The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JethroHUN
#4906
Valószínû, h orvosi segítségre van szükséged <#bohoc>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

mousee
#4905
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amúgy amikor jössz le a szentélybõl, akkor van egy sárkány, ami tuti megtámad... fagysárkány volt nálam, cold resist poti, egy két nyílvesszõ, és utána neki 2 kezes karddal. 11-esen szólóban lecsaptam a mocsok dögöt...

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

mousee
#4904
A segéd csajt én is végleg kifektettem. Pontosabban nem én, hanem a fagytroll felfele menet a hegyre. Próbáltuk leölni, de nem nyert, elfutottam, csajszi felkelt, püfölte tovább, megint elfeküdt, felkelt, püfölte tovább, utána meg már nem kelt fel. Futás. Megcsináltam a companionos sorból egy párat, megizmosodtam picit, visszamentem, szólóba ledúrtam a trollt, és megtaláltam a csaj hulláját.

Ekkor valami fura érzés kapott el... Elvettem a cuccait, majd felemeltem, és szépen lassan sétálva elindultam a hegy szélére, ahol a hóviharban ledobtam, és utánaüvöltöttem egy hegyen tanult dupla lökéshullámat, aztán végignéztem ahogy lebucskázik a hegyen... Asszem elpattant nálam valami...

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

Sir Quno Jedi
#4903
Nekem sikerált kinyiratnom mindenesetre. A tárgyaknál meg csak pakolod neki, aztán 1xcsak vége, nem mén már be a súlyosabb cuccz.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

JethroHUN
#4902
Aham, csak azért gondoltam mert semmi nem mutatja, egy New Vegas féle tárcsamenü nem lett volna rossz. Nálam még mindig fel keltek, jó tudni h meghalhatnak.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Sir Quno Jedi
#4901
Meg tudnak halni végleg is és nem tudnak bámennyit magukkal vinni, ugyanúgy van egy max. súly amit képesek még elvinni, utána nem fogadnak el többet. Én gyakram ütközöm ebbe a határba.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

böröczk
#4900
te jó ég, de gusztustalan

Kumiho #2179

#4899
<#pias>

\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"

JethroHUN
#4898
Spelleket ill. enchantokat nem lehet törölni?

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#4897
Várj egy-két napot és próbáld meg. Megint megnézni õket, ott kell lenniük valahol.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

SzirmosSzisza
#4896
Akkor mi van, ha csaj odajön, hogy most szökött meg banditáktól és megjelöli nekem térkêpen, hogy hol vannak, de nem :/?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#4895
Ez szuper, és ki fogom próbálni, de ehhez képest a házakban a földbe ásott nyílt tûzhelyeken simán sétálgathatok, meg se rezdül a Health-em.

#4894
Figyelem! A topikban november 18-ig a játék világát és történetét érintõ /élményromboló/ információk kiszivárogtatása esetén KÖTELEZÕ a SPOILER TAG használata!

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

JethroHUN
#4893
Ha folytatni akarom a küldetéseiket akkor feltétlen muszáj vérfakassá válni? De amúgy arra kíváncsi lennék mi van ha vámpírként mész oda.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#4892
Ez az íj nem. Ez egy zárt tárolóban volt, amit elõbb fel kellett törni. Nem vagyok guild tag, egy tolvaj macska nem lesz vérfarkas...

yesname
#4891
Vagy soulgemet, hogy feltöltsd a botot.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

JethroHUN
#4890
Letudják ütni õket, és akkor térdelnek a földön 1 kis ideig.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

JethroHUN
#4889
Hallhatatlanok és nagyon gyorsan gyógyulnak. És szerintem bármennyi cuccot eltudnak vinni

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#4888
Hehe! Bezony! Vannak olajfoltok (pirosas lötyik a földön), amiket bizony egy jól irányzott flame-l is lángra lehet lobbantani.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#4887
mármint meghalnak

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#4886
Társak meghallnak vagy csak elkábulnak?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#4885
Engem meg egy Dark Brotherhood-os akart megölni, mert valakik megbízták vele.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

yesname
#4884
Az elhasználódást hiányolom én is.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

JethroHUN
#4883
Jah, az olaj, pirosas színû a szokott lenni, vagy a felaksztott narancsszínû lámpionok, azok mint a gránát kb. Spellel, ill. nyillal is le lehet lökni távolról.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Molnibalage
#4882
Én is. A Gothic I/II is az elején nagyon nehéz volt. Én szeretem a kihívásokat, hogy érezzem is, hogy valóban egyre táposabb leszek.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#4881
A környezeti elemek éghetõek és okozhatnak sebzést?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#4880
Milyen szinten? Mert az nem mindegy. Adepton minden hullik (ezért is váltottam expertre).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#4879
Hello. Nem tudja valaki, hogy az elsõ nagy városban kapok a királytól valami nõi segítõt mert segítettem lenyomni a sárkányt,de véletlenûl hazaküldtem a csajszit és most nem találom,hogy küldire tudjam vinni.
Köszi elõre is
#4878
Hehe, ezek a Talonosok a Fallout3-ból... kicsit eltévedtek.

JethroHUN
#4877
A társsal is csak annyit érsz h a gyengébbeket lecsapkodja gyorsan, de a keményebbeket is csak rövid ideig tudja lefoglalni, ugyan úgy a játékosnak kell elintézie, én ezt vontam le.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

tobias88
#4876
Én már 2 ilyennel találkoztam, mindegyiken ez volt írva (Farengaron kívül)...
#4875
Ezt a játéktippet nem is láttam, kösz, én is csodálkoztam, hogy ugyanazok a cuccok, amik eddig Steal kategória volt, kicsit késõbb átváltoztak elvehetõvé.

#4874
Mint már írtam expert szinten nyomom.

Hát engem harcossal is meg tudnak fingatni a bandit chief-ek! 1v1-ben leverem õket, de ha van egy társ, akkor már nehezebb a dolgom (persze vihetnék én is magammal segítséget, de ezt még nem próbáltam).

Minap úgy jártam, hogy lementem 1 bányába és egyszerûen nem sikerült egyenként kicsalni az ellenfeleket. Így egyszerre küzdöttem meg 1 bandit chieffel, 1 bandit outlawval és egy bandita mágussal. A legtöbb fejtörést a mágus okozta. Minden bevetettem (2 banditának olaj volt a talpa alatt azt is meggyújtottam, meg meg egy másik csapdát is aktiváltam, és így is csak szerencsém volt, hogy 1 ütésbõl tudtam hatástalanítani a mágust).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

JethroHUN
#4873
Akkor tudkó hogy a sárkány miatt pikkel, el csortam a kiljét <#idiota>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#4872
Rád akar verni valami balhét, és ezért be akar feketíteni... gondolom én. 😊
Nekem is volt egy ugyanilyen, csak valaki mással, nem Farengar volt. De még egyelõre nem foglalkoztam vele, más quest-eket toltam.
JethroHUN
#4871
Az az elf íj az pont egy expert záras display casebne volt, és az pont piros <#eplus2>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

JethroHUN
#4870
Jah errõl jut eszembe, megtámadott 3 Hired Thug nevezetû npc, csak úgy a puszta közepén, volt náluk egy contact nevû parír: Farengar (a Whiterunbeli mágus csóka) megbízásából öljenek meg mert tolvaj vagyok?! De kérem egyszer sem kaptak el lopásért... meg sztem nem is loptam semmit <#papakacsint> Még bountym sincs Whiterunban, se Farengar nem ellenséges, szal nem értem...

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

yesname
#4869
Még mindig ugyanott tartunk: egy pluszt adó dolgot hogy váltasz ki? Ha adsz a társnak fegyvert, akkor az a plusz nem létezik nálad vagy mi? Na mind1.
Ne mondja már azt nekem senki, hogy a +100% sebzés az nem elõny LOL
Nem beszélve pl. a sneak attack többszörös sebzésérõl vagy arról, hogy egy elkészített heal potion 5x annyit gyógyít, vagy egy méreg 5x tovább tart/hatásosabb.
Mellékesen kicsit át kéne nézned a perkeket és használnod õket expert/master fokozaton, mert normálon elhiszem hogy nincs olyan jelentõsége.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4868
Ha el akarsz venni egy tárgyat és nincs pirossal oda írva felé hogy Steal, akkor nem fognak miatta bántani.

