12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • kissssss
    #1702
  • tutituti
    #1701
    T-dog meg Dale és a kis pöcsös együtt kimehetne a főútra mert a fél kocsisort nem nézték át rendesen.Plusz kell ugye egy új autó mert a drága PB-anyu "ügyes" volt:
  • tutituti
    #1700
    És nem mellékesen a bátyját is kinyírták végül is.
    Meg ugye eleve egy eléggé lelkileg sérült srácról van szó.
    Bánnám ha kimenne a sorozatból!
  • desigo
    #1699
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazán megrágcsálhatta volna a zombi egy kicsit Lorit.
    Még ő van felháborodva,hogy Shane vissza merte vinni.Az persze nem volt baj,hogy simán se szó se beszéd otthagyta a fiát.
    T-Dog nem értem miért nem szerepel többet.Karakteres figura,igazán kaphatna lehetőséget.
    A végén Daryl bekattan és kivégez itt mindenkit...


    Dale ami fejeket le tud vágni,hihetetlen.

  • vixo
    #1698
    Teljesen jó rész volt a mostani,remélhetőleg ezt a javuló tendenciát fogja mutatni az elkövetkezendőkben is.
    Am nem tudom,h mit nem értenek sokan Daryl jelenlegi állapotán. Az életét kockáztatta és nem is egyszer majdnem fűbe harapott,miközben kereste csóri Sophiát, erre kiderül,h végig az orruk előtt volt és minden erőfeszítése tök felesleges volt. Én nem csodálom,h ettől kissé megkattant. :D
  • Narxis
    #1697
    Szerintem ez inkább valami anya-fiú kapcsolat.
  • precision
    #1696
    jó rész volt, de az egyik jelenetnél csak fogtam a fejem :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor nekiálltak kiszabadítani a srácot akinek átment a kerítés a lábán... úgy, hogy egyrészt "ellenség", másrészt jönnek a zombik ezerrel és pazarolni kell a skulót "feleslegesen", harmadrészt egy kis késsel akarta amputálni a lábát... lol :D Shane lazán ott hagyta volna, sőt, még a zsebeit is megnézte volna előtte, hátha van benne valami használható :)
    kár, hogy PB-Sarah megmenekült :( jó lett volna ha bezombul :|
    Daryl pálfordulását én se nagyon értem... talán az van, hogy eleve elmebeteg, és a kislány elvesztését részben a saját hibájának tartja, annak ellenére, hogy dumál itt, hogy nem az ő felelőssége volt...stb.
    Shane pedig tényleg szúrhatná a szőkét, nemtom mit eszik a faarcú PB-Sarah -n :)
    ja és Glenn pedig puhapöcs... ő is lazán szúrhatná a nem kicsit jó csajt, erre neki áll lelkizni meg hogy miért mondta hogy szeret hisz nem is ismer...stb. :) lolmár... a közelben nincs nő erre hisztizik mint egy kisgyerek :)
  • mascarun
    #1695
    Kövi részből kiderül...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...Hogy mind a hárman alkoholmámorban megdugták a sérült fiút!
  • tutituti
    #1694
    Dettó.Szerintem is jó rész volt.És a kövi rész bemutatóból amit leszűrtem megint kimozdulnak.sulibusz, zombóhegyek, meg valszeg a városba térnek vissza.
    Shane Egy szociopata állat lett:D
    Andrea meg csak a sz*rt keveri megint.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De azt nem értem hogy miért tartott olyan sokáig hazaérni.
  • szucsy89
    #1693
    Ez is egész tűrhető rész volt, talán az évad legjobbja, jót fog tenni ez a feszültség a sorozatnak szvsz.


