21741
  • avus
    #13587
    100%-os versenyt mentem Koreában. Esőben kezdődött és a nyolcadik körig tartott, akkor én is és az AI-k is kijöttek kereket cserélni. Én négyszer cseréltem (option-option-prime-prime) az AI-k meg ötször és mindig optiont raktak fel. Ezt hogy csinálták? Érdekes nem? Amúgy harmadik letten nagyokat csatáztam Hamiltonnal és Buttonnal. Nagyon élveztem.
  • Firerock
    #13586
    melyik a legjobb akkor?
  • Gatti
    #13585
    Sziasztok! Kipróbáltam a játékot de nagyon kevés az fps ultra alacsony grafikán is.
    Ilyen gépem van: AMD Phenom X3 8450 , 4,00 GB DDR2 , ASUS EAH5670
    szerintetek mit kéne cserélni hogy valamivel jobb legyen?
  • Danecay
    #13584
    "A peccsekből nem mindent engedtem rá. Ez csak úgy megy - legalábbis nekem -, ha a kamu peccset leteszed valahová, majd onnan csak azokat a fájlokat rakod be, amik neked kellenek."

    Feltölthetnéd valahová azokat a fileokat amiket Te beraktál a játékba! :)
  • IXEMGabeo
    #13583
    nem megyek ma, kurvára elfáradtam a kezem is alig bírom felemelni:D, majd holnap
  • V43 1105
    #13582
    vagyok TS-en ha érdekel :D
  • IXEMGabeo
    #13581
    végigolvastam, eléggé szépen megfogalmazod mondandód, elmehetnél írónak is, mert olykor van, hogy 1-1 mondat mögé beteszel egy humoros szatirikus kifejezést, vagy szót bejön a stílusod:D
  • Batmanci
    #13580
    Csak figyelj, mert "hard"-on már egy hungarocell reklámtábla is szakítja az első szárnyat. Verin meg egy enyhe, nyári fuvallattól is levetkőzik generátorig. :)
  • Batmanci
    #13579
    Parancsolj!
  • Batmanci
    #13578
    Teljesen egyetértek!
    Mindig 100%-ot megyek, törés moddal megcsinálva. Semmi segítség, legend.
    A peccsekből nem mindent engedtem rá. Ez csak úgy megy - legalábbis nekem -, ha a kamu peccset leteszed valahová, majd onnan csak azokat a fájlokat rakod be, amik neked kellenek. Így nem hülyítette le a legendet, de a vízben nem tosszák el a gumit a srácok, félreállnak, ha elég határozottan felveszed az ívet, stb... (csak pár fájlt cseréltem, és nem hagyom, hogy frissítse magát)
    Karriert most kezdtem Wilivel. (Eddig a GP-vel állítottam véglegesre, ami nem volt kevés idő. Indítás, nézés, kilépés, átírás, indítás, nézés... - 'Nemtom abbahagyni! Ilyenkor kell orvos?)
    Ez volt az első versenyem. A kvalin nem tudtam megfelelni az élvárásoknak. Három kiállás. Keményen kezdtem, majd három médium. Első kanyar: 2008. Alig tudtam kikerülni, ill nem is tudtam, de csak súroltam Vernyt, ezért csak kevés első szárnyat hagytam hátra. Mérnök beszólt, nem jelentős a kár (pár cent), de buktam az enyhe túlkormányzottságot egészen az első stoppig. (első szárny le, fel) Aztán a második kiállást követően, megint balhé előttem. Raikkönen bénázott valakivel. Ezeket is érintőre vettem, így a harmadikig megint kissé alul lettem kormányozva. De a végét sajnáltam igazán, mert 5 kör volt hátra, és Ricciardo annyira ellenálhatatlan volt, hogy lemaradtam a pontról, de teljesítettem a kitűzött célt. Egy flesbeket sem égettem el. Rohadt élvezetes volt. Fogytam két kilót (rám fért), de visszaittam utána. :)
    Maláj jön. Kedvenc. De a kvali és a rész esőben lesz. Izgulok. De itt jó vagyok. Szárazon ugyan, de nyolcadik lettem a szabadon, 7 tizeddel a Hamilton gyerek mögött. A kvali meg majd esik, ahogy puffan.
    Nem kilökdösni valakit ilyen nehézségen. 'Szentem, ez poénosabb, és remek, nehéz feladat. Már akkor szarul érzem magam, ha egy hangyányi leszorítósdit játszom valamelyikükkel. De ez is nagyon ritka. Nekem elég agresszívak, de ízlések és...
    Motorom nem fistel, nem durrog. Váltó meg bírja. A generátortól félek kicsit, de... Na, jó, csak poénkodtam. Vagy, nem? A lényeg, hogy magabiztos legyen az ember!
    Nekem tetszik. Azt adja, amit vártam. Nagyon átgondolt száguldást. Jó taktikát, élményteli vezetést, szép graffal.
    G25, TrackIR, HD, 3D. Mi kell még?
    Sok időt fogok eltölteni vele.
    Mielőtt bárki neki állna polemizálni;
    "Ez az én 'különbejáratú véleményem, mely esetenként eltérhet másokétól. Ha egyezést vélne felfedezni a saját, vagy más véleményével, az csakis a véletlen műve lehet!"
    Jó estét, jó szurkolást, jó száguldást! (Knézi után, szabadon! RIP)
  • Firerock
    #13577
    Hogy tudod állítani a törés erősségét?
  • lac coo
    #13576
    Hát ha van időm én 100 %-os versenyt megyek ,és alig alig kapok büntetést.Ha kapok is néha, és visszanézem mindig az én hibám a buli .... Viszont ésszel játszom, igen magasra emelt töréssel, úgy hogy nem igen áll szándékomban még leheletnyit sem érintkezni velük, mert akkor törik az autóm.

