21741
  • lac coo
    #13627
    Amíg warezom volt csak, egy idő után nálam is behalt az autosave, semmit nem mentett még beállításokat sem ....Amióta megvettem semmi baj vele .
  • Gabor77
    #13626
    ofkósz virágboltos
  • Danecay
    #13625
    Eredeti a játék?
  • Gabor77
    #13624
    Valakinek van valami ötlete arra, hogy hogy lehetne megoldani a peccsek feltelepítésénél, hogy az autosave működjön, és az árnyékok se villogjanak? Eszméletlenül idegesítő, hogy akárhányszor átmegyek egy reklámtábla alatt, elkezd villogni az aszfalt.
  • hekhubá
    #13623
    Valaki segítsen 13612!
  • lac coo
    #13622
    Összességében nekem is bejön, pedig alapjában véve a komolyabb szimulátorokat szeretem, de ennek van olyan jó hangulata, átjön annyira az F1 szag, hogy élvezetes legyen.
    Egyedül a padlógázas kigyorsításért kár ,de nagyon :( Tavalyiban nem volt ilyen ,szóval én még mindig értetlenül állok előtte, idén miért kellett beletenni .
  • Nathan66
    #13621
    Észrevételek: A 2011-et elvittem karrier-ben billel, momo-val vegyesen. De az egy gyenge eresztés ehhez képest! Bill-el tökéletesen el lehet vele hülyülni, akár pro-n is. A MOMO-n nem próbáltam még, most jutottam Valencia-ba Caterham-el. A gumikopás, melegítés, fékek piszkok stb.. nagyban befolyásolják a teljesítményt, ellenben a 11-el! A félreállások is elég jók, bár néha ideális íven megy némelyik összességében, egy nagyon jó játék lett! Csak jót tudok mondani, a kisebb hibáktól meg el lehet tekinteni szerintem.
  • Nathan66
    #13620
    4x aa val
  • Nathan66
    #13619
    Nálam althlon II x2-n megy ultran teljesen jól 1280*1024ben 4ghz re van húza mondjuk
  • hekhubá
    #13618
    Valaki segítsen!13612
    Előre kösz!
  • badoer
    #13617
    szia.pentium dual core cpu e5200 2.50 ghz.2 giga ram.gforce 9500 gt.Érdekes hogy a 2011 ment szakadás nélkül.Állítólag ez is menne ha tudnám hol kel állítani hogy 2 magosnak ismerje fel.
  • The Protector
    #13616
    Szia.Nekem az előző rész simán futott 30fps-el medium/high beállításokon(antianalyzing meg ilyenek off).A gépem amd x2 5200+ 2.7GHZ.2Gb-ram és nvidia 9800GT.Ha ezalatt vagy akkor nem is nagyon érdemes vele vacakolnod.Mellesleg sajnos ma már alap egy 2 magos proci,nem is alap,hanem minimum.
  • precise
    #13615
    Szarul van megcsinálva a box ,móka. Első helyről kiállok kb 3-5 mp előnyről, viszont mikor végzek jönnek be sorba a többiek és nem engednek ki a szerelőm. 5. lettem ez miatt a biztos győzelem helyett.

    Ok, hogy ez a szabály, de ha már rongyá van scriptelve az egész játék, akkor scripteljék már bele, hogy a boxba olyan követéssel jöjjenek az ellenfelek, hogy közéjük kitudjanak engedni a szerelők.
  • B0GE5z
    #13614
    nemhiszem hogy sokra mennél vele...
  • badoer
    #13613
    Ezt írja a játék your cpu is not multi core and does not support hyper threading.proci nem többmagos és nem támogatja a Hyper-Threading-et.De valahol olvastam hogy be lehet állítani a konfigba hogy tőbbmagosnak lássa.Nem tudja valaki hol és hogyan lehet?kőszőnőm:)
  • hekhubá
    #13612
    Sziasztok!
    Thrustmaster Ferrari F430 kormányom van tudnátok rá egy normális force feedback, és egy sima beállítást mondani? Mert elállítottam a force feedback beállítást, és hiába állítottam vissza az eredetire beállításra, sokkal nehezebb vissza forditani a kormányt a kanyarból kijövet.
    "szószerint lehetetlen."
    Valaki segítsen, előre köszönöm a választ!
  • lac coo
    #13611
    Azt látom, de amire mutat az miért kell nekünk ? :)))
  • Alexease
    #13610
    Melyik linket, az elozoben a hetest?:) Ha igen, az nem link, hanem az SG ujitasa, hogy a hashmark utani szammal egyutt a jelzett forum postra linkel;)
  • lac coo
    #13609
    Nekem továbbra is jó erősre állítva driverben, és visszamásolgatva ate régi cuccodat ,...

    Szerk. most nézem a linkedet, ez most mi, szívatsz ? :DDD
  • Alexease
    #13608
    Patch #7 :)
    De az FFB-t meg mindig nem akarjak „megcsinalni”:) Nem is fogjak, nekik ugy jo ahogy van, raadasul az a keves ember aki hasznalja, az is minimumon:/
  • lac coo
    #13607
    Jah és a tanácsom: ilyenkor engedd magad elé, az biztonságos, és ha ügyes vagy a melegebb gumin úgyis megelőződ hamar ...
  • lac coo
    #13606
    Megmondom mi volt:) Néha én is megszívatom magam ...

    Láttad, hogy jön ki a boxból, toltad neki mint a barom, hogy majd egy ultra rövid féktávval elé kerülj....ő meg teljesen szépen szabályosan ment a saját ívén. Aztán csatt ! :) Manapság ezért eltiltásokat osztogatnak :))) AI-t meg jól ismerem, nem rántja rád , sőt kifejezetten dedósok, elenged ha kell ha nem .Képzeld magad fordított helyzetbe: jössz ki a boxból, erre valaki telibever hátulról . Mit kellene tenned, leparkolni míg elmegy melletted? Ez ilyen, a hátsó félé a felelősség mindig !!!
    Tetszik nem tetszik ez van, ha váratlanul befékez előtted és te figyelmetlen vagy, nem számítasz rá, neki koccansz akkor is a te hibád. Nyilván félig-meddig "vétlen" vagy, de a te hibád.


    OK, mondom, én is van hogy csinálok ilyeneket, de kicsit uncsi, hogy minden vezetői hiba után köcsög a Codemasters :))
  • Aerox21
    #13605
    Ismered a Suzukai pályát?Oo Mentem 300-al a célegyenes végém erre a kijáratnál rám rántja a kormányt. Szerinted ha úgy van akk nem előzöm meg v direkt mentem neki, hogy kapjak büntetést?Oo
  • lac coo
    #13604
    Hát ha előtted van , meg kell állni nem nekimenni!!! Ebben mi a felfoghatatlan nálatok, komolyan nem értem .... szerinted igazából mi történne, ha mindenki ezt a minek állt elém elvet követné !?
    Ha valaki előtted van MÉG HA LASSABB IS ! vagy megelőzni kell, vagy mögötte maradni. Ha felökleled az a te hibád ez már csak ilyen. Ha néha vétlen is vagy, előfordul, de akkor is a te sarad .

  • Aerox21
    #13603
    10 autó fejezte be a versenyt...:)
  • Aerox21
    #13602
    Nyomorodjon meg az összes codmasters-es...célegyenesbe megyek, boxból bevág elém a Pic vagy ki a rák, az ütközés elkerülhetetlen és büntetés fasza..
  • Aerox21
    #13601
    Japánban nálatok is mindenki kicsúszik az első kanyarban?:D Időmérőn 6embernek nem volt ideje...mi lesz a futamon:D
  • Batmanci
    #13600
    Honnan tudod mit rakott fel és hányszor?
    Nézted a részkontrollt? Verseny közben?
    Akkor Te is hasonló lehetsz - már meg ne sértődj -, mint az egyik cimbim.
    Beül a moziba, és azt hesszöli, mit toltak el. Tudom én, egyik snittnél habos a sör, majd nem, majd megint. Ezt élvezi. Kérdeztem is tőle, - A film címe megvan azért? Van, hogy nekem is feltűnik valami, de engem inkább a sztori érdekel. De kinek a pap, kinek a lan. Nekem 100 Mega. :)
  • Batmanci
    #13599
    Elnézést, de kicsit bealudtam!
    A kettes peccsből (kamu) én ezeket toltam át (szöszölős meló volt, mert minden régi fájlt elraktam télire): audio, database, dx10-11 (kinek, mi), frontend, game, system, tracks.
    Az "ötig" peccsből: championsmode, forcefeedback, language.
    Mást nem kéne, mert Alaszkát játszik a flashback tőlük.
    Nem használok automentőt, eddig nincs vele gond, de nem jutottam karrierben semeddig sem. Arról még nem tudok véleményt alkotni.