    Shane meg hülye, inkább Lori után fut minthogy Andreát töcskölné, aki még oda is van érte :D
  • kommersz
    #1692
    Nem csak neked,de mokas hogy multkor amikor szedte neki a viragot akkor tok kedves volt.Most meg tok geci vele Daryl.
  • mascarun
    #1691
    Csak nekem tűnik úgy mintha Sophia anyja szerelmes lenne Daryl-be?
  • Andr0
    #1690
    pedig a nézettség a plafont veri... amúgy nekem sem tetszik ez az egy helyben faszverés.
  • kommersz
    #1689
    elbaszni egy ilyen sorozatot:(
  • Andr0
    #1688
    jaja jó rész volt...:D
  • Prof William
    #1687
    Mondjuk megfigyelhető, hogy a zombis filmek 90%-ban nem léteznek zombis filmek az adott világban, mert mindenki utólag jön rá hogy "Hú ezek halottak!" meg "Ez harapással terjed!"
  • Narxis
    #1686
    Na ez brutál rész volt, köv. rész is az lesz. Szerintem egyre izgibb, igaz nagyrészt arra épül, hogy ki kit utál. :D
  • Holland Kemence
    #1685
    Nem, az egész 2. évad alapján, és egyre szarabb lesz.
  • Andr0
    #1684
    ezt most a mai rész alapján jelented ki?
  • Holland Kemence
    #1683
    Szerinted?
  • Holland Kemence
    #1682
    Behalt a sorozat elég keményen
  • Higany
    #1681
    Mikor lesz a köv. rész?
  • mascarun
    #1680
    Há!
    Fogadni mernék ez csak az utolsó 3 perc bemutatója! Amúgy meg dögunalom lesz!
  • Herold
    #1679
    És milyen igazuk lenne.
  • precision
    #1678
    na, felpörögnek az események gyerekek... :) lehet örülni...

  • Evoluti0N
    #1677
    Na ezért szopná be az emberiség ha elkezdődne egy igazi zombiapokalipszis: Mindenki csak röhögne először, mert a sok zombis film miatt azt hinnék, h csak néhány ember idétlenkedik :D
  • szucsy89
    #1676
    Epic :D
  • Jim Morrison
    #1675
    :DDD
    [spoiler]
    azt vártam ahogy leüti a zombit a kigyúrt faszi :D

  • Narxis
    #1674
    Wow, ez kurva jó! .D
  • tutituti
    #1673
    kurrrvajó ötlet!
  • trident
    #1672
    ehehehe...:)
  • Zenszkij
    #1671
    nem véletlenül jobb a képregény, nekem is megvan
  • cylonflatus
    #1670
    Sajna nem, de ha felhomályosítasz, hogy hol tudnám ezt ingyen és különösebb bonyodalom nélkül megtenni lehet róla szó. Vagy mailben elküldöm, a magyar nyelvű füzetek kb 140Mb, az angolok viszont nagyon sok helyet foglalnak, azt mailben nem vállalom be.
    De előre szólok, nagyon sok dolog teljesen máshogy történik az eredetiben pl
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shane el se jut a farmra (ha jól emlékszem), már akkor kinyírják, amikor Rick megtalálja a feleségét és csatlakozik a csipet-csapathoz. Ráadásul Rick kisfia lövi fejbe... meg ilyenekre kell számítani :)
  • Csacsi
    #1669
    Fel tudnád tölteni valahová?
  • Frosty01
    #1668
    fejetlent olvastam fel is horkantam xD
  • Herold
    #1667
    Most nem vérzik mert vemhes.
  • cylonflatus
    #1666
    Nem tudom miért nem a képregény sztorija szerint zajlanak az események. Ha követnék az eredeti sztorit nem lenne vontatott.
  • Andr0
    #1665
    LÁSSUNK VÉRT
  • Fenrir
    #1664
    Remélem kinyírják ezt a balf@sz kurvát mert baromira idegesítő az egész jelenléte az egész sorozatban. Messze a leggyengébb és legunszimpatikusabb szereplő...

    Már PB-ben is felejthetetlent alkotott...
  • cylonflatus
    #1663
    Több is van (szerintem az összes, vagy majdnem) de csak angolul.