Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Optimus Prime
#7322
Valami moddal vagy... nem simán nem lehet. A 2-ben nõi Sheppel kik a jelöltek?

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

#7321
noi shepardommel megvolt ashley :d

anti hero

Optimus Prime
#7320
Igen, azt is meglehet csinálni.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

Vraaanyek
#7319
Én meg Mirandával "kerítettem" össze Shepardöt, de aztán valahogy sikerült megcsalatni ismét Liarával, aminek nem örülök, mert a 3-ban is Mirandára tartanék igényt, így ezt is korrigálom most 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

koschwarz
#7318
<#idiota><#idiota><#idiota>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#7317
Azért az is birizgálja a csõröm,hogy a karim egyik részben sem dugott.😊)

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Optimus Prime
#7316
Az 1 vagy 2? Én az 1-et 100% Renegade 0% Paragon ponttal csont nélkül megcsinálom. Válasz mindig a legalsó választ, használd a piros betûst szöveget, stb. Az én Lazy Shepem eszelõs kegyetlen, megöltem Chorbant is a Thorian által "elfogott" Asari-t, meg Saren "titkárnõjét".
Mondjuk én most nõi Shep-pel megyek, csak kíváncsiságból már végre. hisz a 3-at megvenni úgyse tudom, míg min sárga cím nem lesz. A black market-os verzió val nem akarok babrálni és jobban esik a játék, ha eredeti. A TRON 2.0 pl. 5 év után tudtam beszerezni.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

JethroHUN
#7315
Valószínûleg a save reader-ben van a gond amiért "nincs telepítve"-t ír az Arrival és a Shadow Borker-re. Megnéztem a mentésem a gibbed's save editorral, ott benne volt a mentésben, hogy telepítve vannak.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Vraaanyek
#7314
Mivel alig van idõm játszani, ami heti max 1-2 napon, napi max 2-3 órát jelent, így már csak a második részt lesz idõm kivinni, korrigálni, amit kell... az elsõ részt elvileg amúgy is kimaxoltam anno.

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Fec papa
#7313
Én az 1nél tartok még, vagyis most nem játszottam vele 2 napja, renegadet csinálnék, de valahogy nem megy mindig, csak nekem ennyire nehéz köcsögnek lennem mindenkivel? 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7312
Vita helyett inkább melegítsetek be az elsõ két résszel.Még van idõ.Én is azt teszem.Szerintetek érdemes Légió küldijét megcsinálni?

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Vraaanyek
#7311
Itt mindenki két végletet kezd képviselni... én is néha eltúlzottan fejeztem ki magam, valószínûleg elfogultságomból adódóan. Azonban már nem lehet így kimondani, hogy ki is cirkuszol valójában, mert bizonyos értelemben az is cirkuszol, aki miatt Pares is úgymond cirkuszol... mindenki cirkuszol, csak valaki ellene, valaki mellette... annak sincs több értelme, hogy még mindig le vagyunk ragadva, hogy most kivágták nem vágták, utólag készült a dlc vagy nem... lényegtelen... ez lesz, így lesz...vagy szereti valaki annyira a játékot, hogy ennek ellenére várja, és úgy áll hozzá, hogy mindenképp baromi durva órákat fog nyújtani, vagy idegeskedhet tovább ezen is, mint általában mindenen, amit negatívnak él meg... szerintem nincs értelme... valóban,igen...nekem is jobban tetszene, ha a veséjét képezné a játéknak egy ilyen történés, de ettõl függetlenül nem ismerem a játék majdan nyújtandó cselekményének 99 %-át, és valószínûleg így is akkorát üt majd, hogy évekig emlegetjük! ennyi 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7310
és arra gondoltál,hogy lehet nem is lesz semmilyen párbeszéded vele?😄
jó valszeg fog valamit mondani,de ha visszaemlékezünk a Zaaed DLC-re vele sem lehetett egy szót sem váltani a hajón.Valamit mondott,de semmi lényegeset.Beszélgetni nem lehetett vele.Miért gondolod,hogy itt majd lehet?Gondolod,hogy egy csak azok fognak mindent megtudni a Protiánokról akik megveszik?Számomra elképzelhetetlen,hogy ne találkozzunk alapból is velük mert magunknak esélyünk sincs nyerni.Szerintem a DLC annyi lesz,hogy amikor találkozunk velük a bolygójukon vagy akárhol ahol vannak akkor majd amikor segítséget kérünk tõlük akkor ha meg van a DLC egyikük felajánlja,hogy velünk jön,de csak ennyi!Szerintem csak annyi lesz,hogy velünk jöhet a harcokba és ott fog szobrozni a hajón valahol mint Zaaed.A Protiánokról meg majd úgyis megtudhatsz mindent ami érdekel ott ahol találkozunk velük.A DLC csapattag tuti nem fog többet elmondani.

PSN ID:misi2mezei

wedge31
#7309
Az ME topikokokban mindig csinálja ezt a cirkuszt, ugord át a hozászólásait én már régota így csinálom.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Fec papa
#7308
Nem unod még hogy itt játszod a védõ szented minden egyes posztra reagálva ami egy kicsit is támadja a játékot, azért van itt hogy megvitassuk, de aki máshogy látja, azt egybõl lehordod és személyeskedés felé mész el. Kicsit unalmas már hogy veled van tele a topik.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7307
Nagyobb faszságokat már nem is hordhatnál össze. Kiherélt játék, Te Atya Ég... <#szomoru2><#gonosz3>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7306
"Megveszek egy "teljes" játékot de csak akkor kapom meg a teljes tartalmat ha még fizetek pluszban"

Ha megveszed a játékot, akkor megkapod a teljes tartalmat. A CE-s dolgok, a Protheannal együtt kiegészítik a történetet, nem úgy voltak készítve, mint amik szerves részei a játéknak, csak extra, bónusz.

"Ha várnak ezzel a DLC-vel egy hónapot akkor azt mondom oké mert a játék kiadása után kezdték el készíteni de így hogy a játék kiadásakor már kész van és mégse kapjuk meg ez tipikusan a köcsög pénzéhes EA-ra vall."

Blablabla. Látszik, hogy nem vágod, hogyan készítik a játékokat, sõt még a néhány hozzászólással lejjebb lévõ posztomat sem olvastad ezzel kapcsolatban: Elõször is a Prothean DLC-t a játék befejezése után kezdték el készíteni. A játékot nem 2 hete fejezték be. Úgy írták, hogy 3 hónapja van kész, akkor kezdték el készíteni egy másik csapattal a DLC-t, ez alatt az alap játék lemezeit kezdték csinálni meg hasonló befejezõ munkálatokat a megjelenéséhez. Csakhogy sikerült befejezniük megjelenés elõtt. Ezért lesz Day 1 DLC.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7305
De pontosan ezt hajtogatod, körbe-körbe futkosol mint egy mókus, és azt hajtogatod, hogy jajjj ilyen fontos tartalmat kivágtak jajjj Istenem, mintha nem lehetne mindenkinek beszerezni...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7304
Ja, persze. ME3 még meg se jelent, de már most meg mondják a nagy okosok, hogy rosszabb, mint az elõdök. Ez kész bazmeg. SG fórum rulz.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Prince23
#7303
Nekem az NV driverrel fagyogat a demó :S

#7302
CDG-nél van egy elõjegyzésem, 576-nál meg elõrendeltem január elején (mostmár CE-t csak PCre lehet tõlük elõrendelni, minden más elfogyott).

Mivel nem BP-n lakom, futárral meg nem akarok kergetõzni (nem vagyok mindig otthon), csak az 576, vagy a CDG jön szóba. CDGnél van "Pikkpakk pontos" kiszállítás, amikor egy újságoshoz szállítanak ki, és csak be kell ugranom érte, 576 meg viszonylag közel van.

576-al kapcsolatban milyenek a tapasztalatok? Párszor vásároltam tõlük, de a 2-4000 közötti árkategóriában pár éves játékokat.

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#7301
Én is a CDG-ban fogom megvenni. Igaz kb. ott a legdrágább, de én már rendeltem tõlük és megbízhatóak. Meg általában ha jön valami nagy játék akkor hozzá szoktak csapni mellé valami ajándékot (poszter, teljes játék).
Vraaanyek
#7300
amit elõrendeltél, azaz le is adtad a rendelést, azt meg is kell kapd! más ha megrendeled, és más, ha csak értesítést kérsz a megjelenésrõl...
ha elfogy, azt elõre lehet tudni, és eleve megrendelni sem lehetne már!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

jarlaxxe
#7299
Ettöl nem kell félned ez nem egy dio kaliberü játék a CDG-ban még van böven CE.

JethroHUN
#7298
Sok helyen elfogyott a dobozos CE? Remélem MO-ra jut annyi amennyit elõrendeltek, többek közt én is. Digitálisat, többért kizárt... Ne az legyen hogy megjelenés elõtt vissza írnak boltból, h upsz neked már nem jutott <#bohoc>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#7297
Már ha igazak a napok óta keringõ hírek, a leniti leírásban nem volt szó róla, hogy megvehetõ, de arról sem, hogy ingyen jár.
#7296
Nem, az elérhetõvé teszik az azt jelenti, hogy megveheted, eredetileg nem lehetett volna megvenni (legalább is nem egybõl), csak a CE-hez járt volna. Nem lesz free, 10 dollár lesz az ára, ha hihetünk a híreknek.
Optimus Prime
#7295
Már nem azért, de mintha 50 hsz-szel ezelõtt írták volna, hogy a sima kiadást megvevõk is megkaphatják a DLC-t. Plusz a sok rívás után tuti, hogy ugyan úgy free lesz, mint pl. a 2-nél Zaeed vagy a BDtS az 1-nél.
Attól, mert Prothean még nem biztos, hogy mindent vagy valamit is tudni fog. Mint az 1-ben Noveria-n az Asari tudóst faggatva Benezia-ról: miért nem kérdem a társam, mert õt se tud semmit, és miért tudna õ bármit is Benerzia-ról. 😊

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

#7294
Komolyan egy ilyen baromság miatt ilyen hisztériát csinálni, tudjátok nagyon egyszerû a dolog, nem kell megvenni, senki sem kötelez, hogy megvedd. Ha pedig nem tetszik, hogy kivágták ezt a részt a játékból akkor probáljátok túl tenni magatokat rajta, vagy akkor ne vegyétek meg a játékot és akkor megkimélitek magatokat egy csomó felesleges bosszúságtól.

PiszkosFred
#7293
Nem is neked keszult a jatek, hanem a munkaval es fizetessel rendelkezo, "nem balkani orszagok" lakoinak, akiknek egy DLC megvetele nem kerult tobbe, mint egy laza borravalo a benzinkuton, vagy ket kifli reggelire. Ne magadhoz hasonlitsd, az EA szarik a csoro emberekre itt a vadkeleten, az a par ezer magyar aki megveszi, szinte meg sem jelenik a kimutatasok szamaiban.

Ertheto, hogy nincs penzed es emiatt rosszul esik, ha valami nem ingyen van. De errol, hogy nem dolgozol es nincs penzed, vagy ha dolgozol, kurva keveset keresel, legkevesbe sem az EA se a BioWare tehet. Lehetsz merges, de ne oket szidd, hanem keress munkat, vagy ha van, keress jobban fizeto allast. Vagy ne jatssz, a szamitogepes jatekok tovabbra is luxuscikknek szamitanak, ahogy a hawaii nyaralas, a legujabb ferrari extrakkal, vagy evadberlet az operaba.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7292
Már bocs de te nagyon nem vágod mirõl is van itt szó...

"egy tetves dolog nem lesz benne" egy nagyon fontos karakterrõl van szó már az ME 1 óta csepegtetik az információkat a protheánokról és most végre felfednék az igazságot...

"akkor már egy üres, tartalmatlan, 3 órás szar lesz az egész" ilyet ki mondott?

"hy...world, i present hungary to you..." ha kicsit utánanéznél tudnád hogy az ME rajongók világszerte háborognak emiatt az undorító húzás miatt.

"olyan, mint amikor valaki gazdag, és a pór nép ócsárolja, hogy bizzztos szemét módon szerezte" hát ez elég béna egy hasonlat... inkább ez olyan hogy veszel a boltban egy kosárra való élelmiszert aztán az ajtóban a boltos kiveszi a kenyeret a kosárból és azt mondja hogy ezt csak akkor kapod meg ha fizetsz még 200 forintot...

wedge31
#7291
Ha majd sikerül feltörni az origines védelmet, egyenlöre a syndicatel is szivnak.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Vraaanyek
#7290
B.zzzzz.... egy tetves dolog nem lesz benne, akkor már egy üres, tartalmatlan, 3 órás szar lesz az egész...igen, valóban...."hy...world, i present hungary to you..."

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Fpocok
#7289
Én az alapot akartam megvenni, de csak egy kiherélt játékot kapnék. Inkább letöltöm azt végigtolom a teljeset. Majd megveszem, ha lemegye 5euróra ez is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Vraaanyek
#7288
Ez viszont már tényleg szõrszálhasogatás, és teljesen lényegtelen... elhiszem, hogy nem vehet mindenki CE-t, én sem vagyok túlzottan elkapatva, saját keresetbõl élek, de erre a játékra régóta számítok, ezért engedhetem meg a gyûjtõi megvételét, viszont ez az idegeskedés, hogy kivágták a sima játékot megvevõktõl a tartalmat, kicsit olyan, mint amikor valaki gazdag, és a pór nép ócsárolja, hogy bizzztos szemét módon szerezte...

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7287
Hidat alkot, vagy mégsem? Fel van robbantva és kész, elmondják majd a 3 elején, ennyi. Le van tudva a probléma.
Fpocok
#7286
Arrival jóval a játék megjelenése után jött ki. Nem pedig már készen volt megjelenéskor csak kivágták. Legalább is nem tudjuk bizonyítani az ellenkezõjét. Nem úgy mint a mostani esetben.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Vraaanyek
#7285
Erre az egész hisztériára annyit mondanék, hogy az arrival DLC ugyanúgy veséjét képezte a játéknak, közvetlen összekötõ hidat alkotva a két játék között, mégis meg kellett venni külön, és nem volt beépítve!!!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7283
Onnan tudom hogy egy protheánról van szó... És még a legutolsó párbeszéd is lényeges információkat árulhat el a történelmükrõl és a végnapjaikról ami engem személy szerint nagyon is érdekel mivel az ME 1 óta számomra a legérdekesebbnek tartott faj (persze reaperek után).

