9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Totti5
    #1296
  • supermario4ever
    #1295
    A NintendoLife igencsak dicsérte a játékot: Yoshi's Wooly World teszt Ebből nekem az jön le, hogy talán még ez áll minőségében a legközelebb a SNES-es SMW2-höz.
  • SlickAdam
    #1294
    "amugy 60-as suhan?"

    "Jó, hogy kérdezed. Többnyire igen, de van rejtett challenge, ahol 20 környékére zuhan, ami azért kicsit erős. Nem akartam kiemelni, mert csak rövid időre jelentkező probléma, és nem meghatározó része az élménynek, de azért kellemetlen."

    hmm-hmm, remelem nem hullamzik a 60...
  • SlickAdam
    #1293
    korrekt


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.22. 20:26:21
  • Totti5
    #1292
    'Világonként 8 pálya van benne, plusz egy bonus level, ha minden összegyűjtesz. Így a 6 világ összesen 54 pályát jelent.

    Elsőre a felvehető dolgok kb. háromötödét szereztem meg (ismét: a fent említett dolgok miatt), így 15:43 percet játszottam vele összesen. A 100% tehát könnyedén eltart 20+ óráig. "
  • Totti5
    #1291
    Sose játszottam a NES-SNES-WII részekkel, így 100% új élmény lesz minden pillanata. Remélem péntekre itt lesz!
  • SlickAdam
    #1290
    Yoshi's Wooly World G365 teszt

    sztem nincs gond a leirtakkal. kikapcsolodni a sok dara mellett tokeletes lesz.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.22. 08:14:41
  • SlickAdam
    #1289
    nem is tudtam, hogy kint van mar wii u-ra is (söt 1-2 hete 3DS is) pc mellett. no ps4, xo, ...
  • SlickAdam
    #1288

  • SlickAdam
    #1287
  • Totti5
    #1286
    wtf
  • SlickAdam
    #1285
    "Reports are coming in from twitter that someone has destroyed the special edition Yarn Yoshi amiibo. Pre-orders are being cancelled left and right in Europe. No word yet if the NA stock was also damaged."

    "Customers in France who pre-ordered the woolly amiibo are now getting cancellation notices from their retailer, stating that several bundles and amiibo were destroyed and will not be refilled.

    These emails are coming from both Auchan and Boulanger, two major French retailers for video games. Currently there’s no word on whether this destroyed shipment is effecting the rest of the world or just France, but if you live in Europe you may want to give your retailer a call to make sure you still have your pre-order in place."


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.19. 16:51:54
  • SlickAdam
    #1284
    14:35-tol egeszen jol nez ki ez a Starfox... + ugye 60 frem
  • zola2000
    #1283
    Itt jól kivesézik a shin megami tensei x fire emblemet, az összes játék közül az néz ki a legjobban, ha jól látom egyfajta sandbox játék:
    https://youtu.be/WGwLy6eAZpE

    A xenoblade is jól néz ki, de ... valahogy unalmas (talán régies jobb szó rá? ) a stílusa.
  • Totti5
    #1282
    Naná!

    Yoshi's Woolly World amiibo Bundle előrendelés megerősítés

    Kedves Megrendelőnk!
    A ....... azonosítóval rendelkező rendelésed megerősítésre került.
    Köszönjük visszajelzésed!
    A legnagyobb tisztelettel,
    Konzolvilág
  • Totti5
    #1281
    Korrekt, látványos. H mennyire piacképes ma egy ilyen aminek nem Wipeout a neve kérdéses. Biztos nem fogok vele játszani, nem kötne le.
  • n000rbi
    #1280
    Yoshi's WW amiibo bundle előrendelés megerősítve
  • SlickAdam
    #1279
  • SlickAdam
    #1278
    elörendelve!!!
    egyelöre 70 €-ert listazzak. azert az vicces... :)
  • n000rbi
    #1277
    EU-s Mario Maker



  • SlickAdam
    #1276

  • SlickAdam
    #1275
  • Negritis
    #1274
    igen-igen :D
  • Totti5
    #1273
  • Negritis
    #1272
    dec 4 a dátum engem már ezzel megvett az N :D
  • TDC Geronimo
    #1271
    najó sírok :D

    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 48 mp49 másodperccel ezelőtt
    The Ubisoft Press Conference showed more 3rd Party Games for Wii U than the Nintendo Event. And they only showed one. #NintendoE3

    Szomorú :(
  • TDC Geronimo
    #1270
    lol 2

  • Totti5
    #1269
  • TDC Geronimo
    #1268
    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 1 min1 perccel ezelőtt
    "We are not going to make any more Wii U games, so we released Mario Maker so you can do it yourself" - Nintendo #NintendoE3

    LOL
  • SlickAdam
    #1267
    no comment...
  • n000rbi
    #1266
    Nagyon úgy tűnik, eddig elég langyi az egész :(
  • TDC Geronimo
    #1265
    Takarékon vannak már és NXig azon is maradnak. Szinte mindent vissza fognak tartani, hogy legyen egy brutális launch felhozataluk. Zelda, 3D mario, lehet metroid is...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.16. 18:25:06
  • SlickAdam
    #1264
    es meg betesznek azert egy videot a Hyrule Warriors-rol is. istenkem... barmok ezek is! musor fele mar lement.
  • SlickAdam
    #1263
    tul sok a duma es a toltelek :( iden nem fognak tarolni
  • TDC Geronimo
    #1262
    Miyamotonak nem mondták, hogy közben megjelent a Wii U? :y
  • TDC Geronimo
    #1261
    istenem ezek... :D
  • TDC Geronimo
    #1260
    na nézzük mi lesz.
  • supermario4ever
    #1259
    Az alsó videóról azt hittem, hogy félregépelés, és a Mario Party 5-ben keres easter eggeket. Amúgy menőség mind a két videó, a Did you know gaming sorozat különösen jó.
  • SlickAdam
    #1258

  • SlickAdam
    #1257
    nezem :)