36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Mozes
    #35079
    Sziasztok!

    Jól látom, hogy az A10 II-val csak az Instant game-et és a multit lehet nyomni? Nincsen benne a küldetések vagy a kampányok? Ha azokat akarom játszani, akkor azok csak a régi A10-el lehet....
    Köszi,
  • repvez
    #35078
  • Razor18
    #35077
    Ez megvolt, de Dan Aykroyd neve és képe láttán tovább kerestem, nem hittem el, hogy nem valami ZS kategóriás komédia...
  • sure
    #35076
    Azt szokták mondani felénk
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    béna gyereknek az apja veri a kaszát


    íemmdébé
    údzsánez mádzsárúl
  • Razor18
    #35075
    Imdb link esetleg? Nem találom...
  • PhantomAss
    #35074
    Gyorsan mint a nyíl (The Arrow) annak a filmnek a címe.
  • repvez
    #35073
    nem az igazak, de valahol én is láttam már, de nem tudom a cimét ami a hanghatár átlépéséről szólt.
    Meg volt a kanadai AVRO vadászgépról is ott is mutattak kisérleteket, hogy milyen problémák voltak hogy át tudják lépni a hanghatárt.
    Talán abban a filmben volt ahol a terület szabályt "feltalálták" a kolás uveg formából.
  • beci43
    #35072
    Igen, igazad van. Viszont nem tudok ide sorakoztatni semmilyen filmet, (nem dokumentum) ami róla szól.
  • Razor18
    #35071
    Lehet, hogy én tévedek, de szerintem "Az igazak" a Mercury 7 program űrhajósairól szól. Azt hiszem, az elején van benne szó Karcsi bácsiról is, hogy áttörte a hangsebességet, de az túlzás, hogy a film róla szólna. Ezen persze nem fogunk összeveszni...
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.12.11. 08:31:13
  • beci43
    #35070
    Teljes és gazdag élete volt. Egy legenda ment el ismét. Ha tudjátok szerezzétek be Az Igazak c. filmet, róla szól. R.I.P.
  • LeonSilver
    #35069
    Kilencvenhét évesen meghalt Chuck Yeager :'(
  • i robot
    #35068
    Sziasztok! A Mig-29-el van egy kis gondom. Bombázásnál párban old. Ezt lehet állítani, hogy egyszerre csak egy bomba hagyja el a gépet?
  • repvez
    #35067
    egyrészt a DCSF16 ot akarták meglovagolni vele, hogy annak a reklámjával, újra visszaszerezzenek pár vevőt.
    Más részről, tudtommal, nem lehetett elötte csak a markolatot megvenni, tehát vagy meg vetted a Warhog botot a Base-l együtt vagy a teljes Hotast.
    DE manapság már van sok olyan 3rd party gyártó akinek esetleg jobb Base megoldása van mint a gyári TM viszont náluk nincs replika F16os markolat.
    Csak valamilyen fiktiv vagy más tipusok markolatai.
    Igy aki F16-ossal akar repülni, de már van neki egy Virpil vagy másik Hotas-a annak nem kell pluszba megvennie mást csak a markolatot
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.12.04. 18:14:23
  • VO101Tom
    #35066
    Hát passz. Gondolom azért a világban még sok olyan szimes rohangál, akinek nincs TM Warthog HOTAS, és amikor kijött a DCS F-16, annak a farvizén bedobták az F-16 joyt is a piacra. Nekik tényleg nem került ez semmibe, csak egy új cimkét kellett nyomtatni
  • Razor18
    #35065
    Vajon akkor hogy / kinek tud eladni az F-16 gripből a Thrustmaster egyáltalán?
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.12.04. 10:30:40
  • VO101Tom
    #35064
    Teljesen ugyanaz mint az A-10 Warthog joy, még a DMS kapcsoló is ugyanaz maradt (ami A-10-en is rossz volt már, másfelé állnak a bütykök rajta mint kellene).
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2020.12.04. 01:36:03
  • Wampapa
    #35063
    Mi lehet a különbség az alap Warthog grip és az F-16C között ?
    Van olyan aki veszi ?
  • bunny
    #35062
    Komoly kihívót kapott a DCS. VR támogatással!
    https://store.steampowered.com/app/895870/Project_Wingman/