    Sőt szerintem túl előzékenyek, kicsit lehetnének agresszívabbak .Ha sokkal gyorsabb had menjen, minek kekeckedni, ha meg bebújik elém-mellém akkor meg minek nekimenni ....

    Ha már mindenki a realitást keresi, akkor igaziból sem lökdösik egymást minden kanyarban, igaz itt nem törik semmi alapon betonból van az autó, de akkor sem így kell versenyezni .
  • V43 1105
    #13575
    Pedig buzi köcsög az összes, még multiban is, mármint az AI-k :D
  • Aerox21
    #13574
    Úgy vágódtam be mellé:D De épp lett vna helye még elfordulni:D Első büntetés amit a gép kap mióta tolom:)
  • lac coo
    #13573
    Néha rakjatok be videót is, hogyan lök ki az AI és miért kaptok büntit.

    Szerintem teljesen rendben van a dolog, tökéletes sosem lesz, de nagy anomáliák nincsenek. Ha nem balettozol a sokkal gyorsabb AI előtt, akkor nem fog neked menni .
  • Aerox21
    #13572
    Monzában uccsó lettem időmérőn...elb*sztam a beállítást, aztán versenyben feljöttem a 6. helyre Rosberg mögé (rivális) erre kilök (15. hely)...épp azon mérgelődtem,hogy a gép sose kap büntetést...utána elmérek egy féktávot és kicsit meglököm Petrovot, nem állt keresztbe csak megingott kicsit hát persze, hogy 20sec:@@...verseny után látom, hogy Rosberg is kapott büntit 20sec-et de 1 hellyel megelőzött...úgyhogy 1-0 neki faya...:@:)
  • lac coo
    #13571
    Azt nem tudom, hogy jött-e valami ,de a java biztos nem , Microsoft csücsül rajta ... Tavaly PC-re is várni kellett míg MS rábólintott .
  • Dzsoy
    #13570
    Létezik hogy Xbox-re még mindig nem jött egyetlen 1 javítás sem ,míg PC-n már a 6. is megvan?
  • Aerox21
    #13569
    Nem olvastam el mert nem tudok vmi jól angolul...persze azt gondoltam, hogy köv szezonba na mind1
  • gallardo
    #13568
    Mert nem olvastad el a szerződést, tényleg ennyire nehéz?
    (bocs nehéz napom van)
  • Aerox21
    #13567
    Miéééért...megyek át egy másik csapathoz az év közepén???-.- Gondoltam eligazolok a McLarentől, kaptam a RedBulltól egy szerződést...jóvan mondom elfogadom aztán köv szezontól ott nyomom erre a belga nagydíjon már RedBull-os leszek-.-
  • V43 1105
    #13566
  • IXEMGabeo
    #13565
    fasza multiképek;)
  • V43 1105
    #13564








