Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IJIazz
#7372
Csak egy paródia a videó, srácok. <#wink>

PiszkosFred
#7371
Hat latod mi megy itt napok ota. Szaros 2500 Ft-rol beszelunk, de tobben mar tenyleg agyverzes kozeli allapotban vannak. Kedvencem a "ragcsalo" es hasonszoru tarsai, akik minden forumot, minden portalt vegigfenyegettek, hogy nem veszik meg a DLC miatt a jatekot eredetiben. Bar lehet, hogy egyikuk ez a videoblogger.

Nem futas kell ennek. Csak el kellene venni tole az internetet meg a PCt/konzolt, es megmutatni neki, merre van a haz bejarati ajtaja.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7370
amugy meg sztem baszott orvosi eset aki 10 dolcsin ennyi beagonizaltatja magat, meger az ME, vagy barmi mas jatekon valo duhonges egy agyverzest vagy hogy kinyirjon valami szerencsetlen a kozelben? sztem nem

anti hero

#7369
atyaisten ez meg mi a faszom aggressziv siroszaju zsirdiszno?
eeggyreszt baszott haz koruli futas kene enne a luzernek, masreszt nemi anger management course :d
vegso esetben egy boller

anti hero

IJIazz
#7368
Te se értetted meg az én üzeneteim lényegét. Kulturált módon is lehet válaszolni a cinikusoknak.

#7367
Na igen... ezt beilleszthettem volna az alábbi hozzászólásomban az ezeket idézõ mondat helyére. Szánalom a köbön.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7366
Nagyon félreértesz... Nem is értem honnan veszed azt, hogy én bárki olyat neveztem retardáltnak, aki nem nagyon ismeri a játékot. Az egésznek semmi köze ehhez. Az egész pusztán a szokásos sírás és rettegés, hogy jajj Hurrdurr EA hurrdurr Eaware hurrdurr fujjdlc má megin szar lesz minden vége a világnak hurrdurrtrololo. Kb. Így lehet összegezni az érveiket. Magyarán sem a játékról, sem a DLC-rõl ezúttal nincsen sok információnk, ettõl függetlenül egyesek jobban tudják elõre, hogy szar lesz.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

nyirog
#7365
amúgy szerintem szörnyû h ezt 1400-an lájkolták <#violent>

nyirog
#7364
nem bírtam kussba maradni youtube-on 😄

"well buddy, first: shut a fuck up coz your voice like a creepy screaming bitch (you can proud yourself); secondly: go out and run a bit 😄DD - more usefull than videoblogging"

nyirog
#7363
na jó, erre már nem mondok semmit, ez a videó nálam ideget ért <#banplz>

#7362
Durván ennyit tudtam dekódolni neked 😄......mass effect 3...fdjhfkjs.....shfkhkfjs....10 dolar.....bioware....dfjjsgf...dsfsj...
Bocs az off, ért de nem tudtam kihagyni 😄

JethroHUN
#7361
<#lama> na ez a csávó gáz... jól tudok angolul, de semmit nem értettem a mondókájából. Csak vmi fröcsögõ hangot <#wilting>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

SZEG007
#7360

#7359
Azt is észben kell tartani hogy kb 300! évig tartott amíg kiirtották õket. Nem hiszem, hogy ezalatt nem próbáltak ki pár túlélési stratégiát.
IJIazz
#7358
Ha igazad is van szerintem nem az a módja, hogy azokat akik kevésbé figyeltek/értették az elõzõ 2 részt retardáltaknak nevezed.

#7357
Nem is kellett mit cáfolni. Elég volt rámutatni, miért hülyeség, ami kitaláció. Érted?

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

IJIazz
#7356
Pontosan azért, mert nulla vagy erõsen hiányos infóval rendelkezik mindenki megcáfolni sincs értelme...

#7355
Ja, nagyon sok értelme van nulla vagy erõsen hiányos infóval minden szarba belekötni és spekulálni, meg elõre mindenféle ténymegállapítást hozni...
<#szomoru2>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7354
Nem Ilioson halt meg a maradék Prothean, hanem átmentek a Vezetõn a Citadelára, hogy megakadályozzák az ujboli eljõvetelüket. Aztán, hogy mi lett az ottmaradotakkal azt nem tudni. A Iliosi terminál szerint éhenhaltak, de lehet, hogy sikerült elmenekülniük.
#7353
Ott a pont.<#eljen>

\"Egy gy?r? mind fölött\"

IJIazz
#7352
Amíg nem jelenik meg játék, mindenki abba köt bele amibe akar, mert semmi sem biztos.. A Bioware szavait se venném készpénz, pláne h nyáron nem gyõzték hangsúlyozni, h nem lesz multiplayer a ME3-ban. Ezek után szimplán bunkóságnak tartom a másik ember trágár módon való leoltását, mert más a véleménye. Ha majd a kezünkben lesz a játék és kipróbáltuk kiderül kinek volt igaza.
Peace

