Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6347
Azért kiadó szempontból érthetõ, hogy kiadták a játékot. Ugye eleve májusi megjelenés volt és azt csúsztatták. Tehát úgy volt tervezve, hogy abban a negyedévben már bevételt is termel a játék, nem csak kiadást. Ehelyett októberben jelent meg. Szóval még inkább vitte a pénzt a h6. Teljesen érthetõ, hogy el akarták kerülni a nagy marketinggel kiadott játékokat, de még karácsony elõtti megjelenést akartak. Lehet szidni a kiadókat, hogy mekkora faszok, stb. De reálisan nézve nem tehetik meg, hogy évekig csak költenek valamire és a bevételi oldalon meg nincs semmi.
j0nNyKa
#6346
ha nem gáz, én megvárnám annak a válaszát, akitõl kérdeztem, aztán visszatérünk a kérdésre

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6345
Itt valaki írta hogy nincs lénytermelõdés bug, és hogy csak tuti olyan hét volt amikor fele lény termelõdik, hát rohadtul nem.
A griffes nép elsõ kampány mapján (nem tutorial) már minden el volt foglalva, és nézem hogy nagyon kevés lényem van alig termelõdik.
Megnézem az összesítést 23+ sisters na mondom kb annyi volt a játék elején, most meg 6 várral és ugyan annyi bous erõdítménnyel nem lehetséges. Már két hetet szívtam mikor kiléptem és 1 óra múlva vissza megnézem a lénytermelést és 83+ sisters.
Hát hardon rohadtul nem mindegy hogy 2 hétig 23 kapok 83 helyett.
De legalább már tudom hogy a kilépés vissza lépés megoldja.
Guren
#6344
miért ne?

j0nNyKa
#6343
Jó, de ezt hol szoktad meg? Mert heroesban tuti nem.. 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6342
Engem mindig kidob a játék hibával,csak nálam van-ez a gond vagy másnál is?
Videokártya vezérlõt hiába cserélem akkor se javul geforce 9800 GT kártyám van most a játéknak a hibája hogy kidobál vagy a videokártya vezérlõvel van a gond?
BoneDragon
#6341
Ja, hogy magára a pacira? Én megszokásból mindig a "profil" képére nyomok.

j0nNyKa
#6340
Nyomjál rá kettõt a hõsre (tehát a "lóra", ami mozog).

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

BoneDragon
#6339
"kettõt kattintok a hõsömre, és látom a tárgyait, seregét"
Ööö, ezt nem értem. Most is így van, nem?😊

yesname
#6338
Nyugi, nagyon sokaknak tûnt fel még ez a - számomra is - "óriási" hiányosság. Nekem a legelsõk közt volt ez a probléma, ami már fel is idegelt 😞

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

j0nNyKa
#6337
Értem, és nyilván megtaláltam, hogyan jön elõ. De megszoktam a régi részekbõl, hogy kettõt kattintok a hõsömre, és látom a tárgyait, seregét. Ez jó volt így, szerettem, megszoktam, és nem értem, innen hova tûnt. Haver ugyanúgy állandóan a hõsét nyomkodja, és csodálkozik, hogy miért nem történik semmi. Lehet, hogy mi vagyunk a földön a 2 ember, akiknek ez hiányzik, de nekünk (egymástól függetlenül) ez rögtön feltûnt, és kellemetlen volt.

Én is úgy látom, hogy a kiadó volt fasz, és (ez már totál theorycrafting) ki akarták adni pár nagyobb név elõtt (skyrim, bf3, diablo, swtor, stb.). Érthetõ húzás, csak épp ez a játék egy közepes béta.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Jakuza001
#6336
De hiszen elojon, ha az ikonjara klikkelsz az szerintem boven eleg. Raadasul az UI megengedi, hogy az ikonjait kitedd a main kepernyore, drag and drop modszerrel.
Az viszont teny hogy par dolog nem artana bele, mint pl a masodlagos hosok auto lepese, ha megadtad neki az utvonalat es ne kelljen mindig az osszeset minden egyes lepesnel kulon-kulon. Mondjuk ez a legkevesebb, de az olyan bugok, hogy sok egysegnel skillek nem mukodnek az inkabb fajo.
Ezert tettem ma en is felre, a bugok miatt, mert rafer par patch meg a jatekra, gondolom a kiado az adott idoponttol mar nem akart elterni, meg akkor sem ha tudtak, van meg rengeteg kisebb hiba.

