21741
  • IXEMGabeo
    #13507
    multit próbáltad?:O én toltam csak egyre kevesebben vannak. Lehet mindenki felpakolta az update-t...én tuti nem fogom...maradunk ketten legfeljebb

    17 emberből egy 25%-os maláj futamot megnyertem pedig ki is löktek az elején kissé:)

    karrierben pedig most zúztam Monzában is a Faenzaiakkal újabb győzelem ráadásul hazai pályán:D
  • V43 1105
    #13506
    Mért nem ment ez a fos ?
  • IXEMGabeo
    #13505
    ez érdekes átültem szezon közben a STR7-esbe és alig voltam gyorsabb kvalin Ricciardonál:O az hagyján, de a futamon simán elúszott a 2. helyem, mert a kemény gumis taktikával küzdöttem a ringen, és csak 6. lettem...pff...Azt gondoltam a ringen gyorsabb leszek, de itt veszett gyors a gép...röhej ugyanakkor Valenciában pedig még pole-ból is indultam Marussiával azt hittem a Toro haladás lesz, de nem:O
  • V43 1105
    #13504
    Multi valaki ?
  • precise
    #13503
    igen az aránylag jól megvan oldva, bár néha ott is szerencsétlenkednek. De a szerencsétlenkedés a való életben is előfordul, lsd. Vettel vs Karti Malaysiában...
  • IXEMGabeo
    #13502
    az nagyon tetszik h Monacoban amikor kvaliztam akkor kajak félreálltak az egyenesben és a kanyarban is próbáltak lassítani h elengedjenek. Futamon is, akiket leköröztem szépen félreálltak
  • precise
    #13501
    Az ok, de ha mondjuk kicsit rálegyezek akkor húzódjon még kiljebb ne álljon bele a fékbe... Az ai-t fejleszteni kell.
  • IXEMGabeo
    #13500
    az, hogy a gép esetlegesen rád fut, mert te pont akkor váltottál irányt az nem a te hibád ő ment beléd ütem szerűen:D:D

    Igazából a cikázást meg egyéb dolgokat nem lenne szabad...(mondjuk a mai F1-ben mindent büntetnek) szóval én nem bánom h a codisok nem tettek bele olyan túl szigorú szabályrendszert mai F1 ide v oda
  • precise
    #13499
    Na, megvolt az első futamom a mercivel Legendsen.

    Melbourne qualon 1 27 711, 8. lettem. Egy erős rajtal (hihetetlen bénák a rajtnál még legendsen is), illetve az első körben feljöttem a 3. helyre, amit meg is tartottam a végéig, de most nem kellet nagyon durván védekeznem, talán 3x legyeztem rá kisit kimire de amúgy tudtam menni velük.
    Ha megoldanák, hogy a rajtnál ne lehessen ennyire feljönni, illetve büntetnék a durvább védekezést akkor szerintem meg lehetett volna az 5-6. hely környéke.

    Szóval most úgy gondolom jól van belőve ez a legend fokozat mégis, bár meglátjuk többi pályán hogy fog menni.
  • IXEMGabeo
    #13498
    áá annyira nem érződik rajta...

    amúgy én nem tudok lassan váltani és csak a zöldet, egyszerűen ilyen a stílusom nekem állandóan füstöl, de nem izgat:D, amig megfelelően tudok kormányozni addig nekem játék és élvezet marad
  • Aerox21
    #13497
    jaja:) Persze a füstölgő motornak romlik a teljesítménye úgy olvastam:/
  • IXEMGabeo
    #13496
    az izgi lehetett
  • IXEMGabeo
    #13495








    hihetetlen miért nem tette be
  • IXEMGabeo
    #13494






  • Aerox21
    #13493
    Montreal időmérő 2. lettem Vettel mögött 0.009-el xdxd
    Futamon végig mögötte vtam aztán elhúzott vagy 4 mp-re de box-ba megelőztem aztán utána meg rajtam csüngtek 4-en a verseny végéig de végül füstölgő motorral is behúztam a versenyt;)
  • IXEMGabeo
    #13492








    jókat csatáztam Rosbival, Grosjeannal főleg és 2. lettem haha
  • Robert24
    #13491
    Én is ma este végeztem az első szezonommal. Érdekes módon nekem a szerződések nem úgy jöttek ahogy vártam. Év közbe Saubertől kaptam ajánlatot de nem fogadtam el és azóta se semmi. Button-t jelöltem meg riválisként akit legyőztem így lett egy Mekis szerződésem amit nyílván elfogadtam. Force-Indiával voltam 2. lettem a bajnokságban pro szinten. Szerettem volna egy Lotusos ajánlatot de a 3 kis csapaton kívűl senkitől nem kaptam semmit. Én is azt tervezem ha már ilyen jó autóba fogok űlni, hogy legenden megyek.
  • B0GE5z
    #13490
    csak nehogy ez is többet ártson mint használjon
  • Alexease
    #13489
    Megerkezett az 5. patch:)
  • Curesz
    #13488
    nekem most jön majd az a futam :D
  • IXEMGabeo
    #13487
    Silverstone nálatok is veszettül gyengén ment kisebb csapatokkal? időmérő 24. hely a futamon is 16. lehettem volna maximum, de kaptam 20 seces büntit így 22. lettem...elképesztő mennyire mellé is lőttem a beállításokat a kocsi egyenesbe nem ment semmit...
  • precise
    #13486
    Na végeztem az idénnyel. Kb a felét legenden a felét pro-n csináltam. Caterhammal kezdtem, év közben átmentem Force Indiához, jövőre Mercitől kaptam szerződést. Jövő évet megpróbálom csak Legenden. Második lettem a bajnokságban aloka mögött.
  • Aerox21
    #13485
    Meg lehet nézni valahol, hogy mik a top100-as idők játékban? Interneten vhol.
  • IXEMGabeo
    #13484
    szerintem ja korábbi részekben is így volt. Lotusom (zöld) tök jó csapat lett a 2010-es változatban
  • Lebowski
    #13483
    Azt meg lehet csinálni, hogy ha nem váltasz csapatot, akkor mondjuk 3-4 év alatt felfejlesztesz egy gyengébbet az élmenők közé? Ez onnan jutott eszembe, hogy írtátok, hogy randomra esik vissza a nagyobb csapatok teljesítménye, így akár jó fejlesztési ütemmel, egy kis csapatot is fel lehetne fejleszteni.
  • szabii98
    #13482
    majd meglesem. 1:23at mentem elsőre, normállal, abból lesz 1:18 is akár. Nem szeretek Monacoban menni, főleg nem esőben
  • IXEMGabeo
    #13481
    Monacoban simán jó vagy, ha a csúszkát totálisan balra húzod és a kerék dölés szögeket is balrafele állítod...az még az esős setupra is simán jó...
  • szabii98
    #13480
    Én barcelonában és monacoban is kurva szarul megyek :S
  • IXEMGabeo
    #13479
    legendet meg fogom próbálni a pro szint is kihívás valamennyire habár az irreális h 2 futamot sikerült nyernem velük + 1 pole, ami azért kemény, mert nem számítok időmérő menőnek:D...
  • IXEMGabeo
    #13478
    épp most nyertem Monacoban és Valenciában:D

    Monacoban a sok hülye interrel indult én meg a szárazon mert nem is esett az eső szinte így elhúztam tőlük 40 secre, mert ők csúszkáltak és kimentek a szárazért codi logika így szépen utána beosztottam az előnyöm hehe...

    Valenciában pedig sikerült pole időt futni majd a futamon szorosan tartottam a mögöttem lévőket, bizony egyik ellenfelemnek letörtem a szárnyát, amiért nem kaptam büntit szval mégsem az én hibám volt (egyenesben még mindig szar a Marussia). Itt is sikeres volt minden így nyertem

    Montreal elég szarul alakult 7. helyen álltam, de 10. lettem mert a végén hibáztam. Ott fura mód baromi lassú volt a kocsi...
  • Aerox21
    #13477
    Buza Webber bejön mellém nekimegyek kicsit nem tudok mát csinálni megpördül és nekem büntetés-.- Box bejáratánál járok mikor beküldik a SC-t erre persz,hogy nem érvényes a boxutca áthajtás...:@@@@@ első helyről 10. vagyok és még bünti...8kör van hátra Monaco...tippek hányadik leszek?:D
  • szabii98
    #13476
    esős monaco lesz. 88%os eső, 44%os időmérőn...ohh no
  • Curesz
    #13475
    Monaco időmérőn Q2-be elég érdekes szitu volt, száraz volt a pálya még az elején, de amint beértem ahhoz a fedett részhez elkezdett csúszkálni az autó, mintha ott maradt volna esővíz :D
  • szabii98
    #13474
    én sem szerettem 10-11be, mert egyszerűen féltem hogy odacsapom a verdát :D
    aztán a 11be 2x megnyertem azért, de félek hogy most durván leégek..
  • Aerox21
    #13473
    Én most épp Monaco időmérőn járok és úgy néz ki h megnyerem:D De eléggé koncentrálni kell undorító pálya:S
  • szabii98
    #13472
    én profin jól nyomom kb, legenden viszont kicsapnak :D
    viszont, ez a barcelona nagyon nem megy nekem .... 11. hely, gyakorlatilag fogtam a mezőnyt :S
  • Curesz
    #13471
    Köszi megnézem :)
  • Aerox21
    #13470
    Autóbeállításokat használod? Neten találsz sokat. Próbálgasd
  • Curesz
    #13469
    Hogy bírjátok ilyen jól nyomni? Én xboxon játszom profin, toro rossoval, és 8-15 között szoktam végezni, de úgy hogy mindig kb ilyen 12mpvel vagyok lemaradva az előttem levőtől, hiába megyek az ideális íven és huzatom az autót, esélyem sincs...
  • Aerox21
    #13468
    Ja értem:) Így legalább kicsit érdekes lesz Legenden. Kicsit hibázok aztán cseszhetem:)