36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #34999
    Azé' sikerült elqrni megint a szuperkarrieren a parasztokat :D (VR)

    Ha külső nézetben nézem őket, akkor a bal kijelzőn meghint nincsenek az emberek, csak az árnyékuk :D
  • Razor18
    #34998
    Mai Open Beta update changelog
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.11.04. 14:45:52
  • VO101Tom
    #34997
    Az A-10CII van kész, a többi még mindig early access. Ha új modulban gondolkozol, és egyik sem nagy kedvenc, akkor a 18-assal jelenleg jobban jársz, mert a 16-os nagyon félkész még. De ha befejezett, "kiforrott" modult vársz, az az A-10.
  • beci43
    #34996
    Idővel azt is javítják. EDE szerint két hét!
  • Mozes
    #34995
    Köszi, azt hittem sokkal rosszabb a helyzet.:) Valahol mintha olvastam volna, hogy az F16-nal a Mavrick-el vannak még komoly problémák, meg ilyenek.
  • beci43
    #34994
    Igazából mindhárom elég sok ráncfelvarrást kapott a megjelenésük óta. Az A-10C II kapott némi pluszt az előző verzióhoz képest, de mindkettőt tudod használni. Ízlés kérdése, hogy neked melyik jön be jobban, mert mindegyik nagyon jó modul.Én úgy vagyok vele, hogy ráfekszem egy modellre, tanulgatom, kísérletezek vele és amelyik a legjobban tetszik, annál maradok. Részemről az FA-18-at preferálom, forgószárnyasok közül meg a KA-50-et.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2020.11.02. 16:17:09
  • Mozes
    #34993
    Sziasztok!

    Bocsi a hülye kérdésért, de a A10C II, F16 és F18 modul közül melyik a legkiforottabb? Mind a három megvan, megvettem. Az alap A10C-t már elég jól ismerem, de a II kiadással még nem nyomtam. F16 és F18 részt még nem próbáltam.

    1 éve nem játszottam a DCS-el, újra elővenném. Melyikkel érdemes próbálkozni?

    Köszönöm,

    M
  • Razor18
    #34992
    F-18 november 3 update

  • LacAI
    #34991
    Jesszusom. Már megint világot vált az amd vga fronton
  • bunny
    #34990
    Beteg ára van, és még kapni se lehet a 3xxx szériát. Én tavaszra prognosztizálnom, hogy veszek, addigra kiderül mit érdemes. Lehet egy ryzen3 + valami bignavi lesz pl, ki tudja. Az biztos, hogy befolyásolni fogja az árakat, hogy melyik kártya jobb a bányászatra.
  • LeonSilver
    #34989
    Kábé ez jutott nekem is eszembe. Majd a játékok alatt meglátjuk.

    --

    Ma láttam hirdetést(céges), Asus 3090 ~810 000,- pénz...
  • VO101Tom
    #34988
    Jól néz ki, reméljük igaz is, de én megvárnám azokat a grafikonokat is, aminek az alján nem az van, hogy "data source by AMD"
  • flyinghigh
    #34987

    Utoljára szerkesztette: flyinghigh, 2020.10.31. 17:11:57
  • beci43
    #34986
    Az új Radeon kártyák.
  • bunny
    #34985
    Nem én árulom, nem tudom. Illetve én is árulom ott az enyémet, de az nem 100e :D Viszont az enyém az igen, az.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.10.21. 17:00:20
  • Razor18
    #34984
    Köszi ! A Jófogásos az már ráncfelvarrott?
  • bunny
    #34983
    ha oculusra vettél ott a store-ban valamit (vader immortal pl) akkor ahoz kell revive, amúgy nem. 2 féle reverb van most, csak a pro-t érdemes megvenni, a G2 pedig nov-dec jön elvileg, de már szeptembertől csúszik. Pro-ból is figyelni kell, hogy a ráncfelvarrott legyen, az első szériákkal volt gond, és a simában ezt nem is javították, abból nincs frissítés. Ami 1-1.5 év garis pro, az tuti a frissített megvehető verzió, amúgy apróságokból derül ki, sorozatszám vagy a kábelen egy műanyag bizbasz megléte, már szerintem az beszerezhető épp utólag is.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.10.21. 15:20:39
  • leonforce
    #34982
    szir-map meg mindig csak beta-hoz telepitheto?
  • leonforce
    #34981
    sziasztok!
    hogy tudom resetelni a steerpointot ccrp utan Viper-ben? (NEM tgp) maverick-nal ugyanez a problema: hogy elmasznak a steerpointok, ha hasznalom a kurzort(szinten tgp-nelkul).. a net-en csak tgp-s dolgot talaltam(tgp-t nem fuggesztek, csak lgb-hez)
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2020.10.21. 15:03:35
  • Razor18
    #34980
    Reverb Szakértő Urak,

    most tul képp melyik Reverb típus van közhasználatban? Reverb (vagy az már kihalt?), Reverb Pro vagy netán a G2?

