9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1336
    "mit nyomnak rajta a zombiu-n kivul, az ilyen mario meg a tobbi effele jatek (ami pont a nintendos "elet" lenyege), nalam eros gyomorgorcsot okoz"

    semmit. felejtsd el! :)
  • Zozo76
    #1335
    tetszik ez a kis gep, masodik konzolnak nem lenne rossz csak azon filoztam hogy mit nyomnak rajta a zombiu-n kivul, az ilyen mario meg a tobbi effele jatek (ami pont a nintendos "elet" lenyege), nalam eros gyomorgorcsot okoz. :)
  • Totti5
    #1334
    Nem igényli az installt, a gép halk, nem igen veszed észre h lemezről megy.
  • Zozo76
    #1333
    azert kerdeztem mert lattam hogy van ez a pro kontroller, de valahogy nem allt ossze a kep az iranyitas teren, de akkor nem veletlenul. az install azert erdekelt volna mert ruhhelem a lemezt, anno a cd,dvd se birtam. meg a bf4-et is megvettem xo-ra ujra digitalisan, csak az az 1 lemez volt hozza.
  • SlickAdam
    #1332
    felreerthetoen irtad:
    - van ami Gamecube IS! Smash kb mindennel iranyithato.
  • Totti5
    #1331
    Agyhalál a WiiU kontroller támogatottsága.

    - van ami csak tablet
    - van ami tablet + Pro
    - van ami tablet + Pro + HORI Battle Pad
    - van ami Gamecube ( ami csak 1 db játékkal megy a Smash Bros U )

    Ezek vannak össze vissza keverve, ahogy épp a fejlesztő megálmodta.

    HORI Battle Pad-hoz kell egy Nunchuk is hogy működjön.

    Gamecube padhoz kell egy csak ehhez csinált ÁTALAKÍTÓ, hisz USB-ről közvetlen nem megy, mert valami elkúrt csatija van.

    Idiotizmus felső foka az egész.
  • SlickAdam
    #1330
    altalaban lehet hasznalni pro kontrollert gamepad helyett, de ra van ez irva az adott jatek hatuljara.
    usb-n dughatsz ra usb stick-et / hdd-t / ..., de csak mentesek es letölthetö jatekokhoz ill. tartalmakhoz. lemez install nincs.
  • Zozo76
    #1329
    irjatok mar le hogy a wii u-nal mi a helyzet a pro kontrollerrel? lehet hasznalni a default helyett vagy csak multinal jo (osztott kepernyonel) a masodik jatekosnak? ami meg erdekelne hogy a wii u kezel usb lemezt? lehet ra installalni a jetekot (mondjuk a 8gb-os,basic modellnel nem lenne hatrany), vagy csak lemezrol tudnak futni a jatekok?
  • TDC Geronimo
    #1328
    Ja meg N azt is mondta, hogy a wii ut nem hagyják magára NX launch után se. Hát nekem idei E3on az jött le, hogy már most is magára hagyták.
  • TDC Geronimo
    #1327
    ezt mondták twilight princessnél is. Aztán hamarabb jött Wii-re, mint GCre

    Itt is ez lesz. Ki fog jönni Wii Ura, de nem véletlenül jön jövőre és kint se volt E3on. Ütős nyitócím lesz új gépre.
  • Totti5
    #1326
    Azt mondták hogy az még U-ra jön.
  • TDC Geronimo
    #1325
    Ami biztos, hogy az új zeldát már új gépen toljuk :D
  • SlickAdam
    #1324
    idiota barmok. kb igy gondolkodnak:
    - erös gep
    VAGY
    - szamtin nyú nintendo gimmikkel

    ÉS!!!! fasszopóak!!! ÉS!

    nyertes recept:
    - konkurencia architekturaja
    - PS4 kraft * 1,5 + megfelelö hütés PLUSZ valami uj gimmick = 400 dollar
    - 2016-os release
    - hatradöl es elvezi az uralmat a konzolos piacon...
  • TDC Geronimo
    #1323
    Hát én nem vennék mérget, hogy ugranak 720ról. Elvégre itt nintendoról beszélünk :D

