12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • desigo
    #1742
    Nekem se tetszett,hogy minek spoilereznek a film elején ezzel.
    Teljesen felesleges figyelemfelkeltés volt.
  • Prof William
    #1741
    Hm... lehetséges... A kérdés az hogy ennyivel terjed e a vírus...
  • arsnl
    #1740
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert közben a két rész között eltelt 1hét. legalábbis ezt mondja Rick mikor a kocsival megállnak még az elején, h már 1 hete beszélni akar vele.
  • JethroHUN
    #1739
    Most nézem a S02 10. részét, de olyan mintha kihagytam volna 1 rész. A szőke csaj is már magához tért, Beth. Pedig láttam a 9.et is.
  • precision
    #1738
    SPOILER!!!

    Annyira jól esett amikor Andrea kiosztotta azt a hülye p#na PB-Sarah -t... minden amit vele kapcsolatban mondott igaz volt :D

    #1737: azért hajlik Shane felé a szimpátiád, mert Rick "túl jó", szinte már nem is emberi szinten. Mindenkinek a gondját magára akarja venni, meg akarja oldani őket...stb. Mondjuk a múlt heti kocsmás jelent azért odabaszott, de ott is próbálta békés úton rendezni először a dolgokat, és amikor látta hogy esélytelen, akkor durvult be. Shane ezzel szemben mindig a könnyebb utat választja ami sokszor "embertelen" de (paradoxon) ettől lesz olyan emberi.

    amúgy jól láttam hogy a buszos jelenetnél mintha "megkarcolták" volna Shane -t a zombik?
  • szucsy89
    #1737
    Nyilván, és természetesen nem is fog meghalni. Csak arra próbáltam célozni, hogy a sztori most épp abban a fázisában van, ahol nekem kicsit Shane felé hajlik a szimpátiám, aztán ki tudja hányszor fog ez még megfordulni.
  • Narxis
    #1736
    Ez butaság, Shane és Rick harca az örök kérdést jelképezi. Mennyire maradjunk emberek egy ilyen világban? Ez amolyan moralizálás, nyilván a túl nagy kedvesség és a szélsőségesen életben maradási ösztönök is rosszak szerintem, de hol a határ? Mikor hallgassunk az ösztöneinkre és mikor a szívünkre? Szerintem ezt a csávót kár lenne kinyírni.
  • szucsy89
    #1735
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó volt ez, köszönhetően annak, hogy a rész 70%-a a farmon kívül játszódott.

    Nem tudom, a készítők hogy akarták alakítani a karaktereket, hogy direkt van-e ez, de nekem egyre inkább kezd szimpatikussá válni Shane, ellenben Rickel... ilyen puhapöcs vezetőt még nem láttam, mikor vissza akarta vinni a gyereket a tanyára, hogy még egy napot gondolkodjon... nem is csoda, hogy Shane kiakadt. Reménykedtem, hogy a csavarkulcs célt talál. Shane módszerei bár nem humánusak, de mindenképpen az életben maradást szolgálják, ellenben Rick hosszú távon halálba vezeti őket az ilyen döntéseivel.

    Andrea - Lori "harcát" is egyértelműen Andrea nyerte, egy normális életben Lorinak lett volna természetesen igaza, viszont ebben az eltorzult világban had döntsem már el, hogy élni akarok-e vagy sem.
  • tutituti
    #1734
    hát szerintem nem volt akkora nagy rész.
    Jó volt ,de pl előzőben több akció volt.
    És a következőben megint a Farmville fog menni.
    Pedig már azt hittem többet lesznek kinn.
  • Andr0
    #1733
    ilyenkor sajnálom hogy csak este tudom megnézni :'(
  • Narxis
    #1732
    Brutál egy rész volt! Egyre jobb részek vannak.
  • tutituti
    #1731
    Alias féle felirat kész is!
  • sparrow35
    #1730
    Na mindjárt leér a 10es rész... :)
  • Fenrir
    #1729
    Az a baj, hogy közel így mennek a dolgok ott :)
  • Zenszkij
    #1728
    :D
  • Prof William
    #1727
    Az vajon milyen lehet...

    A mai epizódban a CSI Phenjan stábja miután elénekelte a Kedves Vezetőt dicsőítő himnuszt kigyalogolnak a terepre ahol egy csapat hátul összekötözött kezű és tarkón lőtt parasztot találnak. Rövid vizsgálódás után megállapítják, hogy az egészet az imperialista nyugat kémei művelték.
    Hong csapattag kételkedésének ad hangot de letartóztatják.

    A nyomok végül Csin-Long széklábkészítőhöz vezetnek, aki mint kiderült kiterjedt bűnügyi háttérrel rendelkezik. 2 alkalommal is késve szolgáltatta be az adót, és nem tapsolt elég hangosan a Kedves Vezető legutóbbi beszédén. Miután a 5-ik úját is eltörték beismerte hogy ő ölte meg azt a 20 parasztot, valamint azt is hogy kémkedett Amerikának, és a KEdves Vezető megölését tervezte.
    Miután bebizonyosodott a bűnössége Csin-Longot halálra ítélték és kivégezték.

