12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Prof William
    #1982
    Basszus tényleg! Ő az a nő aki egyedül indul haza a ködben mert senki nem ajánlkozik hazakísérni.

    Amúgy nagyon sok Darabont filmből visszaköszön egy közel azonos szereplőgárda.
  • tutituti
    #1981
    Akkor elég sokan vannak.hmmm..
  • Evoluti0N
    #1980
    Wow, nem is tudtam, h ez van filmben. :) Csak a könyvet olvastam. Éppen kíváncsi vok rá. Majd megnézem.
  • Szolnokboy1
    #1979
    meg az első évadból a spanyol-latin fazon, ő volt a Mistben az egyik katona.
  • szucsy89
    #1978
    Az anyuka is benne volt akinek meghalt a kislánya, nem tudom hirtelen hogy hívják. :D
  • kommersz
    #1977
    Jo film en is lattam mar.De van benne meg egy ismert karakter a dexterbol.
  • tutituti
    #1976
    Ma megnéztem ezredszerre a The Mist-et(Stephen King féle)
    És kik voltak benne?
    Dale és Andrea:
  • Narxis
    #1975
    need
  • RatBaG #1974
    vártam, hogy ez felcsendüljön...
  • Prof William
    #1973
    Csak kicsit túl közel kell engedni a delikvenseket, hogy ezt használhassuk.
  • Jim Morrison
    #1972
    #1967
  • Herold
    #1971
    Melyik régi sorozatnak van hasonló intrója? Nem ugrik be.
  • Wlanseraf
    #1970
  • Panzeradler #1969
    Nem véletlen
  • Herold
    #1968
    Nem rossz, csak ez a Cooper Black betűtípus kurvára nem illik a filmhez.
  • qtab986
    #1967
    Lemaradt. Az opening a Growing Pains című sorozatot utánozza.
  • Andr0
    #1966
    szerintem így sokkal jobb lenne... viccen kívül.:D
  • qtab986
    #1965
    Bocs, ha volt már.
  • desigo
    #1964
    tessék beszerezni vészesebb időkre...

