Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jarlaxxe
#7072
Volt de lecseréltem fosps3-ra.

nyirog
#7071
hát azért nem is akkora csoda h isteníteni(védeni) keljen.

Hú, látom ez a readeres dolog másoknak is piszkálja a csõrét, am nincs valami jobb biowares mentés olvasó cucc? akár még wordpad nézetben is jó lenne, már azon belül is ki tudnánk olvasni h mi lett megcsinálva és mi nem, aztán meg lehetne nyugodni h nem a mentés a szar 😄

Marci0115
#7070
azért ne ócsárold mert nem telik rá...

jarlaxxe
#7069
Fosboxon egész biztosan igy lesz.

penge96
#7068
Köszönöm szépen, hogy megnézted!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#7067
Egyébként valaki nem tudna linkelni egy listát, az összes Mass Effect 2-es DLC-rõl? De nem úgy, hogy a nevüket, hanem hogy a Mass Effect mappa DLC almappájában miknek kell szerepelni. Tudtommal nekem az összes DLC megvan, de azért jobb biztosra menni.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#7066
Hát most megnéztem úgyis, hogy módosítottam rajta a save editorral (megöltem Talit, és átneveztem a karakterem) és így is jó. Akkor megeshet, hogy a mentéssel van baj. Bár nem tudom miért lenne. Azért ne dobd el ezt a mentést, még fenntartom azt a kijelentésemet, hogy a program bugos. Lehet hogy más rendszeren más bug jön elõ.
#7065
Jó lenne, mert a megjelenés hetén pont nem tudok vele játszani! <#hehe>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

penge96
#7064
Az a baj, hogy másnál meg jól írja ki, akkor nem biztos, hogy a programban van a hiba. :/ De a BioWare csak komolyabb programmal dolgozik, mint ez. Gondolom. Egyébként Gibbed save game editorától lehet, hogy nem ismer fel egyes mentéseket?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

orichalcos
#7063
Hm, mibe fogadjunk hogy jövõ héten a neten a játék?

My streams: https://beam.pro/oriic

#7062
Nálam 1-2 karakternél kiírta, hogy nem telepítettem a LOTSB DLCt, de a többségnél jól írta ki.

0.12 a program verziószáma, szóval még nem tökéletes.

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#7061
Igen, kijött a demó 😄
Palinko
#7060
nah kijött valami pre release vagy mi ez az 500 program? 😄
#7059
Nekem 2010 áprilisi a legrégebbi mentésem és mindent felismert. Hogy mitõl lehet, hogy egyeseknél nem mûködik megfelelõen, nem tudom.
De mivel ez a programkészítõjének elsõ C# programja, így nem hiszem hogy rögtön a mentésünkben kell a problémát keresni.
penge96
#7058
Nekem ez az olvasó pl. a legrégebbi (2 éve) karakteremet nem is látja. Na ez mitõl lehet? Talán anno. egy save game editorral átírtam a karakter nevét, ez lehet az oka?

És Ti nem jöttetek rá, hogy talán mivel függhet össze, hogy valakinek felismeri a DLC-ket, valakinek pedig nem?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#7057
Nekem a wirágbolti Arrivallal készített mentésemmel semmi gond nincs. Igaz én mindent angolul játszom.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7056
Nem tudom miért kell aggódni a mentések miatt. Menni fog minden, nyugi. Ha kicsit utánaolvastok, akkor írja hogy nem tökéletes a program, lehetnek bugok.
Nekem pl. tökéletesen felismert mindent. Úgy, hogy a dlc-k sajnos nem eredetiek. Mivel alapból nem vagyok hajlandó ilyenekért fizetni. (Tudom, nem jó felfogás, de ez van.)
Ha mégse lenne igazam, és ME 3 hibásan olvassa be a mentéseket, akkor is rövid idõn belül lesz hozzá Save editor. Ott pedig azt állítasz be, amit akarsz.
Tatyla
#7055
most teszem felfelé én is és végigtolom a dlc-ket újból hátha benne lesz akkor....

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

penge96
#7054
Nálam is ez a helyzet. Most akkor szarul fog importálni a 3-ba?:/

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#7053
Mondjuk most wirágbolti AIO-val csináltam,nem telepítettel.Lehet,hogy az a baja?Felrakom õket,mentek és megnézem,hogy kiírja-e,hogy fel van installálva.Ha igen,akkor lejátszom újra.😊

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Mimasz
#7052
Nálam is ez a helyzet... :/

Itt meglesheted.

#7051
egyébként ez a reader vagy mi hol található? megnézném elfogadja-e az angol mentésemmel.

#7050
Picsába...most fejeztem be,és nekem is ez van:
Arrival: Arrival not installed.
Overlord: David Archer was taken to the Grissom Academy.
Shadow Broker: Lair of the Shadow Broker not installed.

Pedig megcsináltam mindkettõt..