#7351
Én úgy emlékszem, hogy Ilosról azt mondták csak, hogy egy szupertitkos bázis volt, amirõl nem sokan tudtak, és csak legenda szintjén létezett. Na most amint kemenyadam is írta, miért is lenne kizárt, hogy volt legalább még egy ilyen bázis. A Föld is tele van titkos bázisokkal, és ez csak egy bolygó. A Protheanoknak ott volt az egész (na jó csak a Relés része) Galaxis titkos bázisokra...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7350
Nem, kérlek szépen. A cirkuszt a magadfajta sírógépezetek csinálják, akik minden totális faszságba belekötnek.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7349
Minden egyes? Észrevételem szerint kb. 1-2 emberrel "vitatkoztam" eddig, azokkal is csak azért, mert kibaszottul zavar, hogy ilyen marhaságokat hordanak össze, teljesen alaptalanul, és a játék még meg sem jelent...
Te meg ha csak ennyire vagy képes, és nem tudsz semmit hozzátenni (bár ezek szerint Te is a retadált rinyapinák táborát erõsíted), akkor jobb ha csöndben maradsz.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7348
úgyanez kéne csak nõcisbe xd a boxos kiadás hátoldalán ugyanez a kép csak a vörös hajú csajjal 😄 az kéne

Mimasz
#7347
Sanya ez megfelel: Kép

#7346
Nem törölték, hanem törlödött, mikor a Reaperek átjöttek és a citadella megrongálódott a támadásban. Ilosról elvesztek az adatok.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#7345
Az Ilos lényege az volt ha jól emlékszem, hogy róla törölve mindent egyfajta rejtekhely legyen, amíg a kaszások tombolnak. Viszont ha már létrehoznak egy ilyen helyet, akkor már nem lenne biztonságosabb (nagyobb esély a túlélésre), ha többet hoznak létre? Viszont ha több rejtekhely van akkor veszélyes lenne, ha ezek tudnának egymásról: Elég ha véletlenül felfedeznek egyet a kaszások és beszivárognak, gyorsan fel tudnák számolni az összeset; ergo biztosabb ha egymásról sem tudnak semmit.

#7344
Az -er verziót azért nem használják, mert az sem lenne jó.
Sõt, a say ige változataival szívesebben használják a like szócskát, azaz like I said before, az "as" gyakrabban tûnik fel a tell ige megfelelõ alakjával, mint pl as I told you arlready.
#7343
Nincs mit. Én meg németül nem értek egy kukkot se. 😄

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Vraaanyek
#7342
Franc 😄 nem baj, németbõl van felsõm, pedig utálom 😛 na nem baj, megérteni legalább jól értem az angolt, beszédet meg majd fejlesztem, ha kint dolgozom 😄 😄 azért köszönöm 😊

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7341
Úgy sem lenne még jó. Max ha még egy "er" kerülne "soon" végére, de úgy nem használják.
Szerintem az "as I said before!" a helyes megfejtés. 😊
Mit nyertem??? 😄

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Vraaanyek
#7340
Hopp 😄 kimaradt egy i betû 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7339
Ezt érdekesen kifejezted. Azért van ötletem mit akartál írni. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#7338
Itt már néztem tegnap de pont az nincs meg 😞 azért köszi😄

#7337

"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."

#7336
lehet egy másik galaxisban?😊
mintha lenne egy olyan trófea/achievment amiben valami más galaxisról van szó.pontosan nem tudom mi volt,de így rémlik nekem.

PSN ID:misi2mezei

Fec papa
#7335
1ben. Tudom miket kéne válaszolni, csak hiába játék, akkor sem tudok rányomni. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7334
Még így a befejezés után is lehet toszni,mindkettõben?És hogyan kell?<#idiota>

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Vraaanyek
#7333
As I sad soon! 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

nyirog
#7332
na meg van és most nézem h legion is not revealed ???? ez mi a tökömet takar? 😄

tudtommal megcsináltam a küldetését és lojális

nyirog
#7331
ez a lényeg, csak már csillagászati space edition mértékekben túl lett reagálva mind2 oldalról szerintem, én szimplán leszarom, 2 hét múlva úgy is meglátom majd

nyirog
#7330
azt as gibbed save editort tudnád linkelni? 😄 addig ráguglizok hátha elsõ oldalak közt kidobja 😛

#7329
Húúú, köszi, már kerestem ezt a képet! 😮

nyirog
#7328
1680*1050 -es felbontásban én is elfogadnám<#hehe>

#7327
Nincs meg vkinek ez a kép?
Csak fameshep verzióba, a borítón ez lesz 😄

#7326
Pontosan, egyetértek. A minõséget meg majd megtudjuk akkor, amikor a kezünkben lesz az elõbb említett DLC. Lehet, hogy tartalmas lesz, és a *titkos* csapattaggal elég mély beszélgetésekbe lehet keveredni, stb. Ha meg nem így jártunk, ez van, ezen változtatni nincs módunk.

#7325
mod jó kérdés, mert bazi rég volt. a 2ben a turian meg a thane nyomult shepre, de en mirandat akartam, az megvolt a maleshepnek meg jack :o :d

anti hero

#7324
Hogy mennyi háborgás megy a DLC miatt. Egy moziba menés ára, vagy két pizza, stb. Akinek meg kenyérre se tellik, ne hogy már az legyen a legnagyobb gondja, hogy nincs benne Protheán csapattárs a játékában. Az úgy is levarezolja DLC-stõl mindenetül.
És akkor vajon mit szóltak volna, ha ez a DLC kizárólag csak a CE-ben lenne benne?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#7323
Hát kétlem hogy belefutnánk egy protheán csapatba amikor ME 1-ben világosan meg lett mondva hogy az Ilos volt az utolsó menedékük és az ott élõk is szépen elhulottak. Ennek ellenére lehet hogy igazad lesz és valahogy mégis csak túlélték páran (de akkor miért nem bukkantak már fel elõbb hogy figyelmeztessék a többi fajt?). Viszont ha tényleg olyan gagyin lesz megcsinálva mint zaeed akkor igazából nem is bánom...