The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
SW: ToR (EU - Hidden Beks) Syd\'ikwa - Sage
Vettem egy házat whiterunban a kérdés az,hogy ki tudják-e rabolni vagy ilyesmi, szóval úgy értem nyugodtan tehetem a ládába a fontos dolgokat nem fognak eltûnni vagy ilyesmi?
Másik meg a sárkányok csak úgy randomra jönnek?? mert az elõbb éjszaka mentem egy város felé gyönyörködtem a tájba erre hátba köp egy nagy sárkány .. <#banplz>#banplz>
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
Stealth képesség fejlõdik azáltal, hogy nem vesznek észre mondjuk a medvék és a tábortûznél ülõ banditák?
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
Mert nekem semmi nem történik rá.
Mit kell csinálni amikor visszavitted a királyhoz a dragon stonet?
Nem látom a fõszálat
mert utána megszakad az a sorozat és nem nyílt új.
És hol van a varázslócéh? mert arról sem látok semmi infót.
Jó ez a varázslat hogy mutatja az utat a questhez.
csak ahogy látom nem ahhoz mutatja amit bejelölök a quest menüben aktuálisnak hanem a legközelebbihez, ez elég megtévesztõ...
A királynál a térképen minden városra külön rá kell klikkelni vagy elég egyszer a térkép frissítéséhet?
A játék elején mindenképpen nézzen be az új varázslód a ketrecbe a kínzóterembe mert sok pénzbe fáj késõbb ha nem...
Plusz Whiterunon kívül van még nyolc nagyváros és minimum 10 kis falu, mindegyik egyedi, hangulatos. Van olyan ami õsi törpe romokra épült, mindenhol vízesések stb, van ami sima középkori városra emlékeztet hatalmas kõházakkal monumentális templomokkal stb..
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
mert látom gond lesz itt mivel sok fajta cuccom van és nem akarom a perkeket elpazarolni a kovácsolásra.
Az új fiókom: DevLupius
Itt a képen jól látható, hogy mire gondolok.
http://kephost.hu/image-C8EA_4EC14432.jpg
Thx
Az új fiókom: DevLupius
Lehet, hogy csak táj sivársága okozza, de egyiktõl sem esek hara sõt, kifejezetten randák ebben az idõjárásban.
Gothic 3-ban a legutolsó nordmari falu is szebb volt. A belsõ tereket a sok tárgy nagyon feldobja, de ennél az igaz, hogy a CP-s Gothic 3, de akkor is szebb, fõleg naplementekor ás más szép idõjárásban.
Rakjak pár képet összehasonlításnak?
A TES-es vízrõl is rakok párat, hogy nálam milyen.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
For the greater good
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Elmegyek Solitude-ba, megnézem, hogy mit lehet kezdeni a bárdokkal 😊
Annyi elõnye mindenképp volt, legalábbis számomra, hogy így kicsit jobban beleástam magam a mechanikájába a dolgoknak. 😊
JürgenKlinsmann:
Igazából aki eredeti játékkal játszik és elolvasta a manualt, az számtalan hasonló kérdésre eleve választ kap, nem kell neki FAQ.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Intel Core i5 760, Gigabyte GTX460 1GB OC, Kingmax 4GB 1333 Mhz, Samsung F1 1TB HDD, Windows 7 Ultimate 64bit
Na akkor tényleg elbeszélünk egymás mellett, mert részemrõl ilyenrõl szó sem volt. A szakosodásból indultunk ki, hogy az adott osztályhoz tartozó perkek nagyon erõsítik az osztály tulajdonságait és ezért (is) a szakosodás sokkal jobban érezhetõ, élvezhetõ itt, mint Oblivionban (ahol tulajdonképpen nem is volt ilyen lehet azt mondani)/régi rendszerben.
És ezért erõltettem, hogy az istenbe mondhatsz olyant, hogy kiválthatóak a perkek egy-egy tárggyal vagy fegyverrel. Így már értem Te mirõl beszéltél: más osztályhoz tartozó pár perk hatása helyettesíthetõ velük. Ez igaz, bár korántsem olyan hatással, mint a perkek és szakosodást nézve a perkek és a tárgyak (amikkelé Te kiváltod) egymást erõsítik.
Egyébként respect, hogy így letesztelgetted, mindegyikünk okosodott tõle, csak elbeszéltünk így egymás mellett 😄
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Tényleg jó lenne egy GYIK/FAQ
Parasite Eve 2, best game EVER!
