21741
  • IXEMGabeo
    #13827
    Szerintem nem rossz csak van 1-2 zavaró dolog benne...

    bill kiosztást nem lehet megváltoztatni, controllerem nem ismeri fel és ráadásul a felszedendőkre van 3 féle gomb is:D
  • Master91
    #13826
    Isten őrizz :D
  • IXEMGabeo
    #13825
    Kijött tegnap az F1 Race stars:) Kipróbáltátok már?
  • Danecay
    #13824
    Nos a korrektséghez hozzá tartozott volna, hogy annak ellenére is válaszolsz, hogy közöltem veled, hogy amennyiben valamilyen CD Key-es oldalról származó kulcsot próbálsz eladni, akkor nem érdekel a dolog. Ugyanez igaz arra az esetre is ha közben elkelt. Elhiheted nekem sincs arra időm, hogy a te válaszodat lessem egész nap, minden bizonnyal még annyi sem mint neked. Ugyanakkor érdekes, hogy aktív ittléted ellenére sem válaszoltál a privát üzenetemre, amit ráadásul jelez is neked a rendszer, viszont a téged méltató hozzászólásomra amit csak akkor láthatsz ha idelátogatsz, fél órán belül sikerült reagálnod. Nos ez nem tudás, hanem inkább nem akarás, ami véleményem szerint korrektség kérdése.

    Lac coo:
    Nem kételkedek a kulcs működőképességében, de megtévesztő módon úgy árulta itt mintha ez az egyetlen amitől valamilyen okból meg akar szabadulni. Ezért vettem fel vele én is a kapcsolatot, mert úgy voltam vele, hogy inkább veszek egy garantáltan működő, kipróbált kulcsot, mint egy kétesen működőd valamilyen CD Key-es oldalról, de rákérdezve a forrásra már nem kaptam választ. Ha ilyen oldalról származó kulcsot szeretnék, akkor azt elintézem magamnak olcsóbban, nincs szükségem mások némi felárért történő közbenjárására. Ezért tartom inkorrektnek, a direkt rákérdezésemre történő némaságba burkolózást.

    Részemről téma lezárva!
  • JUVEfun
    #13823
    [b]EZT NEM ITT KELLENE INTÉZNETEK ! [b]
  • lac coo
    #13822
    Igen erre emlékszem, régóta árul ilyen orosz vagy milyen kulcsokat, eddig nem hallottam, hogy csaló lenne :))))
  • V43 1105
    #13821
    Ez igen :D Ekkora gyökér nem lehetsz :) Egy STEAM kulcsról van szó, idő közben elvitte más.. nem volt használva.. 5k, beregisztrálja a vevő és kész el van vele.. de ha azt hiszed kamu vagyok kukkants be BF3 topikba, vagy írj rá Kifleere.. BF3 Premiumot vett és semmi baj nem volt.. de érdekes.. RETARD ..

    Rohadtul nem próbálok nyerészkedni .. de mindegy is hiába mondom úgy látom :) Azért meg mert nem írtam vissza egyből a prividre még nem kell itt kiverni a hisztit.. van más dolgom is ezenkívül ..
  • Danecay
    #13820
    Hát, úgy hogy miután sikerült működésre bírnod fizeted csak ki! Az eladó sem vállal nagyobb kockázatot mint a vevő, mert vevői szempontból fennáll a veszélye annak, hogy egy olyan dologért fizet amit később sohasem kap kézhez, vagy esetleg nem működik, így az eladó sem vállal nagyobb kockázatot azzal ha előre történő kifizetés nélkül megelőlegezi a kódot.
    Nos mivel V43 1105 fórumozó társ annak ellenére, hogy közben itt elég nagy aktivitással működik, nekem pedig egy több mint 9 órája, privát üzenet formájában feltett direkt kérdésemre még csak nem is válaszol, arra enged következtetni, hogy nem minden tiszta a dolog körül.
    Ha nekem van valamim eladó, amit ennyire próbálok eladni mint itt a fórumban látható, akkor azt nem úgy próbálom megtenni, hogy a potenciális vásárló fejét les*arom, miközben fórumozok világba.
    Annyival egészíteném ki előző hsz-omat, hogy nem feltétlenül nem létező, de minden bizonnyal nem birtokában lévő CD kulcsot árul, magyarul nyerészkedni próbál.
  • lac coo
    #13819
    Őőőő...CD kulcsot hogy lehet csak kipróbálni ? :)))
  • Danecay
    #13818
    Figyelem Eemberek, V43 1105 nem létező CD kulcsot árul. Miután konkrét dolgokra kérdeztem a CD kulccsal kapcsolatban, nem óhajtott válaszolni privát üzeneteimre. Így mindenkinek azt tanácsolom, hogy potenciális vásárlás előtt próbáljátok ki az árusított CD kulcsot. Minden bizonnyal nem lesz rá lehetőségetek. Szóval csak figyelmeztetni szeretnék mindenkit.
    V43 1105 haver, ez remélem alaposan ront a hiteleden!!!
  • Kope91
    #13817
    hát eredeti szal enm hinném hogy az gond, az viszont lehet hogy kicseréltem fájlokat...monjuk database-re még elhiszem hogy szar lenne...viszont hogy sima zászlók helyett electric van nem kéne paráznia nah mind1, akkor majd vissza varázsolom...
  • mmovar
    #13816
    Talán mert nincsenek fennt a patch-ek. Vagy valami módot használsz. Kicseréltél filek-et stb akkor is jellemzően kidob.
  • V43 1105
    #13815
    Vedd meg eredetiben és nem lesz ilyen gond :) 5.500ft a kulcs ha érdekel ..
  • Kope91
    #13814
    vki csak meg tujda mondani, hogy multiban mért csinálja folyamatosan hogy betölt a pályára és utánnta connection lost van----akárhányszor probáltam mindig kidobott... vmi feltétele kell hogylegyen hogy tudja multizni vagy mi a szösz????
  • lac coo
    #13813
    11-10 ben nem igen volt motor meghibásodás ...
  • bakkerman
    #13812
    basszus tényleg :D
  • V43 1105
    #13811
    5,5k F1 2012 STEAM KULCS, UTOLSÓ! :) VIGYÉTEK MÁR EL :D
  • Master91
    #13810
    Flashbackezek :D:D

