30712
TES
  • Plata
    #30712
    Voltam olyan őrült hogy újra fel raktam a játékot.
    De emlékeimben ez a játék valahogy szebb volt.
    Őszintén szólva már nagyon eljárt felette az idő szerintem.
    Valamiért a modokat sem komálja,hiába raktam fel modot,nem jelenik meg a laucherben.
    Igaz már nem is emlékszem milyen modok voltak fent régen,de egy növényzet csinosító modot raktam fel meg modot amivel jobban lehetne karit készíteni,de még is olyan ronda lett a wood elfem mint a bánat.
    ESO karim ezerszer jobban néz ki.
    Csak ESo miatt kaptam kedvet skyrimhoz is,mostanában sokat játszom ESO-val és főleg Morrowind az ami nagyon hiányzik néha,de hát morrowind meg még rondább,plusz csak CS@ modjaival szerettem Morrowindet is,az ő modjai már rég nem tudom hol elérhetők.
    Tudnátok mondani pár jó modot amivel szebbé varázsolhatnám a játékot?
    Plusz a karimnak sem ártana valami ráncfelvarrás,az arca brutűl rosszra sikerült. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.16. 12:07:39
  • coolpet
    #30711
    Ez olyan 400GB körül lenne, de hogy egyenként kattingassak rá na azt nem.
  • Montanosz
    #30710
    már többször elhatároztam hogy előveszem de engem már a 400+ mod letöltése is elijesztett hát még a 2ezer, szerintem nem szégyen torrentről egy komplett csomagot letölteni ilyen estben ami 40giga de nem kell veleszöszölni
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2024.02.12. 09:25:35
  • coolpet
    #30709
    Sziasztok!

    Megvettem az Anniversity Updatet, gondoltam felteszem a Nolvus Mod Packot.
    Aztán kiderült, hogy a Nexusmods-ról szedi le a 2000+ modot, és mint free user, manuálisan egyenkét kell letöltögetni egymás után.
    Had ne mondjam, hogy kb 25 letöltés után azt mondtam elég.
    Viszont a majdnem havi 3000Ft-os előfizu az NMM-en nem éri meg, hogy egyszer letöltsem a modokat.

    Nincs valakinek egy premium account API KEY tokenje privátban a letöltés erejéig kölcsönbe? :)
  • coolpet
    #30708
    Sziasztok!

    Lesz ehhez valami update ami emeli a grafikát, játékélményt?
    Vagy még mindig modolgatni kell?
  • Montanosz
    #30707
    benne van a legujabb patchben
  • militavia
    #30706
    Azt hogyan lehet feltenni?
  • Montanosz
    #30705
    hát hivatalosan a steam on van, csak normális
  • AMDtwkr
    #30704
    Jah, csak elég google fordítósnak tűnik sajna....
  • Montanosz
    #30703
    ha még nem irták volna a enderal full magyar már
  • saba30
    #30702
    Nem teljesen automata, néha meg kell nyomni a "SLOW" gombot a nexus oldalon, egyszerre 5-6 -ot tölt, és folytatja, ha félbe kell hagyni.
  • ntex
    #30701
    Modlista letöltés automata premium nélkül is Wabbajackel?
  • saba30
    #30700
    Én a Wabbajack -ot használom a nexus-os (kell regisztráció, de premium nem fontos) modok letöltésére, modlistákhoz. Most épp nekem is kedvem lett Syrim VR-et kiprobálni (rég megvettem már, de neki még sose álltam), ehhez töltögeti most a FUS modlistát.
  • ntex
    #30699
    Az alapja az Immersive & Epic. Előre szólok, ha nincs nexus premiumod, kb 9-10 óra lesz a letöltés és telepítés a 3MB/s letöltési korlát miatt, mert egyesével kell végigkattintgatni a letöltendő modokat, premiummal elvileg egy kattintás és letölt - telepít mindent :) (Én is premium nélkül csináltam :D) Vortex Mod Manager kötelező hozzá, mert ez kezeli az előre létrehozott modlistákat nexuson.

