9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Totti5
    #1254
  • Totti5
    #1253
    gecikutya kell :D
  • SlickAdam
    #1252
    ne szenvedj mar annyit...! :)

    -------------------------------------------

    Duck Hunt, Rob, ...
  • TDC Geronimo
    #1251
    van 18 font egyenlegem wii u-n. Splatoon így ~7300 ftba kerülne. Meg kéne venni :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.13. 13:25:29
  • SlickAdam
    #1250
    fikk dí velt! ugy tunik beindult az utannyomas!

  • TDC Geronimo
    #1249
  • SlickAdam
    #1248
    durva amugy, hogy most kivetelesen mi kapunk hamarabb jatekot.
    Yoshi's Wooly World:
    - EU es Ausztralia: junius 25-26.
    - Japan: julius 16.
    - Amerika: Fall 2015
  • SlickAdam
    #1247
    a vicc az, hogy mind rajta van a lemezen.:) csak lassan teszik elerhetöve.
    ez nem rossz dolog, igy tuti bekapcsolod ujra es ujra, viszont jo lett volna, ha ezt elöre közlik, legalabb a tesztelökkel, akik a tartalom hianyaban lehuztak...

    Nintendo lodzsik.
  • TDC Geronimo
    #1246
    én már csak azt nem értem miért darabokban adják ki ezt? Nem lehetett volna az összes mappal/fegyverrel együtt kiadni? Olvastam hogy valami 5 map volt csak benne egy multis játékban megjelenéskor?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.12. 12:10:02
  • SlickAdam
    #1245
    ket het alatt 2 uj palya nyilt meg
  • Moby
    #1244
    Hihetetlen mennyire nincsenek már eladó gépek...na mindegy, egyelőre úgyis csak nyomozok :D
  • SlickAdam
    #1243
    egyesüljünk ujra gyerekek, egyesüljünk ujra!
  • n000rbi
    #1242


    Amiibo bundle előrendelve :)
  • supermario4ever
    #1241
    Én sem hiszem, hogy lesz nagy Mario, egyelőre marad a Super Mario 3D World, mint nagy Mario cím. De egy új F-Zerónak nagyon örülnék.
  • Moby
    #1240
    Hát...emiatt lehet, hogy befigyel megint :)
  • SlickAdam
    #1239
    aha, elöször 2., most 5., najsz
  • TDC Geronimo
    #1238
    Software:

    1.) The Witcher III: Wild Hunt (PS4, Xbox One, PC)
    2.) Mortal Kombat X (PS4, Xbox One)
    3.) Grand Theft Auto V (PS4, Xbox One, 360, PS3, PC)
    4.) Minecraft (360, PS3, Xbox One, PS4)
    5.) Splatoon (Wii U)
    6.) Call of Duty: Advanced Warfare (PS4, 360, Xbox One, PS3, PC)
    7.) NBA 2K15 (360, PS4, Xbox One, PS3, PC)
    8.) FIFA 15 (PS4, Xbox One, 360, PS3, Wii , 3DS, Vita)
    9.) MLB 15: The Show (PS4, PS3)
    10.) Super Smash Bros. (3DS, Wii U)


    splatoon hónap végén jött ki nem? 5. hely szép, főleg így
  • Totti5
    #1237
    Gyere csak a papához!
  • SlickAdam
    #1236
    Nem, nem lesz mar proper 3d marijo u-ra
  • TDC Geronimo
    #1235
    mario galaxy 3ra sok esély nincs mi? :(

    Zelda se lesz kint :s Az már biztos NX nyitócím lesz.
  • SlickAdam
    #1234
    annyit tudok, hogy lemezen 35-37 euro, a special (amiibo-s) is 45 volt csak.
    2 jatekmod van eddig. palyat holnap nyitnak ujat, igy lesz 7.
    rohadt addiktiv, de NEM kell orakat beleölnöd, valszeg nem is akarnal, mert kimerito tud lenni (nekem legalabbis az :)). altalaban boven eleg fel ora egyszerre.
    sztori mod is jofele, igaz abba meg csak kb. 1 orat tettem. a galaxy-hoz hasonlitjak sokan.

    en 2007-ben amikor kijott a CoD4, azzal nyomtam vagy 1 honapig, mert nagyon frissnek ereztem (na jo, eleve nem nyomtam ilyesmit elötte, de a veteranoknak is az volt). azota tobbszor is probalkoztam bumm-bumm faszsagokkal, de 5 perc es annyi. kikapcs.
    most ezzel a splatoon-al ugy erzem magam, mint 2007-ben a CoD-al. csak a negyzeten... :) es ez csak jobb lesz, ha ninty ilyen szorgalmasan adagolja a tartalmakat (es elkezdi javitgatni a sajnos meg szep szammal jelenlevö butasagokat).

    junik shit
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.10. 21:01:15
  • Totti5
    #1233
  • TDC Geronimo
    #1232
    mennyi nálunk ez storeba? 40 euro? Először nem tetszett, de minél több videót nézek annál nagyobb poén. Mondjuk sajnos időszűke meg a rengeteg játék miatt nem igen férne már ez bele.
  • SlickAdam
    #1231
    Jizz everywhere! :D LOL

    szerk.: az mennyire gaz, hogy egy ilyen videobol tudom meg, hogy a fal festese nem szamit? :D utana neztem es tenyleg.:D muhaha
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.09. 23:55:57
  • TDC Geronimo
    #1230
  • SlickAdam
    #1229
  • TDC Geronimo
    #1228
    Nintendo leak generator

    :DD
  • n000rbi
    #1227
    A Yoshi's Woolly Worlddel meglesz az első amiibom. Félek nem az utolsó
  • SlickAdam
    #1226



    (jol elvagyok)
  • SlickAdam
    #1225
    julius 24. (kar, hogy nem igazi captain toad...)
  • SlickAdam
    #1224
    persze muanyag, buta festessel. csak ugye USA only, meg valamennyire ritka (az arany nyilvan ritkabb). 20 €-bol kijott postaval, az 6e forint. Mo-n (es itt is) 5e-be mennek a simak, szal...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.05. 17:53:37
  • Totti5
    #1223
    Ótó matricát vettem multkor angliából. Pénteken rendeltem. Kedden itt volt! Gyorsabb mint a belföldi:DDD

    Ez is műanyag, csak ezüstre fújva? vagy valami extra?
  • SlickAdam
    #1222
    na ez a nem-semmi! amiibo hunterek jeleztek hetvegen, hogy pörögjön mindenki, mert epp lehet rendelni USA Amazon-tol. leadtam idoben a rendelest, SZERDAN feladtak a csomit, az iment pedig meg is erkezett... 2 nap? :D
    UPS Express, pedig csak sima szallitasert fizettem.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.05. 17:16:38
  • SlickAdam
    #1221
  • SlickAdam
    #1220
    ha nekem megfelel a basic (igeny eseten filleres USB Stick-el), akkor neked / nektek is.:)
    Igen, ha Wii jatek is menni fog, akkor Wii Remote + Nunchuk + Sensor Bar pakk kell. ez hasznalhato Wii U jatekokhoz is, ha masodik jatekos is beszall.
    de multiplayerben sok opcio van. pl Mario Kart 8-nal lehet Wii Remote + Nunchuk / Wii Remota + Classic Controller / Pro Kontroller / ... .
  • BBird
    #1219
    Pesten jártam pár napja MM -ban... semmilyen Nintendo nem volt nekik. Csak PC, PS, Xbox
  • n000rbi
    #1218
    MediaMarkt nincs a közeledben? A debreceniben van/volt kitéve WiiU, gondolom akkor a többi boltjukban is...
  • BBird
    #1217
    Óó, Köszönöm a gyors választ.
    Sok-sok videót láttam persze, s erősen meggyőzött, egyszerűen csak jó lett volna valami bolt, ahol látom a gamepad -t élőben. DLC és egyéb dolgok nem vonzanak, amennyi szabadidőm van, nekem bőven megteszi ha a kötelező Zelda, Mario, Donkey Kong... játékokat beszerzem lemezen.
    Sensor bar amúgy a premiumban lenne? Azt hittem majd muszáj leszek venni egy Wii Remote Plus Additional Set -t, amiben ugye van sensor bar, kontroller, nunchaku.
    A cél az egyébként, hogy én is jókat játszak, meg majd családdal közösen kart, bros, party és régebbi játékok (pl. rabbids) tudjunk mókázni.
    Nintendo nem áll olyan messze tőlem (gb, gb pocket, sp, ds, nes, snes otthon... ha csak a nintendot nezzük) :-)

    Na de akkor azt mondod, hogy az én igényeimnek bőven elég lenne egy basic + Wii Remote Plus Additional Set + ha még egy játékost akarunk, annak is egy kontroller?
  • SlickAdam
    #1216
    szerintem nincs szukseg boltra. yt-on nezz videokat az erdekesnek tuno jatekokrol! ha az nem gyoz meg, akkor semmi. a fura kontrollertol felnek altalaban a jatekosok, de nagyon kenyelmes, hamar megszokod. meg nem talalkoztam olyannal, aki maskent velekedne utolag.
    nekem 8gb-os modell van (eleve feheret akartam). rendszerfrissites es nehany jatek alapmentese mellett kb. 1,5 Gb szabad belöle. ami eleinte okes volt, de ha DLC-ket is tolteni akarsz (pl MK8 kiegeszitöit) vagy nehany kisebb jatekot az eShop-rol, akkor kell bövites. ami olcson megoldhato. en tizenegynehany euroert vettem 64 Gb-os USB Stick-et (SD kartyaval NEM lehet), megy gond nelkul. bar nem garancia, hogy mindegyik megy, tuti az, ha kulso vinyot kotsz ra, aminek van kulon aramforrasa, vagy Y kabellel. szal nem gond.
    ami hianyozhat a Premium pakkbol, az a töltöallvany (en kakilok ra) meg sensor bar, ha Wii-s jatekokat is szeretnel nyomni valamikor. de egy sensor bar is megvan utolag par ezresbol, szal ez se gond. figyelem! Wii-s jatekok Wii-s iranyitoval mennek ertelemszeruen, amiket meg kell venni, gamepad nem alternativa. gondoltam megemlitem, mert mar tobben irtak, hogy mashogy kepzeltek el.
    szoval ha szereted a Nintendo jatekokat, akkor hajra! mast ne keress ra, de gondolom ezzel tisztaban vagy. arra ott vannak a "hardcore" gepek a tobbi gyartotol.

    szerk.: Basic gep sztem eleg ritka. ujonnan ha talalsz is, szerintem nem lehet nagy a kulonbseg Basic es egy Premium Bundle kozott (jatek arat valamennyire figyelembe veve). hasznalt az mas teszta.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.04. 12:54:24
  • BBird
    #1215
    Üdv,

    Egy ideje erősen Wii U felé terelődnek a gondolataim, tervezem vételét.
    Amiatt kicsit szomorú vagyok, hogy nem tudok sehol egy boltot, ahol ki lenne téve egy működő darab, amivel végleg eldönthetném, hogy akarok-e egy ilyet.
    A másik, ami egy kérdés lenne felétek: Azon túl, hogy van a 8gb és 32gb darab... nem tudom nagy szívás-e, ha csak a basic-t veszi meg az ember? Hamar betelik, mennyire használja fel a gigákat a játékok, stb. Vagy ha hamar be is telik, SD kártyával bővíthető-e? Mert innen tudatlanul nekem úgy tűnik, hogy felesleges vétel lenne csak a gigák miatt a fekete Wii U, de gondoltam inkább érdeklődőm nálatok. Köszi! :-)