12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • G_ArchAngel #1622
    Inkabb napok, max hetek. Meg nem voltak a farmon, amikor Lori teherbe esett es meg most sem latszik rajta. Ilyen alak mellett 2. honapban kellene lennie mar hasnak.
  • Andr0
    #1621
    jó csak már hónapok óta áll fent ez a szitu és viszonylag sokan fordultak meg a városban... a gyógyszertár is le volt rabolva. Egyszer el kell fogynia ha nincs egy üzem, ahol sorozatgyártásban nyomatják...:D
  • ForzaInter
    #1620
    engem a szereplők közül csak a szőke csaj meg a prison breakes csaj irritál nagyon..

    daryl-t meg shane-t bírom, a többi karakter meg elviselhető, semlegesek.
  • desigo
    #1619
    Nem hiszem,hogy nehéz lenne bármit is beszerezniük.
    Pár tucat embernek jut elég a fegyverboltokban.
    Akár autót,üzemanyagot,szerszámot,gyógyszert könnyen be lehet szerezni ha kimozdulnak a farmról.
  • Prof William
    #1618
    Vagy a jámbor háziúr a zombivész előtt titokban fegyvernepper volt.
  • Andr0
    #1617
    ááá... biztos a U.S. Army az egyik fő támogatója a sorozatnak.
  • stargatelost
    #1616
    Ja, főleg úgy, hogy még lőgyakorlatra is egy csomót ellőttek, amikor tanították a szőke csajékat.
  • Andr0
    #1615
    ja... puhány fatökűek... Amúgy honnan van ennyi lőszerük?:D
  • Narxis
    #1614
    Nem mernek mert gyávák.
  • ForzaInter
    #1613
    Azok a részek mikor kimozdulnak a farmról mindig nagyon jók.. Engem az se érdekelne ha maradnának a farmon, csak többet menjenek ki.
  • arsnl
    #1612
    hát reméljük nem azért lett az epizód címe Nebraska, mert 2szer megemlítették...
  • Andr0
    #1611
    nem tudom mennyire követi a sorozat a képregényt, de abból ki lehetne következtetni dolgokat... :D
  • Prof William
    #1610
    Remélem Nebraskát nem csak úgy bedobták, hanem esetleg tényleg majd terveznek elmenni oda.
  • Prof William
    #1609
    Lol lenne ha a sorozat kapna valami lightos mosolygós "A farm ahol élünk" stílusú openinget. :)
  • szucsy89
    #1608
    Ezért kell az íróknak valamit lépniük, leég a farm/zombitámadás éri amit nem tudnának már visszaverni/a 2 megölt csávó bandája megtámadja őket stb. ezért el kell majd onnan menekülniük... máshogy tényleg nem fognak elmenni.
  • Louis Cyphre
    #1607
    Egy helyben toporog sajnos az egész sorozat. És ez a rengeteg lelkizés... Egy zombis sorozatban!
    Megint az utolsó 5-10 perc mentette meg, a többi dögunalom volt.
  • Narxis
    #1606
    Én mennék és hentelném őket a machetémmel tonnaszámra.
  • Prof William
    #1605
    Belegondolva ha hasonló helyzetben találnánk egy viszonylag biztonságos helyet mi se keresnénk a bajt, hanem ott dekkolnánk hónapszámra és csak akkor mennénk ki ha már tényleg elkerülhetetlen.

    Ez igaz az tény viszont a tv-ben nem ezt akarjuk látni.
  • G_ArchAngel #1604
    Engem inkabb az erdekel, hogy a borulas miatt elvetelt-e, mert azzal egy unalmas es erdektelen szalat el lehetne vagni.
  • Panzeradler #1603
    Megfogtál:) Szó mi szó, remélem jó sokára találják meg, eléggé irritáló számomra az a csaj.
  • G_ArchAngel #1602
    Oke, elmondjuk a velemenyunket, s mivel nem akarjuk, hogy mast zavarjanak a reszletek, ezert spoiler tagba tesszuk, de teged erdekel a velemenyunk, igy lenyitod a spoiler ablakot...

    Tehat?:)
  • Panzeradler #1601
    Azért néztem be mert érdekelt, hogy másoknak mi a véleménye, nem azért, hogy megtudjam mi fog benne történni.
  • G_ArchAngel #1600
    de, volt az elso automon is:)

    Sorozatos topiknak mi lenne a lenyege: dumalni a sorozatrol vagy sirni a felirat miatt?
    En pl. sok sorozatot nezek, kovetem forumokban oket, de addig soha nem lepek be, ameddig meg nem neztem az aktualis reszt, mert hozza sem tudnek szolni es olvasni sem szeretnek rola.
  • Susarc
    #1599
    oFC mert minden részben várja az ember az action-t ,de csak nyálas drámát kap.....ez a 2x8 is higfos volt:S
  • Panzeradler #1598
    Spoiler-t nem ismeritek itt mi?
  • cylonflatus
    #1597
    A zsaru feleségére gondoltam, meg arra feltételezésre, hogy most majd őt fogják valószínű keresni (Daryl Olivának nevezi a csajt, csak elgépeltem)
  • G_ArchAngel #1596
    1., egy ilyen sorozattol nem ezt varna, mert igy rem unalmas
    2., valojaban jol mutatja az elvart helyzetet, mert minden normalis ember igy viselkedne ilyen helyzetben, persze ez ismet 1. pont
  • G_ArchAngel #1595
    En az elejetol nezem, de ki a halal az az Olivia?

    Eltunt mas is Lori-n kivul?
  • I.C.ram
    #1594
    Hát húúdeizgi lesz, hogy 3 részenként kimennek a kocsmába, gyógyszertárba, erdőbe.
  • Andr0
    #1593
    én is tudom hogy kurvahideg van kint az űrben pedig nem jártam még odakint.
  • Herold
    #1592
    Glenn azt mondta, neki még egyetlen nő sem vallott szerelmet. Mégis hogy kielemezte lelkileg, hogy Maggie miért mondta neki hogy szereti. Életszerű...
  • desigo
    #1591
    Jó volt ez a rész.Ha többet fognak kimozdulni és történnek az események akkor nem lesz ezzel gond.
  • kommersz
    #1590
    Nem ertem miert kell ezt csinalni, kb olyan szinten van most a sorozat mint a prison break es heroes utolso evadai.Sajnalom kar erte.
  • trident
    #1589
    Az első évad talán első négy része volt jó, azt a hangulatot azóta is hiányolom...

  • cylonflatus
    #1588
    Pedig ez lesz sajnos, nyújtják mint a rétestésztát. A recept annyiban változik még, hogy most a kislány helyett majd a zsaru feleségének keresése kerül a nyújtódeszkára, Daryl lelkiismeret furdalása lesz a töltelék mert ő küldte el Oliviát a férje után, plusz meghintik a tetejét egy édes romantikus-szerelmi szállal a kis japó prezentálásában, mert a tehenészlány elfurulyázta neki Vivaldi C-moll szonátáját és ettől ő most fülig, mert ő eddig ilyet még nem soha senkivel, ugye... (amúgy ez utóbbitól tartok a legjobban, remélem azért nem lesz nagyon vastag ez a cukormáz). Kb ez lesz a recept a réteshez a la Walking Dead.
  • Herold
    #1587
    Ehh, nem fognak ezek elmenni arról a farmról. Azok után, ami a kocsmában történt, Hershel másképp fog tekinteni rájuk.
  • I.C.ram
    #1586
    A zombis, posztapokaliptikus világon kívül semmi jó nincs ebben a sorozatban. Én is csak emiatt nézem.

    A színészek többsége barátok közt kaliberű. A történet nagyon gyenge, néhol Dragon Ballba illő elnyújtásokkal...
  • ldavid
    #1585
    a nézettsége eddig is jó volt
  • Narxis
    #1584
    Hoppácska! Akkor csak bejön az amcsiknak is.
  • Neoncsoves
    #1583
    Farm ahol élünk zombi edition