Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6497
a nekro kampány végén a fõellenség után is van 1 szöveg ami angol maradt!
#6496
😊 hát nem tudom, de nem csak a dögevõk, mindenki más a seregem fele eltûnt szal esélyem sem volt hogy bevegyem a rohadt démon várat :/
shaba23
#6495
dezertálnak 😊 Rohadt dögevõk...
#6494
egyre rosszabb már naponta vagy 30 dögevõ eltûnik
#6493
helosztok. az lenne a kérdésem hogy a 3. nekromanta kampányban miért halnak meg anastasya katonái naponta nálam ? mármint minden nap minden egységbõl 2-3 mal kevesebb van.
CalebJoe
#6492
igen próbáltam szinte minddel
Carlos
#6491
Nekró 3 pálya föld alatti részben 2x szállt el a játék. Mindkétszer akkor, amikor a csatát az ellenfél kezdte és lépett...

Þór vígi þessi rúnar

cikasz
#6490
Ne sajnáld. 98-99%-ban retardáltak spamelik 😞

http://www.akciofigura.hu

Carlos
#6489
Apróság, de nálam a hírek Conflux Modulban nem jelennek meg a hírek...Picit azért idegesítõ. 😊

Þór vígi þessi rúnar

Shiwo
#6488
hmm...akkor ez a mi verziónkból kimaradt (lehet bug), valszeg ezért maradt angol

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

cikasz
#6487
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igen miután beszélek a három arcú pókanyával és utána ellovagol a föhös az arctalannal beszélni. Az anyával még magyar, de az arctalannal már angol a párbeszéd

http://www.akciofigura.hu

Shiwo
#6486
de ez mikor jön elõ pontosan? közvetlenül azután, hogy találkozol a "nagy undormánnyal"?

(válasz jöhet pm-be v spoilerbe)

próbáltam levadászni a legutolsónak kapott lektorálós H6-ban, de nem hozta be...

lehet utólag került be az elsõ napi javítással? <#confused>

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

cikasz
#6485
Én is pont most voltam ott és nekem is angol 😞

http://www.akciofigura.hu

Shiwo
#6484
mindegyik pályával ez a helyzet ?

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

CalebJoe
#6483
Ketten akarnánk játszani egy gépen persze gép ellen mint a háromban de sehogy se jön össze amikor rányomok a plusz jelre csak playert lehet állitani Ai-t nem.
#6482
Sziasztok. Remélem valakinek van egy kis tanácsa. A probléma a következõ: leszedtem skidrowos verziót, csak azért h kipróbáljam mielõtt megvásárolnám eredetiben nehogy potyára vegyek egy játékot ami nem fut a gépen. Minden probléma nélkül felraktam és el is indult. Na de játék közben nem tudom mért össze vissza ugrálnak a környezeti elemek, mondhatjuk villognak. Az átvezetõ viókban a textúrák szó szerint szétesnek. Emiatt egyszerûen nem lehet járszani. Frissítettem a VGA driverét, feltettem a legújabb Directx-et, lejjebb vettem a grafikát de minden változatlan. A legfrissebb patch is telepítve van. Szóval ha valakinek van ötlete a probléma forrására annak elõre is megköszönöm segítségét. Lehet csak a tört verzió miatt van, de ezt jó lenne tudni mielõtt megvenném.
#6481
Amennyiben megépítetted a teleportot bemész a városba a kívánt hõssel megnyitod a spellbookját kiválasztod a teleport varázslatot rákattintasza varázslatra, kiválasztod hogy melyik várba szeretnél teleportálni, elteleportálsz és ennyi.

Elég sok mozgáspont szûkséges hozzá ugyhogy kör elején lehetséges csak.
#6480
Találkozott már valaki olyannal, hogy "runtime error"-t ír ki és nem indul a játék? Néztem googleon és valaki azt mondta, hogy a dll fileokban lehet valami probléma tudna nekem ezzel kapcsolatban segíteni?
cikasz
#6479
Sziasztok.
A nekromanta kampánynál vagyok és sehogy sem jövök rá, hogy a fenébe lehet teleportálni a városok között? Megépitettem amit kell.
Elmondaná valaki?
Am a város megjelenitése borzasztóan szar lett 😞

http://www.akciofigura.hu

#6478
TreDor: azzal már tötyörögtem 1 csomót, átállítottam Win98 módra de az sem teccik neki.
Megpróbálom azt amit josi írt.

Carlos
#6477
Nekró második pályája amikor találkozol valami nagy undormánnyal (nem spoilerezek, hogy kivel) és utána.

Þór vígi þessi rúnar

#6476
Küldtem neked privit

TreDoR
#6475
Sztem próbálkozz meg a kompatibilitási beállításokkal.

