Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

nyirog
#7122
Hát remélem azért a crackerek meg tudják majd oldani h eredetire feltelepített warez dlc mûködjön majd rendesen, nem tudom origin bekavarhat e majd (talán aki steames és volt más hasonlója az meg tudja mondani h mûködik e majd ez a variáns 😄).

#7121
Én minden játékot, filmet angolul nézem, az eredeti nyelven (14 éves tapasztalat), de azért vannak, akik még nem tudtak megtanulni rendesen, fõleg a fiatalabbak, szóval azért ez pont a fiatalabb réteggel kiszúrás valamilyen szinten.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

orichalcos
#7120
Ilyenrõl még nem hallottam, viszont most olvasom hogy véletlenül kikerült marketre a cucc, de leszedték már, valszeg elõtte készült a kép.

My streams: https://beam.pro/oriic

#7119
Legalább ez is ösztönzi a magyar népet, hogy tanuljunk meg idegen nyelven.
#7118
Sajnos nem és nem.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7117
Tök mindegy. Ezer fajta megoldás van erre a "problémára", de úgy látom egyesek csak a sírás miatt vannak itt.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7116
Sziasztok!

Lehet, hogy köztudott a dolog, de kerülök minden infót a játékkal kapcsolatban, nem akarok semmit elõre megtudni, de lesz a játékhoz magyar felirat?
Lett valami a petícióból?

#7115
Vagy van aki meg nem sír és megvesz mindent. Vagy nem sír és nem hiányzik neki se a multi, se az EA pénzéhsége és wirágboltozza az egészet. Történeti hátránya nem lesz belõle.
ProGabe
#7114
szerintem az utóbbiról lehet szó. egyszerûen nem tehetik azt meg, hogy a történet egy lényeges elemét nem adják oda a teljes játékhoz. biztos mond majd lényegesnek TÛNÕ dolgokat a karakter. a lényeg, hogy nem kell fosni, ennyire nem nézhetik hülyének az ügyfeleket, mert azzal csak ártanak a cégnek

amúgy meg: majd szépen végignézitek a DLC-t youtube-on 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#7113
pre-order DLC
orichalcos
#7112
Na és ezt most hogyan?

My streams: https://beam.pro/oriic

#7111
Annyit sírtok a DLC-k miatt, hogy az valami észbontó. Én úgy vagyok vele, hogy megveszem az alapjátékot, az összes DLC-t meg leszedem ingyen. Ennyi. Úgyis elõször az egyjátékos mód érdekel. Aztán ha nagy sokára végre újat akarok kipróbálni, akkor ott lesz majd a multi, azokhoz meg nem kellenek a DLC-k, szóval újratelepítem DLC-k nélkül nos viszlát. Komolyan mondom, a többsége a rinyálóknak csak a rinya kedvéért rinyál, a megoldás egyáltalán nem érdekli...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7110
Te mindig mindenben kételkedsz. Meglepõdtem volna, ha most másként történt volna...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#7109
Szerinted az normális, fair dolog, illetve támogatandó dolog, hogy azokkal basznak ki, akik csak az alap verziót veszik meg???

Parasite Eve 2, best game EVER!

JethroHUN
#7108
Én is így vagyok, sajnos. Ez a plusz karakter, nem olyan mint Zaeed, hogy van 1 küldetése, és annyi. Nem ad semmi fontos pluszt. De mivel a prothean-ok elég fontos szerepet játszottak az eddig 2 részben, még közvetve is. Most vagy elkövették az a hibát hogy egy fõtörténet szál bõvítõ dlct, vágtak ki. Vagy egy ilyen fajú, kulcs karakternek tûnõ, csapattársnak az égvilágon semmi fontos feladata, ill. a küldetésének megint csak semmi befolyásoló hatása sem lesz, ez pedig egy vicc. Szándékos szívatás lenne.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Vraaanyek
#7107
hát igen, az élet nagy dolgai 😄 😄 ennyit agonizálni, édes istenem...
nem jobb leszarni a körülményeket, és jól érezni magatokat, ahelyett, hogy minden szaron monoton rágódtok?
hónapok óta mindenki tûkön ülve várja a játékot, és most néhány apró, mára már hétköznapi "baki" meg negatívum miatt megy a fesztivál 😄
aki akarja megveszi, aki nem az nem... én akkor is baromira várom már, hogy folytatódjon a történet!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Fpocok
#7106
Ez rajtunk nem változtat. Mindegy, hogy EA vagy bioware.
Amúgy teljesen igaza van ÉS én most teljesen elbizonytalandódtam: Én ezt a játékot a sztori miatt játszom. Na most vegyem meg 6000ért, hogy ne legyen benne teljes sztori? Lófaszt. Szerintem ebbõl warez lesz, ott tuti lesz hozzá az is. PEDIG MEG AKARTAM VENNI.

Parasite Eve 2, best game EVER!

jarlaxxe
#7105
Valószinüleg nagyon keveset de ettöl még nem lesz ingyenes soha.

Renjike
#7104
Garrus faterja félrelépett egy aszárival, és emiatt turián barátunk féltestvére Liara <#idiota>

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

JethroHUN
#7103
Jaj... nem lehet még megvásárolni... nem olvastad a hírt ami ekkora felháborodást keltett? Csak felkerült, ezt mutatja ez a kép is. Nem azt h vki már megvette...

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

wedge31
#7102
Kiváncsi volnék ahogy kijön a ME3, hány ME2 dlc-t tudnak még eladni...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

TBTPumpa
#7101

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

JethroHUN
#7100
Na ja, ez így nagyon is igaz. Kezdek kételkedni, hogy jó lesz e az ME3 történetvezetése, vagy hiányos mait dlc-vel akarnak majd kifoltozni.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

TBTPumpa
#7099

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#7098
Lassan már ott tartunk, hogy megvehetsz egy demót 15 000-ért, utána letöltheted hozzá magát a játékot pályánként 😄
#7097
ahhoz meg el telnie kis idonek, mig kinyomnak par +dlct es akkor majd bepakkintjak egy GOTD* csomagba, hogy a sziroszajuak is megvehessek mint te
*-D=decade
fakye

anti hero

jarlaxxe
#7096
Az EA és az ilyen akciók két külön kategoria.

#7095
Szerintem is hülyeség. Majdnem leestem a székrõl mikor olvastam ezt a baromságot. Pont egy ilyen karaktert hagynak ki a fõsztoriból? Kihagynának ekkora ziccert? Most vagy nem lesz köze egy fontos karakternek a sztorihoz, vagy a sztori lesz nagyon hiányos (szerintem az elõbbi).
#7094
te uj vagy az interneten ugye?
;d

anti hero

wedge31
#7093
Ja, pl az Arrivalt most már ingyen elérhetövé tehetnék mert szervesen kapcsolodik a harmadik részhez.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

SötétBarom
#7092
Egyes.

Azt írtam, hogy külön nem voltam hajlandó megvenni. Nem támogatom az ilyesmit túlságosan, viszont egy normális kieg nem basz fel. Gyökér DLC-k viszont igen. Én inkább adok több pénzt, de akkor akarok mindent EGYBEN.


&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#7091
Szerintem az a pofátlan dolog, hogy egy olyan karaktert tesznek DLC-be(ráadásul a normál példánnyal rendelkezõknek külön kell megvenni),akinek szervesen kapcsolódnia kellene a fõsztorihoz, de mivel DLC-s karakter,semmi köze nem lesz a fõ történeti szálhoz. Csak szerintem értelmetlen dolog a Biowaretõl?

\"Egy gy?r? mind fölött\"

wedge31
#7090
Én csak a story dlc-ket szoktam megvenni a többi tényleg csak lehúzás / ilyen napszemüveg meg hasonló marhaságok /

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

penge96
#7089
Kezdõdik...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

jarlaxxe
#7088
Mirõl beszélsz ember azt irtad, hogy azt is elloptad, akkor nem mindegy neked? akár lehuzás akár nem ugy se veszed meg.

penge96
#7087
Mekkora már, tök ugyanazt mondjátok, de mégis vitáztok! xDDD

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

SötétBarom
#7086
Pont errõl beszélek ember 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

wedge31
#7085
<#eljen>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

jarlaxxe
#7084
Az Awakening féle kiegek kurvára nem lehúzások a lópáncél meg plusz proteán vizipisztoly dlc az a lehuzás.

penge96
#7083
Ne izéljétek már egymást, Sötétbaromnak igaza van azzal kapcsolatban, hogy ez lehúzás, MERT AZ!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

SötétBarom
#7082
Szerintem tök ugyan az, csak az egyik pofátlan lehúzás. 😄D

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

nyirog
#7081
írták pedig anno h lesz, kár

jarlaxxe
#7080
Még ezt se tudod?

wedge31
#7079
ME2 GotY nincs és valszeg már nem is lesz.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

SötétBarom
#7078
Aha. Definiálod, mi a különbség a kieg meg a DLC között? 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#7077
Pont azért fájdalmas, mert ugyan az a cég..

De nekem még az is jó lenne, ha azt mondanák, hogy van egy _eleve_ ultimate edition, ami mondjuk 65-70 euro, és ahogy kijön valami DLC, az egybõl jár hozzá.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

nyirog
#7076
ugyanígy tettem fallout 3-val, megvártam a goty-t, érdekes 2 ezerrel olcsóbban tudtam megvenni (megjelenésének hetén) mint ha elõtte egy évvel a sima alapjátékot vettem volna meg

JethroHUN
#7075
Ne zavarjon hogy azt lemezen adták ki, és jóval túl múlta azokat a tartalmakat amiket most dlc-nek hívunk. Az Awakening kieg volt, 10 volt benne min.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

penge96
#7074
Egyetértek veled, de én pl. a Mass Effectnél különbséget teszek, és lenyelem ezt a békát...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

SötétBarom
#7073
Ennyi erõvel szétkaphatnák darabokra is, nem? Mondjuk az elsõ részt úgy vehetted volna meg, hogy minden epizód 10 dolcsi lett volna.. Váá. Mekkora ötlet.. Eden Prime, Noveria, Ferros, stb, simán kaszálhattak volna 80 dodót per game..

Ez nálam ugyan az a gyökérség, mint amikor van két VGA, és az egyiken mindenféle bûvöléssel csökkentik a teljesítményt (!!), hogy legyen közpkat. is.. omfg.. Adják oda egyben a játékot, kérjék el az árát, aztán annyi. De a trend az, hogy mindenféle haszontalan szart adnak pénzért (ilyen olyan armor, meg hasonló ökörségek), vagy a kész játékból kikapnak valamit, aztán fizess érte, a teljes élményért..

Vannak azért ellenpéldák is, például a DA-hoz készült Awakening egy egész jó DLC volt, az hozta majdnem a régi "kiegészítõk" szintjét..
Mondjuk külön azt sem voltam hajlandó megvenni.. Megvártam amíg egyben az egészet tokkal vonóval megvásárolhattam.. Ilyet például lehet, a Mass Effect 2-bõl venni?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;