    Köszi
  • Razor18
    #34979
    Köszi, tehát ha - az eredeti kérdésemre visszatérve - az Oculusról áttérek Reverbre, akkor ezek szerint még a revive-ot sem kell kigugliznom, igaz?
  • bunny
    #34978
    A revive csak az oculushoz kell, minden más vagy sima mixedreality vagy steamVR. A DCS-hez pl. steamVR kell akkor is, ha nem steam-es verzió - mint pl. nekem.
  • Razor18
    #34977
    Guglizáson azért már túl vagyok. Akkor is Revive-ot kell használni, ha a DCS nem "Oculus exclusive" játék, illetve ha nekem nem a Steames verzióm van?
  • bunny
    #34976
    http://letmegooglethat.com/?q=Revive+VR
  • Razor18
    #34975
    Gondolom Te tudod, mi az a revive...
  • bunny
    #34974
    Nagyjából a legtöbb oculus megy jelenleg a revive segítségével.
  • Razor18
    #34973
    Ha az ember áttér Oculusról Reverbre, mi mindent kell végigtáncolni hozzá? Gondolom nem csak Steam-es cuccokkal megy, igaz?
  • bunny
    #34972
    Csak úgy csendben jelzem ,hogy nevetséges áron árulnak HP reverb-eket a népek. Én nem tudom mi franc van, de jófogáson van 100e-ért (!!!) amúgy meg simán 150 körül. Nagyon erősen elgondolkoztam, hogy nyomok egy cancelt a preorderre így 3 hónap után, és nem adom el a reverbet. Ennyit nem ér az a pár kényelmi extra amit az új ad, hogy fél év után 100.000Ft bukóval adjam jóesetben el. Na de aki esetleg venne, most kiváló időszak van rá szerintem.
  • LeonSilver
    #34971
  • VO101Tom
    #34970
    Ja. Vagy így :D Én a bonyolultabb módszert találtam meg :D
  • VO101Tom
    #34969
    Belépsz, jobb felül ott a user settings, account, és ott alul a forum style. Állítsd át Dark-ra.
    Jobb felül My profile, Customize my settings alatt tudsz gombokat, szegélyeket külön színezgetni is, de azzal én nem foglalkoztam.
    Hogy a postok sorrendiségét hol lehet megfordítani, azt nem tudom.
  • LeonSilver
    #34968
  • Razor18
    #34967
    Azt hol lehet beállítani? Meg azt hogy a legfrissebb hsz legyen legelöl?

    Köszi
  • VO101Tom
    #34966
    Nekem jobban tetszik, nem kell annyit görgetni a főoldalon, a többi meg kb ugyanaz. ÉS van dark módja, ami nálam nagy plusz
  • repvez
    #34965
    csak Early Access majd a feature updatek jönnek hozzá később :)
  • feca1229
    #34964
    ED-ék mindig az utolsó peccsel basszák el! Ha valami működik akkor gyorsan megpeccselik és ennyi, hopp már nem is jó!

    Amúgy szerintem is szarul néz ki!
  • Razor18
    #34963
    Az új DCS fórum formátum elég fostalicska lett sztem...
  • molnibalage83
    #34962
    Szimulátor történelem - 3. rész.
  • bunny
    #34961
    Kiprószáltam, hát nem gyorsult a SC de legalább a régi shaderrel működik újragenerálás után. Megpróbáltam bekapcsolni a shared parsert, mostmár jók az emberek SC-en (eddig csak az egyik szemen jelentek meg úgy), de sajnos nem igazán dobott a sebességen, nálam ott továbbra is 30fps alatt, mindenhol máshol atomstabil 45 duplázva, de az eddig is megvolt. Szóval ha nem pakolom tele a SC-t repcsikkel akkor közepesen élvezhető.
  • LeonSilver
    #34960