12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • böröczk
    #1862
    Senkit nem érdekel. Az előbb valaki pont a hozzád hasonlókról írt nagy igazságot.
  • Kasadya
    #1861
    én már csak becsületből nézem....kegyetlen fos lett ez a sorozat
  • böröczk
    #1860
    +1

    Én meg a Shane-féléket etetném meg a hordával. De még csak azt se, az ilyen tetvek úgyis megkapják, ami nekik jár, előbb-utóbb.
  • böröczk
    #1859
    Veled se szívesen találkoznék.
    Imádom amúgy ezeket a megnyilvánulásokat, szerintem nézzél inkább természetfilmet.
  • Narxis
    #1858
    ejnye de sokakat idegesít az emberség, azt hiszem ez egy jó felmérés arra, hogy mi is történne egy ilyen világban... :/
  • Andr0
    #1857
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végre meghalt az öreg. Idegesített már a nagy embersége.
  • ikszipszilonzé
    #1856
    Csak egy kérdés.
    Hogyan lehet puszta kézzel széttépni egy embert? Ez eléggé irreális, még akkor is ha ez egy jellegéből adódóan, nem valóságos szituációk közt játszódó történet(a zombik puszta léte is biológiai paradoxon).
    A zombik szétmarcangolják az áldozatukat, ez rendben is van, de ehhez a fogaikat használják, halálra harapni valakit ugyanis valóban lehetséges, na de kézzel feltépni egy ember testét azért túlzás.
  • mascarun
    #1855
    Szerintem is igaza van Zozzancs-nak!
    Én nem szeretem a Terra Nova-t és a Nikita-t és nem is járok a fórumba fikázódni hónapokig hogy milyen szar! Van aki minden rész után leírja hogy nem nézi tovább és még itt van!
  • Zozzancs
    #1854
    :D De kell
  • Narxis
    #1853
    Naaa azért ennyire nem kell védeni. :p
  • Zozzancs
    #1852
    Nem értem azokat az embereket egyébként akik azért vinnyognak, mert unalmas és semmi nem történik...akkor azok ne nézzék :D

    minden résznek van értelme , csak gondoljatok bele a dolgokba...
  • vixo
    #1851
    de ha Rick-ék nem küldik el,akkor nem megy vissza hozzájuk és a kör bezárul. :)
  • Zozzancs
    #1850
    Drámai lelkizés... na az ilyenek miatt megy föl az agyvizem... direkt el lett mondva, hogy ez a sorozat más mint a többi zombis hentelős cuccos
    a szereplők lelki folyamataira érzelmeire fókuszálnak ebben a poszt apokaliptikus környezetben, olyan dolgokat boncolgatnak amit te is meg én is megélnénk, nekem az tetszett ebben a részben ami mögötte van: hogy mennyire tudunk emberek maradni egy ilyen helyzetben, hogy képesek vagyunk e feláldozni emberségességünket valljuk be egy olyan döntéssel kapcsolatban ami végül is érthető... szerintem Dale volt főleg az emberi oldalunk megtestesítője:) sajnáltam, hogy meghalt... számomra mind a 2 évad tökéletes
  • hdmi
    #1849
    ki lenne olyan barom,h vissza megy azokhoz az emberekhez,akik hagyták volna megpusztulni őt???

    Pl. azért menne vissza, mert egyedül kint semmi esélye az életben maradásra. A kényszer nagy úr.
  • vixo
    #1848
    sztem sem volt baj ezzel a résszel. pont azért jó ez a sorozat mert láthatóan megosztja az embereket. elég csak itt a fórumban olvasni a hozzászólásokat. Én Dale mellé álltam volna, sztem teljesen igaza volt. bár sztem ezt a megöljük-ne öljük meg a srácot dilemmát egy pontnál le lehetett volna zárni. a legnagyobb félelmük az volt,h vissza megy a társaihoz és visszavezeti őket a farmra, de ki lenne olyan barom,h vissza megy azokhoz az emberekhez,akik hagyták volna megpusztulni őt??? amikor felmerült ez a kérdés,sztem már itt meg is állhattak volna,mert nem hiszem el,h lenne ilyen hülye ember,lehet csak magamból indulok ki,hogy nem szívesen látnám viszont azokat az embereket,akik hagytak volna meghalni...jó lehet egy nagyon deviáns elmebeteg állat igen,de az már egy szélsőség :D a srác meg egyáltalán nem néz ki olyannak.
  • hdmi
    #1847
    Ez a Carl gyerek, ez olyan hülye, hogy mutogatni kéne.
  • Herold
    #1846
    Ezek a zombik lassan már szupererővel fognak rendelkezni. Egy élő embert könnyebb lesz legyűrni, mint egy mászkáló halottat.
  • szucsy89
    #1845
    Érdekes, nekem most tetszett a rész. A vége csak hab volt a tortán, várjuk az utolsó 2 részt!
  • sparrow35
    #1844
    Ez a rész volt a leggyengébb eddig, nem is értem az utolsó 5 percet hogy képzelték...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon gáz volt hogy puszta kézzel feltépte egy ember mellkasát a zombi, még a trikót is nehezen tépte volna el ilyen szögből a valóságban. Ha meg akarják ölni a szereplőt miért kell ennyire gagyin kivitelezni...?
  • HuNNter
    #1843
    ez tényleg egyre szarab, :( de azért a motoron az SS jelzés tetszetös volt :DDD
  • Wlanseraf
    #1842
    egy fos volt a rész...
  • mijki
    #1841
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bazz, ezt a Carl kezd iszonyatosan idegesíteni. Mi a fa**ér kell zombival játszani? Ott volt a kezében a pisztoly, céloz, lő, letudta az egészet és Dale nem halt volna meg. Inkább a kis srácot bontotta volna fel... A másik meg. Melyik épeszű gyerek akar kivégzést végig nézni??
  • JethroHUN
    #1840
    Nem spoileres, csak kicsit hosszú.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az előző rész után (10.) ez egy szar volt. Eddig tetszett, de most már nem annyira. Azon kívül hogy rámentek erre drámai lelkizésre, másról nem szólt, és egy rohadt döntést nem tudnak meghozni. Tipikus ballaszt rész aminek a 40 percében semmivel nem kerülnek előrébb. Most mi lesz évad végégig ezen fognak görcsölni? Komolyan ez már túlzás. Meg Carl is, most már az ő kis lelki világa lesz a középpontban? Túlélő-horror-dráma, ne az legyen belőle mint a Lostból h fél évadon keresztül, sírnak-rínak.
    Valahogy az sose jó ha filmvásznon az észérvek vs lelkiismeret kerül középpontba, mert megutálhatja a néző, a szereplőket és akkor nem is nézi tovább. (Mint most én, de úgyis nézem)
    Dalet kinyírni a film utolsó 5 percében. Elég gyenge húzás volt.
    Meg nem is értem most mit akar a rendező Carllal. Ennyire nem lehet hülye, hogy ott egy zombi 100 méterre a farmtól, és egy szót sem szól.
  • Kaplan
    #1839
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bazdmeg... Milyen rész volt ez? Jézusom, én nagyon szerettem, hogy Dale mindig próbált emberséges maradni és próbálta a csoport tagjait is a földön tartani. Ezt a kis Carl gyereket nagyon elbaszta Shane, tényleg kaphatna már egy kurva nagy pofont. Szerintem amúgy nagyon jó a sorozat, lassú lefolyású dráma de ezeket a morális kérdéseket egy ilyen helyzetbe mindenki megélné. Kemény volt ahogy a zombipajtás felnyitotta Dalet.. A srácot én sem nyírnám ki, de tény ami tény nem is lehet mellette állandóan egy ember. Sajnos ha esetleg elkószál tényleg odahívná a bandát, van egy farm, ház, kaja, víz, minden ami kell. (Nő is van..) Ilyen esetekben szerintem össze kell szedni a tényeket és egész egyszerűen megszavazni. Túlságosan mély morális kérdést csinálni belőle nem szabad mert tényleg nem babra hanem a túlélésre megy ki a játék...
  • mascarun
    #1838
    Hát asszem innentől kezdve adhatnak más címet a sorozatnak, mert nincs semmi köze a képregénynek a szereplőkön kívül! Ezt engedi Kirkman? Vagy ő gondolja át a történetet és változtat rajta?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom innentől a Carl vívódását fogjuk nyomon követni hogy miért nem lőtte le a zombit vagy miért nem szólt róla hogy látott egyet a közelben! -.-
  • Neoncsoves
    #1837
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az ilyen filmekben annyira utálom ezeket a fasszopó kölyköket, mindig csak a szart csinálják. ettől függetlenül örülök hogy végre meghalt az öreg, már untam hogy állandóan az erkölcsről meg az emberiességről papol
  • tutituti
    #1836
    felirat ha kell valakinek
  • Narxis
    #1835
    OMG na neeeeeeee

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Neeeeeeeeee csak Dale-t neeeeeeeeeeeee


    Ennek a Carl gyereknek kinézne pár pofon.
  • Szolnokboy1
    #1834
    A heti rész már normálisabb volt, mint az előző. A vége durva. :O
  • Prof William
    #1833
    Hogy feldobják nézettséget most jönnek az okos zombik. Még pár rész és tiszta lef4dead lesz a cucc. :)
  • Blacksheep333
    #1832
    Ezek nagyon rafkósak.
  • Herold
    #1831
    Ja és átment az út túloldalán levő mezőre?
  • tutituti
    #1830
    azaz
  • Blacksheep333
    #1829
    Már visszafele ment.
    Kisasolta hol a farm, most megy leadja a drótot a spanoknak.
  • Andr0
    #1828
    mindkettő feltűnt... idióták.
  • tutituti
    #1827
    lehet lefertőtlenítik mindig:D
  • böröczk
    #1826
    Azt a késes dolgot én is akartam írni, hogy irtó nagy baki.
    Már rég meg kellett volna fertőződniük.
    Shane buszos jeleneténél volt a legszembetűnőbb, és nem hiszem el, hogy se a rendezőnek, se a színészeknek, se a stábnak, se a takarítónak nem tűnt fel.
  • szucsy89
    #1825
    LOL tényleg :D
  • Herold
    #1824
    Ezek azzal a késsel vagdossák a tenyerüket, amivel a zombikat ölik? És még nem kaptak vérmérgezést?
    A másik meg: érdekes, hogy a mezőn gyalogló magányos zombi odafelé is és visszafelé is az út jobb oldalán volt.
  • Narxis
    #1823
    Hát jah,de nem tudták, hogy a 2 rendőrön kívül van még ott zombi. :D