j0nNyKa
#6335
Egyetértek veled, és fogok is neki esélyt adni. De nem most, és nem is egy hét múlva. Ennek a játéknak még legalább egy fél év kell szerintem, hogy fasza legyen. Tetszik benne nagyon sok ötlet (néhány nem, de ez egyéni szocprob), és várom, hogy ezeket az ötleteket mikor fogja egy viszonylag bugmentes, javított játék elém tárni. Rengeteg apróság is zavar, amit remélem a készítõk késõbb átgondolnak. Hogy egy (két) példát mondjak, a hero screent jó lenne elõhozni a hõsre való dupplaklikkel, vagy pl. jó lenne, ha mutatná a játék hosszabb lépésnél, hogy hány nap alatt ér a hõs az adott pontra. Ha az ilyen dolgokat javítják / implementálják, és pl. nem fog 80 fokon gõzölögni az elég erõs VGA-m a játék alatt, örömmel fogom újra elõvenni.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

b-type
#6334
amikor kijött a HoMM RoE az valami tragikum volt, összeomlott, elsötétült..stb ha ezt vagy azt tettél. Gyakorlatilag mintha elfeledett aknamezõre mentél volna ibolyázni, nincs képem bemásolni ide, de rákereshetsz, a mostanra etalon TBS alapon szörnyû volt.
Én a mai napig HoMM2-s és HoMM4-s kedvelõ vagyok, pedig Wog-l nagyokat nyomtam a 3-t is, ez a mostani rész, azaz a HoMM 6 tök jó, pedig vannak hibái....elég összetett játék, sokféle stratégiát kell kiegyensúlyozni és lehetõvé tenni, biztos hogy még messze van amikor tökéletes lesz, de szvsz sok sok játékóra kell és építõ kritika hogy így legyen, mármint hogy nekünk jó legyen ( és ne könnyû!!), mert valahol ez fontos, nem az hogy lesavazzunk egy játékot egy napos (röhej még belegondolni is egy Heroes játéknál..) játékélmény után.
Szal jó a 3-s HoMM, de nem volt az amikor kijött..

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Carlos
#6333
No, akkor a probléma még mindig ugyanaz... Nincs meg a 3ik ereklye a második pályán...
Örzõ páncéljának 3 darabkáját kéne összeszedni. Kettõ megvan, egy nincs... Átnéztem már a pályát, de nem találom...

Hol vannak ezek?

Þór vígi þessi rúnar

#6332
Bannerben is ott van fönt.
#6331
Ezer köszönet tudom elég ostoba kérdés volt de jó tudni 😄 Köszönöm a gyors választ-

Jakuza001
#6330
A Haven itt a Kastely, a Sanctuary a Szentely, a Stronghold az Erod, Inferno a Pokol a necropolissal remelem nem lesz gond. 😄

#6329
Lentebb olvastam egy történeti Sorrendet íme:
- Heart of Nightmares (Collectors' edition map)
- Prologue 1
- Prologue 2
- Stronghold 1
- Sanctuary 1
- Inferno 1
- Haven 1
- Necropolis 1
- Stronghold 2
- Sanctuary 2
- Haven 2
- Necropolis 2
- Sanctuary 3
- Stronghold 3
- Inferno 2
- Necropolis 3
- Inferno 3
- Sanctuary 4
- Stronghold 4
- Haven 3
- Necropolis 4
- Haven 4
- Inferno 4
- Epilogues

A haven lenne a kastély , a stronghold melyik, meg a sanctuary?? ez a kettõ kéne nekem magyarul. Elõre is köszi

Terminátor14
#6328
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, próbáltam már újraindítani a kampányt is, de még mindig nem tudok tovább játszani...
Az Ork kampány 2. pályáján járok, rögtön a 2. bejátszás után (ahol Sharka ajánlatán kéne rágódni) amikor a játék megmutat egy új térképrészletet, kapok egy üzenetet miszerint a vér utat nem választhatom, és ezt a kis ablakot nem tudom bezárni, hiába van ott a gomb, nem reagál.

Ötlet?

Köszi!