    OK-OK, viccvót! De van tényleg VR.
  • Flanker27
    #35061
    Köszönöm a segítséget mindenkinek, amint időm lessz nekiesek és megprobálom a tanácsok alapján lepucolni.
  • beci43
    #35060
    Domestos törlőkendő. Isopropil alkoholos, minden szart és szmötyit leszed. Nálam annak idején azzal faszán lejött.
  • Razor18
    #35059
    Tulajdonképp a kezedről évek alatt ráragadt "bőrzsír", ami csak most tűnik fel Neked, miután éveket pihent. Én benzinnel szedtem le, egy rongyot az ujjadra tekersz, és óvatosan bemártogatod sebbenzinbe. Elég bőszen kellett takarítani, mire lejött. Barnás színű szmötyi, ha fehér ronggyal takarítod, fogod látni. Alatta nem sérül a gumi a benzintől, de azért ne csucsogjon a benzinben a rongy.
  • VO101Tom
    #35058
    Ismert probléma az öregedő joyoknál, denaturált szesz leszedi ezt a ragacsot.
  • ToMy_
    #35057
    Szar anyagból van, aminél az elöregedés így jelentkezik. Próbáld méretre vágott bandázzsal betekerni.

    Utoljára szerkesztette: ToMy_, 2020.12.02. 10:45:19
  • Flanker27
    #35056
    Sziasztok.

    Rég nem volt időm repülni, gondoltam most bepótolom. Van egy Saitek X52-es joystickem, már jó ideje nem használtam, és mikor elővettem a gázkaron és a boton is a markolatnál a gumiszerü rész fura ragadós volt. Szekrényben volt, semmi nem folyt rá, próbáltam megpucolni, de nem segitett, csak olyan ragadós, így nagyon rossz használni. Találkozott már valaki hasonlóval, van rá valami megoldás?
  • LeonSilver
    #35055
    Na paszmek... mi csesznek el vajon :D Jó, gonosz vagyok...de kíváncsi leszek a fedélzeten a népekre :D
  • Razor18
    #35054
    Mai OB update change log
  • Razor18
    #35053
  • LeonSilver
    #35052
    :D Jó az összesben - most még :D :D
  • sure
    #35051
    Azt hittem, g3c1 voltam a #35009 és #35011 -el, de ezexerint csak realista :D

    Lássuk csak, mely nézetekben látszódhatnak még a szerencsétlenek. F3, F4, F5, F9. Szóval mostantól még minimum 4 hotfixben ez benne lesz (hacsak valamelyik korábbi javított nézet megin el nem aszódik)
  • bunny
    #35050
    Never ending story ...
  • LeonSilver
    #35049
    Akkor ismét javítják - meddig? :D :D

    DCS Supercarrier by ED
    Crew only in one eye in VR in F2 view - fixed.
  • sakkay
    #35048
  • whiteskull
    #35047
    Köszönöm a meghívást! Feltétlen élek vele.
    Bár már a G1 is meggyőzött.
  • LeonSilver
    #35046

    Majd eljössz, és kipróbálod :)
  • whiteskull
    #35045
    Én meg rád. Ha nem küldöd vissza, akkor jöhet nekem is. :)))
  • LeonSilver
    #35044
    Ja, hát én ezeket nem is tudom. Nem igazán érdekel :) Rád támaszkodom VR ügyben, oszt' jó napot
  • sakkay
    #35043
    Nem csak ennyi Papa, hanem ezzel együtt komplett kábel és belső csati csere is lett, ezért működnek ezek-és minden régi verzió pedig feladta 2 hónap után.
  • bunny
    #35042
    Mellesleg kezdenek készletre kerülni az új vga-k, én inkább abba feccelnék pénz - már ha nem kéne komplett gépet cserélnem :D RTX3080
  • bunny
    #35041
    Én is kb úgy látom amit mond. Ha a G1-et be tudod lőni magadnak, akkor kár váltani. Ha nem, vagy nem G1-ed van, akkor nem kérdés, hogy venni kell egy G2-t. Az én pechem, hogy nyár elején vettem a G1-et, utána jelentették be a G2-t. Ha tudom, hogy jön és mit tud, valószínűleg megtartom a CV1-et, mert azt most eladva még mindig kisebb a bukó mint a 1.5 év garis G1-ről a G2 váltás. A kontrollert nem használom szinte soha, szóval leszarom. A követés ... az igen, az néha meghülyül, de mivel gyorsgombon a center hát egy pillanat alatt helyrerakom. A sweetspot az határeset, mozgatni kell a fejelem hogy tökéletes legyen, és pl. ha egy picit távolabb tudnám rakni az szuper lenne mert úgy élesebb amúgy a gép.
    De, és itt a de, hogy igazából ha a G1-el jól érzed magad a G2-re váltás a jelenlegi eladási árakat tekintve nem igazán ár/teljesítménybarát. Nyilván a G2 jobb, nem kérdés. De hogy váltani érdemes-e ez pénztárca kérdés szerintem a G1-ről.
    Legalábbis ezt mondogatom magamnak, hogy ne érezzem szarul magam, amiért visszamondtam a preordert :)
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.11.11. 15:43:34
  • LeonSilver
    #35040