12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Fenrir
    #1822
    Shane csak 1 golyót pazarolt volna, így meg egy egész ládányit lőttek el amikor kihozták a fiút meg amikor el akarták engedni. Plusz még majdnem ők is ott döglöttek meg.

    Megérte...
  • Narxis
    #1821
    Itt kapott volna egy esélyt mert nem kinyírni akarták hanem elengedni a semmi közepén. Csak mivel helyi srác, ismeri a farmot is ezért gondolták meg maguk. Shane kapásból lelőtte volna, Rick meg ad egy esélyt neki.
  • Fenrir
    #1820
    Azt nem értem, hogy ha ki akarták nyírni akkor miért mentették meg? Ha meg nem akarták megmenteni miért nem hagyták ott a karón?

    Teljesen logikátlan.
  • Narxis
    #1819
    Az önvédelem volt. Itt van egy gyerek akit kidobnak mert nem ismerek. Mondjuk most már el lett spoilerezve, hogy miket tett de így már mindjárt más ott hagyni mint úgy, hogy semmit sem tudunk róla.
  • Fenrir
    #1818
    Pont ez a lényeg, hogy egy ilyen helyzetben szerintem nem lehet annak lenni. Lásd a kocsmai jelenet ahol lelőtte a másik 2 embert.
  • Narxis
    #1817
    Szerintem meg jó mert emberséges.
  • Fenrir
    #1816
    Ez a farm ahol élünk és a "megöljük-e a srácot miután megmentettük vagy ne, de inkább alszom egyet rá" nem igazán jó vezető döntések.
  • Belkar
    #1815
    "Shane: az igazi túlélő, a módszerei néhol brutálisak, de nagyon sokszor igaza van, ő jobb vezető lenne mint Rick"

    Shane már volt vezető és elég alkalmatlannak bizonyult. Ha rajta múlna akkor még mindig az erdő szélén piknikeznének a katonaságra várva...
  • szucsy89
    #1814
    "es megno PB Sarah melle"

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • G_ArchAngel #1813
    Kicsit erdekes, hogy paran sirnak, hogy a tortenet nem halad sehova.

    Nekem ugy tunik, hogy a sorozat egy csapat hetkoznapi tulelorol szol, nem arrol van egy gonosz, akit az antiZombi rambok ki fognak nyirni, mindenki meggyogyul es megno PB Sarah melle.
    Mi a szart csinaljon egy tucat ember, akik elni szeretnenek?
  • Fenrir
    #1812
    Nekem is pont ez a bajom. Van 1-2 szereplő aki csak statiszta ebben az évadban.

    Sophia anyja: egy nulla, számomra teljesen érdektelen, még a lánya elvesztése sem volt annyira élethű mint amikor Andrea a saját húgát lőtte le

    T-Dog: volt pár jó mozzanata az első évadban, de azóta ugyancsak nulla. Legnagyobb alakítása, hogy az évad elején majdnem elvérzett egy karcolásban. Azt várom, hogy Merle hátha megint feltűnik, talán akkor T-Dog-ot is leveri a víz.

    Carl: belőle még lehet valami, vannak jó meglátásai és lőni is tanítgatják

    Lori: no comment, a legvisszataszítóbb karakter

    Andrea: jót tett neki, hogy Shane felkarolta, érdekes a karaktere. Már csak olyan pisztolyt kéne adni neki ami legalább vaktöltényt is lő, mert a pajtás jelenet eléggé lehangoló volt.

    Daryl: jó arc, igazi túlélőtípus és nem fél bemocskolni magát

    Dale: idegesítő karakter, vagy éppen áskálódik vagy hülye fejeket vág, csak azért érdekel mert hátha egyszer Shane-t rossz kedvében találja és az bever neki egyet.

    Rick: kemény tud lenni ha kell (lásd Sophia lelövése), de hiányzik szerintem neki, hogy ő is elveszítsen valakit mert így túl sokszor tűnik puhánynak

    Shane: az igazi túlélő, a módszerei néhol brutálisak, de nagyon sokszor igaza van, ő jobb vezető lenne mint Rick

    Glenn: semleges karakter, semmi jó alakítása nem volt, kivéve a kutas jelenetet :)

    Hershel bandájából, talán magát Hershel-t és Maggie-t kéne megtartani, a többiek statiszták. Mint lentebb is írták a szőke csaj nagy érzelmi mélypontja kb kutyát nem érdekel, konkrétan azt sem tudom, hogy hogyan hívják.

    Szóval akit érdemes lenne megtartani az: Shane, Rick, Andrea, Carl, Daryl, Dale (egy orrbaverés erejéig), Hershel, Maggie

    A többit simán meg kéne etetni a zombikkal.
  • Narxis
    #1811
    Naaaa most mi mást csináljanak? :D
  • Szolnokboy1
    #1810
    Az utolsó rész újabb mélypont volt, lenyomta még a kutas részt is. Hogy miért? A biztonság kedvéért spoilerbe rakom:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Újfent semmi értelme nem volt a résznek, nem haladtunk az ég világon sehova. Mentek egy kört, a két sün összeverekedett a nagy semmin, mert ugye már megint Shane-nek van igaza, nem hiszem el, hogy nem tudják belátni. A másik díszmadár meg gondolkodni akar egy éjszakát a semmi kellős közepén. Gratula az íróknak #1. A másik szálon egy roppant érdekes karakter öngyilkos akar lenni, akit most láttam szerintem először, bár lehet, hogy a háttérben mutatták már 1-2x. Kit érdekel, most őszintén? Az sem igazán érdekelne, ha az original csapatból akarna valaki öngyilkos lenni, mert annyira jellegtelen mindenki, pláne nem egy 20-ad rangú karakter... Gratula az íróknak #2. A hab a tortán a csodálatos párbeszédek és konfliktusok. Az egyik női szereplő számon kéri a másik női szereplőt, hogy miért nem főz meg takarít. MOST KOMOLYAN?? Ebből lesz konfliktus egy posztapok sorozatban?? Gratula az íróknak #3. Ezek az írók vagy segghülyék vagy profi trollok, nem tudom.