CSAK a Fradi

#6327
Nekem is 256-os kártyám (egy megbízható, régi NVidia 8600 GT) van ami közepesen is meg tudja jeleníteni a játékot csak sajnos pár percenként (5-10 de nagy néha akár 30 is lehet) kivág a játék a túl kevés videokártya memóriára hivatkozva. Ha leveszem a részletességet akkor csak 1-2 percet nyerek vele pluszban.
Ha sikerül a mostani kártyáddal elindítanod akkor esélyes hogy rád is ez várna.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#6326
Nincsen sajnos 256os csak. Azért kérdeztem mert más játékoknál ha rosszabb a gépem mint a minimum akkor is elfut de lowon szóval itt akkor esélytelen. Köszönöm.
#6325
Amennyiben legalább 512 RAM van benne úgy talán igen. Nem nagy felbontásban és nem maximumon de mûködhet (bár esélyes hogy nincs a támogatott kártyák között már ez a típus).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#6324
ati radeon x1950 GT ezzel a kártyával lenne esélyem futtatni ha megvenném?
j0nNyKa
#6323
Szerintem ne menjünk bele ebbe a vitába. Játszottunk egy jóbarátommal a héten több heroes 6 partyt, majd egy heroes 3 partyt, és sokkal jobban élveztük a 3. részt, többek között azért is, mert az AI mérföldekkel okosabb volt. Több mindent csinált, nem olyan kiszámíthatóan, és nem 1 (!!) darab értelmesnek mondható csata volt egy pályán 2v2-ben, hanem jóval több. Mi ezt tapasztaltuk, régi Heroes fanok vagyunk, kész. Lehet, hogy a 6-ban sokkal okosabb az AI, de ezt nekünk nem akarta megmutatni.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Jakuza001
#6322
Valahogy ezek utan, nincs kedvem ujra kezdeni a mapot. Megvarom a nagyobb javitasokat tartalmazo patchet, mert nagyon sok a hiba es hianyossag es nem szeretem felhuzni magam, hibasan mukodo dolgokon.

BoneDragon
#6321
Esetleg ha elölrõl kezded a mapot akkor is ezt csinálja? Próbáld ki.

Jakuza001
#6320
Valami csunya bugba futottam.
Az ork kampany 2. reszeben a Voros Jaguarok korenek hose lepesekor eldobja magat a jatek. Talan hajot akar venni a gep, mert ott all es onnantol kezdve az egerkurzor megmerevedik es vege a dalnak, nem lehet tovabb jatszani es ki kell loni a feladatkezelobol a taskot.

Elotte van mentesem es mindig ugyanaz tortenik.

BoneDragon
#6319
Elvileg azt, hogy 1x használhatod.

#6318
A H3 AI a patch-ek után is egy nagy dumb-ass. A legtriviálisabb trükk ellene mikor kimész a váradból, õ bemegy, aztán elosztja a seregét és mindkettõt rommá verhated abban a pilanatban, hiába jött erõs sereggel. A másik lámaság benne, mikor csinálsz a seregedben 1-1-1 unitot és a zseni pl. azokat lövi, elveszítve taktikai csapásokat ez által.
#6317
Ez ebben a formában nem teljesne igaz. Stronghold elsõ pályáján elfoglaltam az elsõ várat és konvertáltam. Elindultam kalandozni és jött a gép (Haven) és visszafoglalta a várat. Nem konvertálta vissza (gondolom nem volt nyersije hozzá?), de mikor neki mentem kivásárolta a goblinokat és orkokat a katonái mellé.
Gubberx
#6316
ahhha, ez nem volt tiszta 😊 köszi

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#6315
A lények nem a várban vannak, hanem a játékoshoz tartoznak, mint a nyersanyagok. Az AI csak a saját lényeibõl vásárolhat a tiedbõl nem. Azaz ha elfoglalja egy várad, de nincs éppen tartalékban lénye, akkor nem fog tudni venni.

#6314
Összesen 8 patch jött ki a heroes 3hoz, 4 az alapjátékhoz és 2-2 a kiegjeihez.

Gubberx
#6313
Tényleg vannak fura dolgai az AI-nak, pl mikor elfoglalta a váram még az egységeket sem vásárolta ki csak kijött és megtámadott pár egységgel..

