Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Þór vígi þessi rúnar
Þór vígi þessi rúnar
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.akciofigura.hu
(válasz jöhet pm-be v spoilerbe)
próbáltam levadászni a legutolsónak kapott lektorálós H6-ban, de nem hozta be...
lehet utólag került be az elsõ napi javítással? <#confused>#confused>
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Elég sok mozgáspont szûkséges hozzá ugyhogy kör elején lehetséges csak.
A nekromanta kampánynál vagyok és sehogy sem jövök rá, hogy a fenébe lehet teleportálni a városok között? Megépitettem amit kell.
Elmondaná valaki?
Am a város megjelenitése borzasztóan szar lett 😞
http://www.akciofigura.hu
Megpróbálom azt amit josi írt.
Þór vígi þessi rúnar
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
Félig-meddig OFF lesz amit írok/kérdezek:
Feltelepítem a Hereoes 3 Complete verziót és a telepítõ közben amikor mutatja a gépigényét és az én gépemet akk olyat produkál a RAM-nál h 32MB a követelménye és neki nem elég a 2GB.
De ettõl függetlenül telepíti meg minden, csak amikor játszani szeretnék, akk max. 5 perc után lefagy a játék és csak feladatkezelõvel tudok kilépni.
Elég érdekes a dolog, mert másik gépen (ami mindenben gyengébb mint az enyém) tökéletesen fut, csupán a telepítõnél a RAM-nál nem azt írja h 1GB hanem h 1022MB.
Most ez WTF!
Vki tud erre vmi megoldást?? :/
Þór vígi þessi rúnar
Elfelejtettétek lefordítani a Nekró második küldetésnél azt a részt, amikor Jorgen-nel beszél Anastasya. Az egész Cutscene angol feliratos:

Þór vígi þessi rúnar
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Próbáltam Total Commanderben is úgy meg a könyvtárban vagyok és az exe file-on ,parancssorba írom Might & Magic Heroes VI.exe -offline
erre: Nincs meg a file
Þór vígi þessi rúnar
Nekem olyan jellegû lenne a problémám , hogy mikor indítanám a játékot kiírja hogy Ubisoft Game Luncher error.
Erre van valami megoldás?
A tömegsíros probléma nálam is elõfordult de egy reload megoldotta (visszatöltés egy olyan állapotról mielõtt az utolsót meglátogattam).
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL