The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Péntek-szombat-vasárnap szinte egész nap nyomtam, olyan 20-25 órám lehet benne. Sima közepes nehézségi fokozaton most vagyok 30-as szintû, és még sehol sincs a vége (hála Istennek 😊 ). Egyedül a companion küldetéssorozatot csináltam végig, most álltam neki a polgárháború megoldásának, valamint megtalált végre a Dark Brotherhood is.
Én elsõre gondoltam, hogy "helyi" karaktert indítok, így nord lettem, aki viking módra kerek pajzzsal és egykezes csatabárddal nyomja.
Nehézpáncél/egykezes harcmodor/pajzsblokkolás/íjászat(kell a sárkányokhoz) amire fejlesztettem, egészen sokat már. Életem és a staminám is olyan 350 körüli. Õszintén szólva, nem jelentenek gondot egyáltalán az itt felsorolt szörnyek (troll, barlangi medve stb.) Egy medve/troll nagyjából úgy néz ki, hogy egy iszonyat nagy maflás a pajzzsal visszakézbõl, ettõl elalélnak kicsit, majd 3 csapás a fejszébõl és már ki is múltak.
A mágusokkal sokkal nehezebb dolgom volt, mert mindig elfutottak, és utánuk menni futva csak staminából lehet, aztán mire odaértem soha nem maradt a harcra stamina. Azóta egy kedves(?) deadra-tól kaptam egy kimondhatatlanul fasza pajzsot, ami ha blokkolok vele, akkor egy mágikus erõteret hoz létre maga elõtt, ami felfogja az összes mágiát (kb. mint a mágusok "ward" varázslatai). Plusz megtaláltam a "steed" csillagzat kövét, ami +100 cipelhetõséget ad meg azt, hogy a páncélzat nem lassít le, így már sokkal tovább tudok sprintelni staminából. Így már a mágusok sem nagy kihívások. A sztori és a világ nagyon megfogott, hatalmas elõrelépés az Oblivion meseszerûsége után, olyan reális az egész.
Battlegroup42 mod! Próbáld ki, megéri!
mert igy majd fogadni merek, hogy azt nemtudom majd eldönteni, h melyik szinten vigyem...áh
De ez van, ettõl jó a móka! 😄
Egyelõre én is adepten játszom, sztem teljesen hibátlan. Persze második karakteremmel (kb 3 év múlva XD) szerintem experten fogom tolni, hogy legyen még benne kihívás.
Így pont feeling hogy izomból nekirepülök egy kétkezes karddal a csontinak, akkor darabokra esik. És ahogy írtad is, néha azért jön pár izmosabb görény, akit csak 2-3adik nekifutásra tudok legyûrni.
The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Nevezzük inkább taktikai visszavonulásnak a dolgot...<#smile>#smile>
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Olyan kellemes mert nem veszted el az érzést hogy májer vagy de
azért néha kapsz egy-két pofont is.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
A fegyvert, varázslatot, létyót az Inventoryban elõbb "F"avorizálod, majd a Q-val elõhívod az így kirakott cuccot és hozzárendelsz egy számot 1-8-ig.
Vigyázat: ha több azonos nevû fegyvered van, elfelejti a hozzárendelt számot. Legegyszerûbb megoldása a dolognak: a kedvenc fegyveredet átnevezed egy enchant pultnál...
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
★ 汤姆 李
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Jó kis 20 perces séta volt, de megérte! 😄
★ 汤姆 李
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Persze nem kötelezõ állítgatni, csak aki igényli megteheti.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
valaki tudja hogy lehet e csatlakozni a Silver Hand-hez (vérfarkas vadászok) ?? és ha igen hogyan? tx 😊
Avanti Crociati!
Amúgy arra kell ügyelni hogy minél könnyebb cuccok legyenek rajtad mert akkor gyorsabban manõverezel.
😄 Hát végülis logikus... mint szinte minden ebben a játékban! Imádom!!! 😊
Mondjuk amikor 1 óriásba 50 vas nyílvesszõ kell, hogy kimúljon az azért elég durva még egy távharcosnak is.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
De abban még nincs egy perkem sem.
Amúgy arra kell ügyelni hogy minél könnyebb cuccok legyenek rajtad mert akkor gyorsabban manõverezel.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Mármint azért, mert itt többen elrémisztettek a destruction-os mágustól, mert állítólag nem nagyon állja meg a helyét, idézett lényeg meg segítõk nélkül nehéz mágussal játszani, én meg pont ilyen magányos vart akarok indítani! 😉
58-as skill-el. Felszerelésben minden ami a mana regent nyomja fel.
Kb. ennyi.
Igen sima nem boss mobok 3 ütés... de azért táposabbak volt hogy
ledaráltak.
Különben az zavar hogy a nehézségi szint emelésével csak a mobok
HP-ja meg sebzése nõ ami pl. egy távharcosnak meg se kottyan - csak annyit eredményez hogy hosszabbak lesznek a csaták (mondjuk ha többször kell megütnöd jobban nõ Mastery is)
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Avanti Crociati!
A skill meg nem fejlõdött szart se. Hogy van ez?
egyébként mi normal meg ilyenek, nincs nehezsegi szint ?!
Így is nagyon beleélem magam a játékba, ha bekapcsolnám lehet beszippantana. 😄
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"