21741
  • Dzsoy
    #13747
    De melyik részét nem tudod megcsinálni?
    Időre körbe menni a teljes körön?
    Megnyomni a KERS gombot?
    Megcsinálni a DRS-es előzést?
    Kigyorsítani majd megállni?
    Melyik részével van gondod?
  • nono28
    #13746
    Nem tudom teljesiteni azt ami lehetővé teszi hogy a carrier elején a Williamssel tudjak kezdeni.
  • Dzsoy
    #13745
    Melyik részében van gondod a tutorial-al?
  • nono28
    #13744
    Tud valaki olyan mentést küldeni nekem hogy a Wiiliams kocsit is tudjam választani a carrier módba?Nem tudom megcsinálni hogy elérhetővé váljon.
  • Dzsoy
    #13743
    Még egy kis infót szeretnék kérni tőletek!

    Melyik futam után lehet választani (a pontversenyben körülöttem lévő 3 pilótából) hogy ki legyen a riválisom? (akit ha megverek a következő évbe beülhetek a helyére)
    Ha jól emlékszem a 2011-ben Spa után lehetett, de most végeztem ezzel a futammal és semmi ilyesmi.
    Vagy a 2012-ből ezt kiszedték, esetleg későbbi futam után lesz?

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Timbu
    #13742
    Ez nem annyira a CM, mint a MS hibája... A Steam ilyen szempontból (is) sokkal rugalmasabb a szintén MS által üzemeltetett GFWL-nál.

    Négy esős verseny egymás után pedig nem irreális.
  • mmovar
    #13741
    Játsszál pc-n :P
  • Dzsoy
    #13740
    X-box-hoz a mai napig egyetlen javítást se kaptam míg PC-n már a 11. megy...
    És ez elég dühítő ,főleg hogy huzamba a 4. olyan futam jön ahol 100% eső lesz. Spa-nál tartok és eddig többet mentem esőbe mint szárazon. :(
  • balazs006
    #13739
    Hali ám!Hóllehet beállítani,hogy 100% legyen a verseny?
    Előre is köszönöm!
  • Nathan66
    #13738
    Én is most indiában vagyok, már meg kaptam az átigazolásom a ferrarihoz, 13-ra, Caterham el viszem pro-n, nem egszerü,de vezetem a vb-t :) jo kis game!
  • kirpill75
    #13737



  • lac coo
    #13736
    Remélem a jóféle CM-es törésmodellt berakják végre :)
  • Alexease
    #13735
    Egyszer be kell fejkezni a patch-elest, hagyni kell valamit a 2013-ra is;)
    De ha valoban lesz MAC verzio, akkor ezeknek a patch-eknek a nagyresze is csak azert volt.
  • lac coo
    #13734
    Ez egy mekkora csicska oldal, de komolyan. Mást sem tudnak mint sírni :DDDD
  • tobias88
    #13733
    "100%-os magyar fordítás már a hivatalos premier környékén elérhető lesz a jóvoltunkból. Csapatunk – Brownie, Ertzu, SityiSXT, én – augusztus végén megkaptuk a fejlesztőktől a szövegkönyvet és dolgozunk rajta ezerrel. Szóval karácsonyra nem kaptok semmit. Hanem előbb."

