Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És épp nemtom, hogy egy mészárost vagy egy szentet neveljek belõle... Hajlok a vér irányba... 😊
Þór vígi þessi rúnar
De akkor is, vettem mar tobb jatekot is soha nem volt gond a termekkoddal. Ez azert ver ciki az Ubinak, tovabb nem ragozom.
Én ugyanígy jártam! vagyis nekem 3 kód jött, mert a Delux-ot rendeltem meg, és az aktiváláshoz rossz kódot írtam be, és a rossz kódot társította az accountomhoz...
A megoldás, csinálj egy másik accountot, és oda a helyes kódot írd be! De óvatosan, mert csak egyszer próbálkozhatsz.. vagy azt is bukod. A régit meg felejtsd el!
Utálatos szar dolog ez az online regisztráció, mindig is utáltam! Jobb volt a régi Heroes, amit csak feltelepítetted, és nyomtad látástól vakulásig!
--------------
Újabb bugokra leltem: Sanctuary 3.-as pályán összeszedtem a Tear of Ashát, és felépítettem. Ami elvileg +5000 goldot meg +50% lényt hoz hetente.. Na és, szerintetek kaptam-e bármit? Hát persze, hogy nem!!!
A másik nem bug, csak lebutítás!! Hol van a summon boat varázslat? Hol van a dim. door?
Þór vígi þessi rúnar
A vállvédõ az a part mentén van, nem sokkal az orkos csata és a kapu után, egy légelementál õrzi.
A pajzs a Martina nevû hõsnél van, én akkor kaptam meg, mikor legyõztem.
Kéne valami frankó/kafa aláírás...
Nem lehet esetleg, hogy amikor vettél egy plusz hõst, akokr véletlenül nekiadtad?
Ha ez se, akkor a pálya újrakezdése szerintem mindenképp megoldja a dolgot, ha szeretnéd látni hozzá a bejátszást.
Þór vígi þessi rúnar
Gondolom nem oszt nem szoroz, hogy megvan-e a full set.
Þór vígi þessi rúnar
Én amennyire emlékszem beszorítottam a várba elég hamar...gyakorlatilag a várból egy környit tudott jönni a hõse, azt levadásztam, onnan pedig beszorítottam amíg Slava-val fullra fejlõdtem (passzióbol, mert nem számít).
De Carlos szvsz üsd le, aztán kész, maga a pajzs nem valami nagy cucc...a mellvértel összehasonlítva.
Vagy ha simán a bug érdekel, akkor egy mentés...mert én újra le nem nyomom, és nem azért mert nem érdekel, hanem mert ezt a pályát a demo-ban keresztbe hosszában megettem már 😊) (gépen-laptopon-64biten...azaz számszerûsítve most negyedszer nyomtam végig, nem akarom megint bekezdeni....ha valaki most kezdi akkor figyeljen!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Þór vígi þessi rúnar
(egyébként egy erõd közelében van,..van mellette egy lépésszám!szerencse/morál bónuszt adó zászló..Gerhart-hoz vezetõ 'hátsó' út mentén)
csatázni kellett az ereklye darabjaihoz, de egyszerûen fogalmam sincs hol akadtam rájuk.. 😞
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Þór vígi þessi rúnar
De kész lett, a melvért, a vállpánt, és a pajzs az:

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nocsak...
Ezt nem láttam. Legalábbis nem jártam a föld alatt. Hol is van ez? Egy romot kipucoltam, amit asszem sokféle elementál õrzött.
Þór vígi þessi rúnar
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
várak nézete viszont gyalázatos, egyenlõre nem tudom megszokni
fotográfik kolomp edisön :D
fotográfik kolomp edisön :D
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Játszogatom a teljessel is már, eddig nincs semmi probléma (bár a demo két pályáját játszottam gyakorlatilag végig eddig.. 😊, ennyi idõm volt 😞 )
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
nem emlekszem pontosan,de van egy ork egyseg, es ha mellekuldeteskent diplomaciai meogldast valasztasz, akor lesz elerheto az artifact, miutan teljesitetted ezt a kuldetes. Nem vagyok benne biztos. Azt megszerezted? Ha jol tudom a konny utat kell valasztani. Bar lehet hogy az a varazstargy nem a set resze.
(a kis szigeten is voltam ahova portál vitt)
Þór vígi þessi rúnar
1 valaki említette, hogy 2 set itemet talált és talált egy Guardian tárgyat ami szerinte a harmadik set tárgy, csak valamiért nem annak látja a játék.
Szóval bug, hogy nem találtam meg a 3ikat...
Þór vígi þessi rúnar
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/