12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Jim Morrison
    #1942
    Ami még ennél is nehezebb, az az ha nincs is vászon. Avatar forgatásán ugye csak felvettek ilyen jelmezt, motion capture miatt vagy mi, és ott nem is számít a háttér meg semmi.
  • böröczk
    #1941
    Azt én se értem, egy erdei jelenethez miért kell blue box , persze van, amikor nélkülözhetetlen, egy félbevágott test akár, de tényleg sokszor lehetne mellőzni.
  • precision
    #1940
    persze nem jelent gondot egy jó színésznek, csak azért kicsit kiábrándító, hogy már _mindent_ zöldvászon előtt vesznek fel és utólag pakolnak oda dolgokat számítógéppel

    rengeteg hasonló videó van fent youtubeon nem csak sorozatokról hanem nagy mozifilmekről is... az a baj, hogy olcsóbb egy stúdióban felvenni pl egy párbeszéd-jelenetet vászon előtt, és az operatőröket elküldeni pl a Niagara vízeséshez (vagy rosszabb esetben lopni vmi természetfilmből Niagarás jelenetet) és azt "odabaszni" a színészek mögé, mint ha ott állnának és ott beszélgetnének

    mint technika-addikt ember azt mondom, hogy wow, mert rohadtul nem látni a különbséget, de mint film rajongó azt mondom, hogy szánalmas és kiábrándító :)
  • w77d
    #1939
    egy jó színésznek ez nem jelenthet gondot
  • vixo
    #1938
  • Jim Morrison
    #1937
    meg időjárás jelentésnek.
  • Neoncsoves
    #1936
    jó ne nézz hülyének :D de akkor is most gondold el... régen nem volt ennyi számítógépes trükk, sokkal egyszerűbb volt :D most meg pofázhatsz egy kék vászonnak
  • w77d
    #1935
    ezt hívják színészetnek...
  • Neoncsoves
    #1934
    lol de szar lehet egy ilyen kék vászonon mutogatni meg úgy csinálni mintha ott lenne valami :D
  • vixo
    #1933
    ezt már én is próbáltam elmagyarázni nekik,zéró siker faktorral, még azóta is ezen lovagolnak, kicsit azért rossz lehet nekik, mert elképzelni sem tudom,h így bármilyen sorozatot-filmet képesek lennének élvezni, szomorú :(
    sry,ha már volt:
  • FL Zoli
    #1932
    s1 ben a pacit is elég könnyen szétkapták:) Egyébként semmi bajom a sorozattal, de remélem a mellékszereplőkön is lesz hangsúly.T-dognak hány sora volt 10 rész alatt?
  • Zozzancs
    #1931
    Jesszusom emberek ez csak egy film :DDD FIKCIÓ kitalált dolog, miért ne téphetné fel a hasát bammeg? honnan tudod, hogy a vírus ugyan átváltoztatja az embereket, de mondjuk kicsit erősebbek lesznek? :DD most csak mondtam valamit, de ha úgy ültök le a rohadék sorozat elé, hogy húú na most aztán kivesézem és ha egy zombi elesik egy rajzszögbe és felordít akkor már flamelek össze vissza :D egy film egy sorozat úgy élvezetes ha meg próbálod nem úgy végig nézni mint egy kritikus :)
  • Herold
    #1930
    Igen, valóban életszerű, hogy egy negyvenkilós zombi ledönt a lábáról egy közel 80 kg-os embert, és az utána sem tudja egyszerűen ledobni magáról.
    Még akkor is, ha nincsenek zombik.
  • böröczk
    #1929
    Te, igazán nevetséges, hogy ennyi témalezárás után te nekem estél. Szövegértelmezésed neked sincs a topon. Én egyetlen jelenetről, és annak röhejességéről, szürrealitásáról beszéltem, nem általánosságban. Mostmár szerintem le lehet szállni a témáról, haladjunk tovább.
  • cylonflatus
    #1928
    Most te tényleg azon rugózol, hogy egy zombi valójában szét tud szakítani egy embert, vagy nem? Először is megkérdezném: mi alapján nyilvánítod ki, hogy ez lehetetlen? Nem tudom ,mennyire vagy otthon ebben a témában, de a saját szubjektív véleményeden kívül van valami ami ezt alá tudja támasztani (én olvastam 1-2 zombis cuccot ami egyáltalán nem zárja ezt ki, ezért kíváncsi vagyok a véleményedre, ill. hogy honnan veszed ezt a dolgot, hogy nem képesek rá.)? Forrásmegjelölés - ha van ilyen?
  • Neoncsoves
    #1927
    mi a bajod a csillámpónikkal?


  • Evoluti0N
    #1926
    Pedig én pont a csillámpónikat hiányolom a sorozatból.
  • norbi4567
    #1925
    Csak nekem tűnt fel hogy 15. perc környékén a pajtás résznél Lori azt mondta hogy Szóval? :D
  • böröczk
    #1924
    Tele vagy ellentmondásokkal. Én épp negatív kritikát írtam, pedig kedvelem a sorozatot. Nem sokat nézek most, de ez közéjük tartozik, és továbbra is nézni fogom, maximum, ha csillámpónik fognak ugrálni a következő évadban, akkor teszek le róla végleg.
  • tommygear
    #1923
    nem kell magadra venni, semmi kötekedés nincs ebben, de látom ide csak az írhat aki elvakult fan, ha valakinek nem tetszik valami már leköpik
  • Andr0
    #1922
    Azok a németek. Magyarok a tipikus Close Enough népség.
  • hapi
    #1921
    Ez a mondat ugye csak vicc. Vagy ironikusan érted? Magyarok mint igényesség tökéletesség?
  • zotja22
    #1920
    komoly kis rész volt,a lényege az volt az egésznek,hogy azt a golyót amit az "idegen" számára "tartogattak" végül a csoport egyik tagja kapta,
  • precision
    #1919
    csak ennyit tudok hozzátenni a mostani részhez



    a kissrácnak rém szánalmas jelenetei voltak

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor először ment be a sráchoz, ultraszánalom, aztán a motoros résznél mikor elveszi a fegyvert, ultraszánalom, a zombis rész, gigamegaszánalom, amikor mondja a faterjának, hogy "do it dad" az meg a hipergigaszánalom kategória


    most nekem is olyan érzésem volt mintha génhibás papucsállatkák írnák a sorozatot...

    na nembaj, lesz ez még így se :D
  • böröczk
    #1918
    Kiették, hah. Nem fogom neked magyarázni, mi volt szürreális a jelenetben (leírtuk többször is), a zombin kívül, walker, ahogy tetszik. Kötekedj velem, ha jobban érzed magad tőle, bár akárki más posztjára is válaszolhattad volna, értelmesebb nem leszel tőle, ha tovább folytatod, sem.
  • w77d
    #1917
    régebben, míg a magyarnak volt tartása ez így volt, de most már divat lett, hogy csak szimplán semmi sem jó nekünk
  • Herold
    #1916
    Magyarok vagyunk, ezért a tökéletességre törekszünk, és ezt is várjuk el.
    Így teljes a mondatod.
  • w77d
    #1915
    magyarok vagyunk nna XXD
  • G_ArchAngel #1914
    Ha nincs akcio: unalmas
    Ha van: miert ilyen
    Par hete: dogoljon meg az oreg, semmit nem csinal
    Most: nem erdemelte meg

  • w77d
    #1913
    amúgy miért nem inkább azon akadtok ki, hogy a zombi olyan irányból jött, amit Dale-nek látnia kellett volna amikor a döglött marha felé ment, ráadásul olyan közel kellett volna lennie a pusztaságban sebességükből kiindulva, hogy még egy félszemű csontrészeg kalóz is észrevette volna azonnal...
  • tommygear
    #1912
    az első évad is tele volt kibelezett áldozatokkal, erről ennyit
  • w77d
    #1911
    én azt hittem, hogy ő fogja pofánlőni a srácot egy elcsórt fegyverrel XD
  • Kasadya
    #1910
    az a kisgyerek valami csókos lehet,mert az a kifejezéstelen arc amit produkál az borzalmas.....szinészethez nemsok köze van
  • Kasadya
    #1909
    jaja:D
  • desigo
    #1908
    Anyja lánya
  • böröczk
    #1907
    Amúgy ott a pajtás jelenetnél én frankón megijedtem tőle, kicsit olyan 6th sense volt : D
    Borzasztó csapnivaló színész srác amúgy.
  • w77d
    #1906
    amúgy az egész sorozat leghülyébb és idegesítőbb szereplője a kissrác.. olyan dolgokat tesz sorra, ami az alapvelő emberi, de még a gyermeki logikának is ellent mond...
  • böröczk
    #1905
  • desigo
    #1904
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár idegesített az öreg értelmes arckifejezése azért szebb sorsot érdemelt volna.Ez a hasszétszakítós jelenet nagyon gyenge volt.Hatásvadász akart lenni de rosszul sült el.Full gagyi lett.
    Idióta kissrácnak nehéz lett volna szólni,hogy a közelben ólálkodik egy zombi.
  • vixo
    #1903
    ilyen dolgokon lovagolni,h miként nyitotta fel csórit, ez már egyenesen vicc kategóriába megy, de tényleg. :D könyörgöm a zombi filmek 90%ban vannak ilyen és ehhez hasonlóan eltúlzott gore jelenetek, meg minek kell amúgy is ilyen fiktív dolgokon fennakadni? a Spartacus sorozatban még több ilyen eltúlzott halálnemmel szembesül a kedves néző és ott emberek ölnek embereket, sokszor még annyira elképzelhetetlen módszerekkel, de még sem olvasom állandóan a hozzászólásokban,h hát ezt így nem lehetett volna kivitelezni usw...