36782
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • z0ty4
    #34894
    egy ilyet rendelnék én is

  • z0ty4
    #34893
    Eladó Logitech G 940
  • LeonSilver
    #34892
  • Capt Baloo
    #34891
    Na, ha minden jól megy, holnap A-10C II.
  • moho79
    #34890
    :)
  • Klusi86
    #34889
    Sőt attól se félj amit én ajánlottam, hálisten este is tudsz vásárolni és kipróbálhatod akkor Sőt teljesen sötét este sem lesz, mert a monitor fénye megvilágítja a fejed. De ezt a program megvétele nélkül is láthatod ha elindítod a szelfi kamerát.
  • gantus68
    #34888
    Amit ajánlottam, attól ne félj, mert wifi-n kommunikál és nem optikai, hanem gyro-s. Edtracker szintén.
  • moho79
    #34887
    Egyébként ez a clip-em van
    S18 - USB LED IR Track Clip Pro for Track IR 5 4 Opentrack

    IR led with 160" degree wide angle for head tracking unit
    USB Powered for the IR LED Clip
    USB cable length is 2 meter
    *Headphone is not included, has a magic strap to attach on you headphone
    Did not come with a camera
  • moho79
    #34886
    DELANCLiP Fusion? Erről hallottatok?
    A smartphone-os megoldástól félek mert nem tudom, hogy pl full sötét szobában, hogy viselkedne.
  • moho79
    #34885
    A clip nem feltétlenül buherált vacak de tény, hogy nem volt drága, 20E a kamerával. Használat közben egy pillanat alatt eltűnik a led fénye ami ha nem piszkálom egy idő után visszajön de ha megrázom akkor azonnal :) És ezt megcsinálja ugy 5-10 percenként. Nem tudom mitől lehet. Alapvetően nem lenne gond vele ha ezt nem csinálná :)
  • gantus68
    #34884
    Vagy Smartphone headtracking ingyen.
  • Klusi86
    #34883
    Vagy kipróbálhatod ezt, ehhez csak a telefonod kell. Ha nem tetszik 2órán belül törlöd (a vásárlástól számítva) és visszakapod az árát.
  • bunny
    #34882
    Nem tudom milyen clip-et kaptál hozzá, de gondolom valami házi barkács lehet. Fontos, hogy az IR led-ek nagy vetítési szöggel működjenek. Szerintem attól megy el a fénye, nem a pöcögtetéstől jön vissza. Elsőre én is olcsó ledeket raktam bele, aztán rendeltem drágább, nagyobb szögben sugárzót. De a legjobb fejkövetésre a VR :D
  • Capt Baloo
    #34881
    Létezik, bár elég drágán (200 EUR+áfa környéke szállítással, használtan legutóbb 70 000 pénzért árulták itthon). Kis türelemmel ki lehet fogni értelmes vételt prohardveren és társain is, ellenkező esetben Amazon kihozza. Szerintem érdemes beruházni rá ha gyakran repülsz, évek óta használom, és mentes minden nyűgtől, egyszer kell becenterelni, meg ne süssőn bele a nap vagy a karácsonyfa izzósora, onnantól rendben teszi a dolgát.
    Ha a 6DOF nem szempont akkor talán az ED Tracker, amire sokan esküsznek, és olcsóbban is meg lehet úszni.
  • moho79
    #34880
    Megkérdezhetem ki mit használ mostanában fejkövetésre? Létezik még TrackIr5? Mit érdemes venni ami költséghatékony és megbízható?
    (Vásároltam PS3 Eye kamerát de a hozzá adott clip fénye néha eltűnik és max egy pöccintéssel/rázással jön vissza ami tök zavaró)
  • Capt Baloo
    #34879
    Tűpontos. Az egyik kedvenc, 2.5 perc alatt megoldható, de sokéve létező bug javítását Cutter amúgy épp most verte ki belőlük pár hónap konstans hisztivel, nemsokára anélkül is repülhető lesz Hungary alól a MiG-29A, hogy nem kell kézzel belemajmolni a dbcountries luába.
  • LeonSilver
    #34878
    Polychop-Simulations

    Due to some core engine changes in the way indicators and multi function display symbology are handled within DCS World we suffered a massive setback in both the development of the Kiowa Warrior and the Gazelle. We're working hard to figure out what exactly is causing the issues and how to adapt.


    Tipikus EDe..
  • whiteskull
    #34877
    Bocsánat! Kihagyhatatlan volt. :)))
  • LeonSilver
    #34876


    Nem igazán EDe szapulásával volt a baj, mi is szórjuk EDére az átkot rendesen.
  • whiteskull
    #34875
    Bakker! Vigyázz! Az előző ED szidót simán kivágta. :DDD
  • Razor18
    #34874
    Biztos nem akkora feladat lenne, ha csak ez az egyetlen gond lenne a DCS-ben olyan, amit már rég meg kellett volna oldaniuk. A gond szerintem inkább az (tudom, régi lemez), hogy az Early Access-ek ész nélküli szaporításával a bevétel érdekében (és észszerű ill tömegeket megmozgató típusválasztás nélkül, bár a népszerűbb típusok is minimum ugyanannyi bug-ot generálnának, mint a "feleslegesek") a piti problémák száma kb. exponenciálisan nőtt, és lassan (vagy már régóta) nem is látszik ki alóluk az ED. Meg az a Kőmíves Kelemen jellegű bug javítás az egymás utáni patchekkel. Én gyakorlatilag hónapok óta rá se néztem, mert a tököm tele volt, hogy minden patchnél mást csesztek el a különböző modulokban ill. a singple player kampányokban, amit utána megint nem tudtál tovább csinálni, mert ugyanannál a pontnál fagyott le n+1-edszerre is az x-edik missön. Lehet, hogy most megint rápróbálkozok némelyikre, mert most elég tisztességes fix listát adtak ki, "hátha"...

    A köcsög ígérgetős hírleveleikről nem is beszélve...
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.09.25. 20:54:48
  • LeonSilver
    #34873
    Nem, nem tér ki rá és qrva régi probléma. Nem értem miért nem csinálják meg.. nem hiszem, hogy akkora qrva nagy megoldhatatlan feladat lenne.
  • Razor18
    #34872
    Már az előző A-10C videóban is előfordultak a narancssárga duplikációk a Control szekcióban, de tulajdonképp nem tért ki rájuk szóban külön se akkor, se most. Vagy csak én nem vettem észre?
  • LeonSilver
    #34871
    Azért majd' beszartam a röhögéstől, hogy Wágner úr is szembesült a hosszú évek óta jelenlévő buggal, miszertint egyes funkciók duplikálódnak valahogy a beállításokban és nem lehet vele mit kezdeni.
  • z0ty4
    #34870
    beszaráááás

  • LeonSilver
    #34869
    :D :D :D Egy kicsit elszabták az árát... :D
  • Razor18
    #34868
    Az kezdettől fogva tudott volt, hogy MAJD lesz VR support is a MS FS 2020-hoz. Nem tudni viszont, hogy a kiadáskori bug-halmaz eltakarítása és a beígért feature-ök között hogyan lesz majd a prioritás elosztva...
  • whiteskull
    #34867
    Most látom, hogy milyen drága dolgot fogdoztam nálad. :)))
    Utoljára szerkesztette: whiteskull, 2020.09.25. 11:43:36
  • LeonSilver
    #34866
    Igen, úgy tűnik... :/
  • PhantomAss
    #34865
    Mi, jól értem a G2 külső tápot kap?
  • LeonSilver
    #34864
    "We have updated the lenses to reduce the Fresnel ring reflections and improve clarity." <3


    "HP Reverb G2 will require the adapter to be plugged into the wall" Neeee
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.09.25. 08:01:09
  • bunny
    #34863
    https://press.hp.com/us/en/blogs/2020/hp-reverb-g2-vr-update.html

    offtopic, de ... Upcoming VR support for Microsoft Flight Simulator ...
  • LeonSilver
    #34862
    A következő a helyzet. Az SG-ben egy érdekes banlista működik.
    Igazából nem kerül az egyén kitiltásra, sajnos erre képtelen a fórum motor, csak annyi történik, hogy a scriptet futtató böngészőkben (chrome, FF, stb) nem jelenik meg a hozzászólása. Telefonon például látni, mert az nem futtatja a scriptet. A napokban történt csörték után aféakon topikból fikázni idetévedt jóember rákerült erre a listára. Néhány hónap után (jellemzően egy vagy maximum kettő) kikerül a listából, addig valószínűleg lenyugszik és tanul belőle.

  • Daniel075
    #34861
    Meg mondjuk így lassan 1 év early access után legalább egy 90% ban működő cockpit. Persze tudom hogy erre nem mindenkinek van igénye mert nem ugyan azt jelenti mindenkinek a flight sim élmény, de ha már a DCS Viper az új "benchmark level" akkor én elvárnám hogy legyen is olyan vagy még jobb.
  • LeonSilver
    #34860
  • whiteskull
    #34859
    Már csak egy kis malter kell. :)))
  • LeonSilver
    #34858
    Kicsit módosítottam a repülő téglán, hogy még téglásabb legyen..

  • Caterpillar
    #34857
    Micsoda következetlenség, tuti ebből is valami hasznot akarnak.. Ennyi minden és mindezt még ingyen is... Az a 2 kapcsoló meg 10 dollár az A-10-re... Ki érti ezt...
  • LeonSilver
    #34856
  • Razor18
    #34855
    Mai DCS OB update

    ez azért már végre tiszteséges méretű lista...