The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5056
"- pajszos, egykezes kardos karakter, aki alapvetõen védekezésre fog berendezkedni (imperial, redguard, vagy majd még meglátom) heavy armor"

Redguard vagyok, hasonló elképzeléssel, bár messzirõl íjászkodok, és kard helyett egy ebony battle axe van nálam 😊 Soul trap enchant-al, az ebony bow pedig frost damage-el operál 😊

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Grr1234
#5055
Aha... aztán jön a PETA. <#vigyor5> it vóz a preszízsüsz enimól <#idiota>

Egoraptor
#5054
Sárkányok nem szeretik a jégvarázslatokat.

Tûzre van jó kis immunitása.

#5053
elég laza...azt már nem is mondom mennyire tattszik a hajó és a belseje, eszméletlen ez is 😊

Egoraptor
#5052
Öld meg 😄

#5051
Na az imént elejtettem az elsõ blood dragonomat is...Mákom volt, mert a süsü kinézett magának egy hótrollt, és amíg azzal szórakozott én egy szikla fedezékébõl szétlõttem tûzgolyókkal.

Az azért érdekelne, hogy normál körülmények között face2face hogy lehet ezeket megölni (mágussal), merthogy a 76-os destruction-nel lövöldözött tûzgolyóimat nagyjából leszarta...
Grr1234
#5050
Van az a küldetésem, ahol
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
követni kell Barbas kutyát
, de beakadt a falba a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kutya
és most nem tudok mit csinálni... tippek?

#5049
Egyébként nekem is.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5048
Az õrök csak akkor támadnak meg ha elõ van véve a fegyvered, egyébként sose felejtik el, amíg nem fizetsz/ülöd le a büntetést, addig fennáll. Illetve elvileg akkor is törlõdik ha megölöd azokat, akik az elfogásodra sietnek, de ez nemtudom hogy van pontosan.
Egoraptor
#5047
Gondolom valami perk.

Írják itt a vidiben hogy ez durvább mint a 'Vámpír'
Ezek szerint lehetek vámpír is?
Mert az jól hangzik 😄

#5046
Fizesd ki a büntit, vagy vonulj dutyiba.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5045
2 dolog:
1. Megnézém, hogy master-en ez, hogy mûködne (nem hiszem, hogy 1 csapás lenne minden már csak az ellen életerõ növekedése miatt is).
2. Megnézném, hogy pl egy óriás ellen, vagy mamut, sárkány ellen ez mennyire mûködne.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

plu604
#5044
hogy lehet sprintelni? 😮

Egoraptor
#5043
Unalmasnak tûnik 😄

#5042
Jó kérdés.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

plu604
#5041
mennyi idõ múlva törlõdnek a bûneim? 😄
Whiterun-ban megpróbáltam siketelenül pickpocketelni egy boltost, és õ elkezdett üldözni, megfogott egy õ, kidumáltam magam hogy ne kelljen büntit fizetni, erre egy másik õr már mindenféle kérdezés nélkül nekem esett, mire az is nekem esett aki elõször elkapott, gondoltam bemenekülök Dragonsreach-ben a királyhoz mert már tettem neki egy-két szívességet (pl. elsõ sárkányölés) és hátha megvéd... Hát helyette lecsapott. 😄 És nála kéne befejeznem az egyik küldetést :/

#5040
tessék lopakodós ninja 😄
azt nem tudom milyen nehézségen nyomja de érdekes..😄

#5039
Én ilyet nem tapasztaltam. Pedig lõttem az óriás fejét, de nem sebzõdött többet.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5038
2 kezes fegyverrel nem úgy megy a block, mint pajzsal, amit én nem használok.