    Viszont van benne pár módosítás a részemről, pl. kiszedtem kezdésnek belőle teljesen az ENB-t, ami "gyárilag" van benne, mert azzal átlag 30-40 fps-em volt a játékban kb még városon kívül is. Ki kellett szednem az ENB-t használó modokat is vagyis kicserélni nem ENB-s -re. Feltettem rá a Community Shaders-t az összes addonjával (kivéve a parallax-ot mert az felskálázás nélkül elég csúnya), az Imaginator-t meg egy ReShade-t, utána pár napot elcsesztem ezek beállításainak próbálgatásával mire kb megkaptam ezt a végeredményt, amivel már elégedett voltam és megközelítőleg "ENB-s érzetet" ad a kinézetnek.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2023.09.06. 12:23:10
  • Montanosz
    #30698
    ennek van linkje az összeállitásnak?
  • ntex
    #30697
    +4 kép mert nem fért bele a hsz-be:
  • ntex
    #30696
    Pár kép a mostani játékomból, 780+ modot tartalmaz, Ryzen 5 5500, 32GB RAM, RTX3060, SATA SSD-n a játék, stabil 60fps 95%-ban:



  • RoboKutya78
    #30695
    nexusmod.com oldalon keress rá a játékra ott vannak modok instrukciok mit hogyan telepíts
    vigyázz ha belejössz elkap a hév és máris nem játszol csak modolsz :)
  • Montanosz
    #30694
    torrentről tölds le a legujabb pakkot abban minden benne van
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2023.05.28. 20:58:22
  • ColOnelMajoR
    #30693
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, abban, hogy a Skyrim-et grafikailag feltornázzam.
    Láttam a Youtube-on komoly videókat róla, de értelmes leírást egyet sem.
    Amennyiben van rá lehetőségetek és időtök, küldjetek nekem leírást és linket.
    Előre is örök hála.
  • Montanosz
    #30692
  • Montanosz
    #30691
    épp újrajátszom a skyrimet szöveges kalandjáték formájában .-D

    A kocsi megáll egy falu mellett, ahol egy kivégzőpad van felállítva. A birodalmiak kiszállítanak benneteket a kocsiból és odavezetnek titeket a kivégzőpadhoz.

    Ez itt Helgen. Itt fogják lefejezni az összes lázadót és árulót. - mondja az Imperial férfi.

    Nincs reményünk? - kérdezed.

    Talán ha valaki megmentene minket… - mondja a Dark Elf férfi.

    De ahogy ezt mondja, egy hatalmas ordítás hallatszik az égből. Felnézel és meglátod, hogy egy óriási fekete sárkány repül felétek.

    Sárkány! Sárkány! - kiabálják az emberek.
    A sárkány tüzet okád lefelé, ami felgyújtja a falut és a birodalmiakat. A káoszban elszakadsz a többiektől és elkezdesz menekülni.

    Mit teszel?


    Keresek egy menedéket.
    Követem a Nord férfit.
    Követem az Imperial férfit.
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2023.04.19. 20:01:53
  • PiszkosFred
    #30690
    Semmi egyelore.
  • coolpet
    #30689
    De van valami egyéb promo anyag hozzá amit lehet addig nézni/olvasgatni?
  • PiszkosFred
    #30688
    Mar fejlesztes alatt van, vagyis par fos csapat mar elkezdte a munkat. Mindenki mas a Starfielden dolgozik (szinte az osszes Bethesda studiot atiranyitottak arra), ahogy az aranyra kerul, megy at mindenki a TES-re, tippre jovo ev osszel, egy ujabb csuszas utan, mert hogy Q1-ben nem fog megjelenni, az szinte biztos. TES VI meg majd jon 2026 korul.
  • coolpet
    #30687
    TES VI-ról van valami infó a 36 másodperces traileren kívül?
  • Toroco
    #30686
    Keresgétem nexuson és találtam jó pár ház modot, pár működött is, van végre hova kipakolni a páncél gyűjteményt :D

    Kérdés: Mire jók a sárkány tekercsek? Találtam belőle hármat, de még semmi hasznát nem vettem, és a küldetések során sem emlékszem, hogy valahol lett volna bármi szerepe is. Bár elég régóta játszok már a játékkal, de nagy megszakítások voltak közben.
  • Toroco
    #30685
    Köszi
  • Toroco
    #30684
    Jó trükk :)
  • Alanw
    #30683
    rich mercanths
  • Plata
    #30682
    Már arra sem emlékszem mikor játszottam utoljára a játékkal,de akkoriban volt ilyen mod,nézz szét a nexusmodon.
  • genndy
    #30681
    Biztos van, de van játékbeli exploit is: add el amit tudsz amíg elfogy a pénze, ments, üsd meg, töltsd vissza. Resetelődik a pénze.
  • Toroco
    #30680
    Sziasztok.

