12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • cylonflatus
    #1902
    Befejezted? bakker waaaóóó Pedig olvastalak volna még! húúúúhaaa :OOOOO
  • berczely
    #1901
    Én amúgy kapargatom a hasamat meg nyúzom, de már az is elég fájdalmas hát még ha fel is nyitja egy járkáló
  • Narxis
    #1900
    Igen. :D
  • Andr0
    #1899
    sokkot kapott
  • tutituti
    #1898
    na ma meg is nézem.Ronda kommenteket fogok írni ide?:D
  • berczely
    #1897
    Én szögbelépésbe majd bele ájultam Dale meg még könnyeket sem hullajtott
  • böröczk
    #1896
    Szövegértelmezés 0.

    Egyébként meg honnan tudod, hány kibelezésnek voltam tanúja.

    Az nem reális, hogy egy walker, egy élőhalott, aki max vonaglani, karmolni, harapni tud, hogy képes akár egy döglött halat is felnyitni.
    És eddig ilyen nyitogatós mániában szenvedő zombival még nem találkoztunk a sorozatban, ha jól emlékszem. Szóval ratyi volt, valóság hűtlen, értelmetlen.
  • tommygear
    #1895
    gondolom sok kibelezésnek voltál szemtanuja, hogy tudd, hogyan is zajlik le
  • böröczk
    #1894
    Szörnyű volt a vége, minden tekintetben, és reálisnak se érzem.

    A walkerek nem harapni, enni, cincálni szoktak? Baromság volt szerintem. És az is, hogy lelőtték, mint a lovakat szokás. Ráadásul úgy, hogy végig egymás szemébe néztek, ahol a szenvedő tag arcmimikája abszolút nem látszott fájdalmasnak egy idő után, egy ilyen sebbe egyébkénkt rég bele kellett volna ájulnia (minimum), nem gúvadt szemekkel nézni ide-oda, pár nyögdécselést eleresztve.
    Szóval nem csak az volt szörnyű, hogy kiírták a sorozatból, hanem a kivitelezés. Szerintem.
    Egyébként szeretem a sorozatot, és továbbra is nézni fogom.
  • Zozzancs
    #1893
    Szerintetek nem lenne bármiféle jogi következménye, ha nem azt látná viszont a képernyőn ami neki is tetszik? könyörgöm :D nyilván van oka annak ,hogy eltérnek a képregénytől... tuti, hogy megdumálták vele....
    na befejeztem sorry :))
  • Zozzancs
    #1892
    Speciális esetet képvisel az ún. vezető producer (az angol executive producer fordítása), akinek nincs konkrétan meghatározható feladata a munkában. Szerepe lehet csak jelképes, pl. aláír, jóváhagy, biztosítja az anyagi javakat stb., de felügyelheti más producerek munkáját, ellenőrizheti a munkafolyamatokat, sőt, ő maga is részt vehet bennük.
    :OOOO aláír, jóváhagy 3x aláhúzva :O
  • Zozzancs
    #1891
    Húúú de hát akkor is köze van hozzá tehát ő is rábólint a dolgokra húúú csak nem?:O
  • cylonflatus
    #1890
    wáóóó, csak nem?
    Húúhhaaaa, csak de kár érte, hogy a neve mellett executive producer van írva, pedig a screenplay by sokkal jobban tetszene... bakker :OOOO
  • Zozzancs
    #1889
    Csak a sok nyavalygónak aki azt mondja, hogy hát ez a képregényhez képest eltér és , hogy mekkora egy fos ez a képregény sokkal jobb wáááóó
    jelezném ezt
    '
    ------------->>>>>>Walking Dead' episode: exec producer Robert Kirkman
    Húúhaa ez nem az a csávó aki a képregényt csinálta :OOOO bakker:OOOO -.-
  • Wlanseraf
    #1888
    Érdekességnek:)

