21741
  • dr Kotász
    #13467
    Szerintem nem. A tavalyi játékban is így volt, nálam a 3. szezonra a McLaren középcsapattá süllyedt. Careeer módban (figyelem: carrier = anyahajó :) évente újragenerálja az erőviszonyokat, hadd legyen benne egy kis változatosság!
  • Aerox21
    #13466
    Hát ja csak először irreálisan nehéz volt nekem:S A profi szintet meg már unom, mert mindenki kört kap tőlem... De most így ez jó, hogy van egy ütőképes kocsim:) Egyébként nem vágom, hogy mi ez, de 2. szezont tolom a ferrarik a béka segge alatt vannak, Alonso 5 futam 10 pont...Massa még szarabb...viszont a Caterham(előző csapatom volt) a középmezőny elején van, mindkét versenyző. Ez vmi bug?
  • dr Kotász
    #13465
    Én legenden nyomom, két career futamon vagyok túl. Én Williams-szel nem tudtam egyik időmérőn sem Q3-ba kerülni (miközben TOP100-as a time trial időm Kuala Lumpurban). Szóval irgalmatlan nehéz, de tavaly pont ezt hiányoltam... legenden igenis vért kelljen izzadni
  • Aerox21
    #13464
    McLaren-el vagyok, de akkor is bitang egy szint az a legend..
  • IXEMGabeo
    #13463
    attól függ milyen kocsival...nem hiszem h HRT-vel vagy Marussiával 3. tudnál lenni
  • Aerox21
    #13462
    Valaki játszik Legend szinten? Tegnap toltam egy versenyt a spanyol pályán és az időmérőn 3. lettem a versenyen pedig 2. Eddig olyan 9-10. hely körül szoktam végezni de marhára elhúztak előlem, de most tudtam tartani az elsőt 3mp-en a mögöttem lévőt pedig 1mp-en.
  • lac coo
    #13461
    Hát nálam ha így lemegyek a fűre két kerékkel esőben, 300 métert csúszok mielőtt apróra töröm :)))
  • lac coo
    #13460
    Őszintén...Láttál már igazán normális AI-t, aki nem csinált anomáliákat?

    ( Mondjuk van, de az egyszemélyes project ...)

    Tegnap viszont kipróbáltam azt champons badarságot, és legnagyobb meglepetésemre, a Button féle Silverstonos esős résznél ki van kapcsolva a TC !!! Vagy valéami van, mert tojásokon alig tudtam körbe menni, simán megforog még 3-asban is ....

    Én már végkép nem értem...Lehet már képzelődök :)
  • IXEMGabeo
    #13459
    mondjuk az AI tényleg olyan volt, mintha szárazon ment volna...10 percnél halható.
  • IXEMGabeo
    #13458


    és pont egy ilyen írja ki ezt a címet, aki kb minden segítséget bekapcsolt...segítségek nélkül igen is nehéz esőben vezetni basszák meg
  • echo70
    #13457
    Üdv!
    Nem tudjátok mi lehet az oka annak hogy nem akar a játék felengedni Racenetre?
    Már többször próbáltam belépni de mindig azt írja ki hogy: F1 2012 service not available
    pedig regisztráltam Racenetre és eredeti a játék
  • Nathan66
    #13456
    Trukkös az idő, de még mennyire. Nekem ma volt olyan, talán Barcelona-ban, hogy mondja "light rain possible in 5 mins". Jolvan, mondom akkor fel teszek egy Intert. Erre leszakadt az ég és Wet gumiér mehettem vissza, de a verseny szó szerint elúszott már akkorra :))
  • Danecay
    #13455
    Update_1 ?
  • hekhubá
    #13454
    Sziasztok!
    Megtudnátok mondani, hogy játék közben mért ugrál a kocsinál, és a tájnál a kép pirosan? De a menüben nem csinálja.
    Előre is kösz a választ!
  • szabii98
    #13453
    a beállításokban van hogy gyorsmenü(asszem) fel-le-balra-jobbra és ezekkel tudod állítani a benzint, féket, gumit. kiírja majd bal oldalt a képernyőnél, ha megnyomod a gombokat
  • daver88
    #13452
    Üdv!!

    hogy lehet más gumit választani ha esőgumival kezdem a versenyt?? mivel eláll az eső, és szárad a pálya, túl lassú már, és ha bemegyek a boxba ugyan azt rakják fel...

    köszönöm előre is a választ
  • lac coo
    #13451
    Figyelni kell tükörben, ha melletted van helyet kell neki hagyni . Így nagyon ritkán büntet majd meg. Ha hátulról csókol meg azért nem szokott semmit adni .
  • szabii98
    #13450
    ez a baj, kigyorsításnál professional AI-t otthagyom, féktávon szintén :D közben ott matat, véletlen megpörög és engem büntet :D
  • lac coo
    #13449
    Azt nehéz jól megcsinálni... ahogy én láttam csak akkor büntet ha már melletted van és nem hagysz helyet neki .Persze kéményen ülve a tükör felejtős ...
    Ha nagyon tolakodik, mert gyorsabb , és beszúrja magát helyet kell hagyni neki, és ha jobban gyorsít had menjen. Nem tudom ,engem nagyon ritkán büntet meg , de figyelem is a tükröt .
  • nono28
    #13448
    Na ezaz,és miért téged büntettek meg?Nekem is volt olyan hogy nekem jöttek időmérőn kaptam 10 helyes büntetést!
  • szabii98
    #13447
    de ha pl kanyar van és szűk, akkor annak a körnek lőttek :D
    amúgy tényleg félre állnak. viszont volt pár epic momentum eddig a karrierem során, pl Alonso nekem jött, megpördült és 20mp-t kaptam.......
  • lac coo
    #13446
    Szerintem meg teljesen szépen félreállnak, persze ha ki tudják találni merre akarsz menni :)))))Ha egyszer itt vagy egyszer meg átsodródsz a másik oldalra akkor szoktak kacsázni, de akkor is csak azért hogy valahogy félreálljanak .:)