    Nincs olyan mod, amivel a kereskedők pénz készletét lehetne növelni? Nagyon gyűjtögetős vagyok és lehetetlen eladni ennyi cuccot, mert általában csak 1600 arany van náluk :D
  • coolpet
    #30679
    Köszi, de pont nem akarok Modolni :)
  • Calver
    #30678
    úgy látom már van ilyenre mod, de alapjátékban nem lehetett megoldani, én emlékeim szerint konkrétan autohotkey makrót írtam rá, ami klikkelgetett helyettem.
  • coolpet
    #30677
    Sziasztok!

    Teknikai kérdés, vanilla Skyrim.
    Hogy tudok enchantolni többet, ha van 50 petty soul stone-om, 50 daggerem, és mondjuk paralisist akarok rátenni.
    Vagy mondjuk ugyanez csak ringgel.

    Az hogy minden enchant után újra fel kell venni a stone-t, enchantot, tárgyat, sok sok klikk és fárasztó :) Egyszerre nem lehet hogy kiszelektálom amit szeretnék, és csak craft, craft, craft?

    Úgy mint az alchemynél.
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2022.07.15. 22:51:12
  • Montanosz
    #30676
    Ezt az ellenzékis dolgot nem tudom hogy keverted ide, de sztem ne lottoz soha mert nem talált.
    SNI-s és értelmi fogyatékos gyerekekkel és fiatal felnőtekkel foglalkozom.
    Szoval nem kell ezeket a dolgokat szégyelned, az azonban sértő hogy nem veszed a fáradságott kedvünkért hogy használd a wordben
    a helyesírás ellenörző opciót.

    csak legutobbi posztodban írod:
    "...-Nincsenek karakterek már oblivion szint sem...."

    Helyesen nyelvtanilag: -Nincsenek karakterek még oblivion szintjén sem.
    Azonban értelmezhetetlen még így is mert így egy mondattban se füle se farka, egy összetett mondat, vagy kifejtés talán jobb lett volna.
    '...Megosztottam örömmel pár amatőr megírta..."

    Megosztottam azt amit pár amatőr már megírt. De itt is milyen amatőrök, kik ezek? Valami utalás kelett volna.

    Mégegyszer írom ha problémáid vannak nem gond, megértjük, mert az is lehet szájjal pötyögöd be egy tollal a szádban....de ha csak lustaságból ide böffentesz néhány összedobált mondatot arra nem kiváncsi senki.
    Én sem olvastam el őket és szerintem más se...amugy jó 10 évvel el is késett a lelkendezésed.
  • coolpet
    #30675
    Kedves Although második regisztrációja, inkarnációja.
    Kérlek ne írj többet se ide, se máshova a fórumban. Nem vagyunk kíváncsiak az ömlengésedre, és a véleményedre sem.
    Ezt a hangnemet amit megütsz velünk kapcsolatban pedig tedd zsebre és vidd el innen.

    Amit írunk okkal írunk. Jelezni fogom a moderátornak a sértő bejegyzéseidet, és töröltetni fogom a hozzászólásaidat.

    Van elég baja a világnak, nem kell hogy te is rátégy 2 lapáttal.

    Köszönöm, hogy elolvastad,
    szia.
  • Although_
    #30674
    Leírtam mi a bajom,
    -Nincsenek karakterek már oblivion szint sem.
    - Megosztottam örömmel pár amatőr megírta úgy a történetet abban még demo szinten is több van mint a Beth évek alatt beletett.
    - Karakterek, történetek, mikor nem hagyod abba éjfélkor sem mert le vagy nyűgözve.
    Te meg szar paraszt, meg a sötét barátaid jöttök és magyaráztok nekem?
    Miközben egy szóval nem tudjátok mondani nem így van ezeknek amit évek óta csinálnak az epizódjaiban több van mit a Beth beletett évek alatt?
    Idejössz magyarázni nekem beteg vagyok? Tudod mit ha megdöglesz ünnepnap lesz nekem. Tudod én nem jó fej vagyok.
  • Although_
    #30673
    És imádkozz ne úgy legyen mert megteszem!