    Én is leszarnám, mert 3rd partyra nekem ott a PS meg van boxom is, de nekik megint nem lenne jó pénzügyileg, ha 1st party gép lenne ismét 0 3rd party supportal. Sose tanulnak az a baj.ez a 20 millás első éves elvárás is mi lol. Még handheldnél is sok. Wii Uból életciklusa alatt örülhet ha elmegy 20 milla
  • SlickAdam
    #1322
    na de milyen HW-rol lehet szo? a 720p-s szinttöl feljebb KELL lepniuk. az 1080p-hez meg X0/PS4 szint kell, amivel nem lenne gond (eleinte), hiszen a masik ket gep eletciklusanak kb kozepen jonne igy az NX, tehat 3rd party ellatottsag se lenne gond (felteve ha hasonlo az architektura).
    bar GC -> Wii ugras is kabe "0" volt eröben...
    szarok ra amugy, olyan ugyse lesz, hogy Nintendo mindent jatszo masina legyen, ezzel hatterbe szoritva a masik kettöt, tehat: mindenkepp 1st party gep
  • TDC Geronimo
    #1321
    Attól félek megint kitalálnak valami gimmick baromságot. Wii Unál ez a gamepad 1-2 esettől eltekintve teljes mellényúlás volt, ami csak a költségeket növelte feleslegesen. Nem lesz most se sima konzol sima kontrollerrel valahogy úgy érzem.

    Aztán az is lehet ez az NX egy új handheld lesz fene tudja ezeknél
  • Totti5
    #1320
    Több játékot fognak rá csinálni, hogy többen vegyék?! WiiUra is lehetne... vagy nagyon bíznak abban, hogy valami Wii féle újdonság lesz ami anyukáknak is elfogja adni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.04. 17:35:46
  • TDC Geronimo
    #1319
    Liam Robertson (of Unseen64 fame): "NX is not aiming to compete on a power level"

    Milyen meglepő. évekkel le lesznek megint maradva HW ügyileg ami a 3rd partykat megint teljesen ki fogja zárni. Megjelenésnél majd jön 1-2 átirat, mint Wii Unál utána meg el lesz felejtve. oh well... N gép marad továbbra is a 1st party gép
  • supermario4ever
    #1318
    Nagyon erőltetik azt, hogy egyedi úton járnak. Ami végül is jó nekünk, Nintendósoknak, hiszen sok olyan egyedi játék van a gépeikre, amivel a cég olyan egyedi hangulatvilágot adott a játékainak, amivel a Nintendo semmi mással nem téveszthető össze. Csak hát már a PlayStation is bebizonyította, hogy a játékosoknak a mennyiség az elsődleges, és igazából megértem őket. A nagy választék lehetőséget biztosít arra, hogy bizonyos rétegjátékok is helyet kapjanak, ami nem válik ismertté széles körben, de egy biztos közeg rákap. Én például szeretem SNES-re a Super Tennis-t, vagy a Wave Race, Pilotwings, 1080° játékokat, ezek mind olyanok, amikkel csak egy szűkebb játékosréteg játszik.

    Különben a Nintendo már a GameCube óta hitegeti az embereket, hogy jönnek a külsős cégek, és az első időkben meg is jelennek olyan játékok, melyekkel akár a konkurrens gamer cégektől is elcsábíthatnak játékosokat, de ezek aztán mindig megrekednek.
    Utoljára szerkesztette: supermario4ever, 2015.07.03. 08:21:41
  • Totti5
    #1317
    Hacsak nem állít elő a Nintendó olyan mennyiségű játékot mint a másik gépeken a multiplatok akkor ez kuka. Már most nem akarnak venni az emberek WiiU-t amikor gigaexek jönnek ki rá. De mennyi? kevés, nagyon kevés. Ami amúgy mint exluzív nem kevés, de könyörgöm NINCS RÁ SEMMI MÁS. Kinyiratták magukat teljesen azzal hogy elzárkóztak. A WiiU egy nagyszerű prevgen kép lett volna a párhuzamosan a 360 és PS3al, de nem így gen végén kiadni aki ezt nem látta hogy nem lesz ebből diadalmenet azt már rég ki kellett volna baszni onnan.

    Nem tudom mit várjak, de annyi jó élményt adott rövid idő alatt a WiiU hogy ha asztali gép lesz, 1day veszem. És még micsoda WiiU gémek jönnek idén!

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.02. 17:26:46
  • Moby
    #1316
    Fogalmam sincs hogy akarnak kimászni a kakából úgy, hogy a realitásérzék nyomokban sem lelehtő fel náluk
    Nem új gép kéne ide, hanem új fejek...
  • SlickAdam
    #1315
    hat az uccso 3 bekezdes miatt elegge valoszerutlen, de amugy

    20 miller NX / ev. be is baszna :D
  • TDC Geronimo
    #1314
    Nintendo’s next home console is currently pencilled in for a release in July 2016, an Asian news report has claimed.