    @Firerock!
    A törés nekem hájon van, elvégre nem mazochista vagyok. Így is előadja a sztriptízt, ha durvulsz az AI-vel. Vagy ha aprót falazol, a kerék már pattog is a naplementébe, mint egy veszternhős. A statikus cuccosokkal sem érdemes kikezdeni. Elég nagyot ütnek. Malájban, szabadon, 80-nal megstuccoltam a hosszúra fordítóban a bóját, a fele szárnyam dezintegrálódott. Abu-Dhabiban szintúgy. Következő alkalommal, már jobban figyeltem. (Azért, kedves, hogy versenyen orrkúp csere max. 10mp, szabadon meg 3:42 alatt ki is cserélik. 'Monnyuk akkor van idő!)

    Nos, nekem ezekkel, meg a saját beállítású kamera és erővisszacsatolással volt ilyen a versengés. A kamerát még a 2011-hez csináltam. Van benne, vagy 8 nézet, abból hármat használ a TrackIR, és azzal megyek, amitől kokpitből, hud nélkül leselkedek ki a nagyvilágba. A TrackIR nagy előny, mert ülhetsz közelebb a kormányhoz, de kis mozdulat a fejeddel, és már látod is a tükröket. Persze itt nincs sok haszna, mert 20 méternél már fel is fedezheted a mögötted lévő dugót. :)
    Két autónál többet még nem láttam egyszerre, de hát nagyok a kocsik, és kicsik a tükrök... mondaná a művelt kínai, ha tudna japánul.
    Hiányolom a figyelmeztető szöveget; A tükörben látható autó a valóságban közelebb lehet. (Én meg lehetnék pék, és akkor látnám, hogy meleg a kemence)
    (Francba, 'télleg pék vagyok)
    Előre, Pajtások!
  • V43 1105
    #13598
    Nekem videokártya az ami gyengének tűnik ..
  • lac coo
    #13597
    Ami idegesítő, hogy ha megelőzöm az AI-t fél méterre akkor elveszi a gázt és lemarad egy kicsit :((((( ez nem értem minek kell bele, szinte dedósnak néznek, ha már előztél veregesd magad vállon és menj nyugodtan tovább :DDD


    Amúgy ezek a nagy anomáliák: én nem egy 100 %os versenyt lenyomtam már, és semmi ilyen durva dolgot nem láttam , soha! Motor nem füstöl, gumit is cserélgetik, esőben esőgumit raknak,nem büntet meg "pedigottsevoltam", nem futottak száraz idős köröket esőben stb... Lehet nekem valami extra jó példány jutott :)))
  • lac coo
    #13596
    Catchup, meg teleportálás nem számít az nem látható, get real: a gumi az látszik, nehogymáááá...
  • Alexease
    #13595
    Es igazabol, a legtobb esetben szinte lenyegtelen a dolog;) A patch-ek utan nem nezegettem az adabazis file-okat, de ha valaki nem 100%-os futamot ment, Legend-en es Expert (segitsegek nelkul) fozokaton, akkro ugyis mindegy mit tesz fel az AI, olyan catchup es egyebek vannak a scriptekben.
  • lac coo
    #13594
    Ja, hogy arra gondolsz ! :) Értem. azt nem vágom, én versenyzek nem az AI-t meg bugokat figyelem közben... De elvileg path-ek előtt bugos volt grafikailag, nem mindig azt mutatta AI-n ami fent volt .
  • Alexease
    #13593
    Egyszerubb ha kiforditjak oket, bleul meg jo;)
  • avus
    #13592
    Ja a szétkopott gumikat mi? Vagy gyorsan újrafutózták őket? :)
  • Alexease
    #13591
    Ugy hogy ket szetet ketszer rak fel:)))
  • avus
    #13590
    Akkor megkérdezem a szakértő urat, hogy hogy raksz fel három szett option gumit ÖTSZÖR?
  • Firerock
    #13589
    Tud valaki mondani valami megoldást a mentés javítására(nekem a manuális is jó lenne,de az sem működik) patch nélkül?
  • lac coo
    #13588
    Mert esőben nem kell kötelezően felrakni mind kettő gumit .....
    Ha már szakértesz legalább érts hozzá !