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

j0nNyKa
#6312
nem vágom, hogy heroes 3-hoz létezne patch

mi felraktuk mindenfél patchelés nélkül, és tökéletesen eljátszottunk vele

nekem 1 nagyon kiakasztó dolog volt: a heroes 3-ban 4 gép kb 5 mp alatt lelépett egy kört, itt azért jóval tovább tart, és (megint nem akarom bántani a készítõket, de) a heroes 3-as ai sokkal.. impresszívebb, több dolgot csinál, és okosabban

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6311
Amúgy sokan azon sopánkodnak, hogy hard módban csal az AI és verhetetlen seregekkel szambázik. Azt viszont sokan el is felejtik, a panaszkodók közül, hogy az nem az alap játékhoz lett belõve, hanem ahhoz, amikor már a dynasty bónuszokkal felvértezve megy neki a játékos a pályának...
#6310
csak teljesben jobb
#6309
Ja ott a demo, ha ki akarod próbálni. Ugyanaz van a játékban is (gameplay, graf, stb.).
Gubberx
#6308
<#wilting>

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#6307
Akkor rossz helyen kopogtatsz 😄 Ez nem warez topic.
#6306
Csak nem vettem meg, hanem letöltöttem, és ha tetszik majd akkor vesszük meg, csak kipróbálásként szedtem le.
#6305
A lemezborító belsején, vagy a kézikönyv hátulján kell keresni. Nem egy doc file-ban 😄
#6304
Azt hiszem ell kéne már dönteni, hogy milyen irányba fejlesztik tovább a játékot mert már kezdem unni, hogy sorozatban adják ki a félkész
might & magic játékokat
#6302
amugy annak van jeletösege pl hogy sancturay herok viz magiaba jobbak , vagy pl kastely fenybe ?
#6301
Szerbusztok!
Elõször is mint hatalmas nagy Fantasy, stratégia és úgy alapjában véve might & magic rajongó ként szólok most hozzátok.
Tegnap szereztem meg a legújabb részt és ez valami döbbenet. a Heros 6 rögtön belõtte magát arra a helyre ahova a négyesnek kellett volna érkeznie valamikor 2002 ben(természetesen gyengébb grafikával).
Egyszerûen nem hiszem el, hogy a 3 as óta nem lehet kiadni egy olyan részt ami lényeges elõre lépésnek számít.
Legalább az 5 öst fejezték volna be.
Na mindegy azért játszunk vele ha már megvettük alapon szar a játék
#6300
És itt nincsen kód
#6299
Ez van megadva
#6298
------------------------------------------------------------------------------
Ubisoft Entertainment
Might & Magic Heroes VI v1.00
2011. SZEPTEMBER
------------------------------------------------------------------------------

Köszönjük, hogy megvásároltad a Might & Magic Heroes VI címû játékot! Ebben a dokumentumban általános információkat találsz a játékkal kapcsolatban, beleértve olyanokat is, melyek a gyártási folyamat miatt nem kerültek bele a nyomtatott kézikönyvbe.
==============================================================================

Tartalom

==============================================================================

1. Telepítési útmutató
1.0. A telepítés
1.0.1 A játék mûködésének alapfeltételei *KÉRJÜK, OLVASD EL*
1.1. Tippek a telepítéshez
1.2. Gépigény
1.2.1 Minimális gépigény
1.2.2 Javasolt konfiguráció
1.2.3 Támogatott videokártyák
1.3. Eltávolítás
2. Ismert problémák
2.1. Megjelenítési és Teljesítménybeli beállítások
2.2. Grafikuskártya- és alaplapi-meghajtók telepítése
2.3. Hangkártya-meghajtók telepítése
2.4. A DirectX 9.0c verziójának telepítése
3. Fontosabb internetes oldalak, kapcsolat és technikai támogatás
3.1. Technikai támogatás
3.2. Fontosabb internetes oldalak
4. Jogi információk