A fõ bajom az, hogy alig sebzem és amit sebzek is azt visszagyógyulja + 2 ütésbõl fekszek/alszok (level 9-en próbáltam).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5037
Íj perkek:

-Íjazás sebzés növekedés (5 szint)
-Blockolás gomb nyomásával zoom (2 szint)
- 10 %-os kritikus találati esély (3 szint)
- Zoomolás 25%-al lassítja az idõt (2 szint)
- Találat esetén 50%-al megszédül az ellen
- 2x annyit kilõtt nyílvesszõt lehet találni az áldozatokban
- Felajzott íjjal gyorsabban lehet mozogni
- 30%-al gyorsabb felajzása az íjjnak
- 15%-os eséllyel paralizálja az áldozatot a nyílvesszõ

+ Ehhez még hozzáveszed a Lopakodás 3x-os sebzésbónuszát (mely 3 perk pontot igényel csupán: stealth, backstab-> deadly aim).

Ám a legdurvább lopakodásnál: assassin's blade perk: Késes lopakodós támadás esetén 15x-ös normál sebzés!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5036
Sárkánylelket, bocsánat. <#smile> Nem dragon stone, hanem dragon soul... <#vigyor>
#5035
Miután elolvasod/megtanulod (???) a shout-ot, utána a spellek között meg lehet találni, de még inaktív lesz. És ha rákattintasz, megkérdezi, hogy akkor erre fel akarsz-e használni egy sárkánykövet.
#5034
De kaptál. Minde sárkány megölésénél kapsz egy sárkánylelket, amit magadba szívsz. Egy lelket fel kell használni minden "shout" unlock-olására. TAB majd magic, aztán shouts, ott jelöld ki, ami használhatatlan és nyomj egy R-t asszem.

Battlegroup42 mod! Próbáld ki, megéri!

#5033
vannak ezeek a shoutok , azt irja hogy dragon soul kell hozzá , azt hogy szerzek ? megöltem már sárkényt de nem kaptam , mi lehet a megoldás valamit haszanálni kell elötte ?
Egoraptor
#5032
Fegyvereket idézõ mágus is jó lehet - kérdés az hogy ha idézett fegyverrel harcolsz akkor milyen skill megy fel és kerül e staminába a vele való harc.

Egoraptor
#5031
Headshot van? Nagyobb sebzés fejlövés esetén esetleg?

#5030
Nos, van pl. olyan ami belassítja az idõt, mikor célzol, ezzel segítve a célzást.
#5029
Most komolyan, mi olyan húzós a trollokon? Én már nem egyet leöltem, master fokozaton, probléma nélkül kizárólag közelharcot használva. Jó mondjuk nekem annyiban elõnyöm van, hogy a block lassítós skilljével majdnem minden ütését ki tudom kerülni 😊
#5028
nice! vannak konkrét íj skillek, nem tûzlövés ilyesmire gondolok, hanem hogy gyorsan lövöd a nyilakat, vagy egyszerre mondjuk kettõt is akár - tudom nem diablo, csak kivancsi vagyok mik a lehetõségei egy pro elfnek 😊

#5027
vagy az új fejlödéi irányzat miatt legvégül lehetséges minden classban egyformán Master szinten lenni 😊 ?!

#5026
<#eljen> Bizony, hogy sok! <#worship>
#5025
Én most játék közben fontolgatom a következõ karikat:

- Settenkedõs, késsel operáló tolvaj, mindent viszek, ami mozog karakter (khajit vagy argonian) light armor
- pajszos, egykezes kardos karakter, aki alapvetõen védekezésre fog berendezkedni (imperial, redguard, vagy majd még meglátom) heavy armor
- Kard, kés kombóval induló szigorúan darkelf Drizzt néven <#smile> (jelenlegi Nord egyébként Wulfgar néven fut) light armorban
- És mindenképp kell majd egy Legolas (íjászkodós woodelf karakter, aki már most látom, hogy az összes fentebb felsoroltnál és a mostaninál is 1000x táposabb lesz... íjászat nagyon erõs lett a játékban szerintem), akinek vész esetére lesz egykezes fegyver, pajzs nélkül. light armorban vagy még az sem.