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

#6474
Üdv mindenkinek!
Félig-meddig OFF lesz amit írok/kérdezek:
Feltelepítem a Hereoes 3 Complete verziót és a telepítõ közben amikor mutatja a gépigényét és az én gépemet akk olyat produkál a RAM-nál h 32MB a követelménye és neki nem elég a 2GB.
De ettõl függetlenül telepíti meg minden, csak amikor játszani szeretnék, akk max. 5 perc után lefagy a játék és csak feladatkezelõvel tudok kilépni.
Elég érdekes a dolog, mert másik gépen (ami mindenben gyengébb mint az enyém) tökéletesen fut, csupán a telepítõnél a RAM-nál nem azt írja h 1GB hanem h 1022MB.
Most ez WTF!
Vki tud erre vmi megoldást?? :/

Shiwo
#6473
amúgy ezt a párbeszédet pontosabban mikor is adta be?

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#6472
have fun

enlightened
#6471
Most beállítottam a quick battlet de így viszont 2 óra alatt letolok egy pályát :S

Carlos
#6470
Ezeket írjátok meg vologyának és patch-ben javítva lesz. (email: [email protected])

Þór vígi þessi rúnar

BoneDragon
#6469
Amikor kiszabadítjuk az ork hõssel a csajszit, ott is az átvezetõ vagy angol, vagy nincs felirat.

Carlos
#6468
VOLOGYAMESTER:

Elfelejtettétek lefordítani a Nekró második küldetésnél azt a részt, amikor Jorgen-nel beszél Anastasya. Az egész Cutscene angol feliratos:

Þór vígi þessi rúnar

enlightened
#6467
Ezt hol lehet kiválasztani nekem csak auto battle van, de ott leanimálják az egészet és az nem jó.

b-type
#6466
Valszeg nálam is bukó lett a tömegsíros küldetés...és nincs meg a szintlépés sem a vér útján...szvsz ennek a kettõnek a hiánya adja a 72%-s teljesítést.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Acidlich
#6465
Vajon a teljesítés %-át hogyan lehetne kimaxolni, sose láttam 100 közelében, pedig szinte mindent learatok én is

b-type
#6464
számolja szvsz ha tálcán van a játék, de nálam sem lett kevés 😊)


&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#6463
Nem megy, és nem engedi, hogy átlépjek a Többjátékos módba! Igaz egyelõre warez verzióm van, de ha ez a baj, akkor ki kell várnom a jövõ hetet (akkor tudom megvenni), jó lett volna a 7végén tolni hálóban is egyet 😞
TVelvet
#6462
villámcsata-quick battle.
Lacoka12
#6461
én meg csináltam

Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni

#6460
Hozzáteszem routert használok.
#6459
Sziasztok! Offline módban hogyan tudunk hálózatban játszani, 2 gépen? (vagy 1 gépen, ha csak úgy oldható meg). Le tudná írni valaki pontról-pontra, hol mit kell átállítani? Köszi!
enlightened
#6458
Végignyomtam a nekro kampányt, de egyszerûen nem maradt benne erõ a többire. Amikor már a 10000. csatát kell lenyomni a gép szörnyei ellen és mindig ugyanaz, akkor egy idõ rohadt uncsi lesz :S Kár mert a sztori érdekes lenne, de a csaták a trivial nehézségû meg low lények ellen, nagyon nagyon nagyon unalmasak, mindig ugyanazt kell csinálni és mindig leverem õket, ezzel azért valamit csinálhatnának, hogy ne legyen már a pályán ennyi fölösleges töltelék szörny, akiket ugyis leversz, de lemegy vagy 5 perc mire végig animálják a mozdulatikat és a végén ugyis meghalnak :S. Valaki tud tippet, hogy ezt hogy ne unjam szét?

#6457
<#nevetes1> váó <#nevetes1>

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

#6456
Megoldottam , köszönöm.
#6455
Nem enged cél átírás.
Próbáltam Total Commanderben is úgy meg a könyvtárban vagyok és az exe file-on ,parancssorba írom Might & Magic Heroes VI.exe -offline
erre: Nincs meg a file
Carlos
#6454
Nálam beakadt egyszer, nem számolta be az egyiket, de a visszatöltés után jó volt!

Þór vígi þessi rúnar

Guren
#6453
ha tört a játékod, akkor így menni fog szerintem.

#6452
Hali!
Nekem olyan jellegû lenne a problémám , hogy mikor indítanám a játékot kiírja hogy Ubisoft Game Luncher error.
Erre van valami megoldás?
#6451
Mármint az, hogy hiába látogatod meg a tömegsírt (ki is írja, hogy már meglátogattad), mégsem számolja a küldetés listán. Ilyenkor még1x nem tudod meglátogatni, nem engedi, de ha betötlesz egy mentést, akkor már számolni fogja. Ritka bug, de quest breaker.
#6450
Ez nekem is volt 1x, de még idõben észrevettem és egy elõzõ napi autosave reload megoldotta a problémát.
#6449
A vér/könny feladatot nem is fogod tudni az elsõ pályán megcsinálni. Majd megcsinálod késõbb a másodikon.
A tömegsíros probléma nálam is elõfordult de egy reload megoldotta (visszatöltés egy olyan állapotról mielõtt az utolsót meglátogattam).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Omlás
#6448
Nálam nem volt bugos.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|