Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vraaanyek
#7172
egy kis infó az égbõl pottyanó Mass Effect 3-akról!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Vraaanyek
#7171
Szerintem viszont akkor elég, ha a regedit-ben átállítod -re a nyelvet, és úgy futtatod le a readert! honnan is lehet leszedni ezt a cuccot?? mert akkor kipróbálom én is! 😊

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7170
no, kipróbáltam én is a readert és a következõ a tapasztalat:
Ha magyarul telepíted a játékot nem látja a 2 DLC-t (shadow broker + Arrival).
Viszont ha angolul rakod fel a játékot és úgy telepíted a DLC-ket minden gond nélkül látja mi van mentésedbe.

#7169
Az simán jelenthet akár egy lojalitás küldetés-féliséget is. Semmit nem tudunk róla. Igen, majd a megjelenés után megtudjuk. Ez az, amit páran képtelenek megérteni.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7168
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Viszont benne van a "lost secrets from the past" rész is, ami elég gyanús, hogy a proteánokkal kapcsolatos, szerintem az az elveszett titok a proteánok lefagyasztott kolóniájára utal. Persze ez csak találgatás. Még abban a forgatókönyvben reménykedek, hogy a múltbéli titok mással kapcsolatos, az alapjátékban egy egész proteán kolónia lesz és felajánlja az egyikük a dlc-ben, hogy csatlakozik hozzánk. De nekem eddig úgy tûnik, hogy csak a dlc-ben szerepelnek majd. 16 nap múlva megtudjuk.
#7167
Nem. Az angol szöveg lefordítva kifejezetten azt jelenti, hogy TOBOROZD a csapatodba. Semmi utalás nincs ebben arra tekintve, hogy a DLC nélkül abszolút nincs jelen a játékban.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7166
A leírás szerint:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Unearth lost secrets from the past and recuit the Protean squad member in Mass Effect 3: From Ashes


Nekem a szövegbõl nagyon úgy tûnik, hogy nem csak a csatlakozási lehetõséget biztosítja, hanem azt is, hogy találkozzál vele. De ne legyen igazam...
nyirog
#7165
Hozzávetõleg nagyjából még 16 nap, eddig jó a mûsor 😄, fõleg így alan wake után <#taps><#eplus2>

#7164
Egyébként pontosan ez járt korábban a fejemben nekem is. Szerintem nagyon könnyen megeshet, hogy valójában a DLC csak a csatlakozási lehetõséget biztosítja, az alapjátékban nélküle is benne lesz...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

PiszkosFred
#7163
Oooo.... Ha neadj'sten lesz ilyen DLC, akkor mibol veszed azt, hogy nem fogsz talalkozni ezzel a - egyebkent spoileres - tarssal, es nem tudsz beszelgetni vele, es nem tudsz meg tole mindent, amit akarsz? Lehet a DLC csak a csatlakozasi lehetoseget biztositja, aki akarja, megveszi es magaval viszi az illetot, akinek nincs DLC-je, csak beszelgethet vele, de nem lesz a legenyseg tagja.

Senki sem tud semmi konkretat, de mar "hot ideg" mindenki, es a topiklakok fele kihordott labon egy infarktust a fals hir miatt 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7162
Kihagyták? Szerintem én probléma nélkül megkapom a játékomba.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7161
Pont az a probléma, hogy kicsit több mint egy egyszerû csapattárs. Ez egy proteán, központi szerepük volt mind a két részben, gyakorlatilag végig azt hallgattuk, hogy mekkora királyok voltak és milyen tragikus sorsot értek begyûjtõként. Két részen át találgattuk, hogy milyenek lehettek, hogy nézhettek ki és most végre láthatunk egyet, sõt még velünk is fog harcolni. Nem kétséges, hogy pont ugyanúgy fog csapattársként funkcionálni mint a többiek, de akkor is, ez egy olyan lény amire már az elsõ rész óta várunk és nem teszik bele az alapjátékba. Emiatt van igazán ez a köznépi felháborodás. Azt én is hülyeségnek tartom, hogy a dlc nélkül hiányos lenne a sztori. De akkor is, egy kib*szott proteán és ezeknek volt pofájuk kihagyni.

A következõ dlc-ben mi lesz? Tali arca? 😄
PiszkosFred
#7160
Tudsz linkelni hivatalos verziot/nyilatkozatot arrol, hogy a DLC pontosan mit tartalmaz, illetve azt, hogy a DLC megvasarlasa nelkul a jatek nem vegigjatszhato? Van arrol barmilyen hivatalos info, hogy aki nem veszi meg a DLC-t, az kukazhatja a gamet, vagy hivatalos info arrol, hogy a DLC nelkul maximum multizni jo a game?

Jezusom, kapjatok mar eszhez. Semmit sem tud senki, csak panikol mindenki. Hihetetlen nep a mienk, ha nincs baj, akkor is krealunk egy Mohacsot...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7159
Mégis mint nem vágok? <#nevetes1> Ja, hogy kifogytál az érvekbõl. Bocsánat.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#7158
Ennyi komment után még mindig nem vágod. Szóval veled tök értelmetlen errõl vitázni, ha azt nem tudod felfogni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7157
Miért van az, hogy itt mindig mindenen a nyálatok kell vernetek? Komolyan, lassan rosszabbak vagytok, mint néhány troll a BSN-en.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7156
Te se tudod mi a bajod, akkor meg... Teljesen alaptalan amit csináltok, leírom még egyszer miért:

1. Nem tudjuk, hogy milyen szerepe lesz.
2. Ha integrális része is a sztorinak, amit nagyon erõsen kétlek, akkor is ott van hogy vagy megveszed, vagy letöltöd ingyen.
3. Problem?

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7155
Na és az mikor is jelent meg? Alapvetõen az ilyen DLC-kkel semmi gond nincs, hiszen idõnként az új tartalmakkal vissza-vissza hívnak a játékhoz. Ez egy nyomorult csapattárs lesz csak. Nem értem miért is kellene integrális részének lennie a történetnek. CSAPATTÁRS. Lehet vele majd beszélgetni, fog sok szépet mesélni, mint a többiek, ennyi. Egyedül, ilyen idõtávlatokból nem váltja meg a világot, csak segít Shepardnak.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

JethroHUN
#7154
Hagyjad már magadat, amit mi írunk az rinya és alaptalan. Amit te az köbe vésett igazság. Komolyan, ember.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#7153
Hát persze... Na majd ha megjelent a játék, visszatérünk erre a témára, garantálom. Bár gondolom unalomból rinyáltok itt, mert hogy semmi alapja és értelme, az egyértelmû.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

JethroHUN
#7152
Az EA profitot termel. A kiadók a warezzal harcolnak. Ha olyasmit adnak ki ami kapcsolódik a fõszálhoz. Az tutira növeli az eladási esélyeket. Multizni akarsz, de hiányosnak is érzed a játékot. Talán nem így gondolkoznak, talán de. Itt az Arrival, tökéletes példa. Ha az nem játszotta vki akkor nem fogja érteni, hogy mért a Földön kezdõdik a 3m és mért van Shepard leszerelve...

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Fpocok
#7151
"Én csak Occam-borotváját használom. Melyik a valószínûbb, egyszerûbb megoldás: hogy a történet egy integrális részét adják külön (ami nélkül nincs értelme a történetnek) szabadon, akarattól függõen megvásárolhatónak, vagy hogy a történet és a játék ez nélkül is teljes mértékben éppkézlábú, a DLC csak plusz hangulatot és információkat ad a játékhoz?"

Mi köze az egyszerûségnek, logikának ehhez. Ez biznisz. Ráadásul EA olyan, amilyen. A pénzre hajtanak. Sokkal valószínûbb, hogy az utóbbi. És erre utal a karakter faja is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

SZEG007
#7150
vicc már megint ez a DLC mizéria megy😄

#7149
Majd ha megjelenik a játék...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7148
"Kár veled vitatkozni, úgyis neked van igazad."

Na látod, ebben igazat adok neked.

"De te biztosra állítod hogy nem, nem fog."

Én csak Occam-borotváját használom. Melyik a valószínûbb, egyszerûbb megoldás: hogy a történet egy integrális részét adják külön (ami nélkül nincs értelme a történetnek) szabadon, akarattól függõen megvásárolhatónak, vagy hogy a történet és a játék ez nélkül is teljes mértékben éppkézlábú, a DLC csak plusz hangulatot és információkat ad a játékhoz?

"Amik nélkül persze, pár dolog biztos sötét lesz. Mintha a 2 állítás cáfolná egymást."

