ja, megadják a módját :)
  • SlickAdam
    #1154
    meanwhile at nintendo...
    making of a SZAROS dlc...
  • n000rbi
    #1153
    A zene se lesz rossz, szokás szerint :)



  • SlickAdam
    #1152



    ... stb.
  • SlickAdam
    #1151
    3DS-re is jon a Bravely Second (Bravely Default folytatasa), ami FF helyett FF. idovel tuti lesz nagygepre is.
  • Totti5
    #1150
    Viszont a Star Ocean 5 és az FF15 mellett a Xenoval már nem tűnik olyan rossznak a JRPGk helyezte! Ráadásul ezek nem kis címek, szóval még akár mind a 3 szuper lehet, csak jelen állás szerint 3 platformot kell tartanom ezekhez:I
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.04.14. 19:40:41
  • SlickAdam
    #1149
    most komolyan azok a mecha-s röpködesek kint... meg az erösebb vasakon se gyakori az olyan LATVANY.
  • Totti5
    #1148
    Külső terep meg fejlődött, de nyilván most ez lesz véres kard és ez marad meg:(

    Amúgy ja az összes kép és videó ami volt multkor azon gyönyörű. Karaktereken lehetne még faragni, de ennyi. Legyen stabil vagy fix 30 frém.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.04.14. 18:11:46
  • SlickAdam
    #1147
    a 2013-as trailer egyertelmuen bullshit volt. tudjuk mit tud a vas, maradjunk a földön.
    az uj videokban latott külsö, baszott nagy es gyönyörü területek nekem meg mindig elegendök. nem nagyon erdekel mi van a hangarban.:)
  • Totti5
    #1146
    Ez is szar lesz...
  • SlickAdam
    #1145
    co-op-ban tenyleg fasza lehet.
  • SlickAdam
    #1144
    en is a cancel gomb felett tartom az ujjam az elörendelesnel. kell 1-2 rivju. ha univerzalisan acclaimed, akkor kiprobalom.
  • Totti5
    #1143
    Nem fogom megvenni, de nézni jó a trélereket.
  • SlickAdam
    #1142
    1-1 mod nem lesz online? :(

    huh, az a 3-as Amiibo szett lehet kene. durvabb, mint kulon.

    szek.: most hogy Amazon megnyitotta par orara a csapot, egyböl felugrottak a Splatoon cuccok a "Games" eladasi toplista tetejere.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.04.11. 10:22:12
  • Totti5
    #1141
  • Totti5
    #1140
    Affordable Space Adventures Wii U megjelent.
  • Totti5
    #1139
    Remélem lesz valami szép szobros kiadása!
  • SlickAdam
    #1138
    A few weeks ago, Monolith Software teased a special feature for Xenoblade Chronicles X, recommended for players who want their gameplay experience to be as seemless as possible. Today, they finally revealed that feature: it’s special data packs that can be downloaded on the console, and which will improve the loading times for the retail version (does not apply to the digital version, since it’s already installed on the external hard drive!).

    Those data packs are installed on the external hard drive, and are meant to speed up loading times. Of course, they can be downloaded for free on the Nintendo eShop (via the “Add-on” section of the Xenoblade Chronicles X page). For the best results, Monolith Software recommend that players download all the packs, but if space is limited, the Basic pack is the one players should install in priority as it’s needed to download the others.

    Here’s some details about the packs:

    – Basic Pack (2GB): for basic data, like the most frequent elements of terrain, which speeds up loading within the city and on Planet Mira. [Very Effective]
    – Enemy Data Pack (2.7GB): for enemy data. Makes loading on the field even faster. [Midly Effective]
    – Player Data Pack (3.6GB): for player data (armor, etc.). Makes loading time faster when changing equipment in shops. [Midly Effective]
    – Doll Data Pack (1.7GB): for Doll data. Makes deployment of Dolls much faster. [Midly Effective]

    Total: 10GB, 14.7GB needed for install.

    kiralysag! csak tudnam miert nem megy lemezröl az install...
  • SlickAdam
    #1137
    ma volt uj Xenoblade bemutato:
  • SlickAdam
    #1136
    fakjesz! elkaptam egy jo pillanatot. yoshi speci + splatoon speci kiadas is berendelve. tobbet is akartam, de csak 1-et enged / user. az mi durva... :)
  • Totti5
    #1135
    Jelen pillanatban ez a legjobban várt címem nyárra.