Gondolom eléggé triviális kérdés, de a TES világában nem vagyok olyan nagyon jártas. Szóval most egy csatamágus jellegû karaktert fejlesztetek, de komolyan érdekel, hogy a varázslatok közötti váltás mindig a menüben való kotorászással történik? Vagy nem lehet bindelni számgombokra varázslatokat? Mert zavar, hogy csak két kezem van, az egyikben kard és a másikkal köpöm a tüzet, de ha éppen restoration varázslatra van szükségem akkor meg a menübõl kell kikotorni.
Lehet tényleg hülye kérdés, de a tutorial üzenetek között nem olvastam ilyet, vagy csak sikerült elnyomnom.
Intel Core i5 760, Gigabyte GTX460 1GB OC, Kingmax 4GB 1333 Mhz, Samsung F1 1TB HDD, Windows 7 Ultimate 64bit
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
Nem tartunk ugyanott a véleményütköztetésben, egyszerûen elbeszélünk egymás mellett (vagy én értelek félre téged vagy te engem és ezért nem jön létre a konszenzus).
Az egész diskurzus abból indult ki, hogy a perk-ek kihagyhatatlanok, mert nélkülük egy karakter halott és emiatt a generalista, ezermester jelelgû karakterek életképtelenek. Én nem ezt tapasztaltam.
Írtam példát rá, hogy milyen egyéb módszerekkel helyettesíthetõek a perk-ek nyújtotta hatások ezzel támasztva alá azon állításomat, mely szerint jópár perk egyszerûen felesleges és emiatt nem kell pontokat pluszban beleölni egy ágba feleslegesen ha perk nélkül is van rá lehetõséged, hogy ugyanazt a hatást elõhozd.
+100% sebzést hogy szedsz össze perk-bõl? Komolyan kérdem, mert a fegyverek sebzés növelése 5%-onként emelkedik minden plusz perk után. Lötty kotyvasztásnál ugyanez a helyzet.
Csalással ugyan, de kipróbáltam pár dolgot, hogy lássam mennyit tévedek amikor errõl beszélek (nem végeztem mindenre kiterjedõ kutatást, konkrétan a one handed weapons, az alchemy és az enchanting lett kipróbálva).
100-as alchemy skill minden perk-el egyetemben gyógylötyibõl/mana visszatöltõbõl 94-es erejût eredményezett, perk-ek nélkül csak 100-as értékkel 62-eset (a lényegi különbség a hatóidõben van, ott kijött a jóval hosszabb hatás például invisibility itóka nem mindegy hogy 120 vagy 300 másodpercig tart). Nincs tehát ötszörös hatóidõ meg hatás, de van jóval hosszabb hatóidõ (bár perk nélkül is kellemes az idõtartam) és némileg erõsebb hatás. Bizonyos tárgyakkal ez perk felhasználás nélkül is megközelíthetõ, egyes esetekben elérhetõ.
Fegyver sebzésnél 40%-os különbséget tudtam összehozni (nem duplát állandó jelleggel), enchantment erõsségben (már a hatásokéban) szintén ennyi volt a differencia úgy ha teljes volt a perk sor.
Varázslatoknál a destruction ágon még megnézegettem a perk-eket, de ott sem láttam olyat ami drasztikusan megemelné a sebzést és emiatt must have kategória lenne. A költség csökkentõ perk-ek jók, de a többi kihagyható (biztos jó dolog ha hamvasztja a legyõzött ellenfelet a karakter és csinál belõle szép porhalmot amolyan fallout 3 pulse rifle stílusban, ám nagy elõrelépést nem hoz). De majd a varázsló karakteremmel ezt még letesztelem, egyenlõre nem látom szükségét a többinek.
Sneak attack többszörös sebzése jó ezzel nem is lehet vitába szállni. Ám igazi elõnyt akkor élvezel ha tõrrel csinálod (15-szörös sezbés ugye), íjnál az alap kettõrõl háromra emelkedik csupán a sebzés szorzó ami egy 50%-os sebzés növeléssel eleve kompenzálva van (ezt meg könnyû összehozni akár a skill emelésével, akár direkt sebzést növelõ hatású eszközökkel). Ha meg már sneak attack és sebzés akkor az igazi a x30-as érték (kellõen magas skill, megfelelõ perk-ek, tõr és a dark brotherhood egyik tárgya ezt eredményezi). <#nyes>#nyes><#eplus2>#eplus2>
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Köszi elõre is 😊
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne