9316
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    én most várom a következő patch-t de sztem rise-ban Lance lesz végig

bár leeht nem fogom kibírni és előszedem a dual blade-t

a HH-kat néztem hogy a rampage elég jónak tűnik
  • Maala
    De ami megvan annyi, azt fel lehet pakolni a max 128 GB-s sd kártyára, amivel bővíteni tudsz. ;)

Riseban kb késő éjjel szokott csak laggolni, az is annyiban nyilvánul meg, hogy pl. rampage quest elején laggal szeded fel a cuccokat a ládából.

Tolod Lancen kívül még valamivel? Én tegnap fejeztem be szinte teljesen a Hunting Horn buildjeimet, (még 4 high quality pelt kell a Wild grunt I upgradehez) most sztem gunlance fog jönni, az mindig fun. ;) Főleg most a rakétameghajtással. Amit egymás után 3x tudsz eltolni. Röhejesen funnak néz ki.

#saynotolongsword

U.i.: online amúgy nem a töltési sebesség szamit, hanem a packet loss és a ping. 1MBittel is lehet jobb játékélményed egy instabil 1000MBitesnél...
  • Negritis
    mondjuk hálisten a switchen nincs túl sok 30 gigás játék :D
  • zola2000
    Még 4K streamhez is 25megabites sebességet ajánl a Netflix szóval bőven elég az 50megabit mindenre is, multiban inkább a ping számít nem a megabit.

Oké ilyen 30 gigás letöltésre többet kell várni de más hátránya nincs az 50megabitnek az 1000megbithez képest.
  • csgj
    Akkor jól van, talán lesz is ma online Smash Bros. :-D Köszi a választ mindkettőtöknek!
  • Negritis
    nekem MH Rise közben nem volt eddig problémám
    de tetris 99 közben sem

ha gond lenne belőle, akkor sztem Fortnite meg hasonlóknál kijött volna
    a Nintendo saját címei tuti hogy úgy vannak optimalizálva hogy ez az 50Mbps elég legyen
  • Botond #9310
    Nem streameled a képet 4k-ban, szóval neten játszani bőven sok az. ;) Minecraftozni szoktak nekem a gyerekek, sose volt még sebesség miatti lag, pedig nálam még lassabb a net.
  • csgj
    Nem is probléma az. Nem olyan nagy méretűek azok a játékok. :) Igazából csak a multis cuccok miatt aggódok picit. (Smash Bros. és Mario Kart esetében például.) De lehet, azokhoz elég is az 50 mbps. Stabilnak stabil, csak kicsit alacsony sebesség.
    Az viszont megnyugtató, hogy nem az újonnan vett routerem a hibás. :-D
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2021.04.08. 10:31:08
  • csgj
    Ó, az komoly! :-D Sajnos én olyan helyen lakom, ahol elérhetetlen az 1000-es net, és még az 500-as is túlárazott. (A DIGI nem húzta ki ide az optikait, túl gettós helyen kaptam szolgálati lakást.)
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2021.04.08. 10:27:14
  • Botond #9307
    Ez a ráérős emberek konzolja, vagy azoké akik még megmaradtak a fizikai vásárlásoknál és max pár megás patcheket akarnak letölteni. :)
    Fogd fel featurénak, így a konzol segít rászokni, hogy jobban megtervezd az életed, tudd előre, hogy éjszaka mit akarsz letölteni a honlapi játékhoz. ;)
  • Negritis
    1000es netem van :)
    5Ghz szintén
    és egy Netgear R6220
  • csgj
    Hm... Az MTU átállítása 1500-ra nem segít semmit. Akkor is kb. 48 és 51 mbps között adja a letöltést. Szóval marad az MTU 1400, nem bütykölöm a beállításokat. Viszont 5 Ghz-et választottam eddig is.
    Neked milyen gyors neted van, hogy 60/36 lett?
  • Negritis
    nekem is 60/36

https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/7dv1bu/switch_slow_wifi_fix/

meg itt is, valszeg a wifi module ennyit tud
  • csgj
    *Most reggel még tesztelgettem, és minden alkalommal 48-51 mbps között mozgott. (Lehet, tegnap frissített valamit tesztelés közben. De azér az 50 mbps is csak a fele a teljes netsebességemnek.)
  • csgj
    Sziasztok!