Egyáltalán nem cáfolja egymást. Nem akarok személyeskedni, de maradjunk annyiban, hogy nem fogtad fel, mirõl írtam...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7147
Én igazából csak azon vagyok kiakadva, hogy pont egy ilyen fontos karaktert hagynak ki az alapjátékból. Szerves része kéne hogy legyen a sztorinak, nem csak egy kis bónusznak. Más esetben csak szimpla lehúzásnak tartanék egy azonnal megjelenõ 10 dolcsis dlc-t, de ezt a karaktert ennél jobban bele kellett volna építeni a történetbe. A sztori minõsége miatt nem aggódom, az biztos hogy jó lesz, de azért ez egy olyan ziccer amit hiba hogy kihagytak.
JethroHUN
#7146
Kár veled vitatkozni, úgyis neked van igazad. Mi többiek csak barlanglakók vagyunk. Mi csak találgatunk, hogy kapcsolódhat a fõtörténetszálhoz. De te biztosra állítod hogy nem, nem fog. Csak kiegészítõ infókat ad. Amik nélkül persze, pár dolog biztos sötét lesz. Mintha a 2 állítás cáfolná egymást. De mind1, hagyjuk. Ez biztos nincs értelme ezen agyalni. <#bohoc>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

PiszkosFred
#7145
Ennyi. Es mindezt hiaba magyarazod, mert valami elmebeteg cikkiro hisztibol leirt par sort, es most panikol mindenki. Meg par napig tart a zugolodas, az EA beperli a blogot/ujsagot hitelrontas miatt. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7144
Akkor igen hibás a logikád. A történet lefut szépen nélküle is. A DLC csak további érdekességeket ad, amiket nélküle nem tudnál meg, meg a hangulat.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#7143
Szerintem a nem lesz hiányos, meg az új infókat kapsz dolog üti egymást 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#7142
Ne tulozzuk el a dolgokat. A DLC-k kis lofasz extrakat adnak a jatekokhoz, amelyek maximum kiegeszitik minimalisan a jatekelmenyt. Mindez szaros 1000, maximum 2000 forintert. Nem kotelezo ezeket megvenni. Eldontheted, hogy futja e ra a zsebpenzbol, vagy nem. Ha igen, megveszed. Ha nem, akkor nem.

Lenyegese valtozasokat hozo peccsek, vagy tortenetek folytatasat/uj sztorikat jelento nagyobb kiegeket ne hasonlitsd ossze a lofaszpiroszokni DLC-kkel.

Es meg valami. NEM A SZAROS CSORO BALKANI NEPEKNEK talaltak ki a DLC rendszer. Konyorgom, nalunk legalizalva van a warezolas, azt hiszed foglalkozik valaki is a mar 10 millional is kevesebb magyarral, hoyg telik ra vagy nem? Tolunk nyugatra (sot, lassan keletre is) ha annyi borravalot adsz a boltban, mint amennyi euroba kerulnek ezek a DLC-k, pofanvagnak.

Az uzleti model jo, csak piciny hazank van szarban, es errol legkevesbe sem a BW vagy az EA tehet.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7141
Valószínûnek tartom, hogy P. nem lesz teljesen integrális része a játéknak. Ezt értsd úgy, hogy a történet nem fog lyukasnak tûnni nélküle. Ez egész biztos. Viszont ha "beszerzed" ezt a DLC-t, akkor csomó új dologra fény derülhet, új infókat kapsz, plusz ott a hangulat, stb.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7140
Azt senki nem tudja, hogy milyen köze van a történethez. Csak találgatások mennek. 100%, hogy a DLC nélkül is simán végigjátszható.

És nem tudom, hogy melyik barlangban voltál eddig, de ezidáig minden egyes Mass Effect DLC-t simán feltörtek, sõt eddig nem igen van olyan játék a világon, amit ne törtek volna fel... Kötve hiszem, hogy bármi nehézséget okozna az Origin. Nem egy eredeti játékhoz kikötés a Steam, azon keresztül mûködnek az eredetik. Lám a tört verziójuk mégis probléma nélkül fut Steam nélkül is.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7139
És? Tudom én jól, hogy milyen PLETYKÁK keringenek a neten. De mindez hol teszi érvénytelenné a hozzászólásomat? Megveszed a teljes játékot, a DLC-ket meg letöltöd hozzá ingyen. Origines rendszernek nem adok 3 napot, és már 100%-osan mûködni fog a tört verzió minden DLC-vel együtt. Ez esetben is ironikus módon kényelmesebb lesz tört játékkal játszani, mint eredetivel, de majd idõvel erre az EA-nél is rájönnek.