    volt régen egy hír hogy amikor Darabont-t távozott a sorozat mögül egy színész kérte hogy írják ki a sorozatból(vagyis öljék meg) most az írják hogy Dale volt ez a szereplő ezért nyuvasztották meg:)
  • Narxis
    #1887
    Erről van szó.
  • Narxis
    #1886
    Maga a morális, erkölcsi kérdések számomra érdekesek voltak, ezért nem volt unalmas.
  • tommygear
    #1885
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végre megpusztult a vénember, persze egy kalap szar volt megint ez a rész
  • Louis Cyphre
    #1884
    Én általában nagyon nem bírtam ezeket a lelkizéseket itt a második évadban, de a mostani részben ez most folyamatosan fenntartotta a figyelmemet és nem untatott.
  • böröczk
    #1883
    Hanyagoljátok már ezt a Farm ahol élünk hasonlatot, mert a farmon kívül semmi közös nincs a kettőben. Valaki elkezdte, pár idióta meg azóta is majmolja. Amúgy az évad eleje nekem se tetszett, de mostmár kifejezetten jó, úgy fejezek be egy részt, hogy várom a folytatást.
  • w77d
    #1882
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én sajnáltam az öreget, szerintem az egyik legérdekesebb karakter volt eddig...
  • G_ArchAngel #1881
    'The Walking Dead' jatek:)
  • Kasadya
    #1880
    úgyvagyok vele mint anno a spartacussal....az első három részt majdnem két hét volt mire kinomban megnéztem aztán beindult és most alig várom a részeket.....

    itt az első éved király volt reméltem ez mégjobb lesz,de ez a "Farm ahol élünk" style ez nem jön be...persze mivel barom vagyok minden rész kezdetekkor azthiszem majd most megtürik a gyenge széria....végülis mégiscsak egy posztapokaliptikus Zombi horror....aztán koppanok:P
  • ForzaInter
    #1879
    Ha szerinted szar minek nézed? Nem értem az ilyen embereket.. Ha valami szar, akkor én azt elkaszálom, és nem kínzom magamat vele, és pláne nem járok a sorozat topikjába fikázni, hogy mekkora szar az egész.
  • sparrow35
    #1878
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hasfeltépős jelenet tényleg iszonyat kínos volt minden szempontból...
  • ForzaInter
    #1877
    Szerintem is jó rész volt.

    Az évad második fele sokkal jobb mint az első.

    Pedig az ilyen részek mikor ki sem mozdulnak a farmról nem szoktak tetszeni, de ez nagyon jó volt végig.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az öreget nagyon sajnáltam a végén, eléggé sokkoló volt a halála, egyáltalán nem számítottam rá
    Sokakkal ellentétben engem nem idegesített, sőt bírtam nagyon.
  • Kasadya
    #1876
    jó arányban?????????????? te mit nézel? ebben a részben kb. 2 és 1/2 fél perc "izgalom" volt a 40 ből.....a lopakodós hasfeltépős zombi inkább kinos volt mintsem izgalmas....és a mocsaras jelenet is harmatgyenge volt.
    Könyörgöm egy Zombi apokalpiszisben vagyunk több millió zombi flangál vérre éhezve ezek meg szenvednek 11 rész óta egy kibaxott old mcdonald farmon.....kaka
  • Tinman #1875
  • Narxis
    #1874
    Szerintem meg pont jó arányban van lelkizés és izgalom is + ez a lelkizés értelmesebb témáról szól nem pedig pl. PB Sarah terhességéről. Amúgy ha minden részben lenne valami komoly akció akkor egy idő után megszoknánk.
  • Zenszkij
    #1873
    Erről, hogy ez egy dráma lelkizős sorozat és, hogy ez erről szól csak annyit, hogy aki olvasta a képregényt annak már forr az agyvize. Ott is van dráma, de ez? Ez a kölök benne sincs a képregényben. Ez az egész szituáció a rendező agyszüleménye. Könyörgöm húzzanak már a farmról, mert ami a képregényben ezután jön, az baromi ütős. Felejtsük már el ezt a drámai vonalat (SG Universe is kampót kapott miatta). T-dog, az a karakter meg röhej, mért nem szólal meg, egyáltalán minek van benne? Megsértődött rá a stáb?
  • vixo
    #1872
    erre megint csak azt lehet mondani,h ha Rick-ék nem küldenék el a farmról a srácot,akkor nincs oka visszarohannia azokhoz,akik hagyták volna meghalni. tehát,ha "befogadják",akkor visszaszökne a társaihoz(???),h igaz srácok,h ott hagytatok zombi vacsinak,de spongyát rá,sőt szeretném is viszonozni a szívességet,gyertek itt egy jó kis farm,kaja-pia-nők...no way! nem is látszott olyan szemétnek a kölyök,mint az a kettő,akit Rick kicsinált a bárban.
    szvsz Hitlerhez hasonlítani a kölyköt meg nem kicsit túlzás. :D
  • Kasadya
    #1871
    szánalmas volt,hogy mikor megfordult ott állt a zombi....
  • kommersz
    #1870
    az oreg miert volt hulye? jarorozott ahogy szokott.
  • hapi
    #1869
    Semmi baj nem volt ezzel a résszel ha csak az nem, hogy már nem féltem a főszereplőket. A kis srác mikor bajban volt, dögöljön meg ha hülye, anyja mikor kocsival felborult, dögöljön meg aki hülye (és még idegesítő is), öregnél szintén.
  • Fenrir
    #1868
    Pedig ha arra kerülne a sor akkor szerintem a Shane-félék azok akik túlélhetik ezt az egészet.
  • Bullitt
    #1867
    Szerintem nem volt probléma a résszel. Olyan elvi témákat boncolgatnak, amelyek megosztják az embereket, egy ilyen helyzetben főként. A sorozat műfaja dráma, így aki zombigyilkolást vár, az ne is nézze, mert a dráma nem (csak) arról szól. A reakciók, a döntésképtelenség teljesen emberi tulajdonság. Lehet, hogy képernyőn keresztül nagy biztosan mindenki megtenné XY dolgot, de a való életben ez egészen más tészta...
    Carl karakterével sincs gond, egy gyerek mindig felnéz arra, aki a legerősebbnek mutatja magát, és arra próbál hasonlítani.
  • Andr0
    #1866
    Nem csak szerintem a kissrác tényleg veszélyes. Mármint gondolj bele, életben marad megszökik a bandára hozza a másikat és meghal kb 20+ ember... Így meg 1 meghal és mindenki boldog. (Amúgy szavazásnál én csak annyit mondtam volna: "Lássunk vért!")

    Olyan ez mintha Hitlert lelőtték volna a háború előtt... aztán ott mindenki rimánkodott volna, hogy micsoda embertelenség kivégezni egy embert!!
  • szucsy89
    #1865
    "Nem az emberség idegesít... az hogy nem azért ülök le egy film elé, hogy 40 percnyi nyavalygást nézzek."

    De, ha olyan kedvem van épp leülhetek ezért is egy film elé... de nem egy zombis-világvége témájú sorozatban akarom ezt látni!
  • JethroHUN
    #1864
    Nem az emberség idegesít... az hogy nem azért ülök le egy film elé, hogy 40 percnyi nyavalygást nézzek. De ez rossz rész volt, rossz volt az egész forgatókönyv, utolsó 5 percben megölni egy karaktert, következő rész csak arról fog szólni h most rajta nyavalyognak, és a srác sorsát megint nem döntik el. Meg a nagy emberség, mindenki azon van fen akadva, hogy jah ki kell nyírnunk, az senkit nem zavar, hogy beküldtek hozzá egy őrültet, h "faggassa" ki.
  • Kasadya
    #1863
    akkor ugord át engem sem érdekel a te véleményed......

    btw a 10-es ben a lopakodó zombin kinomban már sirva röhögtem :S:(