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

#7049
Bizonyos mértékben igaza van a brit uriembernek, viszont azzal nem értek egyet, hogy a BioWare-t hibáztatja, köztudott hogy EA akar mindenbõl pénzt csinálni. Annyit viszont hozzáfûznék, hogy ezzel a fajta kiadási rendszerrel amit ténylegesen elérnek az az, hogy aki megveszi az elégedetlen lesz egy bizonyos szinten (hiszen gyakorlatilag egy nem teljes játékot vesz meg 50 EUR-ért) ami pont ahhoz vezet amiért minden kiadó huzza a száját, a virágbolthoz...

TDC Geronimo
#7048
Cserélhetõ dobozkép fasza 😊

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Fpocok
#7047
HOPP.
Most nem tudom megnézni, de késõbb megteszem. Addig igen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Vraaanyek
#7046
szerintem én írtam, de nincs rá megoldás egyelõre... amit neten találtam rá, az nekem nem vált be. remélem legalább a mentések importálására lesz más megoldás

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7045
Spoleres (!!!) hands-on preview annak, aki tud angolul:

http://www.guardian.co.uk/technology/gamesblog/2012/feb/21/mass-effect-3-preview
Fpocok
#7044
Valaki mondta pár napja, hogy neki mindig kifagy a configurator... na most nekem is kifagy. Van rá megoldás?

Parasite Eve 2, best game EVER!

penge96
#7043
Ehh... he's back!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#7042
bár 5 napos, de lessétek meg a gameplayem

http://www.youtube.com/watch?v=IVzmrp8hqM8

és az oldalamon számtalan végigjátszást találtok
www.tirexi.hu

Fpocok
#7041
Jó tudni. De szerintem SENKI NEM AGGÓDOTT EMIATT. Az aggodalom amiatt volt, hogy vajon fel fogja-e ismerni pár ember mentését 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7040
Nemrég a BSN spoielres szekciójába valaki feltette a demóban maradt War Assets nevû txt-t. Ez azt írja le, hogy mennyi minden számít majd a végkimenetelben: több ezer bejegyzés van benne, az elsõ és a második részbõl, sõt az összes dlc-bõl is mindegyikbõl több bejegyzés különbözõ értékekkel. Szóval meg lehet nyugodni, csomó minden fog számítani, és csomó minden visszatér, legalábbis a nyers adatok szerint.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Vraaanyek
#7039
én közvetlen mass effect.hu-n, ott pedig pletykaként emlitik, de hogy konkrétan honnan szedik, azt nem tudom!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7038
ki tudja, lehet lesznek meg bioware pontok amit meg lehet venni es azzal megvenni a dlc-t. de lehet h nem

anti hero

penge96
#7037
Hát akkor buktam...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Fpocok
#7036
Nyilván.

Parasite Eve 2, best game EVER!

penge96
#7035
És bankkártyával, vagy hogy? (Kiskorú vagyok, soha nem próbáltam ezeket...)

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Fpocok
#7034
Most originen lesz. Szerintem tuti meg lehet venni itthon is az összes DLC-t.

Parasite Eve 2, best game EVER!

penge96
#7033
De én nem fogom tudni majd megvenni a késõbbi DLC-ket, akkor mi az istent csináljak?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

orichalcos
#7032
A mentéseknek semmi köze ahhoz hogy eredeti vagy warezzal játszol.

Viszont a multi csak eredetivel megy.

My streams: https://beam.pro/oriic

penge96
#7031
Mi? Most lehet, hogy nem fogja látni a ME3 a mentéseket? És ha pl. jön egy 3. DLC a játékhoz, és csak wirágboltból tudom megvenni, akkor baszhatom a multit? Ugyanis a gyûjtõi változatot elõrendeltem.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#7030
Meglehet szerezni a dlc-ket hivatalosan is csak angolul kell telepiteni a játékot és már jó is.

nyirog
#7029
megnyugodtam 😊, most már csak abban kell bízni h ne ez alapján a program alapján olvassa be a mass effect 3 is :SSS

orichalcos
#7028
Na ezt hol olvastad. Elég wtf lenne.

My streams: https://beam.pro/oriic

Risu Führer
#7027
nekem is szarul olvassa be a dlc-ket 😊

The Town never be the same...today it looks like Disneyland.

nyirog
#7026
hát én félek, mert ha ez alapján a program alapján fogja a ME3 beolvasni a mentést akkor baszhatom h én mit látok játékközben ha a progi nem úgy látja; amúgy az utolsó 2 nagyobb dlc sztem mindekinek feketén van meg mert máshogy nem is nagyon lehetett hozzájutni, mondjon már valaki valamit h neki is szarul olvass e be a dlc-t, köszipuszi 😄

Fpocok
#7025
Lehet az a gond. Nekem nem eredeti a mentésem. Mármint a mentéskor még nem volt meg a kettõ. Lehet az a baj, hogy ilyen keverve van neked. De mondjuk ha be tudod tölteni, és te látod, akkor szerintem nincs gond.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nyirog
#7024
és tököm el fog durranni az idegtõl ha rosszúl lesznek majd beolvasva a mentéseim meg döntéseim és erre még rá a dlc-s dolgokat is ki fogja hagyni 😄

nyirog
#7023
dlck nagy részét leszámítva pedig midnen eredeti