    Ezen behaltam, hogy az istenbe lehetnek 4en ennyire lassúak?
  • tobias88
    #13732
    csak annyi infóm van hogy baloldara ki van írva hogy ma adják ki
  • lac coo
    #13731
    Nagyon nagy baja nem volt alapból sem, szerintem, ezek mind finomítások.
    Ha csak ez a bajod vele, vedd meg nyugodtan, egyáltalán nem egy vackot kapsz, sőt...!
  • tobias88
    #13730
    Én itt olvastam tegnap, pedig pont most kezdtem és már 20%nál tartok 10 óra fordítással. Ha nem lesz 1-2 napon belül, akkor folytatom. (1.2 millió karakter mellesleg )
  • HJ
    #13729
    Hát nem is tudom... érdemes megvenni ezt a játékot? Vagy majd ha kijön az utolsó javítás is? Ahogy látom most valami észveszejtő tempóban jönnek a javítások - főleg azért furcsa ez mert a 2011 supportját feltünően hanyagolták :(
  • kjhun
    #13728
    Az állítólag ma megjelenő hivatalos magyarításról hallott valaki, amit a CM ad ki????
  • lac coo
    #13727
    Azt olvasom ez az utolsó ! 11 patch néhány hét alatt, azért nem semmi termés :D
  • Alexease
    #13726
    Patch #11
  • Alexease
    #13725
    360-red-bull-f1-video
  • totyak
    #13724
    Hol tudom kikapcsolni a gumikopást és a benzinszimulációt hosszabb versenytávoknál?
  • lac coo
    #13723
    Akkor a szezon végén leáll a program és nem tudod többet elindítani, újból meg kell venned ! :)
  • Aaron1212
    #13722
    Ha a játékban elfogadom a szerződéshosszabítást a csapatomtól , attól még kaphatok másik csapattól ajánlatot ill. ha nem fogadom el a szerződéshosszabítást és nem kapok mástól sem szerződésajánlatot akkor mi történik?
  • lac coo
    #13721
    De nagyon nem is szólnék én hozzá ehhez a témához, múltkor is hülyét csináltam magamból :DDDDD
  • IXEMGabeo
    #13720
    áhh Red Bull RB6-os a kedvenc modelleim egyike:)))
  • Alexease
    #13719
    Ha elbaltazza az ivet, akkor nem megy mashogy;) Abbol a poziciobol lehetetlen atfogni;) Vagyis atlehet, csak akkor mar a szalagkorlatot gumizza fel, aminek nem sok ertelme van;D
    Ezert is van ugy beallitva, hogy 3/4-ig el lehessen forgatni a kormanyt, leglabbis addig engedje az atetel es a felfuggesztes.
  • lac coo
    #13718
    Láttam én már ebben a kanyarban, hogy többet forgattak, de akkor csak bal kéz hüvelykujjával fogták a kormányt :)))
  • Alexease
    #13717
    Ez a max, innen mar at kellene fogni:))))

  • Alexease
    #13716
    Valszeg gyartotol, beallitastol es egyebektol fugg, de 450–540 fok (ez teljes fordulat, egyiranyba 225–270 fok). Termeszetesen versenyen ugy van beallitva az attetel, hogy max ~200 fokig hasznaljak (pl. Monaco hajtukanyar).
  • attila46
    #13715
    f1 -es autó kormány elfordulási szög mennyi a valóságban...tud valaki ponos adatot??
  • Alexease
    #13714
    A het kozepen kikerult a hir, hogy keszul a MAC-es verzio is, talan amiatt is gyartanak ennyi patch-et, mert meg „csinaljak” a jatekot;)
  • zzeN
    #13713
    F1 2012 – PC Patch #10 News

    Today sees patch #10 available on Steam for PC versions of F1 2012.

    This update addresses the following issues:

    - Made some more minor improvements to the online. We’re keen to get feedback on these changes via our forums.
    - Fixed an issue which would show a session to be “In The Lobby” when players were actually racing.
    - Fixed an issue where the Engineer would always be one place out when talking about your position relative to your objective.
    - Fixed some minor text issues with emails and press clipplings.
     If you have seen lower GPU usage and framerate drop on the more recent patches you can try adding the line to hardware_settings_config.xml in Documents\My Games\FormulaOne2012\hardwaresettings. If this does cause unwanted side effects, please undo the change by deleting the line from the config.
  • gallardo
    #13712
    25 százalék.
  • attila46
    #13711
    Logitech driving force gt -t vettem használtan.Tudnátok egy kormány setupal segitteni?
  • lac coo
    #13710
    Mi a baj a kormányzással ,középső üres ffb-re gondolsz ?
  • Timbu
    #13709
    Nem, azok GFWL-osak voltak. Ha valami, akkor a Steam az egyik legnagyobb előrelépés az idei verzióban.
  • Irwine
    #13708
    Milyen versenytávval játszol?