    Nem gyilkoltam le, mármint úgy vezettem mint bármely F1-es játékba (akár 2010-2011), 1x se rohadt le a motor.

    Akkor meg próbálom majd le patchelni.
  • lac coo
    #13809
    Korábban a flashback után történt ilyesmi az bug volt, javították. Ha legyilkolod a motort az nem bug :)
  • Master91
    #13808
    F1 2012-be végig vittem a Season Challenget, 1x se füstölt/romlott el a motorom.

    Karrierbe kb. 5 időmérő kör alatt vettem észre hogy füstöl, és be is krepált a motor.
    Most próbáltam egy jó beállítással, azzal is 2-3 kör alatt füstöl, de most bejöttem boxba, nem kínoztam tovább, így is -1 motor.
    Jól sejtem ez egy bug? Patchel meg oldhatom?
  • Kope91
    #13807
    mért van az hogy multizni szeretnék belép a pályára majd kiirja hogy connection fail majd szépen kidob a menüben?? nem értem...
  • Alexease
    #13806
    Vagyis ugyanolyan tipusu motor, az ugyanaz vicces lenne;)
  • Alexease
    #13805
    Szerintem ugyanaz a motor van mind a kettoben:D
    Amugy szelarnyekolt volt, azert volt valamivel gyorsabb;)
  • bakkerman
    #13804
    2:30-nál Vettel kers nélkül előzi a Lotust...bivaly az a renault moci
  • bakkerman
    #13803
    F12011-ben hogy tudok motort cserélni? Monacoban futam végefele már rámondta a fülemre a mérnök,hogy vegyek vissza egy kicsit,mert bajok vannak a motorral,most jön Kanada,és kiszeretném cserélni.
  • lac coo
    #13802
    Tudom, valamikor minden futamot letöltöttem full onboard...
    Most igazán arra gondolta, hogy lehetne egy futam 5 perc, 50 előzéssel,5 balesettel, 2 kiállással...mindezt 5 percbe sűrítve . Talán akkor nem szundiznék el rajta :)))
  • Alexease
    #13801
    Ilyen eloben is, csak nem nalunk:) HD-ben toljak (mondjuk az nalunk is van, en is ugy nezem, ingyen, levegobol:P), leadnak full mindent (2 prac, qual, verseny) es ezek elott 15/15/60/90 perces felvezeto musorral, esemenyekkel a palyarol, amit mi soha nem latunk es elvileg vannak valaszthato nezetek. Persze nem ingyen, de a kinti jomunkas embernek belefer;)
  • nono28
    #13800
    A 12-es patch mit javít?
  • lac coo
    #13799
    Ez így jó, ilyennek kéne lennie élőben is, lehet nem aludnék minden egyes futamon olyan jól :))))
  • Alexease
    #13798
    Meg nem hasznaltam nyers gepen, dobozos Steam verziot, de gondolom ha ne talalja, akkor eloszor a Steam-et telepiti (esetleg frissiti), aztan a Steam-re a jatekot.
    Ami fontos, hogy a Steam-es jatekok mindenkep a Steam konyvtarszerkezete ala kerulnek! Vagyis olyan meghajtora erdemes pakolni, ahol lesz mindennek hely!
  • Alexease
    #13797
    Abu Dhabi, osszefoglalo, csak versenyhagokkal.
  • nono28
    #13796
    Akkor ma azt frissitette nekem.
  • Kope91
    #13795
    nem használtam még steamet...nem tudom hogy lehetséges-e, hogy a feltelepített játék ne a c-re kerüljön..vagy oda kerül, ahova a steam mappa van telepítve és akkor az lenne e a jó megoldás?
  • dr Kotász
    #13794
    Kijött a 12-es patch.
  • JUVEfun
    #13793
    Amikor elindítod a kormány egyik gombjával indítsd és onnantól megjegyzi.
  • Timbu
    #13792
    Nem lenne sok értelme, hiszen a DVD-s verziók is Steamhez kötöttek.
  • Mákvirág
    #13791
    Sziasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni,azzal kapcsolatban,hogy a kormánybeállításom minden game indítás után elveszik (g-27)! Az audio,grafika,stb mindent sikeresen ment,csak az irányítás mentése nem müxik. (eredeti a játék)
  • contraste
    #13790
    Lesz valaha steamen kivüli letöltési lehetőség az újabb patchekről?
  • avus
    #13789
    Xbox 360-ra kijött egy 6MB patch.
  • V43 1105
    #13788
    Van egyetlen egy darab F1 2012 PC STEAM verizós kód.. 5.500,-ért.. Az első aki rám ír privátban már viheti is ;D