==============================================================================

1. Telepítési útmutató

==============================================================================
1.0 A telepítés
Helyezd be a játék DVD lemezét a számítógép DVD meghajtójába, majd várj, míg megjelenik az indítómenü.
Ha az indítómenü nem indul el automatikusan, nyisd meg a START menüt, majd válaszd ki a FUTTATÁS pontot.
A megjelenõ ablakba írd be a következõket: „D:\autorun.exe”, majd kattints rá az OK gombra. Ha DVD meghajtód nem a „D” betûjelet viseli, akkor annak megfelelõ betût írj be.
Válaszd a TELEPÍTÉS opciót.
Kövesd a képernyõn megjelenõ utasításokat.
A játék indítása
Windows 2000/XP esetén: START menü> PROGRAMOK > UBISOFT > MIGHT & MAGIC HEROES VI, majd válaszd a „MIGHT & MAGIC HEROES VI” bejegyzést.
Windows Vista esetén: START menü > PROGRAMOK > JÁTÉKOK > JÁTÉKTALLÓZÓ, majd válaszd a „MIGHT & MAGIC HEROES VI” bejegyzést.
Windows 7 esetén: START menü > MINDEN PROGRAM > JÁTÉKOK > JÁTÉKTALLÓZÓ, majd válaszd a „MIGHT & MAGIC HEROES VI” bejegyzést.
1.0.1. A játék mûködésének alapfeltételei *KÉRJÜK, OLVASD EL*

Ahhoz, hogy játszani tudj a játékkal és el tudd érni az összes funkciót, létre kell hoznod egy Uplay felhasználói fiókot, melyet megtehetsz a Ubisoft Game Launcher programon keresztül, vagy a Ubisoft hivatalos internetes oldalán is (http://www.ubi.com).

Mindemellett a játék futtatásához és a játék funkcióinak eléréséhez aktív internetkapcsolatra van szükség, melynek a teljes játékidõ alatt mûködnie kell.

A játék futtatásához telepítened kell a Ubisoft Game Launcher alkalmazást. Ha véletlenül eltávolítottad a Ubisoft Game Launcher alkalmazást, csak indítsd el a játékot, és az alkalmazás automatikusan visszatelepül.

Ha problémába ütköznél a játék aktiválása közben, az alábbi internetes oldalon kérhetsz segítséget: http://www.mmh6.com

------------------------------------------------------------------------------
1.1. Tippek a telepítéshez

* Nem javasoljuk, hogy a játékot a Windows mappájába (rendszerint: C:\Windows), a Windows mappa valamely almappájába, vagy a rendszerlemez gyökerébe (rendszerint: C:\) telepítsd.

* A játék telepítése elõtt érdemes bezárni minden egyéb futó programot és alkalmazást, elkerülve ezzel, hogy a programok összeakadjanak.

* Ha grafikai hibákat tapasztalsz, ellenõrizd, hogy a grafikuskártya-meghajtó nem írja-e felül a programok beállításait.

------------------------------------------------------------------------------
1.2. Gépigény

1.2.1 Minimális gépigény:

Operációs rendszer: Windows® XP vagy Windows Vista® vagy Windows® 7 (32/64bit)
Processzor: 2 Ghz Intel® Pentium® Core 2 Duo E4400 vagy gyorsabb
2.6 Ghz AMD Athlon™ X2 5000+ vagy gyorsabb
Memória: 1 GB a Windows® XP-nek
1.5 GB a Windows® Vista® és a Windows® 7 rendszereknek
Videokártya: NVidia™ GeForce® 8600GTS (512MB VRAM)
ATI™ Radeon 2600XT (512MB VRAM) vagy ennél jobb
512 MB DirectX® 9.0c kompatibilis kártya
Shader Model 3.0 vagy jobb
Az 1.1.3-as pont tartalmazza a támogatott videokártyákat.
DVD meghajtó: DVD-ROM (8x)
Merevlemez hely: 8 GB
Hang: DirectX 9.0c kompatibilis hangkártya, a legfrissebb
meghajtókkal
Internet: Szélessávú internetkapcsolat szükséges az internetes
többjátékos módhoz és egyéb funkciókhoz.
Perifériák: Windows kompatibilis egér