És igen a CE-hez alapból jár de a simához nem ez pedig számomra igenis egy undorító húzás. Megveszek egy "teljes" játékot de csak akkor kapom meg a teljes tartalmat ha még fizetek pluszban <#levele>

Ha várnak ezzel a DLC-vel egy hónapot akkor azt mondom oké mert a játék kiadása után kezdték el készíteni de így hogy a játék kiadásakor már kész van és mégse kapjuk meg ez tipikusan a köcsög pénzéhes EA-ra vall.

#7282
Én semmi ilyet nem írtam, de mind1 is. Most én is írjam, hogy mit nem értesz...???!!

Hát az alapjáték teljes - bármit is jelentsen ez -, de annak aki az 1. óta játszik, annak nem teljes ezen fizetõs DLC nélkül. Így ha már a fõsztori alakulásában nem kap szerepet, - mivel másra van kihegyezve a történet - sajnos? - (ami már a 2. rész eleje óta sejthetõ) ÉS ez egy DLC- , akkor legalább kapja meg mindenki a lemezen, vagy ingyen lehessen letölteni.
wedge31
#7281
Remélem, hogy csak esetleg játékélményben lesz jobb a ME2 mert ha storyban is jobb lesz mint a harmadik rész akkor a BW eláshatja magát.
Jó lenne ha hoznák az elsõ rész epic storyját ugy illene befejezni shepard történetét.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Fpocok
#7280
Az biztos, hogy amit az ME1->ME2-nél mûveltek, az eszméletlen volt. Ilyen nagy ugrás nem hiszem, hogy most is lesz.
Na mindegy. Jó, hogy kikerült ez a hír(kiszivárgott), így legalább megtudom venni a régen várt vinyómat elõbb.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7279
Nekem is az ME2 a csúcs eddig, de az ME3 méltó lesz hozzá ebben biztos vagy, sõt.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Tails
#7278
Én úgy vagyok vele nekem a me3 kötelezõ darab, de az azért már látszik hogy me2 volt a csúcs, és a me3 már olyan játék lesz ahol kötelezõ jellegel elindul a mass effect franchise a lejtõn.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy inkább a me1 bõl meg a me2 bõl importált dolgok végkifejletek lesznek inkább fontosabbak, nem pedig az hogy milyen dlc-ket töltök hozzá, és hogy ezek milyen plussz tartalmakat jelentenek.

#7277
Mit nem értesz azon, hogy a játék teljes a Prothean DLC nélkül is? Erre majd még térjünk vissza akkor, amikor már tudni is fogjuk, hogy mi van az alapjátékban és a DLC-ben.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7276
Hát épp ez az. Protheanokról a DLC nélkül is van elég szó az alapjátékban. A DLC csak csapattárssá teszi egyikõjüket, akivel tudsz majd beszélgetni. Õ katona, nem világmegváltó tudós.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7275
Pont egy ilyen karaktert fizetõssé tenni, pont a "fanok" arcon..., és igen is korlátoz/kényszerít, hogy fizess, vagy nem lesz meg a teljes játék, amiért egyébként már fizettél... Szóval ez így helytelen. De mondtam már, hogy a videóban a koma elmondta ezt rendesen.
penge96
#7274
Ha internetes fizetéssel lehet csak, akkor korlátozva vagyok, ugyanis nekem nincs önálló keresetem, ebbõl adódóan utalni sem tudok, nem mintha lenne mit. De amúgy jogos amit mondasz.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#7273
"Hogy érted azt, hogy nem lehet hatása?" Hát a történet gerincére, a fõszálra nem lehet hatással, mivel nem is lehet vele tervezni, több játékot meg nem gyártanak le egy DLC miatt 😊

Az, hogy kisebb dolgokban eltérés van, vagy esetleg a vége valamilyen formában még eltérhet az a döntések és a DLC-k mozágástere. Nem járhatsz be más utat, mint a DLC vagy a döntések nélkül. Egy-két helyen rugalmas a történet, a vége meg ugye a vége, ott bármit lehet csinálni.

Ezek alapján tehát nem lehet érdemi hatással az alapjátékra a prot. DLC. Mellesleg ki mást érdekelne ez a része a dolognak, vagy ki más lenne érte oda, ha a fõszál része lenne a prot., mint az, aki játszott az 1.-vel.