Szó mi szó, aki nem hülye, az meg tudja oldani a problémát, és nem jön ide rinyálni fölöslegesen. Megveszed vagy letöltöd ingyen, tök mindegy, rajtad múlik, mindkettõ tökéletesen fog mûködni (sõt utóbbi még jobban sajnos).

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#7138
Szerintem meg de. Menjünk a dolgok elébe: Anno a PWP-t is megváltoztatta még a megjelenés elõtti rinya miatt az EA. Addig kell panaszkodni, amíg ki nem jön. Utána már mindegy 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

ProGabe
#7137
én csak annyit mondok, hogy ne menjünk ennyire a dolgok elébe! egy kis optimizmussal azt mondom, hogy nem kell félni, dlc-k nélkül is komplett sztorit kapunk (mondjuk én úgyis megveszem a fontos dlc-ket)

ha tényleg egy lényeges elemet vágtak ki, akkor természetesen a k*rva anyjukat 😄 hangsúlyozom: HA (na jó, az ea-nek amúgy is 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

orichalcos
#7136
Igen origines a 2. rész.

My streams: https://beam.pro/oriic

JethroHUN
#7135
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Csak elég nyilvánvaló hogy köze lehet a fõsztorihoz. Prothean, valszeg a Marson találkozunk majd vele. Ahol volt egy titkos (ne kezdjük megint vitatni) prothean bázis amit nem találtak meg a Reaperek. Csupán emiatt, gondolom.
Ez nem rinyálás Pares... hanem jogos félelem, hogy talán nem azt kapom majd a pénzemért amit jogosan elvárhatnék. És mivel origin és multi is van, szóval kicsit kétes a virágbolti dlc. De mivel járnak bónusok a multiból a kampányhoz, megint csak ugrott a warezdlc.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#7134
+ 1 indok, hogy elkezdjen mindenki szépen nyelvet tanulni (én is voltam fiatal, én se tudtam még akkor annyira, mára már jobban és ez valahol a sok angol nyelvû játéknak IS köszönhetõ). Magyarországon amúgy se nagy a nyelveket beszélõk aránya sajnos.

Egy Protipp a munkaerõpiacra: Manapság a német nyelv a nyerõ (de azért az angol se árt).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Fpocok
#7133
Igen. Már így látatlanban is megmondom, hogy fontos része lesz. Használtam a józan paraszti eszemet.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nyirog
#7132
azért megjelenés elött jó olvasgatni ahogy virtuálisan kicsináljuk egymást a fórumon xDDD;

picsába (!), látjátok kellett volna a multiba az a deathmatch xDDD - így nehéz lesz csapatba verõdni 😄

nyirog
#7131
hát ha figyelemsen elolvast a kérdésem és arra válaszolt, akkor a meg van neki eredetiben csak steamen és úgy mennek neki, na már most ha ez a szitu akkor itt is menni fog mivel origin nagyjából= steam (mechanikájában)

ProGabe
#7130
ja hogy te már játszottál vele? vagy a story írta meg?

ennyire tényleg nem kéne anyázni, parázni

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

nyirog
#7129
akkor meg áldassék a magyar vírtus 😄; majd szépen saját kezüleg be lesznek ezek is gyûjtögetve aztán mennek ki egy dvd-re és akkor minden meg lesz szépen mint a 2-höz 😊))

Fpocok
#7128
Origines a második rész? Csak mert most már lehet nem fog menni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

orichalcos
#7127
2. rész eredetiben van meg, dlc-ket meg leszedtem netrõl, simán mûködnek. Itt is fognak tuti.

My streams: https://beam.pro/oriic

Fpocok
#7126
Az elejét vissza vonom, nem akartam ilyet írni, csak mérges vagyok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7125
Le se szarnám, ha olyan lenne, mint a második részben a csaj, vagy a fickó. Azok nem része a sztorinak... ami a játék lényege.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nyirog
#7124
ha igen, akkor tényleg no para, torrent oldal aztán szevasz 😄DD, amúgy is midnig leszedtem a fekáliába a dlcket (nem vagyok híve a neten fizetésnek) meg amúgy is...

Fpocok
#7123
Hülye vagy bmeg. Ez NEM EGY DLC (hiába álcázzák annak). Ez a FÕ TÖRTÉNET EGY, MÁR KÉSZ, DE KIVÁGOTT RÉSZE. Része a fõsztorinak, nem csak egy mellékes karakter, akit megjelenés után csinálnák. Tudd, mi a különbség.

Parasite Eve 2, best game EVER!