    Hong csapattag is halálbüntetést kapott, amiért kritizálni merte a CSI munkáját. Kivégzése a Kedves Vezető születésnapján lesz, de előtte még bocsánatot fog kérni.
  • Andr0
    #1726
    AXN toppon van sorozatok terén
  • hapi
    #1725
    "CSI Phenjan" -nál már csúsztam lefel e székről, egyébként én is pontosan így látom.
  • tutituti
    #1724
    axn-en megy a dead set is!
    elképzelhető hogy a 3 évad végeztével átveszik a TWD-t is.
  • ldavid
    #1723
    gondolom országos kertévékre gondolsz, kint hol megy? kábelen
    hbo vagy axn (esetleg viasat) műsorán én simán el tudnám képzelni
  • öregharcsa
    #1722
    #1672
  • vixo
    #1721
    Nah így kell Reklámotcsinálni!!! :D
  • ForzaInter
    #1720
    ja és mi hülyézzük le az amerikaiakat mikor nálunk főműsoridőben egy barátok közt meg jóban rosszban megy naponta, és az amcsi sorozatokból is az ilyen könnyen megérhető sablon nyomozós sorozatok a sikerek.. vicc.
  • ForzaInter
    #1719
    szerintem ezt a legtöbben csak a tartó miatt vennék meg:D

    én is, tartalom nem nagyon érdekel.. hátha ebayre csak a tartót valaki felrakja. rohadt jól mutatna a polcon vagy az asztal közepén:D
  • Narxis
    #1718
    Mondjuk én valamelyik nap megnéztem az NCIS-t az egész jó volt viszont az NCIS - Los Angeles meg szar. :D
  • Zenszkij
    #1717
    A magyar csatornák nem is vesznek ilyet mert ez egy "szemét". Inkább a helyszínelők, CSI Detroit, CSI Houston, CSI Alaska, CSI Phenjan, CSI Havanna, CSI Bukarest, CSI Ózd, CSI CSI. Ha nem ez megy, akkor Dállász, Barmok közt, Terasztár, brázil gané, Gy-Őzike gyerekeknek. Vicc, egy értelmes sorozatot nem adtak le végig, nem fizetik ki a jogdíjakat. Mit vártok? A magyar közönségnek erre nincs igénye mert eszetlen.
  • Hoz_Hun
    #1716
    Hú srácok én egyre jobban utálom ezt a PB-Sarah-t. Még a filmbeli karaktere is egy számító mocskos geci. Azaz álságos szöveg, amit ennek a résznek a végén levágot, hát kinyílt a bicska a zsebembe.
  • Narxis
    #1715
    Akkor majd irány az e-bay.
  • precision
    #1714
    "A kiadás természetesen csak Amerikában jelenik meg, itthon ne is álmodjatok róla. Sajnos."
  • Zenszkij
    #1713
    se szinkron, se felirat
  • Narxis
    #1712
    OMG itthon hol lehet kapni? :D NEED
  • szucsy89
    #1711
    OMG előbb a mozis jelenet, most meg ez... ezek elvetemültek. EPIC.
  • kommersz
    #1710
    barcsak a sorozat is ilyen jo lenne mint ez
  • mascarun
    #1709
    Akkor ne nézd a Barátok köztöt csak ezt! És akkor nem leszel tele a lelkizéssel!
  • ForzaInter
    #1708
    na ez a rész jó volt, az évad eddigi legjobb része volt, már az előző részek is javuló tendenciát mutattak szerintem, és a trailerből ítélve a következő rész is jónak ígérkezik, végre többet mozdulnak ki..

    nem a drámával volt itt baj meg, hogy kevés a zombi, hanem azzal, hogy nem volt szinte semmi izgalom/feszültség.

    egyébként érdekes, hogy szidjuk a sorozatot eközben amerikában sorra dönti a rekordokat a nézettség, és az imdb-n is elég durván jó az értékelése a sorozatnak, és a kritikusok is dícsérik.. úgy látszik velünk van valami baj:D
  • tommygear
    #1707
    jó lenne ha nem lenne benne ez a barátok közt szintű lelkizés minden egyes részben, semmi nem történik egy helyben vannak az egész évad alatt
  • stargatelost
    #1706
    Dehogynem lesz, már év elején bejelentették a harmadik évadot, 16 résszel. Ilyen rekordnézettséggel egyáltalán nem meglepő :) Ne nézd, ha nézhetetlen :D :D
  • tommygear
    #1705
    ugye nem lesz harmadik évad? mert ez így ebben a formában nézhetetlen
  • Hoz_Hun
    #1704
    Ez kifejzetten aglegényeknek, gyermektelen pároknak, vagy nyugdíjasoknak készült. :)
    Én ilyet kitennék otthon a gyerekek kitérnének a hitükből. :)
  • vixo
    #1703
    Azért nem semmi ez a Gyűjtői kiadás! :)