1.2.2 Javasolt konfiguráció:

Operációs rendszer: Windows® XP vagy Windows Vista® vagy Windows® 7
Processzor: 2 Ghz Intel® Pentium® Core 2 Duo E6400 vagy gyorsabb
2.8 Ghz AMD Athlon™II X2 240 vagy gyorsabb
Memória: 2 GB Windows® XP, Windows® Vista®, Windows® 7
Videokártya: NVidia™ GeForce® 8800GTX (1 GB VRAM)
ATI™ Radeon HD 3870 (1 GB VRAM) vagy jobb
1GB DirectX® 9.0c kompatibilis kártya
Shader Model 3.0 vagy jobb
Az 1.1.3-as pont tartalmazza a támogatott videokártyákat.
DVD meghajtó: DVD-ROM (24x)
Merevlemez hely: 8 GB
Hang: DirectX® 9.0c kompatibilis, 5.1-es hangkártya, a
legfrissebb meghajtókkal
Internet: Szélessávú internetkapcsolat szükséges az internetes
többjátékos módhoz és egyéb funkciókhoz.
Perifériák: Windows kompatibilis egér

1.2.3 Támogatott videokártyák:

NVIDIA GeForce® 8600 vagy jobb
NVIDIA GeForce™ 9-es sorozat
NVIDIA GeForce™ 200-as sorozat
NVIDIA GeForce™ 400-as sorozat
NVIDIA GeForce™ 500-as sorozat

ATI® RADEON® HD 2600 vagy jobb
ATI® RADEON® HD 3000-es sorozat
ATI® RADEON® HD 4000-es sorozat
ATI® RADEON® HD 5000-es sorozat
ATI® RADEON® HD 6000-es sorozat

Ha meg szeretnéd tekinteni a játék legfrissebb minimális gépigényét, kérlek, látogass el terméktámogatási oldalunk FAQ (Gyakran Ismételt Kérdések) részére az alábbi internetes oldalon: http://support.ubi.comHYPERLINK "http://support.ubi.com/" http://support.ubi.com.


------------------------------------------------------------------------------
1.3. Eltávolítás

A Might & Magic Heroes VI címû játék könnyedén eltávolítható a Vezérlõpult Programok hozzáadása/eltávolítása ikonjára kattintva (Start menü->Beállítások->Vezérlõpult). A megjelenõ listában keresd meg a „Might & Magic Heroes VI” bejegyzést, majd kattints rá a Módosítás/Eltávolítás gombra. Kövesd a képernyõn megjelenõ utasításokat a játék eltávolításához.

==============================================================================

2. Ismert problémák

==============================================================================
2.1. Megjelenítési és Teljesítménybeli beállítások

A grafikai beállítások közvetlenül hatnak a játék memóriaigényére. Ha számítógépedben nincs elegendõ memória, ezeket a beállításokat érdemes alacsonyra állítani.

A játék úgy lett megírva, hogy az tökéletesen fut mind egy- mind többmagos rendszereken is. Ennek ellenére a legjobban többmagos processzoron fut, ezért a játék tökéletes élvezetéhez mindenképp ajánlott többmagos rendszert alkalmazni.

Nagyon fontos, hogy az elérhetõ legfrissebb meghajtóprogramok legyenek feltelepítve számítógépedre.

------------------------------------------------------------------------------
2.2. Grafikuskártya- és alaplapi-meghajtók telepítése

Ha grafikai problémákat észlelsz, kérjük, frissítsd videokártyád és alaplapod meghajtóprogramjait a lehetõ legfrissebbre. Ezen dokumentum végén megtalálod a támogatott grafikuskártyák gyártóinak és a legismertebb alaplapgyártók internetes oldalainak elérhetõségét.

------------------------------------------------------------------------------
2.3. Hangkártya-meghajtók telepítése

Ha hangokkal kapcsolatos problémákat észlelsz, kérjük, telepítsd fel számítógépedre a lehetõ legfrissebb hangkártya-meghajtó szoftvereket. Ezen dokumentum végén megtalálod a legismertebb hangkártyagyártók internetes oldalainak elérhetõségét.

------------------------------------------------------------------------------
2.4. A DirectX 9.0c verziójának telepítése

A Might & Magic Heroes VI címû játék tökéletes mûködéséhez szükség van a DirectX 2009. augusztusi, vagy annál újabb verziójának telepítésére. A DirectX legfrissebb verzióját az alábbi internetes oldalról töltheted le:

http://www.microsoft.com/windows/directx

A DirectX megtalálható a játék lemezén is, a Support\DirectX mappában, és automatikusan feltelepül a Might & Magic Heroes VI telepítése során.

