21741
  • nono28
    #13707
    Sziasztok!

    Ma gondoltam egyet és elinditottam a játékot.Az elején beadott valamit,és mikor tovább lépett kiirt valami szöveget amiben benne volt hogy corrupt és törölte a mentett állásomat.Mitől lehetett ez?
  • mmovar
    #13706
    a csalók nem is...
  • Alexease
    #13705
    Elofordulhat, a Steam jo talalmany;) A korabbiak nem voltak Steam-esek (ez az elso amit megvettem)?

    De azert a kormanyzast is megcsinalhatnak, bar nem hinnemhogy sokan panaszkodnak erte;)
  • IXEMGabeo
    #13704
    próbáld meg feltenni a technogodsot hiába eredeti az sokat lendít a pingen
  • zsotesz
    #13703
    Sziasztok

    Nekem az F1 2011-gyel lenne gondom, elég érdekes, szóval a probléma az online játékkal van. Régebben ment rendesen, de elköltöztem, most egy tplink wr941nd routerem van, és valamiért az online játéknál baromira laggol, sőt gyakorlatilag nem megy. Kb. 1-2 fps. Haverral tegnap nyomtunk volna coop-ot de miután belépek a megkezdett session-ünkbe és küldöm neki az invite-ot, már ott elkezd akadni, van hogy megkapom az excecutable működése leállt hibát. Windowsom kb. 2 hetes, configom az aláírásban, routeren a portokat beállítottam a port forwardingnál, kell még esetleg valamit ott állítani? A tűzfalam az bitdefender, de ha kikapcsolom akkor is ugyanez van. Valami ötlet, hogy mi lehet? Offline módban nincs semmi gond.
  • avus
    #13702
    Ez lehet a megfejtés, mivel PC-re már kijött a nyolcadik patch is addig xbox360-ra csak egy, mert a köcsög microsoft csücsül rajta.
  • dr Kotász
    #13701
    Az nem lehet, hogy sokkal egyszerűbb a magyarázat: a Steam rugalmasabb platform, megoldható a gyors patchelés?
  • lac coo
    #13700
    Akkor csak simán van szabad ember :)))
  • Alexease
    #13699
    A liszensz szerintem sincs veszelyben, nincs masik ismert ceg, aki dolgozna valamin. Az SMS az egyetlen aki uj engine-t epit, de Ok merfoldekre vannak a Codies-tol (mint jatek keszites).

    Esetleg valamelyik konzolos ceg... De nem hinnem hogy kihagyhatnak a PC-t, barmilyen keveset is adnak el belole.
  • lac coo
    #13698
    Veszélybe nem hiszem,. Megközelítőt se tud mutatni jelenleg senki , látványban, hangban, szabályrendszerben ...Tököm tudja, lehet rájöttek, hogy még többet adnának el belőle, ha jó is lenne minden ? :)))Azért ez hosszútávú buli, ha az a kép alakul ki, hogy megint egy bugos CM F1 , akkor bajba lesznek később .
  • Alexease
    #13697
    Igen, ez teljesen megkepo, valoban sokat foglalkoznak vele. Nagyon raernek vagy veszelybe kerult a liszensz?!:)
  • lac coo
    #13696
    Valami megcsípte ezeket, eddig egy játékukkal sem törődtek ennyit, sőt, konkrétan ha csak nem fagyott szénné valami azt le is tojták, jó az úgy ... :DDD
  • Alexease
    #13695
    Kinyomtatod, bekeretezteted es felszogeled a budi ajtora;)
  • Alexease
    #13694
    A mai patch:)

    F1 2012 – PC Patch #9 News

    Today sees patch #9 available on Steam for PC versions of F1 2012.

    This update addresses the following issues:

    Made some improvements to the online game so car positions should be more accurate and less twitchy at high speeds.
    Made some PC Framerate improvements for those people who had an FPS drop after patches.
    Fixed the wheel weight property so that it will now work correctly
    Fixed the final results screen for the client in a Co-op session so they see their stats not the hosts.
    Fixed two infrequent crashes.
    The fixes listed above and those specific to the Xbox 360 and PS3 versions of the game are also being tested and verified on those platforms. As these versions require additional submission and authorisation from both Microsoft and Sony the release date for these will follow a little later than the PC version.

    We are working on other issues you have reported via the forums, Facebook and Twitter and are working to fix them as quickly as possible. In the meantime, please note that we are still collecting feedback via our Technical Assistance forums and do encourage you to post your issues there being sure to include as much information as possible.

    Thanks for your continued feedback!
  • Firerock
    #13693
    ezzel mit kell csinálni?
  • gallardo
    #13692
    Ez érdekes mert én is career(!) módban játszok és nálam szerintem még nem volt olyan verseny ahol mindenki célba ért volna, sőt japánban 8-9 autó is kiesett.
  • Irwine
    #13691
    Sziasztok!

    Mit kell beállítani ahhoz, hogy legyen safety car és néha kiessen pár rivális a versenyen valami miatt?
    Carrier módban Szingapúrnál vagyok, de eddig az összes versenyen mindenki célba ért, soha sem történik semmi. A Damage full-on van pedig. Elég uncsi tud ez így lenni.
    A másik, hogy elég gyakran jön ki füst a kocsim hátuljából, a motornál jelez vmi meghibásodást, de ha boxban megnézem 99%-os a motor és eddig még soha sem állt le. Ez mitől van?
    Előre is köszi!
  • dr Kotász
    #13690
    steam\userdata\..........\remote
  • IXEMGabeo
    #13689
    autosace OFF->split screen-> Steering wheel másiknál meg mondjuk keyboardra tolod és annyi mentés letudva, amit utána manuálisan tehetsz meg
  • lac coo
    #13688
    Ahogy itt olvasom, nem igen van tartós megoldás rá .... Eredetivel, patch-elve tökéletes .Azt nem tudom van-e warez patch hozzá, ha igen azokat próbáld meg .
  • BaliFF
    #13687
    Igen!!!
  • lac coo
    #13686
    Warez ?
  • BaliFF
    #13685
    Hellosztok!
    Biztos,hogy már írták korábbN sokan,de lenne vki olyan kedves és leírná,hogy miért nem ment a játék? a dokumentumok/My games-en belül sincs olyan mappa ,csak hardware settings...egy karriert kezdtem el de semmi?köszönöm ha tudtok mondani megoldást
  • gallardo
    #13684
    monaco, kanada, korea, szingapúr, nagyjából ezek.
  • nono28
    #13683
    Spanyol nagydíjnál tartok és még egyszer sem adott szuperlágy gumit!Melyik pályán szokott adni szuperlágy gumit?
  • Elektron814
    #13682


    Egy Gameplay a 2012-ről. Lotus
  • pitjou
    #13681
    Ha valakinek az volt a baja, mint nekem: A verseny, vagy az időmérő után kidobott az asztalra, akkor nekem a legfrissebb NvidiaDriver (306.97) megoldotta a problémát. Remélem segítettem ;)
  • Batmanci
    #13680
    Van egy 50% mod, ami állítások szerint progresszív gumi kopást tesz lehetővé.
    20%-ost még nem hallottam.
    Ha pedig arra gondoltál, hogy Te kockára fékezed a gumidat, az ellen nem fogja követni szándékosan a példád. :)
    A Te gumijaid elviekben ugyanúgy kopnak minden játékmódban; tehát, ha 50%, vagy 20%-ot nyomsz, a Te gumijaid, csak a Te hibádból kopnak el hamarabb.
    Ezt inkább olvastam, mint tapasztaltam, mert én csak 100%-t tolok. Ott a fentiek nálam teljesen helytállóak.
    Jó estét, jó szurkolást, jó száguldást! (Knézi után... tudjátok.)
  • JUVEfun
    #13679
    R D -n vannak setupok hozzá....
  • Danecay
    #13678
    Én már ezzel tolom és szerintem k..va jó! Ez persze csak vicc volt
  • contraste
    #13677
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

    Career mode-ban játszom, Marussia csapattal indultam, Glock a csapattársam, és persze sokkal jobban szerepeltem nála, 2 szer pontot is szereztem (egyszer 4.ik lettem, Monacoban, nagy kavalkád volt), a lényeg, hogy Hockenheim után azonnali serződést kínált a Toro Rosso, elfogadtam, Hungaroringen esős körülmények közt pole-t szereztem, viszont óriási gondjaim vvannak a beállításokkal.. a versenyen miután felszárad a pálya, és slickre kell váltani, el kezd az autó nagy ivű kanyaroknál kigyorsításnál kicsúszni.. sok beállítást próbáltam már, a Marussián meg tudtam találni mindig a jót, de a Toro-n nem bírok jó setupot összehozni, hiába enyám a pole a verseny közepére elkezdek csúszkálni szárazon. Azt hiszem eléggé alulkormányzott az autó így szárazon és utólag ugye már nem lehet állítani semmit.

    Az f1carsetup.com oldalt találtam, de eléggé lutrik ezek a beállítások, egy mert csak a nagy csapatok autjóra van néha csak McLarenre, kettő meg nem is mindig muzsikálnak jól. Van ahol kifejezetten Toro Rossóra tudok beállítást kapni?
  • lac coo
    #13676
    Naná ! :)
  • Alexease
    #13675
    A legdurvabb, hogy szerintem komolyan gondolja;)
  • lac coo
    #13674
    F1 2013 mod !!!!
  • Alexease
    #13673
    F1 2012 – PC Patch #8 News

    Today sees patch #8 available on Steam for PC versions of F1 2012.

    This update addresses the following issues:

    Added an option to turn the Parc Ferme rules on or off in online Custom Race, Co-Op and LAN games. This option can be found within the Simulation Settings and defaults to on. Setting this to off will allow players to set up their cars in Qualifying sessions and will also allow players who join in progress during qualifying to edit their car setup before the race.
    Fixed an exploit in One Shot Qualifying where users could post impossibly quick lap times.
    We’re continuing to investigate the issue of saves being shown as corrupt after being restored from the cloud. For now our advice would be to always choose to keep your local save if there is a mismatch.

    The Error 41 issues that some users have been seeing broadly cover three issues.

    Users with insufficient memory on their graphics cards. In this case we believe that running the game in safe mode should allow the game to be booted. From there the player should be able to change their graphics settings until they find some that work for their card and they’re happy with.
    To launch in Safe Mode:In the Steam library right click F1 2012.

    Click Properties.
    Click SET LAUNCH OPTIONS.
    Type –safemode.
    Click OK.
    This will reduce the resolution to 800x600 and force all settings to Ultra Low or Low with MSAA off.

    Users with old graphics card drivers, in particular for on board graphics chips. Unfortunately we cannot offer any help other than to advise getting the latest drivers for your hardware. This might involve replacing the laptop manufacturer’s driver with the chipset manufacturer’s driver.
    Users with dual graphics card laptops. We can’t fix this issue directly but there should be some settings on your laptop which allow you to run the game on the specific gaming graphics card. It is also possible that you will also encounter the low memory issue above.
    The fixes listed above and those specific to the Xbox 360 and PS3 versions of the game are also being tested and verified on those platforms. As these versions require additional submission and authorisation from both Microsoft and Sony the release date for these will follow a little later than the PC version.

    We are working on other issues you have reported via the forums, Facebook and Twitter and are working to fix them as quickly as possible. In the meantime, please note that we are still collecting feedback via our Technical Assistance forums and do encourage you to post your issues there being sure to include as much information as possible.

    Thanks for your continued feedback!
  • Alexease
    #13672
    Jott valami update...
  • lac coo
    #13671
    A savegame mappába van kettő fájl (azonos nevű G-vel kezdődik.) A 0-ásat töröld az 1-esből csinálj másolatot majd másold vissza 0-ás névvel....
  • Nohab
    #13670
    Elméletileg ezzel nem fog többet előfordulni.

    Van lehetőség visszaállítani a mentésed, de most nem találom. Használd ezeket a keresőszavakat: f1 2011 save restore
    Vagy olvass vissza, régebben még linkeltük.
  • gallardo
    #13669
    Sziasztok! Career módban 25%-os futamokat megyek, és azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami módszer amivel megoldható legyen, hogy az Ai is olyan szinten koptassa a gumikat mint én?
  • bakter985
    #13668
    helló

    egy kis segítséget kérnék,ha lehet.
    egy kicsit lemaradinak lehet nevezni,mivel én még a tavalyi játékkal játszom
    sajna másik fórumot nem leltem csak ezt.
    a problémám pedig a következő:kifagyott a game és be kellett csuknom a feladatkezelővel és azóta a mentést nem tölti be,van e erre valami gyógyír vagy kezdhetek megint új szezont?
    a válaszotok előre is köszönöm
    üdv