22963
Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért

extended_cut-p.jpgWIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!

  • bendáj17
    #40
    biztos tök jó lesz én nagyon várom :D
  • BoneDragon
    #39
    Akkor minek irkálsz ide??? Nem hiába ez a nicked, nagyon illik rád.
  • ZSOOLT2
    #38
    Valszeg nem a teljes Reaper flotta támadja meg a Földet az ME3 elején, különben nagyon rövid játék lenne.....

    A Teaser trailer (legalábbis a kiszivárgott képek, infók alapján)a támadás utáni Londonban játszódik, márpedig, ha több ezer Pusztító/Kaszás támadott volna, nem maradt volna élőlény a Földön [baktériumokon, meg csótányokon kívül persze].

    Könnyen lehet, hogy talán csak egy Kaszás jutott el Földközelbe, és azt kell bizonyítani a többi fajnak, hogy kikhez tartozott a támadó, ill. a többi Kaszás bejutásást a galaxisba megakadályozni.
  • wedge31
    #37
  • Prince23
    #36
    Szerintem az utolsó fejezet, a végső mozzanat ott fog játszódni (föld).

    Elsődleges feladat:
    - állítsd meg a kaszásokat, úgy, hogy egy földi se jöjjön rá :D
    titkos küldetés. A főhőst megállítja végül, aztán a leszarják. tette a feledés homályába megy :D
    Várjuk a me4-et XD
  • SötétBarom
    #35
    Oké. Nem kötekedek tovább. Végül is az első résznek sem volt értelme, úgyhogy tök mindegy :DDDD
  • Pares
    #34
    Ezt nem értem. Hogy érted azt, hogy mi értelme? Gyakorlatilag semmit se tudunk a történetről, csak annyit, hogy a Földön is fog játszódni (valószínűleg), amint írtam. Az, hogy hogyan jutunk el odáig, hogy hogyan fejlődik tovább a történet, arról még fogalmunk sincs. Ne pánikolj, és főleg ne kombinálj, amíg még semmi fogózkodni való nincs a történettel kapcsolatban.
  • Pares
    #33
    Pontosan.

    Gondoltam, hogy írok ide valamit, de mondom "Á, mindegy", mert mindig ez megy.

    Nagyon nagyot fog ütni a befejező rész. A lehető legjobb döntést hozták azzal, hogy a Földre hozták a történetet (eleve, gyakorlatilag csak annyit tudunk, hogy a Földnek szerepe lesz a történetben).

    SötétBarom: Már megbocsáss, de amiket Te itt összehordasz, azt tényleg csak ilyen pánik szerű össze-vissza beszélésnek tudnám minősíteni. Annyira vicces, hogy rögtön vannak olyanok (mindjárt az első néhány posztoló), akik kapásból siránkozásba kezdenek. De tényleg, ez már vicces.
  • Evoluti0N
    #32
    Én már megszoktam. Mindig megy a "pánikolás" az új Bioware játékokkal kapcsolatban. Aztán megjelenik és mindenki (vagyis a többség) elégedett. Ez esetben is ez történik (fog történni). :D
  • BoneDragon
    #31
    Még semmit se tudtok róla, de már máris magyaráztok...hát ez egy vicc komolyan.
  • SötétBarom
    #30
    Mi a faszért zajlott a battel for the citadel, mi a faszért gyűjtötték reaperék az embereket, hogyha egy huszárvágással képesek megtámadni a földet? Így az első két rész gyakorlatilag értelmét veszti. De amúgy tök jó, tényleg :/
  • sherlock1
    #29
    Azzal van a baj, hogy romokban lesz a Föld, az embereket meg pépesíteni fogják a reaperek. Így már nem érdekes az egész, ha posztapokaliptikus játékkal akarok játszani, akkor elindítom a falloutot. Kétlem, hogy sok bolygó felfedezés lesz pl, mert gyorsan vissza kell foglalni a földet. Kivéve persze, ha ezt elintézik az első 2 órában, mert akkor okés.
  • edios
    #28
    félve bár, de megkérdezem: mi lenne a baj azzal, ha a Föld is a helyszínek között lenne? illetve inkább: miért rúgna tökön bármit is ez?
  • Prince23
    #27
    Méltó befejezés lesz ez

    legalább nem a marson lesz a végkifejlet :D
  • Rage47
    #26
    én mindig is arra vártam, hogy egyszer a Földet is láthassuk már ME-ben, végre teljesülni látszik
  • SötétBarom
    #25
    Az egész storylinet, meg mindent lendületből tökönrúg, ha tényleg megtámadják reaperék a földet. Geciszomorú vagyok :|
  • Metalmilitiakid
    #24
    Na ennek örülök szedem is le a 2 őt hogy kicsit nosztalgiázzak :D De remélem nem fog a fall out ra hasonlítani miatt ahogy itt írták, mert azt 1 óráig nem bírtam :D
  • lolSL
    #23
    sztem az nem veszi figyelembe az időzónákat, adj még hozzá 6 órát.
  • ZSOOLT2
    #22
    Még hét és fél óra a bejelentésig.....
  • mike01010101
    #21
    Biztos. Nem fogják az arany tojást tojó tyúkot levágni:)
  • Victor1103
    #20
    Amúgy ide a rozsdás bökőt hogy lehet hogy a Shephard sztorit lezárják de az utolsó jelenetek egy folytatást fognak elővetítetni vagy valami nagy cliffhangert ami egy új sorozatot (trilogiát) vetít majd elő. Szerintem biztos hogy lesz még Mass Effect 4 ami vagy előzmény lesz, vagy tényleges spinoff vagy közvetlen folytatás
  • ZSOOLT2
    #19
    ME2 Insanityn volt gyakran 30-35 óra (újratöltések, elhalálozások nélkül, mellékküldetésekkel, DLC-kkel), így kellemesen hosszúnak tűnt, nekem elég 40 óra is, főleg, ha van olyan újrajátszhatósága, mint az első kettőnek: a Mass Effect 2-t nyolcadszorra vittem végig a múlt hónapban :-).
  • SZEG007
    #18
    azért itt nem egy Dragon Age-et fogsz játszani:)
  • Sir Quno Jedi
    #17


    Jó lesz az 18-25 órának is, ha ráérős vagy. Sajnos...
  • vg
    #16
    Álmodjál csak, 80+ óra...
  • mike01010101
    #15
    Én egy nagyon hosszú és nagyon epikus harmadik részt várok. 80+ óra.
    A dragon age vége elég jóra sikerült tőlük és hosszban a fallout NV-re gondolok, én 90 óra alatt játszottam végig.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Ééés ha Liarat magtartottad magadnak, akkor bezony pár generáció és a földön is csak Asari-k kószálnak. No nem mintha kár lenne az emberekért! :DDD
  • Coolfire
    #13
    Ehem..thx az infot.
  • ZSOOLT2
    #12
    "As Commander Shepard, an Alliance Marine, your only hope for saving mankind is to rally the civilizations of the galaxy and launch one final mission to take back the Earth."

    Magyarul a többi földönkívüli fajt kell bevonni a háborúba a játék során, ilyenkor biztos jól jön majd, hogy Wrex a kroganok vezére, és nem lőtted le az első részben, Virmire-on, vagy, hogy megmentetted a tanácsot, meg segítettél Liarának az Árnybrókeres DLCben, ill. nem robbantottad fel a begyűjtők bázisát...

    De, ha nagyon elcseszett mentést importálsz, valszeg akkor is kilehet majd hozni a játék végét "heppiendre", ahogy a 2. részben is túl lehetett élni az utolsó pályát nagyon rossz döntésekkel, nem lojális csapattagokkal, a Normandy fejlesztései nélkül, ha min. 2 társad életben maradt a játék legvégére.
  • vg
    #11
    Erre mindenki kíváncsi.
  • Coolfire
    #10
    Még arra is kíváncsi leszek,hogy a különféle befejezések hogyan befolyásolják majd a 3-at.
  • Coolfire
    #9
    Jó lesz ez is.Ha hozza a megszokott BioWare minőséget,megéri megvárni.
    Addig eltökölök még a ME 1-2 -vel.:)
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Halo lesz ez a javából! Majd jön a flood is... :D
  • SötétBarom
    #7
    Jáj ez de rossz :/
  • ZSOOLT2
    #6
    Egy kicsit korábban kiszivárgott kép:

  • ZSOOLT2
    #5
    Mass Effect hivatalos fórumán (masseffect.com) találtam pár érdekes képet:

    [Lehet, hogy spoileresek]






    Ezek alapján úgy tűnik, hogy a VGA-s videóban látható alak a Big Ben "óralapja" mögött van, egy bombázás után, Londonban.
  • ZSOOLT2
    #4
    Bioware fórumon sokan számítottak korábban arra, hogy a Reaperek (kaszások/pusztítók) megtámadják a Földet a Mass Effect 3 elején, az eddigi infók alapján ez elég valószínű.
  • sherlock1
    #3
    "Earth is burning. Striking from beyond known space, a race of terrifying machines have begun their destruction of the human race. As Commander Shepard, an Alliance Marine, your only hope for saving mankind is to rally the civilizations of the galaxy and launch one final mission to take back the Earth." link

    Elég szarul hangzik, én nem erre számítottam.
  • Victor1103
    #2
    Karcosra fogom játszani a lemezt az 100. Amíg meg megjelenik úgyra végigjátszom az előző 2-t:P
  • FSpofon
    #1
    Az EA Store oldalára egy rövid időre felkerült a játék leírása, így már biztosra vehető, hogy a holnap esti Video Game Awards alatti Bioware bejelentés a trilógia befejező részét takarja majd. Pesti idő szerint vasárnap hajnali 2-kor kezdődő műsor után várhatjuk az infóáradatot.