Ha egy hibaüzenet egy DLL fájl hiányát jelzi, telepítsd fel újra a DirectX-et a játék lemezérõl, vagy abból a mappából, ahova a játékot feltelepítetted, és a probléma megoldódik.

==============================================================================

3. Fontosabb internetes oldalak, kapcsolat és technikai támogatás

==============================================================================
3.1. Technikai támogatás

Mielõtt kapcsolatba lépnél a Ubisoft technikai támogatást nyújtó munkatársaival, kérjük, olvasd végig a játék kézikönyvét és az OLVASSEL fájlt is, melyek megtalálhatóak a játék lemezén.

Emellett, kérjük,látogass el a Ubisoft támogatást nyújtó internetes oldalára is:

http://support.ubi.com

Ez a legjobb módja annak, hogy a játékainkkal kapcsolatban felmerülõ leggyakoribb kérdéseidre választ kapj. Errõl az oldalról léphetsz át a Ubisoft Solution Centerbe, ahol áttekintheted a Gyakran Feltett Kérdések (FAQ) listáját, és átnézheted az ismert problémákat és azok megoldásait tartalmazó adatbázisát. A GYIK listája a hét minden napján, napi 24 órában érhetõ el, és a lehetõ legfrissebb információkat tartalmazza, ide értve az ingyenesen letölthetõ javításokat is. Ezeket az oldalakat naponta frissítjük, ezért kérjük, hogy amennyiben problémád van, itt próbálj elõször megoldást találni rá.

Ha kapcsolatba kívánsz lépni velünk:

FONTOS: Kérlek ellenõrizd, hogy számítógéped teljesítménye megfelel-e a minimális gépigénynél leírtaknak, mivel ellenkezõ esetben nem tudunk technikai támogatást nyújtani.

A technikai támogatás e-mail címe:
[email protected]
Internetes támogatás web címe:
http://www.cdv-sevenm.hu
Telefonos ügyfélszolgálat:
06 1 430 3758

Mielõtt kapcsolatba lépsz a támogatást biztosító személlyel, tedd meg a következõ elõkészületeket.
1 – Nézd meg számítógéped konfigurációját (memória, processzor, sebesség, videó- és hangkártya típusa, gyártója).
2 – A probléma pontos, részletes ismerete (hibaüzenet, mikor, hol történt).
3 – Legyen nálad papír és ceruza, hogy jegyzetelhess.
4 – Legyél a géped közelében (A támogatás gyorsabb és hatékonyabb, ha lépésrõl lépésre kaphatsz utasítást.)

A legjobb módja az információk megszerzésére, ha a Windows Start menüjében lévõ „Futtatást” használod, és ott begépeled a „dxdiag” parancsot, majd megnyomod az Enter billentyût. Ezután elindul a DirectX nevû elemzõ program, amely megmutatja a rendszered mûködéséhez lényeges eszközmeghajtó programokat. Ahhoz, hogy ezen információkat egy szöveges fájlba is ki tudd nyerni, kattints a „save all information” szövegre. Az így, újonnan létrehozott szöveges fájlt, mely részletes információkkal szolgál a számítógéped jellemzõirõl, csatold a hozzánk elküldött technikai támogatással kapcsolatos üzenetéhez.

Visszaküldés: Kérjük, ne küldj vissza játékot közvetlenül a Ubisoftnak, mielõtt kapcsolatba lépnél Technikai támogatást nyújtó munkatársunkkal. Az erre vonatkozó szabályok szerint a játékokat abba az üzletbe, vagy internetes oldanak kell visszajuttatni, ahol a játékot vásároltad.

------------------------------------------------------------------------------
3.2. Fontosabb internetes oldalak

A Might & Magic Heroes VI hivatalos internetes oldala:
http://www.mmh6.com

DirectX:
http://www.microsoft.com/windows/directx

Legfrissebb ATI meghajtók:
http://www.ati.com/support/driver.html

Legfrissebb NVIDIA meghajtók:
http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

Legfrissebb Creative Labs meghajtók:
http://us.creative.com/support/downloads/

Legfrissebb Intel meghajtók:
http://downloadcenter.intel.com/

Legfrissebb AMD meghajtók:
http://www.amd.com/

==============================================================================

4. Jogi információk

==============================================================================

© 2011 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Might & Magic, Heroes, Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries. Developped by Black Hole Entertainment.