  • ForzaInter
    #1963
    pedig van jó pár..
  • Neoncsoves
    #1962
    spórolnak mindenhol az a helyzet... inkább nem baszakodnak az utazással, etc. de szerintem olyan szar néha a Walking Deades CGI hogy egyből levágni róla azt hogy ez nem valódi...
  • böröczk
    #1961
    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy amint ezen a videón is láthattuk, egy mezei városi jelenetet zöld lepedő előtt vettek fel (amikor Lori meg Shane ölelkezik talán, de ez csak egy a sok közül), mert így egyszerűbb. Nyilván itt is néha kimozdulnak a szabadba, de ne mondja már nekem senki, hogy egy erdőben a fákat számítógép grafikával kell odavarázsolni. Egy ERDŐBEN : D
  • Neoncsoves
    #1960
    jó, de ha jobban megnézed akkor Walking Deadben látszik néha hogy a háttér csak CGI... GoT-ban ez nem nagyon fordul elő, mivel többnyire valós helyszín van. persze hogy van CGI, mutass egy olyan filmet amiben nincs :)
  • böröczk
    #1959
    off: + a legnagyobb részét Máltán vették fel, egyébként én is ezt akartam felhozni példának.
    Jelenleg amúgy nem tudnék annál jobb sorozatot mondani.
  • stargatelost
    #1958
    off: Lehet, hogy a Got-ban kint vannak a helyszínen, de így is a legtöbb jelenet széjjel van CGI-zve. Pl.: Attól még, hogy azt látod, hogy havas a fű, az ugyanúgy nem igaz, hanem oda van rakva számítógépes utómunkával a havasság. Ja, amúgy nekem ezzel semmi gond nincs, amíg nem lóg ki a cgi lóláb :D
  • Neoncsoves
    #1957
    erre egy picit visszakanyarodva... pl. a Game of Thrones (Trónok Harca) sorozat minden egyes helyszíne valódi és nem greenscreen meg bluescreen. persze van kivétel, de a jelenetek kb 90%át valós helyszíneken veszik fel... pl. a Falon túli eseményeket asszem Grönlandon vagy hogy vették fel
  • cylonflatus
    #1956
    simán, ez nekem is az eszembe jutott. Mindenesetre Merle nagyon hiányzik, nagyon várom ár mikor jelenik meg :)
  • w77d
    #1955
    szerintem nem elképzelhetetlen egy olyan fordulat, hogy Merle a másik csoportban van...
  • vixo
    #1954
    Merle is így fogja tolni majd, ha visszatér:
  • Wlanseraf
    #1953
    nem az egész keze hiányzik! csak csuklóból...
  • szucsy89
    #1952
    Ez még jó is lenne... :D
  • berczely
    #1951
    A sötét oldal erejét használná és megrázná az embereket :D
  • WalkingBarney
    #1950
    Csak képzelőerő kérdése, pl: ha az övéhez vannak betéve a teli tárak, akkor tudna. Amugy nem említettem hogy pisztolyt használna.
  • kissssss
    #1949
    egy vezetőnek nem muszáj harcolnia, a tábornokok sem mennek ki a frontvonalba.
  • Herold
    #1948
    Csak ott hibázik, hogy Merle semmiféle fegyveres csapatot nem fog vezetni, mivel 1 keze van, és 1 kézzel nem lehet lőni. Legfeljebb pisztollyal, de tárat cserélni már nem tud egyedül.
  • Narxis
    #1947
    lol
  • WalkingBarney
    #1946
    Gondolkoztam mi lenne az abszolút favorit befejezése a 2. évadnak, avagy az utolsó rész a második évadból. Tehát:
    A túsz srác megszökne, és mivel egyedül nem tud életben maradni, így visszatérne a 30 fős csoporthoz, akiknek beköpné a farmot. Az ellenséges banda megrohamozná a nyugodt helyszínt, és hatalmas lövészápor lenne mindkét oldal részéről, ami odavonzana 50-100 zombit minimum. Most jön a csavar: A banda vezetője Merle lenne (Daryl bátyja), és mikor meglátja Rick-et és csapatát azonnal lépne: T-Dogot leszúrná. Shane bíztatna mindenkit a harcra ellenben Rickel aki menekülést preferálná, és az addig húzódna amíg Shane fegyvert nem rántana Rickre, azonban a kopasz temperamentumost egy sniperes Merle tag leszedné (Mondom úgy, hogy abszolút kedvelem Shane karakterét). Ekkor a deszka terhes lotyót, Lorit, megharapná egy zombi Rick szeme láttára. Míg Rick segítene feleségének, addig Carlt elrabolna Merle, és az erdőbe menekülne vele a rendgeteg zombi miatt. A Merle banda nagy része meghalna/"bezombulna", a maradék szereplő szintén az erdő fele venné az irányt külön-külön, mindenki egyedül rohanva az életéért. Szerintem jó kis befejezés lenne az évadnak :D
  • Kasadya
    #1945
    azért azt megkell jegyezni ahány zombis film annyiféle zombi...bár a legtöbbünknek a lassu,buta esetlen zombi az etalon...és ezért furcsa olykor ha gyors vagy gondolkodó zomnik vannak egy filmben:P

    a napon flangáló vámpírok sem az igaziak számomra abban is az az alap,hogy a vámpír meghajlik a napon:P
  • precision
    #1944
    a zombik erősek, ez "köztudott" :)
    másképp hogyan is ennék meg a kedvenc kajájukat, az emberi belet? úgy ahogyan láttuk... egyszerűen széttépik az embert :)
  • cylonflatus
    #1943
    Jól van na, éppen most fejeztem be a World War Z-t, ami elég részletesen ír ezekről a lényekről. Pl azt is, hogy a rozoga állapotuk ellenére nagy erőkifejtésre képesek, ráadásul van benne egy katona, akit pont egy ilyen "deréktól semmi" torzó akar megkóstolni, és a katona szerint hatalmas erő volt benne. Meg azért fura, hogy ennyire a realitást keresitek - egy zombifilmben? De bocs ha kötekedésnek tűnik/tűnt, nem annak szántam. Peace