Guilden belül pedig azért vannak kipakolva a cuccok, hogy el lehessen venni ingyen.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#4867
Azért kíváncsi leszek, hogy a vérfarkasok mikor küldenek rám valakit, mert az elf íjamat tõlük emeltem el. Igaz, náluk nem lehet kereskedni, így nem tûnik fel talán...

JethroHUN
#4866
Azért lehet ezt-azt elvenni, mert kis írja a játék betöltéskor a tippeknél, ha megkedvelnek az emberek akkor megengedik h elvegyél pár dolgot, ugyan így ha követõd is megengedi h elszedj tõle kisebb értékû dolgokat.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#4865
Több is van. Legalább 5, de lehet, hogy több. Az egyiket megtaláltam, egy másiknál (az ötös) nem tudom, merre van a cucc.

Molnibalage
#4864
Nálam minden RPG, amire X órát írtak mindig volt vagy 2-3-szor annyi alsó hangon. Nem vagyok kapkodós.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

JethroHUN
#4863
A 3X sneak dmg-t a Sneak skill fában találod, elég a végén van.

De sztem a késes rugó kari sem lehet rossz, már ahogy ellenfeleknél tapasztaltam, skill fában +30% crit chance-t lehet kihozni pl, sneak attakhoz meg 6xosat. Az én karimmal történ már olyan h több mint 50% hp-val azonnal leszúrt kis késsel <#idiota>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#4862
Pár élmény két nap után:
Többféle karaktert indítottam, részben próbából, részben mert a másodiknál (sötételf, akit kardos mágiás karakterre akartam gyúrni, de aztán elcsábított az íjászat, és egy idõ után kényelmetlenné vált a karakter) elszúrtam a fejelõdési irányt. Közben rájöttem, hogy már a kezdést is kétféleképp lehet megcsinálni, ami hosszú távon ugyan nem sok eltérést hoz, de mégis más a feelingje a két módnak.

Valahogy ki kellene kapcsolni az elején a szekerezést...

Utoljára egy tolvaj macsekot indítottam. Emiatt pl a mammutagyart a high jarl hálószobája környékén szereztem be. Érdekes ódon ezt el kellett lopni, míg a pénzes zacsikat simán el lehetett tenni.
Innen-onnan összeszedegettem a flelszerelést. Pl a fegyverboltos házát éjjel feltörtem, elemeltem egy acél tõrt a pultról. Nem vette észre senki. Pár nap múlva a nyakamba esett 3 baromi erõs (ennek a karakternek legalábbis) felbérelt thug. Érdekes, hogy az õrség egyáltalán nem foglalkozott azzal, hogy egy békés járókelõt 3 rosszarcú ki akar nyírni a város közepén. Nagynehezen, rengeteg futkosással meg létyóval sikerült elrendezni õket és kiderült, hogy a fegyverboltos bérelte fel õket, mert valahogy kiszúrta, hogy tõle loptam a tõrömet. Azért gondolom így, mert mást nem nyúltam le tõle, és nem is buktam le.

Amúgy sok újítás, ami az Oblivionhoz képest bekerült (favágás, bányászat, fegyver és páncél gyártás) a COBL modból való. Meg még jópár mod visszaköszön, látszik, hogy figyelték a tesnexust a fejlesztõk.

A grafikával csak annyi bajom van, hogy míg az Oblivionban a tereptárgyak (konkrétan a fák, fû, bokrok) 3 dimenziósak voltak, itt most papírlapokból kivágott levelekbõl vannak összerakva. A távoli tájaknak sincs mélysége, olyan, mint egy nagyméretû festmény. Nem nagy baj, de visszalépés.

Pár óra játék után elfogy a memória, vagy nem tudom, de nagyon belassul. Kilép, újraindít és minden visszaáll a normál tempóra.

Amúgy a kivégzést vezénylõ imperial parancsnok simán lemacskázott: No macsek, most te jössz...

#4861
#4853
#4860
illusion

JethroHUN
#4859
Én pont ezért akartam battlemage stílusú karit, heavy armor + kar + spell. Lesebem spellel majd lecsapom karddal, nem mûködik, csakis a dual castingnak van tényleg nagy sebzése. De szerintem a heavy armor az a mana regen-t is vissza fogja. (csak tipp)

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

deniro2
#4858
Morrowindben sem volt xp.

Molnibalage
#4857
Hogyan?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM