12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • w77d
    #2022
    ha van felirat linkeljétek már be légyszi
  • WalkingBarney
    #2021
    LINKET :D
  • desigo
    #2020
    kész van,most ellenőrzi...
  • Louis Cyphre
    #2019
    Tényleg egyébként az első részben szereplő néger csóka és a fia fognak még vajon szerepelni? Nagyot ütne, hogyha valamikor visszahoznák őket.
  • Andr0
    #2018
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az azért csípős volt...:D Kíváncsi leszek az évadzáróra. Amúgy az elején az a FreeStyle zombigyilkolás meg Shane visszatérése előtti ilyen mutáns-zombi bevillanások az WTF? Mi volt az?
  • berczely
    #2017
    "9-10 között. Még csak most állok neki, szart meg nem adok ki a kezemből, csakhogy hamar kész legyen."

    By AliasSubs
  • Hoz_Hun
    #2016
    Sőt, neki kell fordítania. :D
  • Panzeradler #2015
    Ezért most neked kell linkelned a feliratot amint lesz
  • Hoz_Hun
    #2014
    Én is itt szoktam tájékozódni felirat felől. Elég hamar szokott lenni.
    Meg eddig nem szokott ilyen spoiler gond lenni.
  • szucsy89
    #2013
    Pl. hogy van-e már felirat, amúgy én reflexből kattintottam a topikra, amint láttam, hogy van új üzenet. :D
  • hdmi
    #2012
    Aláírom, hogy zozzancs lépése nem volt elegáns, hogy nem használta a spoiler taget, de mi értelme idejönni a fórumra annak, aki nem látta az aktuális részt. Mi másról szólna a diskurzus, mint az aktuális részről?
  • Hoz_Hun
    #2011
    Bazzeg, nehéz lett volna spoiler tagba tenni?????
  • Kasadya
    #2010
    ez ütött! nagyon jól látod! legszivesebben leforditanám és elküldeném a rendezőnek egy FUCK YOU-val a végén:D
  • tigeroo
    #2009
    ....
  • Steve Downie
    #2008
  • HoTDoG
    #2007
    Megérett bennem, hogy kifejtsem a véleményemet a sorozatról...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kezdődött ott, hogy a kislány (Sophie), akinek a fejébe vésték, hogy akármi van, 1 méternél nem mehet messzebbre, egyszer csak elszökött. Utána épp a világvége kellős közepén egy vadász pont eltalál egy gyereket az erdő mélyén, mindezt egy szarvason keresztül. Ennek a két momentumnak és következményeinek sikerült egy fél évadot lefedniük.
    Majd a kis mexikói srácot aki egyébként meg akarta ölni őket, hát miért is ne mentenék ki. Miután rájöttek, hogy bizony ez nem volt jó ötlet, kitalálják, hogy kivégzik. Persze a kis srác akit egyébként 10 évesen az apokalipszis alatt mindig egyedül hagynak (az anyja kiskegyedet olvashat) és természetesen annyira bátor, hogy közel is sétál egy zombihoz, a kivégzés alatt megjelenik, amikor mindenki a házban tartózkodik, és közli, h "Do it". Ne mááááár. Annyira valótlan, annyira esetlen, annyira logikátlan.
    Szóval a kis srácot, akit majdnem eltemettek, emiatt a szülei biztos nem féltenek kétszer annyira(...), így minden este kiengedik csavarogni, hátha összehaverkodik a helyi lakótelepi srácokkal.
    A kivégzés estéje? Kit érdekel hol a gyerek... Elszökött a mexikói? Csak nem szökik ki újra a gyerek és csavarog Shane és az apja után, majd sebészi pontossággal kilövi a zombivá mutálódott Shane-t.
    Komolyan, az anyja hol van? Mindenki barátok köztöt néz? Vagy canastáznak?

  • berczely
    #2006
    Este 7-8 óra körül lesz.
  • Panzeradler #2005
    Magyar felirat még nincs?:/
  • böröczk
    #2004
    Mert köze nincs a legkeményebb karakterhez, legfaszlámábbtróger címre inkább pályázhatna az a szereplő.
    Ha Lori beltartalmát valami walker kienné, annál boldogabb befejezése nem is lehetne az évadnak.
  • Neoncsoves
    #2003
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    úgy hogy még véletlenül sem az apját lőtte agyon
  • Kaplan
    #2002
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát visszatért zombiként, a kis faszagyerek meg azonnal fejbe lőtte egy halálpontos lövéssel.
  • Steve Downie
    #2001
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Miért pont Shane-t szedik ki, miért? Azt még feldolgoztam, hogy a GoT-ban meghalt a két legkeményebb karakter, Eddard Stark és Khal Drogo, de ott alapból hullanak a szereplők, mint a legyek.
    Persze pont akkor jó egy sori, ha sosem tudod mi következik és ki hal meg, de Shane legalább visszatérhetett volna még zombiként, erre 2 perccel a halála után fejbelövik...
  • Narxis
    #2000
    Ez brutális rész volt, a vége ütött!
  • Neoncsoves
    #1999
    kurvanagy rész volt
  • böröczk
    #1998
    Ah, köszi, ez megmagyarázza. Logikus amúgy.

    Még szerencse, hogy évadzáró után nem sokkal jön a Trónok harca, így nem lesz hiányérzet annyira, mert gondolom, ezek után még nagyobb durranást szánnak a befejezésre.
  • Szolnokboy1
    #1997
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A képregény szerint mindenki fertőzött alapból, így a halál után mindenki visszajön, kivétel persze, ha a halál oka agyi trauma.
  • Herold
    #1996
    Zombivadászat.
  • arsnl
    #1995
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Daryl az állapította meg, h eltört a nyaka. gondolom elesett. ezek szerint akik természetes halált halnak azok is zombik lesznek? vagy kell vmi sérülés is (Shane betört orra, Randall sebes csuklója)
  • KaBuTo666
    #1994
    áá nnneeeeeeee és elolvastam az utolsó mondatod
  • böröczk
    #1993
    Jó rész vót.

    Kérdésem lenne azokhoz, akik látták:


    SPOILER




    Hogy lett zombi a kölök, ha nem harapták meg? Ezt nem igazán értettem,

  • szucsy89
    #1992
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ BAZDMEG
  • Narxis
    #1991
    Csezd meg!!
  • precision
    #1990
    bazdmeg...

    én is bejövök ide a hülye fejemmel mielőtt megnéztem volna a részt... f.szkivan.
  • Zozzancs
    #1989
    Srrry ki is ment a fejemből :D
  • Kaplan
    #1988
    Kösz basszus, egy spoiler taget igazán nyomhattál volna :)
  • Zozzancs
    #1987
    Hát ez nagyon jó rész volt.. eskü kicsit megkönnyeztem Shanet főleg , azért ahogyan Rick érzelmei előjöttek a megölése után..
  • böröczk
    #1986
    Amúgy valaki írta, hogy biztos azért nem fingatják ki Carlt, mert tré gyerekekkel ezt tenni filmben, nem ez lenne az első eset, Sophiával is megtették.
    Szánalomkupac az a srác, a pajtába zárt kölök ezerszer többet ér nála véleményem szerint. Carl meg nagyon jól mondta, amit Shane-nek mondtott a rész elején, pontosan az ő hibájából történt, ami történt.
  • hdmi
    #1985
    Nem, még van egy rész.
  • hdmi
    #1984
    Ez a mostani rész nagyon jó volt, főleg a vége. Az évadzáró rész kemény lesz.
  • mascarun
    #1983
    ez az évadzáró?
    Én csak annyit tudok mondani hogy "Nesztek bas**átok meg!" xD