    Amúgy meg rá tudsz nézni a pályára hányan, hol futnak éppen mért kört, és ki tudsz menni üres helyre ....
  • nono28
    #13445
    Igazán találhatnának ki valami megoldást arra hogy, mikor a gyors körömben vagyok az AI húzzon már le.Neki megyek mert bekacsázik előttem és engem büntet meg!Mi lenne ha normális szábály lenne,és az AI-t is megbüntetné?Kicsit nagyon idegesitő hiszen ezen múlhat a Q1-be jutás!
  • szabii98
    #13444
    az igen. kapok egy áthajtásost, bemegyek a pitbe ugye hogy letöltöm.nini kapok egy kemény keveréket. mondom mi a fasz... 10. helyen megúsztam volna erre kerékcserét ad be. na jó, akkor bemegyek a kövi körben, megint ad egy keményen. na most már bekaphatja. 4 körrel a vége előtt :D ez a játék meg akar engem ölni a bosszantó hülyeségekkel v mi??
  • Alexease
    #13443
    Elinditod a Steam-et es azonnal, automatan letolti a jatekhoz.
  • hekhubá
    #13442
    Sziasztok!
    Bocsi a gagyi kérdésemmel de hol tudom leszed a patch-eket a Steamről?
    Előre is köszönöm a választ!
  • lac coo
    #13441
    Nem tudom, ilyesfajta modolás szerintem eddig nem volt.

    De piszkálgasd bátran, meglesz az ! :))
  • Alexease
    #13440
    Eleg nehez tesztelni, mert nagyon macera a ki-belepkedes;) Meg nem volt idom kiirtani a sok hulye videot, liszensz-kepernyot es animaciot;D

    De pl. az adatbazisban van ilyen resz is: TyreHandling.
    Van aki korabban modolgatta a progit, tudja esetleg mi ez?! Atirogattam, de nem sok eredmenye van:D

    Az ID es a Compound (a 4 valaszthato gumi) egyertelmu. De a tobbi mi? A DIFF kulonbseget vagy differencialmut jelent?:)
    Atirtam a real_diff_max_torque reszt 4db 100-ra, mintha igy folyamatosan ki lehetne porgetni a kereket, de megsem all keresztbe:)
    Vagy nem csinal semmit, nem mukodik es csak bekepzelem vagy mittudomenmi:D

  • lac coo
    #13439
    akkor lehet csak szarul setupoltam ,szokás szerint és azért jött vissza a csúszás :)))
  • Alexease
    #13438
    A 4. patch-ben elvileg nem modosittoak a tapadasokat, legalabbis az XML file-ban biztos hogy nem (megneztem a file-listat:P). Az FFB-t allitottak, hogy mas erzes legyen a kormanyzas, es ha piszkaltak a tapadasokat, akkor az adatbazis file-ban (globalis palyara optimalizalt, nem hasonlitottam ossze, nem erdekelt) es/vagy az EXE file-ban.
  • Alexease
    #13437
    Valahogy tuti megtrukkoztek, hogy jo legyen:)
    Pl. ezen a heten Suzuka Event van az F1 2012 Racenet-en (termeszetesen:P), es az idok is eleg jok, pedig el lehet kepzelni, hogy a jatekban hogyan tolhatja az ember:)))

  • lac coo
    #13436
    amúgy patch után visszaraktam a piszkált materialomat és maradt a régiben, hál istennek -ha jól gondolom- csak a poros rész tapadásával játszottak, hogy ott is simán tudjon közlekedni a kedves user ...
  • lac coo
    #13435
    Én néha kicsit azt érzem, hogy mivel tapadással, fékkel, gázzal kicsit könnyítettek, mintha az autó teljesítményét vették volna le, hogy ne legyen még a realhoz képest is csúcs idő ...Sokszor kínszenvedés a kigyorsítás .
  • lac coo
    #13434
    Hát ha utolsó kanyarban még jasszkari van, megérdemled :)))
    ( hogy ennek mi köze codemasterhez...???)
  • szabii98
    #13433

    én hibám, de mégis vagy 100 kört mentem a pályán, egyszer nem csúsztam meg ott, ráadásul ez a gumi(kemény) 5 körös volt :D:D
    de oké , én vagyok a világi béna hogy nem tudok hibátlanul végigmenni egy pályán :D
  • mmovar
    #13432
    * ellőtted *

    Ha már szerkeszteni nem lehet floodolok...
  • mmovar
    #13431
    nem értem ha te vagy béna mért a codemasters-t szidod? előtted az összes flackback-et és még az utolsó kanyart is elrontod mikor mindenki mögötted... LOL elég lúzer vagy.
  • szabii98
    #13430
    ja, finish lap volt természetesen hogy még finomabb legyen..krva anyád codemasters
  • szabii98
    #13429
    utolsó flashback is elmegy, hát nem a célegyenes ráfordítóban forgok meg????
    szerencsémre a fél mezőny mögöttem jött, + ha ez nem lenne elég akkor koba belém szállt és én kaptam büntit, tehát 16. hely.. istenem
  • IXEMGabeo
    #13428
    tegnap engem 6x löktek csak ki. Valami baj volt a pingemmel szerintem. Mindig engem találtak meg...