    Az évad végéig még kihúzom, ez már nem lesz jobb szerintem.
  • Csacsi
    #1809
    Valaki be tudná szúrni a képet, ahol megkarmolták Shanet?
  • Narxis
    #1808
    loool
  • Jim Morrison
    #1807
    az uccsó két rész már tetszett, kezdenek beindulni a dolgok.
  • Béka Benő
    #1806
  • Narxis
    #1805
    need
  • öregharcsa
    #1804
    hát bazz ez gyönyörű... aztaqwa ..broaf... :))
  • tutituti
    #1803
  • Fenrir
    #1802
    Pedig lassan csinálhatnának valamit, a nulla szereplőértékű Sophia-n kívül mindenki vígan él. Legjobb lenne ha PB Sarah agyát kiennék a zombik, az adna egy löketet a sorozatnak.
  • tutituti
    #1801
    bazki.Na ez elég durva lépés az biztos.Kíváncsi leszek a kövi évadra!
  • BlackWolf
    #1800
    13
  • Kosadzk1
    #1799
    12-t olvastam legutóbb de lehet rosszul emlékszem
  • Kaplan
    #1798
    13 részes, nem?
  • Kosadzk1
    #1797
    2 van még hátra (12)
  • szucsy89
    #1796
    OMFG évad végét akarom most! :D Hány részes is ez az évad?
  • Narxis
    #1795
    Ja, az nekem is feltűnt. :D
  • Narxis
    #1794
    OMG
  • bcrics
    #1793
    Aztakurva:D.
    Na de mi lesz Shane-ből te jó ég?
    Hasonlít a Doom-Film végére, ott is hasonlóan festett Rock.
  • Drephis
    #1792
    masszív spoiler évad végéből, kiszivárogtatott képpekkel.. hátha valakit érdekel itt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Episode 11 "Judge, Jury, Executioner"

    Episode starts with Daryl beating the shit out of Randall in a shed. Randall reveals that their group has about 30 people, including women and children, and that he doesn't know where they're staying since they're always on the move. He also says that they're heavily armed and tells a story about how they once found a guy with two young daughters while out scavenging and proceeded to rape the girls, letting their father live so he could watch. Daryl beats him even harder. Cue theme music.

    Daryl leaves the shed and reveals to the others what he found out. Based on that knowledge, Rick decides that they must kill Randall. Only Dale argues against it and asks Rick for one day to talk to everybody and convince them to let Randall live. He gets no support from Daryl, Hershel, Shane or even Glenn. Then there's this big discussion about whether to go through with it. Dale vehemently objects, telling everyone that this is murder and means forever giving up hope for a civilized society. In the end, only Andrea sides with Dale. Majority rules, so Randall is to be executed.

    Meanwhile, Carl sneaks into the shed to look at Randall who begs Carl to help him escape. Shane finds Carl there and drags him out, telling him to stop trying to get himself killed. Carl then immediately goes and calls Carol an idiot for believing that Sophia is in heaven. Rick asks him to apologize and start thinking before opening his mouth. Carl then steals Daryl's gun, finds a walker stuck in a swamp and tries to shoot it. Before he can do that, the walker breaks free and attempts to grab Carl, who freaks out and runs away.

    At nightfall, Rick takes Randall to the barn and prepares to shoot him, but Carl comes in to watch. Rick can't kill Randall in front of his son, so he decides to hold Randall in custody for now. Near the woods, Dale finds a mutilated cow and is attacked by the same walker from before, who freed itself from the swamp to follow Carl. Dale doesn't get bit, but the walker tears open his guts before it's killed by Daryl. Dale's wounds are too grave and Daryl performs a mercy killing by shooting him in the head. End episode.



  • Prof William
    #1791
    Az Amerikai közúti szolgálat nem törődik holmi Zombi Apokalipszisekkel.

    Ha javítani kell akkor javítani kell...

    Mellesleg meglepően sokáig eltérőek maradnak az útjavítások színei. A sok autó "fakítja ki" idővel. Jelenleg elég kicsi a digók esélye szóval elképzelhető hogy tovább látszik.
  • mascarun
    #1790
    És a kereszteződésben a majdnem frissen elkészült útfelújításra ki lett figyelmes!
    Feltételezzük hogy xy hónapja megy már az egész! Nem kellett volna már kifakulnia ebben a rohadt nagy napsütésben, hőségben?
  • G_ArchAngel #1789
    Amig nincs masik fekete vagy azsiai, addig ket szereplonek biztos a helye:)
  • Belkar
    #1788
    Hát eddig is részenként max 2-3 sor szöveget kapott szóval ez nem újdonság :D Remélem beáldozzák mert így ennek sok értelme nincs...

    Ha már annyira néger karaktert akarnak akkor behozhatnák a képregényből Tyreese-t. Igazából nem is értem miért nincs még velük már rég fel kellett volna bukkannia.
  • szucsy89
    #1787
    Én is most lettem rá figyelmes, eléggé hanyagolják, gondolom majd valamelyik részben meghal... :D
  • tutituti
    #1786
    aham.ott volt a kutas jelenetnél.
    az öreggel bandázik a lakókocsinál.
    gondolom befogták munkára(racism)
  • Zenszkij
    #1785
    tényleg a néger srác még él? LOOOL
  • tutituti
    #1784
    első évad 3.-4. rész után úgy pár millió néző
  • cylonflatus
    #1783
    és ki lepődött meg? :)