Mass Effect 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
anti hero
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!
Mondjuk én most nõi Shep-pel megyek, csak kíváncsiságból már végre. hisz a 3-at megvenni úgyse tudom, míg min sárga cím nem lesz. A black market-os verzió val nem akarok babrálni és jobban esik a játék, ha eredeti. A TRON 2.0 pl. 5 év után tudtam beszerezni.
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-
A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
jó valszeg fog valamit mondani,de ha visszaemlékezünk a Zaaed DLC-re vele sem lehetett egy szót sem váltani a hajón.Valamit mondott,de semmi lényegeset.Beszélgetni nem lehetett vele.Miért gondolod,hogy itt majd lehet?Gondolod,hogy egy csak azok fognak mindent megtudni a Protiánokról akik megveszik?Számomra elképzelhetetlen,hogy ne találkozzunk alapból is velük mert magunknak esélyünk sincs nyerni.Szerintem a DLC annyi lesz,hogy amikor találkozunk velük a bolygójukon vagy akárhol ahol vannak akkor majd amikor segítséget kérünk tõlük akkor ha meg van a DLC egyikük felajánlja,hogy velünk jön,de csak ennyi!Szerintem csak annyi lesz,hogy velünk jöhet a harcokba és ott fog szobrozni a hajón valahol mint Zaaed.A Protiánokról meg majd úgyis megtudhatsz mindent ami érdekel ott ahol találkozunk velük.A DLC csapattag tuti nem fog többet elmondani.
PSN ID:misi2mezei
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
Ha megveszed a játékot, akkor megkapod a teljes tartalmat. A CE-s dolgok, a Protheannal együtt kiegészítik a történetet, nem úgy voltak készítve, mint amik szerves részei a játéknak, csak extra, bónusz.
"Ha várnak ezzel a DLC-vel egy hónapot akkor azt mondom oké mert a játék kiadása után kezdték el készíteni de így hogy a játék kiadásakor már kész van és mégse kapjuk meg ez tipikusan a köcsög pénzéhes EA-ra vall."
Blablabla. Látszik, hogy nem vágod, hogyan készítik a játékokat, sõt még a néhány hozzászólással lejjebb lévõ posztomat sem olvastad ezzel kapcsolatban: Elõször is a Prothean DLC-t a játék befejezése után kezdték el készíteni. A játékot nem 2 hete fejezték be. Úgy írták, hogy 3 hónapja van kész, akkor kezdték el készíteni egy másik csapattal a DLC-t, ez alatt az alap játék lemezeit kezdték csinálni meg hasonló befejezõ munkálatokat a megjelenéséhez. Csakhogy sikerült befejezniük megjelenés elõtt. Ezért lesz Day 1 DLC.
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
Mivel nem BP-n lakom, futárral meg nem akarok kergetõzni (nem vagyok mindig otthon), csak az 576, vagy a CDG jön szóba. CDGnél van "Pikkpakk pontos" kiszállítás, amikor egy újságoshoz szállítanak ki, és csak be kell ugranom érte, 576 meg viszonylag közel van.
576-al kapcsolatban milyenek a tapasztalatok? Párszor vásároltam tõlük, de a 2-4000 közötti árkategóriában pár éves játékokat.
A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3
ha elfogy, azt elõre lehet tudni, és eleve megrendelni sem lehetne már!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Attól, mert Prothean még nem biztos, hogy mindent vagy valamit is tudni fog. Mint az 1-ben Noveria-n az Asari tudóst faggatva Benezia-ról: miért nem kérdem a társam, mert õt se tud semmit, és miért tudna õ bármit is Benerzia-ról. 😊
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
Ertheto, hogy nincs penzed es emiatt rosszul esik, ha valami nem ingyen van. De errol, hogy nem dolgozol es nincs penzed, vagy ha dolgozol, kurva keveset keresel, legkevesbe sem az EA se a BioWare tehet. Lehetsz merges, de ne oket szidd, hanem keress munkat, vagy ha van, keress jobban fizeto allast. Vagy ne jatssz, a szamitogepes jatekok tovabbra is luxuscikknek szamitanak, ahogy a hawaii nyaralas, a legujabb ferrari extrakkal, vagy evadberlet az operaba.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"egy tetves dolog nem lesz benne" egy nagyon fontos karakterrõl van szó már az ME 1 óta csepegtetik az információkat a protheánokról és most végre felfednék az igazságot...
"akkor már egy üres, tartalmatlan, 3 órás szar lesz az egész" ilyet ki mondott?
"hy...world, i present hungary to you..." ha kicsit utánanéznél tudnád hogy az ME rajongók világszerte háborognak emiatt az undorító húzás miatt.
"olyan, mint amikor valaki gazdag, és a pór nép ócsárolja, hogy bizzztos szemét módon szerezte" hát ez elég béna egy hasonlat... inkább ez olyan hogy veszel a boltban egy kosárra való élelmiszert aztán az ajtóban a boltos kiveszi a kenyeret a kosárból és azt mondja hogy ezt csak akkor kapod meg ha fizetsz még 200 forintot...
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Parasite Eve 2, best game EVER!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Parasite Eve 2, best game EVER!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
És igen a CE-hez alapból jár de a simához nem ez pedig számomra igenis egy undorító húzás. Megveszek egy "teljes" játékot de csak akkor kapom meg a teljes tartalmat ha még fizetek pluszban <#levele>#levele>
Ha várnak ezzel a DLC-vel egy hónapot akkor azt mondom oké mert a játék kiadása után kezdték el készíteni de így hogy a játék kiadásakor már kész van és mégse kapjuk meg ez tipikusan a köcsög pénzéhes EA-ra vall.
Hát az alapjáték teljes - bármit is jelentsen ez -, de annak aki az 1. óta játszik, annak nem teljes ezen fizetõs DLC nélkül. Így ha már a fõsztori alakulásában nem kap szerepet, - mivel másra van kihegyezve a történet - sajnos? - (ami már a 2. rész eleje óta sejthetõ) ÉS ez egy DLC- , akkor legalább kapja meg mindenki a lemezen, vagy ingyen lehessen letölteni.
Jó lenne ha hoznák az elsõ rész epic storyját ugy illene befejezni shepard történetét.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Na mindegy. Jó, hogy kikerült ez a hír(kiszivárgott), így legalább megtudom venni a régen várt vinyómat elõbb.
Parasite Eve 2, best game EVER!
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy inkább a me1 bõl meg a me2 bõl importált dolgok végkifejletek lesznek inkább fontosabbak, nem pedig az hogy milyen dlc-ket töltök hozzá, és hogy ezek milyen plussz tartalmakat jelentenek.
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Az, hogy kisebb dolgokban eltérés van, vagy esetleg a vége valamilyen formában még eltérhet az a döntések és a DLC-k mozágástere. Nem járhatsz be más utat, mint a DLC vagy a döntések nélkül. Egy-két helyen rugalmas a történet, a vége meg ugye a vége, ott bármit lehet csinálni.
Ezek alapján tehát nem lehet érdemi hatással az alapjátékra a prot. DLC. Mellesleg ki mást érdekelne ez a része a dolognak, vagy ki más lenne érte oda, ha a fõszál része lenne a prot., mint az, aki játszott az 1.-vel.