    Taiwanese site DigiTimes reckons Foxconn has grabbed the manufacturing rights for the machine, although rival Pegatron is also pitching for some of the work. Furthermore, supply partners have been asked to begin pilot production this October.

    Orders are expected to be finalised in February or March of next year with mass production scheduled for May or June ahead of the suggested July release.

    There are some inaccuracies in the story which should raise a note of caution, however. It claims that Nintendo has already announced a 2016 release date for NX.

    It also states that Nintendo hopes to ship 20m NX consoles in its first year – a staggering number considering PS4 sold 22.3m units in its first 17 months. Wii U has, in contrast, sold just under 10m units in two and a half years.

    MCV does understand, though, that the NX WAS demoed to a number of Nintendo's partners at E3 last month.
  • supermario4ever
    #1313
    És aki magyarul beszél, az Svetlov Balázs, aki a Pokémonban adta Ash hangját az első időkben.
  • SlickAdam
    #1312
    de furi
  • Totti5
    #1311
  • TDC Geronimo
    #1310
    nem tudom hogy csinálták, de nagyon jól eltalálták a fonal textúrákat. Tényleg olyan, mintha egész játék abból állna.
  • SlickAdam
    #1309
    ott van, hogy allapot: Új! :) de ha meg igyis ketelkedsz, megejthetsz egy kb. 20 mp-es telefont es tuti megmondjak a tutit.
  • Tibre
    #1308
    http://www.konzolgame.hu/nintendo-wii-u/nintendo-wii-u-basic-1793

    ez szerintetek zsír új vagy refurbished?
    Utoljára szerkesztette: Tibre, 2015.06.28. 14:19:15
  • SlickAdam
    #1307
    megörülök! kakao-yoshi
  • SlickAdam
    #1306
    belekukkantottam. tetszik, hogy mar vagy 4 fele dolgot kell gyujtogetni a palyakon. igy garantalt a moka, a hoszas felfedezes es az agyverzes (2. palyan egy pecset ki is maradt :)).

    viszont nem tükörsima a 60. piciket meg-megriccen, kb 1-3 fremnyit. nem zavaro, de ha nem ejszaka nyomom, eszreveszem.
  • SlickAdam
    #1305
    kircsi. lehet mar csak holnap tudom kiprobalni.:(

    amugy splatoon is 30 fps az "overworld" reszen.
  • Totti5
    #1304
    Nos, megvolt az első amiibo élmény! Poén, és ahogy mondták könnyítés is, mert ha elfogy a fonál akkor be lehet hozni a 2. Yoshit és máris van. Mario és Donkey amiibo-kat beszkenneltem neki, megadta a skineket, jópofa, bár a bajszos Yoshi Mario kicsit perverz:D

    A játék nagyon szép, a horgolt, kötött világ teljesen átjön, minden mindennel kölcsönhatásban van, érezni hogy puha, könnyű.

    Fonalak "fonása" vagy szarása :) , így játszva teljes értelmet nyert, jó a mechanika!!!

    Techben fura, mert a térkép 30 fps, ami szemenköp egyből amint kirak a 60 fps pályáról. Nem értem miért. Pályán viszont csont folyamatos, egyelőre nem volt frémesés.

    Zene a megszokott minőség, és kb minden más is. A szokásos van, a szokásos fun faktorral. Élvezet játszani, pure fun és gameplay. Nehézsége kellemes, rajtett dolgokkal el lehet lenni, persze így az elején még megy az ember előre mint a tank és adja minden magát, de hát ilyen volt a Toad és a 3D World is aztán jöttek az egyre komplexebb világok.

    ÉÉÉééés nem időre megy
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.26. 21:38:30
  • Totti5
    #1303
    kimaxoltad a lehetőségeket
  • SlickAdam
    #1302
    kicsit ideges vagyok, mert a keket hulyen tettek a kartonba es a hatso kartonlap megtört... mehh. amugy meg:
  • SlickAdam
    #1301
  • Totti5
    #1300
    Megjött a drágaszág!

  • Totti5
    #1299


    Holnap itt lesz végre bundle!
  • supermario4ever
    #1298
    Nagyon szép. Szerintem kifejezetten jól néz ki rózsaszínben.
    Utoljára szerkesztette: supermario4ever, 2015.06.25. 15:27:26
  • SlickAdam
    #1297
    Amazon-tol csak a special edition-t + a kek es zöld amiibo-t tudtam elörendelni (ezek mar uton vannak). gondoltam benezek Saturn-ba, hatha szerencsem lesz es kapok egy pinky ring-et is. 1!!! db Yoshi volt naluk, pont ez.