36806
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Mozes
    #35118
    Bocs, a privátért, de te Boconádról vagy valósi, onnan jön a név?
  • Boconadi
    #35117
    Nem birtam magammal, megvettem a 18-ast, istenem de regen örültem mar ennyire magamnak :D
  • repvez
    #35116


    A nem steames shopban 56 dollár a modul ára a viperé, de jan 5ig, meg ingyen kiprobálhatod bármelyik modult igy megtudod ,hogy hogy megy a gépeden vagy melyik tetszik jobban anélkül, hogy megvennéd .
    Az FC3as modulban javitott külsö 3D modell és kabin valamint FM az ami különbség az FC2 höz képes nagyvonalakban.

    A BMS tegnap adta ki a 4.35 ös verziót immár dx11 támogatással
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.12.22. 10:28:00
  • Boconadi
    #35115
    Sziasztok! Az utobbi idöben ujra lehetösegem nyilt beülni a gep ele, aztan elsö lepesben arra gondoltam feltelepitem a DCS-t. Hébe-hóban raneztem a forumra, nagyjabol követtem a fejlemenyeket, viszont mondhatni egy jo 5-8 év kimaradt nalam ami a fejleszteseket jelenti.

    Letöltve Steam-en, kicsit elkepedtem az árakon, finoman szolva is dragaknak talalom a modulokat, bar ez egy szemelyes velemeny, nem mervado.
    Azon tünödök belevagnek szivesen vmelyik modulnak az elsajatitasaba, ebböl 2 tipus ami hihetetlenül vonz. Az egyik az F-18C, a masik a Viper. Biztosan van megalapozott tapasztalata azoknak akik a DCS alatt az F-16-ot repülik, es egyben a BMS-t is hasznaljak/hasznaltak. Nagyon vonz a 16-os, viszont 80€-ert felteszem magamnak a kerdest, hogy sokkal jobb-e, mas-e mint a BMS Vipera? Ebböl a szemszögböl nezve ha egetverö különbseg nincsen, batrabban valasztanam a Hornet-et, de egyszerre a kettö sajnos most nem megy.

    A masik kerdesem a Config-al kapcsolatos, a jatekot csak magam szorakoztatasara hasznalnam, viszont ismet felteszem a kerdest megeri-e beruhazni barmelyik modulba.
    64bit Win10
    AMD Ryzen 5 3600
    TUF Gaming Geforce GTX 1660
    16GB RAM

    Persze nem egy csucsgep, nem is igenylem a 4k-t, VR-t nem hasznalok, csak ha megvennem a modult egyaltalan futna rajta "normalisan"? Vagy inkabb uj PC-be invesztaljak es ne eröltessem ezt a DCS-s dolgot? :D

    Es egy bonuszkerdes: Az FC-t miert erdemes megvenni jelenleg? Mit hoz? Mint a regebbi FC2? Van ertelme megvasarolni?

    Köszönöm a valaszokat elöre is!
  • Razor18
    #35114
    Az külön öröm lesz, ha ahhoz is kiadnak egy csomó új modult (csak hogy legyen), amit megint nulláról kell majd kigyomlálniuk úgy, hogy közben már amúgy is van egy rahedli bug-os illetve feature-hiányos modul, 2-3 éve húzódó "Early Access!" alibivel. Tovább forgácsolják a már amúgy is szanaszét szóródott erőforrásaikat, amitől csak az elégedetlen ügyfelek száma nő még tovább. Bár ha 3rd party modulok jönnek, az kicsit könnyebbé teszi, mert a külsős cégek sztem jobban rá vannak kényszerítve, és szerintem csinálják is sokkal rendesebben, mint amire EDe képes a saját moduljaival...
  • VO101Tom
    #35113
    Hordozókkal érdekes lehet, és állítólag készül a ww2-es változata is, kell majd a Corsair alá. Hogy az mik ellen fog repkedni, az jó kérdés.
  • Razor18
    #35112
    Ja, emlékszem már. Mondjuk azt azóta sem tudtam belőni, ki lesz annak a célközönsége?

    Vagy ha ingyen van, akkor megiszom, ha kihányom is?...
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.12.20. 18:49:27
  • VO101Tom
    #35111
    Mariana-Szk.
  • Razor18
    #35110
    Melyik térképet ígérték ingyen?
  • beci43
    #35109
    Olyan nincs hozzá.
  • attila46
    #35108
    Üdv mindenkinek

    Újra leporoltam a játékot..Esetleg valaki tudna adni egy magyarnyelvű bill .kiosztást...?

    Köszi
  • repvez
    #35107
    Köszi, ezt nem vettem addig észre mikor irtam.
    De, jo lett a video, a felhők különösen jöt tesznek a látványnak ami már nagyon hiányzott.
    A free to play és a karácsonyi akciorol vártam videot azt kerestem, de igy sem rossz.
  • bunny
    #35106
    Én csak annyit szeretnék, hogy megkapjuk azt az ingyenes térképet amit idénre ígértek, és oldják már meg végre, hogy kb. 20 béna grafikás scriptelt figura ne döntse már be az FPS-t a Supercarrier-en.
  • beci43
    #35105
    A felhők baromi szépek.
  • beci43
    #35104
    Igen, tudom ott motionvector, csak Oculusos időből ez az ASW megragadt bennem.
  • Razor18
    #35103
    Kíváncsi vagyok, lesz-e hozzá már elsőre multi-crew, ill. hogy a két ülést úgy oldják-e meg majd (nagyon másképp szerintem nem is tudják), mint az F-14-ben a RIO-t..
  • LeonSilver
    #35102
    Két hét..
  • VO101Tom
    #35101
    És az is biztos (Bignewy megerősítette discordon), hogy az Apache lett az a régen várt repülőgép (sic) aminek a bejelentését egész évben húzták.
  • VO101Tom
    #35100
    Pörgess 06:00-hoz (ez mai)
  • repvez
    #35099
    sztem csak arra céloz, hogy a UH-1es multi crew képességet kapott és , hogy ez a későbbiekben is hasznos lesz.
    De sztem elöbb a Mihuban lesz, meg talán még a AH-1es is elöbb jön mint az apacs
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.12.18. 20:30:18
  • Razor18
    #35098
    Forrás?
  • Mozes
    #35097
    akkor most már "hivatalos", hogy jön az AH64 Apache :) király!
  • LeonSilver
    #35096
    Hát... valami hasonlón gondolkodtam én is. Még a reverbet sem biztos (sőt..), hogy lecserélem. Kezdek beleunni EDe idiotizmusába.
  • bunny
    #35095
    Jah, erről beszélek, hogy nem érzem, hogy lenne értelme elkölteni a zsét.
    Más: https://steamcommunity.com/app/223750/eventcomments/4891437254525528372

    The Free to Play period will run for two weeks (22.12.20 10:00 PST - 05.01.21 10:00 PST)
  • sure
    #35094
    ...és még ezzel a millás konfiggal se tudod nemes egyszerűséggel maxra húzni a csúszkákat, hanem pár napot ügyködni kell, hogy miből mennyit vegyél vissza, hogy meglegyen a stabil natív frissítésen az FPS. Agyrém b+...
  • bunny
    #35093
    Az a helyzet, hogy a stabil 45 FPS-t a 150e ft-os 1080TI is hozza a 4771-es procimmal a SC kivételével mindenhol, szóval ehez nagyon nemérzem, hogy el kéne pacsálnom durván egy millát egy új gépre. Mert ha az ember elkezd számolgatni, egy 3080 + egy 10-es I7 + csak a mostani 32Gb memcsi DDR4 , az ezekhez való táp stb odarúg sajnos. És a vége megint az, hogy az ember azt mondja, mi a francnak cseréljem le a gépem, ha a végén ugyanúgy vissza kell venni 45-re ...
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.12.18. 08:48:53
  • Razor18
    #35092
    Kezdőbbeknek kis magyarázat lehetne, hogy mi az a "150%", meg mi az az ASW? Hol kell ezeket állítani ill. beállítani Oculusnál?

    Köszi
  • repvez
    #35091
    Mondjuk számomra is fura, hogy a CPU szinte alapon ketyeg 25-40% között, és a VGA sincs csúcsra járatva.
    ezekbol ugy tünik, mintha lenne még potenciál böven mindenben
  • LeonSilver
    #35090
    "a 150% ilyen natív felbontás mellett meg felesleges" Így van! Én is használtam, még 180%-ra is felhúztem - tök felesleges. Most 100%-on van és e örö, e bodottá
  • Solt
    #35089
    ASW csak Oculus-nál van szerintem, a 150% ilyen natív felbontás mellett meg felesleges...
  • beci43
    #35088
    Nos, a fórumot olvasgatva erős CPU limit van a srácnál. ED dolga lenne (lesz), hogy már végre kiadnák a Vulkan grafikus motort, bízva benne hogy több szálat lesz képes használni. Aktívan jelenleg kettőnél többet nem használ, ráadásul a HT-t is ki kell kapcsolni, mert lassul tőle a játék.
    Ha számottevően nem nőne az fps, de ami van, azt stabilan tartaná, nem lennének dropok.
    Tudom, két hét...
  • beci43
    #35087
    Igen, ezen tanakodtam én is. Bár azt sem bánnám ha meg lenne a stabil 45 fps asw-vel, de azt minden körülmény között hozná.

    Razor: köszi, elsiklottam felette.
  • bunny
    #35086
    Hmm, nem hozza a 90FPS-t? Az baj, igaz 150%-ra van felhúzva, de egy stabil 90hz-hez kell a 90fps ugyebár.
  • Razor18
    #35085
    A Youtube video alatt a leírásban a harmadik sorban egy link, ami a cím azonos ED fórum topikhoz vezet, ott szerintem minden ki van részletezve.
  • beci43
    #35084
    Igen köszi, ezt láttam már. Csak az a baj, az úriember nem tér ki arra hogy a beállításoknál milyen a grafikai részletesség. Igazából az érdekelne, hogyan teljesít egy HP Reverb-el, mondjuk egy 3080-as.
  • Razor18
    #35083
    Amíg valaki nem tesz fel személyes tapasztalatot, ez esetleg? :

  • beci43
    #35082
    Uraim, tolja itt valaki RTX 3070 - 3080-al? VR alatt fps tapasztalatok esetleg?
  • Mozes
    #35081
    Köszönöm szépen! Jó ötlet!
  • gantus68
    #35080
    Ez így van. + a "create fast mission"-ben is beállíthatod. Van egy megkerülő út, lemented a saját "mission/campaign"-ok közé a régi A-10-ét és az editor/builder-el kicseréled a gépet.
  • Mozes
    #35079
    Sziasztok!

    Jól látom, hogy az A10 II-val csak az Instant game-et és a multit lehet nyomni? Nincsen benne a küldetések vagy a kampányok? Ha azokat akarom játszani, akkor azok csak a régi A10-el lehet....
    Köszi,