Jó ideje megvan a Switch-em, igazán nem volt gond a netsebességgel rajta, de tegnap routert cseréltem, és lefuttattam egy-két tesztet: A netem jelenleg csak 100 mbps, de májustól 200 mbps lesz. A Switch viszont nem tud többet produkálni 30-40 mbps-nál. (Hozzáteszem, TP-link Archer A8 routert vettem, és a mobilomom, a laptopomom és a PS5-ön is simán megvan a 100 mbps 5 Ghz-en.)
    Ez a gyenge wifi tipikus jellemzője a Switch-nek?
  • Negritis
    imádom a Rise-t

• Botond #9300
    Még nem volt időm belenézni sajna. Tavalyi karantén végefelé vettem, de beköszöntött a jó idő, inkább kertben voltunk már a gyerekekkel, aztán meg vége is lett, elfelejtődött.
  • zorrobomber
    Neverwinter Nights irányítása milyen? Én főleg a BG pakkon gondolkozok, anno sose lett kitolva :)
  • tonyr #9298
    Remek kiegészítője egy nintendos gyűjteményének (még ha az ár/érték arányával sokan nem értenek egyet) ;)
    Remélem, hogy Zeldasat is kiadnak az évforduló alkalmával.
  • Botond #9297
    Game&Watchot én is elfelejtettem a képre rakni. :)
  • tonyr #9296
    Köszi, de te sem panaszkodhatsz ;)
    A Super Mario Game & Watch lemaradt, illetve a Switch, pedig az van kb napi hasznalatban (:
  • Botond #9295
    Nájsz. :)
  • tonyr #9294
    Játékokról nem, de pár konzolomról, ill. az Amiibo- és figuragyűjteményemről csináltam egy képet :)
    Az ágy feletti Link-et barátnőm készítette vasalható gyöngyökből, NEM vagyunk Zelda-fanok :D

Utoljára szerkesztette: tonyr, 2021.02.28. 11:15:55
  • TBTPumpa
    Pokémon Legends Arceus bejelentve:

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.02.26. 18:07:52
  • Negritis
    https://twitter.com/Pokemon/status/1365319952153083910

#PokemonBrilliantDiamond
    #PokemonShiningPearl
  • Negritis
    nekem az wii u-ra van meg, de szégyenszemre még nem jutottam el oda :D
  • tonyr #9290
    Hehe, hat az nalunk sincs, de hetvegen nyomok egy kepet a kis gyujtemenyemrol, orom latni h masnal is remek nintendos gyongyszemek lapulnak (:
  • Evoluti0N
    Nem látok Bayonetta 1-2-t, 0/10.
  • tonyr #9288
    Remek gyujtemenyed van, grat ;)
    Te sem unatkozol soha (:
  • n000rbi
    Dícséretes, bár nálam inkább N, mint "Nem veszek mást, csak exkluzívot"
  • Botond #9286
    N, mint Nintendo.
  • TBTPumpa
    Kár, hogy nem hivatalos:

De, legalább jövőre érkezik a harmadik rész:

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.02.22. 10:26:09
  • tonyr #9284
    (:
    Vegulis nalunk is a switch a fo konzol, eddig sajnos nem minden korabbi epic jatek (zelda, mario) jelent meg ra ami erdekel, szoval nalunk marad, de megertelek, es a xeno-ba is el lehet lenni akar parszaz orat ;)

Mar csak par nap az uj mario-ig :)
    Megvan a hetvegi coop-moka (:
  • Negritis
    amíg a xeno x nem jön ki switchre addig tuti megtartom :D
  • tonyr #9282
    Helyes, a wii u hiaba volt bukas, nagyon orulok hogy a gyujtemenyemben tudhatom a Zelda/Paper Marios jatekokkal (:
  • Negritis
    én azon kattogok eladjam-e a wii u-mat :D
    de sztem megtartom, és ez lesz wii helyett is :D
  • tonyr #9280
    Na akkor neked nem lesz ismeretlen a jatek, de hoz ujdonsagokat is a remake (:
    En meg nemreg vettem wiiu-t is, alakulgat a nintendos gyujtemenyem :)
  • tonyr #9279
    Hatalmas poen lesz a kozos jatek a gyermekeddel ;)
    Nalunk meg messzebb van, hogy egyutt nintendozzunk a kislanyunkkal, de addig is megy a coop-moka :)
  • n000rbi
    +1
    WiiU-n végigment, de azt már géppel együtt eladtam, meg ugye van az extra tartalom, így miért is ne.
  • Botond #9277
    Preorder leadva, a gyerek már nagyon várja, de engem is érdekel, az odyssey is jópofa volt. :)