Mágust meg jelenleg nem tervezek, de azért kíváncsi lennék, hogy egy conjuration varázslatra (ugye õ tud fegyvereket idézni, ha jól tudom) gyúrt karakter mennyire lenne életképes (õ lenne az igazi battlemage szerintem!)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5024
Ja én is köszönöm az infókat - igy az Adept jónak tûnük, lefelé semmiképp, max esetleg felfelé lesz állítva, kk

Mage-t persze majd próbálok stb.
de elöször mondjuk közelharci prot akarok csinálni, aztán egy kemeny huntert aki szépen longshotol föleg, majd vmi stealthes, tolvajosat.
pfff sok idõ lesz úgyérzem 😊

Egoraptor
#5023
Mágusoknak elején mindenképpen Adept, miután kész a Mágus Kollégium és lv 10+ vagy akkor már maxon is lehet mert nem fogysz ki a manából.

(Vagy elejétõl kezdve herbalista is vagy és csinálsz rakat potit.)

Feltéve ha kard és íjrántás nélkül akarod tolni mint Én.

#5022
Én is most megakadtam ezen a szint dolgon a franc:/

Válaszokat köszi lehet kipróbálom expertet.
Talán annyi,hogy tényleg a mágusoknak inkább adept és nehézpáncélos ill.tõrös megoldás lehet expert++

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#5021
easyn semmiképp se ja, max ha fizetnenek vagy mittudomén 😊

btw csak majd ne érezzem azt x idõ után, hogy áh fas*om lerakom könnyebre, hogy gyorsabb kipucoljam ezt vagy azt, mert már ugyis láttam vagy már sokadjára csinálom - nyilván ez relativ, na ennyi :d

#5020
Csak szepen sorjaban.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#5019
Én pl. gyógyítást gyakran használom, illetve csapdagyújtási okokból rendszeresítve van egy láng varászlat is.

Más: Minap egyik banditától kaptam egy akkora taslit, hogy megszédült a karakter, máskor meg 2 kezes fejszével simán kivégeztek.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5018
apprentice-novice-adept-expert-master

így vannak a nehézségi szintek könnyûtõl nehézig, nem nehéz megjegyezni, ugyanez van a zárakra például 😊

Battlegroup42 mod! Próbáld ki, megéri!

MerlinW
#5017
Ezért nevelek battlemage-et. Breton egykezes + destruction + idézés.

[merlinw.org]

#5016
Én is harcossal kezdtem, de ki akarom próbálni a mágust is. Annak is meg van a szépsége! <#wink>
Amúgy meg úgyis mindenki többféle karakterrel is fog játszani, te is leszel még mágus, meglásd! <#vigyor>
yesname
#5015
Hosszan nyomod az E billentyût.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Egoraptor
#5014
Dual cast Fire Ball, az élmény megfizethetetlen 😄

MerlinW
#5013
Mikor felemelünk egy tárgyat, mivel lehet forgatni?

[merlinw.org]

#5012
na az zsír, akkor az pont közép, jó is lesz...megnyugodtam 😊

#5011
Adept után expert, expert felett master, ha jól tudom. Tehát még 2 van... összesen meg 5!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5010
Én se értem néha a sok magic fant, sztem sokkal jobb fegyverrel a kézben nyomulni, meg íjjal tevékenykedni, utóbbinak is kegyetlenül csípem mindig a feelingjét - állandoan varázslással bohockodni nem a legjobb élmény igy videok alapján se
nyilván majd használok néha, de akkor is majd gyorsan ráváltok és kész

mousee
#5009
Mert akkor nem lehetne nagy tömegeknek eladni, mert "túl nehéz".

Ha "dwarf fortress" feelignet akarsz (van errõl valahol egy kép, nem találom), akkor told izmos szinten, és ne állítgasd, hanem küzdj.

Ha napi 2-3 órád van darálni, könnyed szórakozást akarsz, akkor mehet az adept, néha megfingatnak, de amúgy lehet darálni.

Ha csak végig akarsz rohanni a játékon mert..mert nemtom... ízin ne nyomd, az szar 😄

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

Egoraptor
#5008
5 szint ha jól emlékszem

#5007
Ha nem elég a kihívás fentebb veszed (mint én vagy mások), ha sok, akkor meg lentebb. Ebben semmi kivetnivalót nem látok.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.