  • Lunki88
    #13563
    Milyen az új f1? Szimuláció terén javult a helyzet az elődjéhez képest?
  • lac coo
    #13562
    Jah, mindig Grosjean-nal megyek, Jó az autó meg szép a hangja , de kimi az nekem túl divatos :)))

    Egyszerű volt, rajt után hárman mentünk egymás mellett egész ideáig, én itt már keresztbe álltam, a többi meg belém jött :)))

    Amúgy Monaco kegyetlen jó, csapatós ebben a játékban, régen szórakoztam ilyen jókat .
  • Krisztiam #13561
    szép kis baleset :D
  • IXEMGabeo
    #13560
    hogy csináltad ezt Laci?:D
  • Aerox21
    #13559
    xd
  • Alexease
    #13558
    Grosjean?! ;)
  • lac coo
    #13557
  • lac coo
    #13556
    Gyárilag gyorsult a profi és lassult a legend ...
  • Firerock
    #13555
    Megéri mostmár feltenni a pacthet? A "szűz" játékra tenném

    Tudnátok mondani pár fontosabb javítást?
  • V43 1105
    #13554
    Valaki ma egy kis LAN-os rosszalkodás? Tegnap a két Mercedes AMG-vel osztottuk a népet, de jó lenne még egy kis társaság
  • Danecay
    #13553
    És ezt nem lehet valahogy módosítani. Én idő hiányában 50% versenyeket "szoktam" menni. Nem lehet ennek megfelelően módosítani a gumikopást az adatbázis file-ban? A bokszkiállások úgy is százalékos versenytávhoz vannak igazítva, arányosítva.
  • Aerox21
    #13552
    És az miért van, hogy a gép 1-2 versenyen nem ment ki gumit cserélni és nem lettek megbüntetve (nem esős verseny volt)?Oo Mondjuk a végére úgy elkoptak a gumijaik, hogy körönként 5mp-et hoztam rajtuk..
  • Alexease
    #13551
    100%-os futam volt? A gumikopas 100-as futamra van meretezve, legalabbis az adatbazis file-ban a megadott korszamok alapjan.
  • IXEMGabeo
    #13550
    +1 semmi előnyt nem jelent hogyha keménnyel maradsz tovább
  • precise
    #13549
    Fúúú Szutykos szemerkélő esős interes gumis időmérőn 24. lettem a mercivel (legend). :)

    Verseny ugyanúgy szutyokba kezdődött, de egy körrel előbb raktam fel a slickeket mint a többiek így a 3. helyen találtam magam (a rajtnál feljöttem vagy a 10. helyig).
    Aztán jött a szokásos agresszív védekezés, a leggyorsabb köröm 3.9-el volt lassabb a leggyorsabb körnél, de behoztam 3. helyre, így vezetem a VB-t 5 ponttal... :)

    Ami fura:
    kb 2. körben cseréltem, a többiek 3-4.ben, én Prime-ot raktam ők Option-t , és érdekes módón nekikik is végig bírta majd az egész futamt, pedig azzal számoltam, hogy a végén vagy még egyet cserélnek, vagy bedarálom őket... Szóval szarul van megcsinálva a gumi történet.
  • IXEMGabeo
    #13548
    Monzában meg kell találni a legoptimálisabb beállítást úgy, hogy abban a kevés kanyarba be tudd fordítani az autódat....itt a 2012-esben könnyebb vezetni Monzában, mint elődeiben. Úgy érzem a beállítások, a gumikopás sokkal szembetűnőbb volt a korábbi codi F1-eseknél