The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
2. Én meg úgy jártam, hogy pont ugyanannál a helynél jelent meg 2-jára is egy sárkányt, ahol az elsõvel összeakasztjuk a bajuszt
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha megsemmisíted a tárgyat, akkor a varázslatot ezután tudod majd korlátlanul más ruhadarabokra rábûvölni (enchantolni).
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
1. Whiterunban, hogy kell megcsinálni azt a küldetés amiben meg kell keresni a redguard nõt? Azthiszem megtaláltam, meg is lehet kérdezni tõle h ismer-e egy Aik (vagy Air.. mind1) nevû csávót, de azt mondja h nem stb. Sarif-nak, v Safir-nak hívják.
2. Az amúgy tök természetes, h éppen kijöttem egy várból és leszállt az udvarra egy alap sárkány és megtámad? o.O 😊
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Ugyanígy egy legyengült mamut is megfingatott Whiterun (azthiszem így írják) mellett. Ilyen az oblivionban nem volt, újabb + pont.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Egy Enchanter asztalon meg tudnék semmisíteni egy varázslattal átitatott ruhát. Ez azt jelenti, hogy ezután a varázslatot megkapom a ruha nélkül?
Addig meg marad a Fov állítgatás.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
A feltevés meg abból indult ki, hogy a perk-ek rettentõ sokat számítanak. Na erre írtam, hogy ezek hiánya nem feltétlenül érezhetõ mert van kompenzáció erre eleve beépítve. Nem minden perk-re igaz, de a többséget adó, általános hatásnövelõkre mind igaz. A dezintegrációt/két effektet/két idézhetõ lényt például nem váltja ki (bár... végülis a Dark Brotherhood kesztyûje is tud olyat amit semmilyen perk nem tud utánozni sem és rettentõ erõs, gyanítom a többi brigád egyedi eszközei között is van/lesz hasonló).
Röviden szólva tehát aki mindenest generál az sok apró dologról lemond, ám ezek többségét tudja kompenzálni és korántsem kerül akkora hátrányba amit ne tudna ledolgozni némi felkészüléssel. Nyilván egy specialistával szemben a specialista területén nem ér fel vele csak a spec tárgyaival/hatásokkal, de ezt a specialista is megszerezheti így elõnyét megõrzi. De cserébe más dolgokban fog szívni. Nem kell tehát leírni a JoAT karaktereket, kifejezetten jókat lehet velük játszani és a gépi ellenfelek ellen bõségesen elegendõ lesz (ne feledjük azért, hogy nem szénné specializált, übermesch karakterekre lett belõve az ellenfelek erõszintje így mindegy hogyan van fejlesztve a karakter, nem okozhatnak megoldhatatlan problémát akkor sem ha nem használja a dragonborn képességeit).
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Továbbá nem tudom, hogy csak az én hibám-e, de úgy gondolom, hogy erõsen bénán lõtték be a csak varázshasználó karit. Tizenvhányas szinten járok, minden pontot magickára adtam, destruction felfejlesztve kis summoninggal, full magicka regenes cucc, de ha 2-3 ellenfél jön egyszerre, jellemzõen a harmadikra, de sokszor a másodikra, egyszerûen nem marad magicka és következik a fogócskázás... Mindez dual castinggal meg impacttal, amit már bánok, hogy kivettem. Ez atronachot idézve kb. könnyebb annyival, hogy ez kezelhetõ, talán +1 ellenfelet is be lehet vállalni, de azért na... ne legyen már a mágus csak úgy játszható ha summoner. Komolyan nevetséges, hogy egy sárkány egy atronachhal easy-mode, míg 3 erõsebb zombi vagy 1-2 dwemer gép megizzaszt.
A spelleket meg már meg sem merem említeni. Egyáltalán miért nincsenek olyan alteration spellek, mint pl. Morrowindben, gyorsabb futás, nagyobb ugrás, de a saját magad által "feltalált" spelleket már meg sem merem említeni? Az elején átkutyagoltam beállni a collegebe, hátha hozzájutok némi elõnyhöz, de egy koszos faluban élõ mágus is több spellt árul, mint az ottaniak együttvéve.
Ettõl függetlenül hihetetlen jól megcsinálták a helyszíneket, baromi nagy a terület, nem láttam még két hasonló dungeont sem, piros pont azért, hogy minden dungeon végén gondoskodtak kijáratról, szóval hozza, vagyis inkább hozná az elvárt színvonalat, de ez a konzolos árkád mivolta nálam iszonyat nagy érvágás, szóval azért nem egy Morrowind. 😄
Játszható beállításokkal pedig így néz ki: (HD-ben érdemes nézni)
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Ugy meg illuzio rombolo, ha a 40 verzio egy hangon szolal meg...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
A lényeges és értelmes perk-ek (mint például a két hatás berakása echnat során egy tárgyba, törhetetlen álkulcsok) csak ezen aprókon keresztül érhetõek el, így aki rámegy egy irányra az is eléggé vissza van fogva, jobban mint kellene és túl sok a felesleges sallang.
Meg vannak olyan skill-ek amik teljesen jól használhatóak bármiféle perk nélkül is (smithing például tökéletesen jó akkor is ha egy pont sem szerepel a listáján hogy más anyagú cuccokat gyártson az ember, a lényeg ilyenkor a tuning amit a perk-ek nem befolyásolnak csak a skill; de találhatunk még hasonló példát ha nagyon akarjuk).
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
A dolog mértéke alapvetõen a lélektõl fog függeni amit belefoglalsz és ezt módosítja a magasabb skill és bizonyos perk-ek.
Tehát más módosítót kapsz például egy disease resistance-ra ha petty lelket akarsz beletenni és megint mást ha grand lelket (nyolcszoros a kettõ között a különbség). Szintén a kavics dönti el a töltetszámot/sebzést.
A tárgy csak azt határozza meg milyen szóba jöhetõ effektek foglalhatóak bele a hatás erejébe nem szól bele.
koschwarz:
Ugyanúgy tudsz jack of all trade karaktert kreálni, ami a különbség lesz, hogy az extrákról mondasz le amit a perk-ek adnak. De minden mást élvezhetsz ami a magas skill érték velejárója (jobb sebzések, jobb hatások és így tovább, csak varázslatoknál a teljes mana költséget kipengeted míg aki kicsit mérsékeltebb de van megfelelõ perk-je az olcsóbban nyomja ugyanazt a varázslatot még ha esetleg kicsit gyengébben is)..
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Ami viszont zavar, az a HDR pupil effektje, de meg nem jottem ra, hogy lehetne kiiktatni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
De mindegyik meló jó lett, érc, bõr, kovácsolás, fõzés, stb.
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás